banner
banner

بهترین سیستم عامل های وام Crypto: برترین برنامه های وام Crypto

بررسی وام های رمزنگاری شده

Contents

22 بهترین برنامه وام Crypto دارای امتیاز & لیست بررسی شده

با حرکت بیت کوین به دنیای جریان اصلی مالی ، تقاضا برای برنامه های معتبر وام ارز رمزپایه در حال افزایش است زیرا آنها راهی عالی برای سرمایه گذاران برای کسب سود و دریافت وام های رمزپایه هستند. بیایید وقت بگذاریم و بهترین سیستم عامل های وام رمزنگاری شده را برای تأمین وام و تولید سود سرمایه گذاری بررسی کنیم.

درآمد توسط Hodling: سیستم عامل های سرمایه گذاری سود سهام Crypto

تاکنون هیچ مخفی نیست که سرمایه گذاران باهوش پول خود را برای آنها کار می کنند. با قرار دادن پول خود در برنامه ها و سیستم عامل های مناسب ، می تواند به سرعت چند برابر شود.

همه ما درباره حساب های پس انداز و بازارهای سهام اطلاعات داریم. با این حال ، تعداد فزاینده ای از شرکت های امور مالی غیرمتمرکز (#DeFi) اکنون یک سود رمزنگاری شده و سیستم عامل های سرمایه گذاری ارائه می دهند.

با بهره گیری از این سیستم عامل های اعطای وام بیت کوین و وام های رمزنگاری شده ، می توانید پس انداز مجموعه رمزنگاری خود را بدون فروش واقعی ارزهای رمزپایه خود مشاهده کنید. برخی از این پیشنهادات به شما امکان می دهد رمزنگاری کنید و مستقیماً سود کسب کنید ، در حالی که سایر سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین به شما این فرصت را می دهند که فیات خود را سرمایه گذاری کرده و به عنوان بهره رمزنگاری کنید. فرقی نمی کند وام گیرنده یا وام دهنده هستید ، مزایای سودمندی وجود دارد.

به عبارت ساده تر ، بله ، شما فقط می توانید با سرگردانی و بازدهی از سرمایه خود ، درآمد کسب کنید. به ادامه مطالعه بپردازید تا بهترین سودهای رمزنگاری شده و سیستم عامل های سرمایه گذاری موجود را امروز کشف کنید.

وام نمک – وام های پشتیبان رمزنگاری

وام رمزنگاری نمک

نمک یکی از شناخته شده ترین سیستم عامل های وام دهی رمزنگاری است که امروز موجود است. این پلتفرم به شما امکان می دهد از رمزنگاری به عنوان وثیقه برای تأمین وام از 5000 تا 25 میلیون دلار استفاده کنید.

این سیستم وام دهی منحصر به فرد به عنوان یک منبع مناسب سرمایه برای کسانی که پروژه های آنها در غیر این صورت توسط بانک ها و سایر سرمایه گذاران احتمالی رد می شود ، خدمت می کند. با این حال ، مطمئن شوید که قبل از گرفتن وام ، نرخ بهره را بررسی کرده اید. APR استاندارد از 14٪ تا 15.95٪ است که به طور قابل توجهی بالاتر از هر وام دهنده معمولی است.

البته ، APR بالا معامله دسترسی به منبع غیر متعارف سرمایه است: شما بدون چک اعتباری یا مراحل مشابه می توانید به مبلغ هنگفتی دسترسی پیدا کنید.

باید ارزهای رمزپایه را به عنوان وثیقه به نمک واریز کنید. دارایی های دیجیتالی تایید شده شامل بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Dash ، Dogecoin ، USDT و True USD است.

نمک انجام محاسبات اولیه را به شما نشان می دهد که APR معمول ، مقدار وام و پرداخت ماهانه را به شما نشان می دهد. با این حال ، یک سلب مسئولیت کوچک به این ماشین حساب پیوست شده است:

“ماشین حساب وام پیشنهاد ، در دسترس بودن یا درخواست وام را تشکیل نمی دهد. گزینه های وام و شرایط انتخاب شده ممکن است در حوزه قضایی شما ، به میزان وام و یا نوع وثیقه شما در دسترس نباشد. Loan Calculator حداکثر استفاده از “SALT Redemption” و سایر تبلیغات قابل استفاده را فرض می کند. “

چرا از نمک استفاده کنیم؟ برخی از افراد برای ادغام همه دارایی های مبتنی بر بلاکچین برای بدست آوردن یک وام ساده به راحتی می دانند. البته مزیت اصلی این است که شما می توانید به بودجه ای دسترسی پیدا کنید که به طور معمول قادر به دریافت آن نیستید. موفق باشید در تلاش برای یافتن یک بانک متعارف که مایل به قبول رمزگذاری شما به عنوان وثیقه است.

