banner
banner

Crypto Market Daily 2.26 (| BTC با یک نقطه عطف حساس روبرو است ، ممکن است 9،100 دلار آخرین دفاع از گاو نر باشد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته BTC است ، پس از سقوط در محدوده پشتیبانی از 9100 تا 9500 دلار ، روند سیگنال متوقف شدن نزول ندارد. روند آینده در این هفته مشخص خواهد شد زیرا اگر قیمت بتواند طی یک یا دو روز بر روی 9100 دلار تثبیت شود ، ممکن است بازگشت از اینجا شروع شود ، مهمترین عامل این است که حجم صندوق صعودی می تواند به یک سطح بزرگ رشد کند یا نه ، این روند تعیین روند صعودی جدید یا فقط بازگشت.

MACD و شاخص قیمت الگوی واگرایی پایین را نشان می دهد و حجم فروش این مرحله به وضوح کمتر از دوره گذشته است. این نیز سیگنال ضعیف شدن سطح بودجه نزولی است. سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که ممکن است عمیق تر از 9100 دلار سقوط کنند زیرا بازار در هر زمان تغییر می کند ، با این وجود احتمال بازگشت بزرگتر از سقوط است.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

روز گذشته ، BTC پس از ادغام مختصر بیش از 9،500 دلار ثبات نداشت. خرس ها همچنان به پایین سطح حمایت قوی نزدیک به 9،100 دلار سرکوب کردند. هنوز سیگنال افتادن متوقف نشده است. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که فروش فعال وجوه BTC در دو روز گذشته را نمی توان نشانه ای از آغاز روند نزولی در مقیاس بزرگ دانست. از تجزیه و تحلیل حجم ساعتی ، این بدان معنا نیست که حجم فروش بیش از حد زیاد است ، اما تعداد سفارشات خرید فعال بسیار اندک است ، قیمت به یک نقطه کلیدی خاص کاهش یافته و ابتکار عمل را به عهده نگرفته است. در نتیجه ، برخی از سرمایه گذاران خرده فروشی که هنوز در بازار هستند ، بسته شدن و خروج را انتخاب کرده و سپس تشکیل می دهند "لمس و فروپاشی" وضعیت گاوها. BTC در حال حاضر در یک موقعیت کلیدی قرار دارد ، اصلاح 9،100 دلار افزایش اخیر را تا حدی جذب کرده است. اگر به کمتر از 9،100 دلار برسد ، ممکن است به این معنی باشد که اصلاح اخیر به پایان رسیده و صعودی آغاز خواهد شد. در غیر این صورت ، این یک سیگنال از پایان تماس است و صعودی بعدی در حال آمدن است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9500 دلار:9700 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9100 دلار پشتیبانی میان مدت:8900 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: اجباری شدن 1H

این نمودار 4 ساعته ETH است ، پس از ادغام بین 290 و 235 دلار برای یک دوره زمانی ، روند سیگنال خروج از این منطقه ادغام است ، اما با BTC یکسان نیست ، سقوط زیر 230 دلار به معنای آن روند نیست تبدیل به نزولی چون قوی ترین منطقه پشتیبانی بین 215 تا 230 دلار است زیرا منطقه تجارت فشرده در طول پمپ است. فقط شکستن 215 دلار که در پایین این قسمت پشتیبانی قرار دارد ، به معنای آن است که سطح زیادی از نزولی در حال آمدن است ، یا ما هنوز هم می توانیم روند فعلی را پاسخگویی بدانیم.

به نظر من ، اگر قیمت بتواند در 230 دلار در روز تثبیت شود ، روند ممکن است مانند پیکان سبز مجدداً حرکت کند. در غیر این صورت ممکن است قیمت در ناحیه پشتیبانی بعدی قرار بگیرد و الگوی شانه راست را تشکیل دهد. حجم فروش در این مرحله کمتر از دو مرحله اول قبل است ، بازگشت بیش از 230 دلار یک اتفاق احتمالی است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 245 دلار:255 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:230 دلار پشتیبانی میان مدت:215 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:1H-bearish

قرارداد دائمی OKEx XRP: این نمودار 1 ساعته XRP به ما نشان می دهد که پس از شکستن پایین دو شانه که 0.2690 دلار است ، روند نزولی ادامه دارد و سیگنال توقف ندارد.

MACD و شاخص قیمت نشان می دهد که واگرایی پایین XRP بیشتر از سایر altcoins است که ما ذکر کردیم.

حمایت موثر بعدی در حدود 0.2340 دلار است زیرا در انتهای ژانویه خط گردن دو پایین است. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که این حمایت ممکن است قوی نباشد به طوری که گویی بازار نمی تواند گرم شود. در صورت بروز این آزمایش 0.2130 دلار غیرممکن است ، در کوتاه مدت به اثر بخشی در حدود 0.2340 دلار بیشتر توجه کنید.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2470 دلار مقاومت میان مدت: 0.2610 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2340 پشتیبانی میان مدت$0.2130

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me