banner
banner

آکادمی OKEx: گفتگو با معامله گر مورد علاقه خود مصاحبه ویژه ای با Coin Buster

به مجموعه مصاحبه جدید آکادمی OKEx خوش آمدید “گفتگو با تاجر مورد علاقه خود. در این مجموعه ما مصاحبه های کوتاهی را برای شما به ارمغان خواهیم آورد که شامل معامله گران رمزنگاری می شود ، بینش ، دیدگاه ها ، توصیه های مشاوره ای برای بازرگانان دیگر و برخی از حقایق جالب در مورد آنها را نشان می دهد که احتمالاً هرگز از آنها نمی دانید.

Who ya gonna call! این بار ما داریم سکه باستر (Coin_Buster در توییتر) ، تاجر و بنیانگذار ازCryptoALaCarte برای به اشتراک گذاشتن برخی از توصیه های خود. 

لطفا با نحوه شروع روز خود با انجمن ما در میان بگذارید! صبح اول چه کاری انجام می دهید؟ بیشتر وقت خود را چگونه می گذرانید؟ شما تمرکز خود را بر روی چه نوع چیزهایی جدا از تجارت و رمزنگاری قرار می دهید?

من هر روز حوالی ساعت 6:30 صبح بیدار می شوم. زود بیدار شدن و داشتن یک دید کلی خوب در مورد رفتار بازار در طول روز مهم است ، بنابراین اولین کاری که هنگام بیدار شدن از خواب انجام می دهم بررسی قیمت BTC است ، اینکه یک شبه چه کاری انجام داده است و معاملات من چگونه بوده است (اگر من در حال انجام هستم).

اگر من نیاز به مدیریت سریع موقعیتی داشته باشم (چون حرکات بزرگ معمولاً یک ساعت بعد از بیدار شدن من اتفاق می افتد) ، کامپیوترم را روشن می کنم و TradingView و صرافی هایی را که تجارت می کنم باز می کنم.

سپس صبحانه خوبی خواهم خورد ، اخبار را می خوانم و به نمودار برمی گردم تا ببینم آیا می توانم سایر فرصت های خوب را نیز پیدا کنم.

در طول روز ، من وقت زیادی را صرف Crypto A La Carte می کنم ، پروژه ای که حدود شش ماه پیش با دوست و شریک زندگی خود روبوت تاسیس کردم. برای ردیابی معامله گران با استعداد جدید که می توانند به تیم بپیوندند ، نیاز به توجه ، مدیریت ، پشتیبانی مشتری و تحقیقات زیادی دارد.

معمولاً بیشتر قسمت بعد از ظهر به تجارت اختصاص دارد (بیشتر معاملات روزانه انجام می شود).

من فکر می کنم داشتن زمان برای خنک شدن بسیار مهم است زیرا این بازار 24/7 است و می توان به راحتی فرسودگی ایجاد کرد ، بنابراین من ساعت 7 بعد از ظهر صفحه کلید را ترک می کنم و مدتی را تا 10 شب یا بیشتر سپری می کنم. سپس من آخرین بار نمودارها را بررسی می کنم اگر هنوز در تجارت هستم ، قبل از خواب موقعیت خود را مدیریت کنم. من معمولاً قبل از ساعت 11 شب می خوابم تا یک شب آرام داشته باشم.

یک واقعیت شگفت آور در مورد شما چیست که مردم انتظار آن را ندارند?

من هر روز یک کاسه بستنی می خورم. یک بستنی در روز پزشک را دور نگه می دارد … زشت تر!

آیا کسی شما را به حرفه تجارت الهام داده است?

Elisa_Crypto در توییتر یکی از با نفوذترین بازرگانان در تجارت من است و همچنین یکی از بهترین معامله گرانی است که من تاکنون ملاقات کرده ام.

این روزها چه عناوینی پیرامون ارز رمزنگاری شده (یا غیر رمزنگاری) را دنبال می کنید?

همانطور که اکنون بسیاری از مردم در حال حاضر هستند ، من وضعیت اقتصادی ناشی از بحران COVID-19 را دنبال کردم. در حالی که اکثر کشورها در حال بازگشایی مشاغل و رفع مشکلات قفل شده اند ، من واقعاً کنجکاو هستم که ببینم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. مثل اینکه قرار است موج دوم ایجاد شود؟ آیا عواقبی بر اقتصاد کلان و بازارها و غیره وجود دارد.

من همچنین در مورد وضعیت آمریکا مطالب زیادی می خوانم زیرا معتقدم که انتخاب مجدد ترامپ ، یا شکست (که به وضوح به بحران COVID-19 مرتبط است) ، می تواند تأثیر زیادی در بازارها داشته باشد.