نمک که مخفف Secured Automated Lending Technology است ، همچنین توکن بومی خود به نام SALT دارد. به عنوان دارنده رمز SALT ، به نرخ بهره ترجیحی دسترسی پیدا می کنید.

نمک همچنین در این صفحه با تمرکز منحصر به وام ، خود را از رقبا متمایز می کند. در اینجا نحوه جمع بندی شرکت از مزایای اصلی سیستم عامل خود آورده شده است:

“برای بازپرداخت وام ، شما پرداخت ماهانه اصل به علاوه بهره را انجام می دهید. وام به شما انعطاف لازم برای خریدهای بزرگ را می دهد ، سپس آن را با سرعتی که برای شما منطقی است پرداخت کنید. ” – تیم SALT

حتماً بستر SALT را درست بررسی کنید اینجا.

Crypto.com – همه در یک سیستم عامل رمزنگاری & کیف پول

وام های رمزنگاری crypto.com

در حالی که SALT بیشتر روی وام تمرکز دارد ، Crypto.com یک پلتفرم چند منظوره و برنامه تلفن همراه با انواع عملکردها را ارائه می دهد.

در سال 2016 تاسیس شده است ، یکی از ارزشهای اساسی آن این است که استقلال مالی باید یک حق مسلم بشری باشد. در نتیجه ، Crypto.com ابزارهای گوناگونی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا به کاربران توانایی خرید ، فروش ، تجارت ، سرمایه گذاری یا قرض گرفتن ارزهای رمزپایه را بدهد..

درست مانند سایر سیستم عامل های این لیست ، پاداش های اضافی اضافه می شود که با داشتن یک سهامدار در ارز دیجیتال پلت فرم (MCO) همراه هستند. این پاداش ها شامل نرخ های بهره بهبود یافته (افزایش سرمایه گذاری های IR بیش از 2٪ بسته به دارایی و 4٪ پایین تر برای وام ها) است..

بنابراین با Crypto.com چه کاری می توانید انجام دهید؟ 8 کیف پول دیجیتال وجود دارد.

به عنوان مثال می توانید کیف پول رمزنگاری شده یا فیات را تنظیم و استفاده کنید. شما می توانید ارزهای رمزنگاری شده و دارایی ها را سرمایه گذاری و ردیابی کنید ، پرداختهای انجام شده با کیف پول را کنترل کنید ، برای کارت ویزای رمزنگاری درخواست کنید ، رمزنگاری را برای دریافت وام سپرده گذاری کنید ، یا رمزنگاری را برای کسب سود در طول زمان سپرده گذاری کنید..

سرویس Crypto.com به شما این امکان را می دهد که هر مقدار رمزنگاری شده خود را از کیف پول خود به یک حساب محافظ در داخل برنامه منتقل کنند ، سپس بر اساس این دارایی ها بازدهی کسب کنند. این بازده ها به صورت هفتگی به کیف پول رمزنگاری شما پرداخت می شود.

میزان علاقه ای که می توانید با این هزینه بدست آورید بستگی به نوع رمزنگاری شما دارد ، با سکه های ثابت مانند Tether بالاترین بازده (10-12٪) و بقیه بیت کوین 6-8٪ سودآوری.

همچنین بر اساس مدت زمانی که قصد دارید رمزنگاری خود را ذخیره کنید ، کم و بیش علاقه مند می شوید. یک نسخه انعطاف پذیر وجود دارد که به عنوان مثال 2 تا 3 درصد نرخ بهره پرداخت می کند و یک گزینه قفل 3 ماهه که نرخ بهره 6 تا 12 درصد دارد.

نرخ بهره همچنین از میزان MCO که قصد دارید در سیستم عامل استفاده کنید ، تأثیر می گذارد. به عنوان مثال اگر 500 یا بیشتر MCO (1500 دلار +) داشته باشید ، نرخ بهره بالاتر موجودی رمزنگاری خود را باز می کنید. حتی اگر کمتر از 50 MCO (150 دلار) سرمایه گذاری کنید می توانید پاداش پاداش بگیرید. تمام نشانه های MCO پس از دوره سهام به شما بازگردانده می شوند ، بنابراین اگر سرمایه رایگان دارید ، راهی غیرمعقول برای کسب رمزگذاری اضافی است.

