banner
banner

Crypto Market Daily 9 1.9) | فضای بالا اخیراً محدود شده است ، ثبات در $ 7750 $ 78 7850 $ ممکن است آخرین بازگشت را داشته باشد

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته BTC است ، پس از ایجاد یک بالاترین قیمت در $ 8460 ، قیمت در حال حاضر به زیر 8000 $ کاهش یافته است.

از نمودار می توان دریافت که روند حرکت 1 ساعته در حال شکل گرفتن به صورت سر و شانه است. این فرم همیشه به این معنی است که مرحله برگشت یا پمپ در حال پایان است. همانطور که روی نمودار نشان دادم ، برگشت برگشت (شانه 2) از اولین (شانه 1) کمتر است. این بدان معناست که ریباند بعدی ضعیف تر از ریباند دوم خواهد بود. پس از شکسته شدن قیمت زیر MA (60) ، این میانگین متحرک در صورت وقوع بازگشت به مقاومت تبدیل خواهد شد.

سرمایه گذاران نباید نسبت به بازگشت بعدی خیلی خوش بین باشند ، زیرا حجم خرید به اندازه قبلی نیست. بسیاری از موقعیت های سودآور به تدریج در شمارنده های پیش فروش خود شروع کردند. سرمایه گذاران باید توجه بیشتری به کاهش ریسک داشته باشند.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

از نمودار روزانه ، می توان دریافت که BTC تقریباً 70٪ برگشتی دارد و این تا حدی ضعیف است که این قدرت بازگشت روزانه ضعیف می شود و خبر خوب برای گاوها این است که MA (90) ممکن است موثر باشد در صورت تثبیت قیمت در آخر هفته ، در کوتاه مدت پشتیبانی کنید. Trend هنوز فرصتی برای شروع بازگشت بعدی دارد اما فضای بالایی حدود 8500 86 8600 $ محدود خواهد شد.

به سرمایه گذاران یادآوری کنید که پس از این بازگشت ، بازار برای ادغام بازگشت و بازگشت به زمان نیاز دارد. بنابراین ، اگر روند ادغام شود ، انتخاب خوبی نیست. صبر کنید برای پایین یا بالا می تواند ایده خوبی برای ورود باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت متوسط ​​2020 دلار:8130 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:7850 دلار پشتیبانی میان مدت:7750 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: تلفیق 4H

این نمودار 4 ساعته ETH است ، قیمت در MA (30) تثبیت نشد و در طی روز به زیر شکسته شد. اکنون 138 دلار به طور موقت پشتیبانی مثر است. روند رو به پایان بازگشت است همانطور که از حجم خرید می بینیم ، قبل از این مرحله بازگشت ، ETH روند ضعیفی داشت و پس از محدود شدن پول خرید و خروج صندوق های سود از بازار ، 138 دلار پشتیبانی قوی در آن لحظه احتمال زیادی وجود دارد که ETH میانگین های متحرک را برای جستجوی پشتیبانی پیدا کند که شامل MA (60) ، MA (90) و حتی MA (180) است..

سرمایه گذاران باید به یاد داشته باشند که اگر روند روند بالایی نتواند شکسته شود ، ETH این فرصت را خواهد داشت که 138 $ 140 ~ دوباره بشکند و 150 $ آزمایش کند. در کوتاه مدت ، اگر قیمت روی 138 دلار تثبیت شود ، قیمت ممکن است ابتدا 145 دلار را آزمایش کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 141.6 دلار:145.3 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:138 دلار پشتیبانی میان مدت:135 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تلفیق 4H

قرارداد دائمی OKEx XRP: در سطح 4 ساعته ، XRP به زیر سطح پشتیبانی 0.2105 دلار رسیده است که لبه پایین منطقه ضد فشار قبلی است. این بدان معنی است که حجم فروش قویتر می شود و شاخص Volume نشان می دهد که ، و اکنون MA (30) نیز بدون هیچ گونه حمایتی شکسته شده است ، سرمایه گذاران باید به چرخه های میان مدت و بلند مدت میانگین متحرک توجه کنند. در این میان ، MA (180) اولین پشتیبانی موثر خواهد بود ، زیرا لبه فوقانی منطقه شوک نیز نزدیک به اینجا است ، منطقه بین 0.1975 $ $ 0.2000 $ قوی ترین منطقه پشتیبانی اخیر.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر قیمت نزدیک به 0.2000 دلار تثبیت شود ، ممکن است شانس خوبی برای کسب سود بازگشت داشته باشد اما فضای بالایی در حدود 0.2100 دلار خواهد بود ، در حال حاضر خیلی حریص نباشید ، احتمالاً روند ادغام پس از حجم سنگین ظاهر می شود بر فراز.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: مقاومت متوسط ​​0.2075 دلار: $0.2107

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.1990 پشتیبانی میان مدت$0.1974

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me