ما همیشه به جامعه خود می گوییم که یادگیری درست است! بسیار خوب است اگر شما می توانید برخی از تجربیات و بینش های خود را با سایر بازرگانان ما به اشتراک بگذارید.

شاخص فنی مورد علاقه / پرکاربرد شما چیست?

من به سختی از شاخص ها استفاده می کنم ، زیرا متوجه می شوم که آنها عقب مانده اند اما شاخصی که بیشتر از همه استفاده می کنم RSI است وقتی که می خواهم در سطح خرید یا فروش بیشتر تأیید کنم.

بزرگترین شکست شما در تجارت چه بوده است؟ چگونه از آن بهبودی یافتید ، و در صورت وجود ، چه چیزی از آن آموختید?

وقتی برای اولین بار با مارجین معامله کردم ، به هیچ وجه ریسک خود را مدیریت نکردم. نزدیک به تصفیه بودم و حالم خیلی بد بود که نمی توانستم خودم را تشخیص دهم.

این برای من یک نقطه عطف بود. از این لحظه ، من واقعاً روی مدیریت ریسک کار کردم و اکنون قوانین بسیار سختگیری دارم.

آیا مجموعه مهارت های لازم برای معامله گران تازه کار را باید بدانید؟ و چه چیزهایی را هنگام انجام تجزیه و تحلیل فنی اجتناب کنید / اشتباهات رایج?

زمان نمایش مهمترین چیز است. شما می توانید با استفاده از روش های جدید ، هزاران ساعت با یادگیری TA در کتابها یا تماشای فیلم ها ، یاد بگیرید. اقیانوس چیزهایی برای یادگیری وجود دارد و حتی 10 زندگی برای خواندن و تماشای 5٪ از مطالب آنلاین در دسترس کافی نیست.

درباره یک استراتژی اطلاعات کسب کنید ، سعی کنید آن را با مشاهدات خود که با مشاهده نمودارها و ثبت معاملات خود انجام داده اید ، اصلاح کنید. هزاران ساعت را به تماشای استراتژی های جدید هدر ندهید!

چگونه / از کجا می توان ایده های تجاری گرفت?

رمزنگاری A La Carte! به همین دلیل این پلت فرم را ایجاد کردیم. هر زمان که بخواهید می توانید معاملات مورد نظر خود را برای باز کردن قفل انتخاب کنید ، براساس آمار معامله گر ، مبادله ،٪ و R. هیچ اشتراک ماهیانه وجود ندارد و اطلاعات کاملاً شفاف است بنابراین می توانید قفل را باز کنید یا نه با همه اطلاعات مورد نیاز شما!

تجارت روزانه در مقابل سرمایه گذاری متوسط ​​/ بلند مدت ، راهی را که ترجیح می دهید?

من بیشتر یک تاجر روز هستم ، زیرا دوست دارم سریع نتیجه بگیرم و از همه مهمتر ، دوست ندارم یک شبه در یک تجارت باشم (وقتی که نمی توانم آن را مدیریت کنم).

من همچنین صاحب سرمایه گذاری طولانی مدت هستم که در کیف پول سردی است که حتی به آن نگاه نمی کنم.

سرمایه گذاری واقعاً متفاوت از تجارت است و دام این است که سرمایه گذاری بلند مدت خود را به صورت روزانه معامله کنید. در بیشتر مواقع ، با این کار وقت و هزینه خود را از دست می دهید.

خیلی ممنون که به اشتراک گذاشتید اکنون یک سوال جالب از شما داریم! چند روز تا $ BTC 10000 دلار است?

من می گویم حدود یک هفته یا بیشتر. همانطور که گفته شد ، تعصب من بسته به نمودار چند بار در هفته تغییر می کند.

در آخر ، لطفاً آخرین پیشنهاد در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک تاجر خوب را به جامعه ما ارائه دهید!

“بزرگترین خطر در لحظه پیروزی رخ می دهد” – ناپلئون بناپارت

با تشکر از کوین باستر که وقت خود را برای گفتگو با ما اختصاص داد! اگر می خواهید در مورد تجارت رمزنگاری بیشتر بدانید ، حتماً او را دنبال کنید توییتر و گروه تلگرام Crypto A La Carte!

اگر از ما س questionsالی دارید در توییتر دنبال کنید!

برای به دست آوردن پاداش کاربر جدید 3 USDT ، امروز حداقل 10 USDT ثبت نام و سپرده گذاری یا معامله کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me