سهامداران MCO همچنین از مزایای سیستم “اعتبار” در Crypto.com باز می شوند. بسته به میزان برنامه ریزی شما در رابطه با وام خود ، بازپرداخت سود شما ممکن است از 8٪ تا 12٪ باشد. گرچه این موضوع مورد توجه Crypto.com نیست ، این شرکت همچنان به شما اجازه می دهد حداکثر 1 میلیون دلار در ازای هر یک از رمزنگاری های پشتیبانی شده در سیستم عامل ، Stablecoin آمریکا را قرض بگیرید..

در مقایسه با سایر افراد موجود در این لیست ، انعطاف پذیری زیادی در کارهایی که می توانید در برنامه تلفن همراه انجام دهید وجود دارد و واقعاً این انگیزه را برای شما ایجاد می کند که با داشتن مزایای بسیار عالی ، در آن سهامدار باشید. ما حتی به مزیت هایی که با استفاده از طیف کارت های نقدی آن نیز ارائه می شود ، پرداخته ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عامل ، حتماً مقاله جامع مربوط به آن را در اینجا در MasterTheCrypto بخوانید. همچنین ، بستر را برای خود بررسی کنید و سرمایه گذاری درستی داشته باشید اینجا.

Celsius – وام و اعتبار برای حامیان Blockchain

وام بیت کوین سانتیگراد

سلسیوس در ابتدا به دلیل مشابه Crypto.com در سال 2017 تاسیس شد: این که کاربران نه تنها از استقلال بالاتری نسبت به پول خود برخوردار باشند بلکه باید گزینه های سرمایه گذاری دیگری فراتر از بانک های سنتی داشته باشند..

نرخ بهره از زمان رکود اقتصادی 2008/2009 بسیار کم بوده و از 0.5٪ تا 2٪ متغیر بوده است. به همین دلیل شبکه سلسیوس برجسته است: این سیستم عامل بر سیستم انعطاف پذیر سرمایه گذاری با بازده سالانه قابل توجه تر برای سرمایه گذاران بلند مدت تأکید دارد.

همانطور که انتظار داریم از این نوع سیستم عامل ها ، این نرخ های بهره بسته به چند عامل در نوسان هستند. اما سانتیگراد کمی متفاوت است ، از این نظر که نرخ بهره ای که می توانید کسب کنید تمایل آزاردهنده ای به نوسان دارد تا حدی.

به عنوان بخشی از آزمایش برنامه موبایل آن ، من مقداری پول برای Stablecoins ، به ویژه Tether سرمایه گذاری کرده بودم که در اوت 10.12٪ نرخ بهره داشت. از آن زمان به بعد به 9٪ کاهش یافته است. آزار دهنده است ، اما یک معامله شکن نیست.

این نرخ های بهره براساس حجم توکن های واریز شده توسط کاربران در هر زمان به سیستم عامل نوسان دارند. هر زمان که بخواهید می توانید این حجم رمز را در برنامه بررسی کنید.

این نرخ های بهره همچنین به نوع تقاضا برای هر یک از این توکن ها بستگی دارد ، با کمترین نرخ 2.75٪ ، در حالی که در حال حاضر پایدارترین سکه ها از بالاترین استاندارد 9.02٪ برخوردار هستند.

یکی از نکاتی که در مورد سلسیوس دارید این است که انعطاف پذیری بیشتری در نحوه سرمایه گذاری شما وجود دارد. شما هیچ تعهدی برای سرمایه گذاری آنها برای مدت زمانی ندارید. به این معنی که شما می توانید در هر زمان بیشتر واریز کنید یا وجوه خود را برداشت کنید و هر مقدار رمزنگاری در کیف پول دیجیتال شما بلافاصله سود کسب می کند.

چند روش وجود دارد که می توانید نرخ بهره خود را ، هم در استقراض و هم در سرمایه گذاری ، بهبود ببخشید و هر دو شامل رمزنگاری اختصاصی شرکت – CEL هستند. فوری ترین راه این است که بپذیرید CEL را به عنوان رمز انتخابی خود برای هر گونه علاقه ای که کسب می کنید بپذیرید و انجام آن فوق العاده آسان است.

با فشار دادن ضامن روی هر یک از رمزنگاری های خاص یا منوی حساب خود ، می توانید میزان علاقه خود را به میزان 1-3٪ افزایش دهید. راه دیگر از طریق افزایش رمزنگاری است: نسبت CEL ، که به مقدار نشانه های CEL شما نسبت به رمزنگاری که سرمایه گذاری کرده اید اشاره دارد.

