banner
banner

هستی شناسی برای شرکت در TOKEN 2049 در هفته رمزنگاری آسیا

هفته رمزنگاری آسیا هفته ای از برنامه های آموزشی و متمرکز بر توسعه دهنده به طور مستقل سازمان یافته است که هدف آن پرورش فرزندخواندگی گسترده با ارائه اطلاعات دست اول در مورد صنعت است. علاقه مندان به بلاکچین و پیشکسوتان صنعت برای ارائه دانش و داستان های خود در هفته رمزنگاری آسیا ، با ارائه بینش استثنایی در مورد اکوسیستم در حال رشد بزرگتر ، به هنگ کنگ می آیند..

تصویر 1

تصویر 2

هفته رمزنگاری آسیا برترین رویدادهای ارز رمزنگاری شده در نیمه اول سال 2019 است

TOKEN2049, که از 13 تا 14 مارس 2019 در هنگ کنگ برگزار می شود ، رویداد شاخص است هفته رمزنگاری آسیا.  TOKEN2049 سفر صنعت بلاکچین را تاکنون بررسی می کند ، و از این طریق بر کارآمدترین ها ، نوآوران و سرمایه گذاران در مورد آنچه در سال های آینده انتظار می رود ، به کارآفرینان ، نوآوران و سرمایه گذاران آموزش می دهد ، از مقیاس پذیری تا مقررات و وضعیت فعلی امور در مسیر پذیرش جریان اصلی عبور می کند. با رویداد فروخته شده سال 2018 خود با حضور چارلز هوسکینسون از کاردانو ، بیت کوین اوراکل وینی لینگهام و ظاهر خاص ربات AI ، سوفیا ، پیش بینی می شود کنفرانس پیش رو دو برابر شود و با یک بحث پنل تمام ستاره ، شامل چارلی لی خالق Litecoin؛ الكساندر تاكاچنكو ، مدیر عامل و بنیانگذار صرافی VNX. ویلیام پیتس ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Holding Digital Holdings ؛ کریستین گیل ، بنیانگذار GSR ؛ و کریس لی ، مدیر مالی گروه Huobi.

تصویر 3

بنیانگذار هستی شناسی ، لی جون ، همچنین در پانل آینده غیرمتمرکز: قابلیت همکاری و مقیاس پذیری شرکت خواهد کرد ، جایی که او برنامه های هستی شناسی را برای سال 2019 ارائه می دهد. لی جون گفت: “مقیاس پذیری و قابلیت همکاری مهمترین محورهای استخوان شناسی در سال 2019 است. برای مقیاس پذیری ، در حال حاضر خرد کردن هستی شناسی در دست توسعه است. این اولین معیار برای بلاکچین است که نه تنها شامل Sharding تراکنش ، بلکه Sharding شبکه و Sharding قرارداد هوشمند است. برای قابلیت همکاری ، ما در حال کار بر روی چندین طرح ابتکاری هستیم ، از جمله یک محصول ذخیره سازی غیرمتمرکز ، که امکان بارگیری P2P مبتنی بر بلاکچین را در سیستم ها فراهم می کند. “.

چارلی لی ، خالق Litecoin ، گفت: “با توجه به حمایت فوق العاده ای که از آسیا دریافت کرده ایم ، ما مشتاقانه منتظر میزبانی یک اجتماع جذاب هستیم تا از حامیان خود تشکر کنیم و از نزدیک به برنامه های آینده Litecoin برای شرکت کنندگان نگاه کنیم. هدف ما از تبدیل شدن به سکه برتر پرداخت ، بدون حمایت قوی جامعه که همچنان دریافت می کنیم امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل است که در ادامه راه های جدیدی برای تعامل جامعه مانند راه اندازی شبکه جهانی داوطلبان که اعلام می کنیم ، ملاقات هایی از این دست بسیار مهم است. “

ماکس کردک ، رئیس بنیاد لیسک گفت: “TOKEN2049 قول می دهد یک رویداد بسیار مهیج باشد ، که من افتخار می کنم بخشی از آن باشم. تعداد افراد با استعداد و پرشور حاضر ، با اشتیاق مشترک برای ایجاد پل های جهانی در بخش بلاکچین ، واقعاً الهام بخش است. TOKEN2049 جشنی برای چگونگی پیشرفت فضا در مدت زمان کوتاه است و بدون شک نشانه رفتن جامعه جهانی بلاکچین در آینده است. “

الكساندر تاكاچنكو ، مدیر عامل و بنیانگذار VNX Exchange ، اظهار داشت: میزبانی در كنار یكی از پروژه های برجسته در اكوسیستم امری است كه ما مشتاقانه منتظر آن هستیم. نه تنها شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که به یک پانل بصیرت گوش دهند که در مورد آرایه ای از استقبال گسترده ارزهای رمزپایه و بلاکچین تا عوام فریبی کردن بازارهای مالی بحث می کند ، بلکه فرصتی برای شنیدن پیشرفت های صنعت از طریق یکی از پیشگامان واقعی در این زمینه فراهم می شود. صنعت پرداخت رمزنگاری. “

درباره هستی شناسی:

Ontology یک پروژه بلاکچین عمومی جدید با عملکرد بالا است & یک پلت فرم همکاری اعتماد توزیع شده.

هستی شناسی بلاک چین های عمومی با کارایی بالا را شامل می شود که شامل مجموعه ای از دفترهای توزیع کامل و سیستم های قرارداد هوشمند است.

چارچوب بلاکچین Ontology از سیستم های blockchain عمومی پشتیبانی می کند و قادر است بلاکچین های مختلف عمومی را برای برنامه های مختلف سفارشی کند. هستی شناسی از همکاری بین شبکه های زنجیره ای با گروه های مختلف پروتکل پشتیبانی می کند.

هستی شناسی به طور مداوم ماژول های مشترکی را در زیرساخت های اساسی برای انواع مختلف سناریوهای توزیع شده ، مانند مواردی که برای چارچوب هویت دیجیتال توزیع شده ، پروتکل تبادل داده توزیع شده و غیره ارائه می دهد. براساس شرایط خاص سناریو ، هستی شناسی به توسعه ماژول های مشترک جدید ادامه خواهد داد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: https://ont.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me