banner
banner

فراخوانی از صنعت ارز رمزنگاری شده برای رد افراط گرایان

غیرقابل انکار است که بیت کوین فقط در سال 2019 تاریخ تاریکی دارد بیش از 1 میلیارد دلار در بیت کوین در وب تاریک هزینه شد. این وجوه برای اهداف مختلفی استفاده شد – برخی خوب ، برخی بد. متأسفانه ، در برخی موارد ، برای قاچاق مواد مخدر ، پورنو کودکان و حتی استخدام یک آدم کش مانند پرونده ای در کالیفرنیا که زن برای ترور شوهر سابق خود 12 بیت کوین پرداخت کرد.

ارزهای رمزپایه مبتنی بر حریم خصوصی مانند Monero و Zcash در طول تاریخ با اهداف مضر همراه بوده اند. این ارزهای رمزپایه از مواردی استفاده می کنند که حریم خصوصی در آنها مهم است و ما از آزادی تصمیم گیری کاربران در مورد زمان و مکان استفاده از این ارزهای رمزپایه برای اهداف قانونی حمایت می کنیم. با این وجود ، این صنعت سالها به طور خستگی ناپذیر در تلاش برای مشروعیت بخشیدن به دارایی های دیجیتال بوده است. کارشناسان برای بحث در مورد شایستگی های این صنعت به کنگره رفته اند ، دیگران موارد استفاده مثبت مانند موارد زیر را پشتیبانی کرده اند حواله های خارج از کشور, و در بسیاری از موارد ، در مناطق دارای دولتهای خودکامه فرصتهای بانکداری به افراد ارائه می شود.

با این وجود ، حتی بعد از این همه تاریخ مشترک ، از جمله سال های مبارزه ای که برای مشروعیت بخشیدن به این صنعت اختصاص داده شده بود ، ممکن است با مشکلی روبرو شویم. پس از حملات اخیر طرفداران ترامپ به كپیتول هیل و سرکوب متعاقب آن توسط رسانه های اجتماعی علیه تروریست های داخلی ، علاقه مجدد برخی از اعضای جامعه ارزهای رمزپایه برای فشار دادن محصولات ارزهای رمزپایه که توسط افراط گرایان ، نظریه پردازان توطئه استفاده می شود ، دوباره افزایش یافته است. ، و تروریست های داخلی. در برخی موارد ، فشار صرفاً تهیه پمپی است که بعداً قصد دارند آن را تخلیه کنند ، در موارد دیگر ، حمایت از پروژه ای است که آنها علاقه زیادی به آن دارند.

نمونه هایی از این مورد را می توانید در کل سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر مشاهده کنید – توئیت هایی که خدمات پلت فرم میزبانی غیرمتمرکز Filecoin را تحت فشار قرار می دهند تا بتواند میزبان وب سایت هایی مانند Parler باشد که توسط افراط گرایان و حامیان QAnon که سعی در براندازی اتحاد دارند دولت ایالت ها به همین دلیل آمازون است توافق خود را خاتمه داد با Parler و وب سایت / برنامه را از بستر میزبانی ابری خود حذف کرد.

برخی دیگر به دنبال ارزهای رمزپایه مبتنی بر حریم خصوصی مانند Zcash ، Monero و Dash هستند ، در صورتی که همین افراد خطرناک برای خرید سلاح های غیرقانونی یا سایر سرویس هایی که برای یک هدف تاریک استفاده می شوند ، نیاز به جابجایی پول بدون توجه به اجرای قانون دارند..

طنز این است که بسیاری از همین افرادی که به ایجاد رمزهای رازداری می پردازند ، نمی توانند نحوه ردیابی ارزهای رمزپایه در بلاکچین و این واقعیت را درک کنند. مونرو در حال حاضر توسط FBI تحت نظارت است. اگر این روند ادامه یابد ، مبادلات تحت فشار قرار می گیرند تا این نشانه ها را از لیست خارج کنند و این باعث می شود که ارزش این نشانه ها به حق سقوط کند ، چه شرم آور است.

سوالی که باید پرسیده شود این است که “چرا”؟ چرا برخی از اعضای جامعه نیاز به ارتباط با افراط گرایان خشن یا Dark Web را احساس می کنند؟ آیا واقعاً مبلغی وجود دارد که بتواند عواقب منفی این اقدامات را توجیه کند?

از دیدگاه کاملاً خودخواهانه ، هرچه صنعت منفی تری داشته باشد ، احتمال تصویب گسترده صنعت ، سرمایه گذاری توسط صندوق های سرمایه گذاری و تأیید SEC Bitcoin ETF برای صنعت بعید است..

این صنعت نیازی به آخرین سنگر برای کسانی که برای پنهان کردن فعالیت های شرورانه خود به خدمات غیرمتمرکز نیاز دارند ، نیست. ما باید کنار هم بایستیم و به افراط گرایان بگوییم که نمی خواهیم با آنها ارتباط داشته باشیم. سرانجام ما می توانیم به طور گسترده ای مورد پذیرش جامعه جهانی قرار بگیریم که این صنعت برای بیرون راندن ادعاها ، هوس بازان و افراط گرایان دور هم جمع شود. اگر می خواهیم پذیرش واقعی بازار انجام شود ، پس باید نقش خود را ایفا کنیم.

بسیاری ادعا می کنند که برای محافظت از اصلاحیه 1 به همین دلیل ما باید این مخالفان را فعال کنیم. متأسفانه ، همین افراد نتوانسته اند درک کنند که اصلاحیه 1 به معنای واقعی چیست ، اینگونه است که در متن نوشته شده است قانون اساسی:

“كنگره هيچ قانوني راجع به برقراري دين ، يا منع فعاليت آزادي آن را وضع نمي كند. یا آزادی بیان ، یا مطبوعات را محدود می کند. یا حق مردم برای جمع آوری مسالمت آمیز ، و درخواست دولت برای جبران شکایات. “

در هیچ زمانی اصلاحیه اول شرط نمی کند كه شركت های خصوصی موظف هستند به هر نهادی كه از شرایط و خدمات سیستم عامل خود سو ab استفاده می كند پناهگاه ارائه دهند. اگر کسی سکویی داشته باشد ، اولین اصلاحیه وی است که انتخاب کند چگونه می خواهد آن سکوی پلیس را کنترل کند. این حق جوامع است که خواستار پاسخگویی ، درخواست داشتن شرایط و ضوابط علیه سخنان نفرت انگیز و حذف کاربران متخلف هستند.

من امیدوارم که جامعه غیرمتمرکز ما بتواند فراخوان مورد استفاده تندروها را رد کند. این جامعه و دنیا شایسته بهتر هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me