این نسبت به عنوان سطح وفاداری شما به EL CEL شناخته می شود و در سه مرحله وجود دارد: نقره ، طلا و پلاتین ، که از 10 تا 30 درصد بیشتر به نرخ بهره برای سرمایه گذاری می دهد و همین میزان برای افرادی که می خواهند وام بگیرند.

با این حال ، یکی از مسائلی که با Celsius پیدا خواهید کرد این است که راهی سریع برای خرید این ارزهای رمزپایه وجود ندارد. برعکس Crypto.com ، جایی که می توانید به کیف پول خود پول ارسال کنید و رمزنگاری مورد نظر خود را معامله کنید. شما محدود به خرید هر یک از این دارایی ها در سایر صرافی ها یا استفاده از Changelly برای انتقال آنها به برنامه هستید.

اگرچه کاربر باتجربه مشکلی در تغییر پول نخواهد داشت ، اما این روند می تواند برای کاربران رمزنگاری جدید ترسناک باشد.

با مراجعه به وب سایت حتماً سانتیگراد را برای خود بررسی کنید اینجا.

BlockFi – بستر های نرم افزاری مدیریت ثروت

وام های رمزنگاری blockfi

در صفحه اول وب سایت آن ، می توانید به سرعت بگویید که پروژه هایی مانند BlockFi ، Crypto.com و Celsius از یک پارچه مشابه بریده شده اند.

“برای سالها ، سرمایه گذاران رمزنگاری به محصولات اساسی مالی در اکوسیستم بلاکچین دسترسی نداشته اند. BlockFi با دسترسی به حساب های رمزنگاری با بهره بالا و محصولات اعتباری کم هزینه برای مشتریان در سراسر جهان این شکاف را از بین می برد. “

برهم زدن دنیای مالی متعارف نام بازی BlockFi و سایر افراد موجود در این لیست است. و بسیار شبیه به سانتیگراد ، BlockFi در درجه اول بر دو حوزه سرمایه گذاری و وام تمرکز دارد ، به این سیستم اجازه می دهد تا نرخ های رقابتی را هم به وام دهندگان و وام دهندگان ارائه دهد..

اما چگونه این نرخ ها در واقع با دیگران مطابقت دارد؟ خوب ، اینجا جایی است که کمی صاف می شود. با مراجعه به وب سایت خود شرکت ، کاربران می توانند از نرخ بهره تا 8.6 درصد بهره مند شوند. در حالی که این یک نرخ کاملاً رقابتی برای رمزنگاری هایی مانند بیت کوین ، اتریوم و … است ، اما در مورد سکه های ثابت در سیستم عامل هایی مانند سلسیوس و Crypto.com ، که می تواند سالانه 9 تا 12 درصد سرمایه گذاران را به سود خود برساند ، چنین چیزی صدق نمی کند..

حتی در آن زمان ، تضادی بین وب سایت و بررسی های موجود وجود دارد. با جلب حمایت این شرکت که می توانید حداکثر 8.6 درصد درآمد کسب کنید ، در حالی که کاربران گفته اند که این رقم بیشتر از 6.2 درصد است ، که باعث می شود تنها کمی بهتر از رقبای موجود در این لیست باشد..

دلیل برخی از این ناسازگاری ها مربوط به نحوه محاسبه سود مرکب آن است. این حداقل طبق گفته شرکت است.

“نرخ تبدیل ما از طریق جوزا بر اساس آخرین قیمت تجارت محاسبه می شود.”

دلیل دیگر این است که بستگی به این دارد که کدام رمزنگاری را سرمایه گذاری کنید. با آوردن Ethereum 4.1٪ ، بیت کوین 6.2٪ سود کسب می کند ، در حالی که GUSD پایدارترین بالاترین رقم را به شما می دهد ، یعنی 8.6٪.

یکی از مشکلات اساسی BlockFi نیز این است که نرخ آن بهترین نیست. نرخ های بهره بالاتری را از گزینه های دیگر در این لیست پیدا خواهید کرد.

مسئله دیگر BlockFi این است که کاربران تعداد محدودی گزینه در مقایسه با رقبای موجود در این لیست دارند. شما فقط سه رمزنگاری برای انتخاب دارید که اگر فقط ارزهای رمزپایه اصلی را در اختیار داشته باشید بسیار عالی است ، اما برای کسانی که طیف وسیعی از altcoins را در اختیار دارند جذابیت کمتری دارد.

گرچه این یک قرص تلخ است که باید برای کاربران بلعیده شود ، BlockFi ویژگی های زیادی دارد که به آن برتری بیشتری نسبت به مخالفان خود در صنعت دارد. اولین مورد این است که کاربران برای باز کردن قفل بهترین نرخ ها نیازی به قفل کردن تعداد مختلف نشانه های خاص شرکت ندارند..

علاوه بر این ، برای هر مقدار رمزنگاری که می خواهید در این سیستم عامل سرمایه گذاری کنید ، شرایط مشخصی وجود ندارد.

یکی از نکات مثبت اضافه شده در مورد شما نیز این واقعیت است که نرخ بهره BlockFi برای وام ها کاملاً رقابتی است. اگرچه محدودیت رمزنگاری هایی را که می توانید برای وثیقه استفاده کنید ، می توانید حداکثر 50٪ از ارزش هر آنچه را که با استفاده از سیستم عامل ذخیره می کنید ، وام بگیرید..

این با نرخ سود رقابتی بازپرداخت ها که از 4.5 درصد شروع می شود ، حتی بهتر می شود. از طریق این سرویس ، کاربران می توانند از حداکثر 12 ماه از 15000 دلار وام بگیرند.

در حالی که برای بازدهی سود در انتهای بسته / جمعی بسته قرار دارد ، اما وام های آن قابل تأمل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BlockFi و خدماتی که ارائه می دهد ، وب سایت را اینجا ببینید.

Nexo – خطوط اعتباری رمزنگاری فوری

وام های رمزنگاری nexo

Nexo یکی از دو کسب و کار در اینجا است که یک ارائه دهنده معتبر کارت بانکی / بدهی است و به آن نسبت به سایر مخالفان خود برتری کمی دارد. اما به طور کلی در کجا ایستاده است?

Nexo آخرین تاسیس در سال 2017 است که از یک شرکت fintech با بیش از 10 سال تجربه انجام می شود. این دهه تجربه قبلی به طور جدایی ناپذیری با دنیای سرمایه گذاری و وام ، چه در جریان اصلی مالی و چه در حال حاضر برای دارندگان رمزنگاری ارتباط دارد.

“طی 10 سال گذشته ، ما به میلیون ها نفر در سراسر اروپا وام فوری ارائه داده ایم. ما معتقدیم که دنیای دیجیتال در حال گسترش به بهبود زندگی ما کمک می کند. “

اگرچه این یک ارزش و برنامه خوب است که برای یک دنیای همیشه دیجیتالی شدن وجود دارد ، اما دقیقاً مانند Crypto.com و Celsius ، شما را ملزم می کند که در توافق NEXO آن سهامدار باشید تا از نرخ بهره بهتر بهره مند شوید. بدون سهام داشتن ، نرخ سود ارزهایی که این کشور برای لحظه ای پشتیبانی می کند برای کسانی که می خواهند بازده خوبی داشته باشند ، کمتر از انتظار است.

برای یک ، در حالی که نرخ های شروع از 8٪ برای ارزهای فیات و سکه های ثابت را ارائه می دهد ، سیستم عامل های رقیب در آنجا از 8.6٪ تا 10٪ بدون هیچ گونه سهام برای همان قیمت ارائه می دهند. علاوه بر این ، Nexo پشتیبانی از هیچ رمزنگاری خارج از Stablecoins را برای لحظه ای فراهم نمی کند ، که از همان ابتدا گزینه های کاربران را محدود می کند.

اما وقتی نوبت به زنجیره ثبات می رسد ، این پلتفرم انعطاف پذیری را در مورد آنچه که کاربران می توانند در این پلتفرم سرمایه گذاری کنند فراهم می کند. در حالی که گزینه های فعلی محدود است ، برخی دارایی های دیجیتال به سیستم عامل می آیند. همچنین کاربران می توانند در مورد سایر رمزنگاری های بالقوه رای دهند.

بنابراین ، چگونه می توانید سود سهام Nexo را برای خود رقم بزنید؟ به روشی مشابه سانتیگراد عمل می کند. شما هر نوع رمزنگاری را که می خواهید واریز کنید انتخاب می کنید ، آدرسی را که برای آن دارایی دریافت می کنید کپی کرده و از کیف پول دیجیتال خود به Nexo ارسال می کنید.

اگر یک نکته خالص همراه با Nexo وجود داشته باشد ، و آن این است که کاربران در ایجاد واریز و برداشت از هر کیف پول دیجیتالی بدون هیچ مانعی سهولت دارند. و اگر شما یکی از کسانی هستید که علاقمند به سهامدار بودن رمز هستید ، داشتن مقدار کافی در کیف پول به شما امکان می دهد تا 30 درصد سود سهام خود را دریافت کنید.

بنابراین برای کسانی که به Nexo علاقه مند هستند ، اگر به عنوان درآمد منفعل رمزنگاری می کنید. منطقی است که شما برای به حداکثر رساندن بازده ، کمی بیشتر از طریق Changelly (جایی که می توانید Nexo را خریداری کنید) شلیک کنید.

حتماً وب سایت کامل Nexo را به درستی بررسی کنید اینجا.

YouHODLER – “قفل مقدار رمزنگاری خود را باز کنید”

وام های زنجیره ای یودلر

YouHODLER که در صفحه اول خود آراسته شده است ، “جوانترین” از این سیستم عامل های رمزنگاری است ، اما همچنین یکی از جالب ترین آنهاست که می توان آن را امتحان کرد ، زیرا ممکن است از سایر موارد برتر باشد.

YouHodler که در سال 2018 تاسیس شده است ، پلتفرمی را برای “Hodlers” خود فراهم می کند که در آن می توانند دارایی های خود را ذخیره کنند در حالی که از آنها سود سهام می گیرند. در کنار مسئولیت پردازش 15 میلیون دلاری برای کاربران ، محصولات سرمایه گذاری و وام آن مواردی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

در حالی که این وب سایت دارای زیربنایی است که بیش از 11 دارایی دیجیتال مختلف را قبول می کند ، این در درجه اول به دریافت خط اعتباری اشاره دارد ، در حالی که خدمات پس انداز آن فقط از USDC ، Tether و Bitcoin پشتیبانی می کند..

با این اوصاف ، هر یک از آنها نرخ ها و شرایط بسیار خوبی در ارتباط با آنها دارند. در مرحله اول ، اگر می خواهید با YouHodler وام بگیرید. شما می توانید یکی از سه طرح را انتخاب کنید که همه آنها بازه های زمانی مختلف ، LTV و نرخ بهره متفاوت را ارائه می دهند.

  • ‘HODLers مورد علاقه ‘ – 55 درصد نسبت وام به ارزش برای وام 120 روزه با نرخ بهره معمول 13 درصد.
  • “ضد بحران” – این نوع وام در یک وام 50 روزه با نرخ بهره ثابت 7 درصد با نسبت رقابتی وام به ارزش 60 درصد موجود است.
  • ‘گاو بازی’ – این کوتاه ترین وام ممکن است که برای وام گیرندگان در دسترس است ، با اجرای Bull ، وام 30 روزه با نرخ بهره 7 درصد و بهترین نسبت وام به ارزش 85 درصد است.

وقتی از اصطلاح Loan to Value استفاده می کنیم ، به چه چیزی اشاره می کنیم؟ این به معنای موثر این است که هرچه درصد بیشتر باشد ، پول بیشتری می توانید وام بگیرید ، زیرا ارزش دارایی های دیجیتالی را که به عنوان وثیقه استفاده می کنید از نزدیک دنبال می کند.

بنابراین ، تا آنجا که وام ها پیش می رود ، به نظر می رسد YouHodler یک رقیب قوی برای کسانی است که می خواهند در برابر دارایی های دیجیتال خود وام بگیرند. اما این بستر چگونه موضوع سرمایه گذاری ها را اندازه گیری می کند?

در حالی که گزینه ها در مورد آنچه شما می توانید با استفاده از YouHodler سرمایه گذاری کنید بسیار ناچیز است ، نرخ بهره شامل برخی از رقابتی ترین موارد موجود است. به عنوان مثال ، سرمایه گذاری بیت کوین در یک بازه زمانی 12 ماهه ، سود سالانه شما را 4.8 درصد می کند. در همین حال ، سرمایه گذاری در یکی از دو پول ثابت می تواند 9.6 درصد سود شما را جلب کند.

این نرخ ها YouHodler را به یکی از بهترین سیستم عامل های موجود برای سرمایه گذاری ، درست در کنار Crypto.com و سرمایه گذاری های سهام آن تبدیل کرده است..

حتماً سکو را درست بررسی کنید اینجا.

INLOCK – Crypto Lending Powered by ILK Tokens

وام های وام رمزنگاری inlock

INLOCK یک سیستم عامل وام دهی رمزنگاری شده با رمز اصلی خود به نام ILK است. این پلتفرم به شما امکان می دهد با قرار دادن رمزنگاری به عنوان وثیقه ، پول وام بگیرید یا با واریز پول سود کسب کنید.

Inlock یک رابط کاربری ساده و بی معنی دارد. صفحه اول وب سایت دو گزینه به شما می دهد: دریافت اعتبار یا کسب سود.

در صورت وام گرفتن ، روی «گرفتن اعتبار» کلیک کنید و سپس مقدار مورد نیاز خود را انتخاب کنید. می توانید هر مبلغی را انتخاب کنید: تا زمانی که بخواهید وثیقه را ارسال کنید محدودیتی واقعی وجود ندارد. برای وثیقه می توانید از BTC ، ETH ، LTC یا BNB استفاده کنید. شما همچنین نرخ وکالت اضافی خود را انتخاب می کنید. هرچه بیش از حد وثیقه بگیرید ، نرخ بهره شما پایین می آید. همچنین می توانید مدت وام خود را شامل 10 ، 30 ، 45 ، 60 ، 120 و 180 روز دوره وام انتخاب کنید. INLOCK بلافاصله برنامه وام شما را محاسبه می کند ، و به راحتی می توانید دقیقاً ببینید که چقدر می توانید انتظار پرداخت را داشته باشید.

اگر می خواهید به دارایی های رمزنگاری خود علاقه مند شوید ، روی گزینه “کسب سود” کلیک کنید. مبلغی را که می خواهید وام دهید انتخاب کنید (باز هم ، تا زمانی که رمزنگاری برای وام دادن داشته باشید ، محدودیتی وجود ندارد). سپس ، نرخ بهره و مدت زمان سالانه خود را انتخاب کنید (وامهای 15 ، 45 ، 80 ، 100 ، 200 و 300 روزه همه موجود است). INLOCK سود مورد انتظار شما را بلافاصله نمایش می دهد ، سپس پیشنهاد وام خود را به سیستم آنها ارسال می کند.

به طور کلی ، INLOCK قصد دارد یک پلت فرم سریع و آسان وام رمزنگاری ساخته شده بر اساس درجه امنیت بانکی و با استفاده از رمزهای INLOCK (ILK) ایجاد کند.

CoinLoan – وام P2P در بیش از 12 ارز رمزپایه و ارزهای فیات

راهنمای سکه

CoinLoan یک پلت فرم وام دهی به همتا است که در آن می توانید از طریق بازار همتا به همتا (P2P) پول قرض کنید یا سود پول کسب کنید. وام گیرندگان بدون فروش رمزهای عبور خود پول دریافت می کنند ، در حالی که وام دهندگان وام هایی را ارائه می دهند و بازدهی رقابتی دارند. وام گیرندگان باید بیش از حد وثیقه بگیرند و این نیاز به وثیقه اضافی به این معنی است که وام دهندگان در زمان مقرر بازپرداخت کامل را دریافت می کنند.

همانند سایر سیستم عامل های وام دهی رمزنگاری شده ، CoinLoan.io دیدن وام های وام دهندگان را برای سهولت در پرداخت نرخ های پرداختی یا درآمد خود آسان می کند. وام دهندگان می توانند مبلغی را که می خواهند سرمایه گذاری کنند (به EUR ، BTC ، ETH ، LTC ، XMR ، TUSD ، USDC ، PAX ، USDT ، EURS ، DAI ، USD ، GBP ، EUR یا RUB) و سپس مدت وام (7 روز) را انتخاب کنند. ، 6 ماه یا موارد دیگر). نرخ بهره توسط سیستم عامل محاسبه می شود (به طور پیش فرض 12٪) ، اگرچه وام دهندگان می توانند گزینه بازپرداخت سود یا سود اصلی یا اصلی را انتخاب کنند. CoinLoan بلافاصله میزان سود مورد انتظار شما را محاسبه می کند.

در همین حال ، وام گیرندگان می توانند مبلغ وام مورد نظر و وثیقه خود را وارد کنند ، مدت وام خود را انتخاب کنند و سپس مقدار کل بازپرداخت را مشاهده کنند.

اعطای وام یا وام با CoinLoan ، به راحتی می توانید بفهمید که چقدر می توانید انتظار درآمد و پرداخت را داشته باشید. همه این موارد به صورت شفاف نمایش داده می شود و کلیه شرایط وام به طور خودکار توسط بستر CoinLoan اجرا می شود.

dYdX Exchange – برنامه محبوب وام Crypto Silicon Valley

وام های dydx

این صرافی با نام منحصر به فرد نه تنها وام وام می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد مانند هر صرافی ارز رمزنگاری شده معمولی تجارت کنید. شرکت مستقر در سانفرانسیسکو خود را “قدرتمندترین پلت فرم تجارت آزاد برای دارایی های رمزنگاری” توصیف می کند..

با dYdX Exchange ، می توانید موقعیت های کوتاه یا اهرم با اهرم حداکثر 4 برابر برای تجارت ، معاملات در حاشیه با سرمایه قرض شده را باز کنید. یا می توانید هر دارایی پشتیبانی شده را مستقیماً به کیف پول خود قرض بگیرید و از دارایی های رمزنگاری موجود به عنوان وثیقه استفاده کنید. به عنوان وام دهنده ، می توانید وجوهی را سپرده تا به طور مداوم در طول زمان سود کسب کنید ، با نرخ بهره متغیر همیشه اطمینان از دریافت نرخ بازار.

یکی از بزرگترین مزایای dYdX این است که یک سیستم قابل اعتماد نیست: در معاملات یا وام ها نیازی به اعتماد به طرف مقابل نیست. شما در زمان های طولانی کنترل کامل وجوه خود را حفظ می کنید.

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد dYdX این است که شما حتی نیازی به ثبت نام در سیستم عامل یا ثبت نام ندارید. می توانید بلافاصله از هرجای دنیا تجارت را شروع کنید.

راز گشودگی dYdX استفاده از قراردادهای هوشمند Ethereum است. کل مبادله با استفاده از قراردادهای هوشمند Ethereum تأمین می شود. تاکنون بیش از 105 میلیون دلار در dYdX داد و ستد شده است. این شرکت همچنین برخی از بزرگترین نام های سرمایه گذاری خطرناک در سیلیکون ولی را جذب کرده است ، از جمله Andreessen Horowitz و Polychain Capital.

اگر به دنبال یک سیستم عامل آزاد هستید که وام گیرندگان با وام دهندگان در بازار P2P مطابقت داشته باشند ، پس dYdX یکی از بهترین گزینه های موجود است.

دارما – از هرجای دنیا 4.7٪ بهره Crypto کسب کنید

وام دارما

دارما اجازه می دهد تا هر کسی 4.7٪ سود از هر نقطه در جهان کسب کند. فقط پول خود را به سیستم عامل واریز کنید ، سپس بلافاصله سود کسب کنید.

از نوامبر 2019 ، دارما سپرده هایی را در Dai (DAI) که نرخ بهره 3.7٪ را پرداخت می کند و USD Coin (USDC) که نرخ بهره 4.7٪ را پرداخت می کند ، قبول می کند..

دارما قول پرداخت “با سرعت اینترنت” را می دهد و درعین حال “ساده ترین راه برای پس انداز از هرجای دنیا” است. در هر کجای دنیا که باشید ، می توانید بلافاصله سپرده گذاری کرده و سود کسب کنید.

دارما فشار زیادی ایجاد کرده است تا بتواند خود را برای جمعیت غیر رمزپایه تبلیغ کند. این شرکت فرصت وام و وام خود را با شعارهایی مانند “پول خود را در اینترنت بارگذاری کنید” به بازار عرضه می کند و ادعا می کند که “دارما می تواند کارهایی را انجام دهد که بانک شما نمی تواند انجام دهد زیرا دارما از ارزهای رمزپایه ویژه ای موسوم به” ثبات پول “استفاده می کند.

اگر از بازاریابی کوتاه استفاده کنید ، دارما یکی از ساده ترین راه ها برای جلب سود بهای سکه های ثابت است. البته اشکال اصلی این است که نرخ بهره دارما تقریبا به اندازه رقبا نیست. با نرخ بهره 4٪ تا 5٪ ، دارما ممکن است در رقابت با گزینه هایی که نرخ بهره 12٪ یا بالاتر ارائه می دهند ، مشکل داشته باشد.

شبکه Nuo – بدون رها کردن حضانت ، رمزنگاری را قرض و قرض دهید

وام رمزنگاری شبکه nuo

شبکه Nuo ، که در Nuo.network یافت شده است ، به شما امکان می دهد ارز رمزپایه را قرض دهید و قرض بگیرید بدون اینکه حق حضانت رمزنگاری خود را به شخص ثالث بدهید..

Nuo همچنین گزینه های رمزنگاری منحصر به فردی را ارائه می دهد که ممکن است با برخی از ارائه دهندگان بزرگتر ذکر شده در اینجا مشاهده نکنید. به عنوان مثال می توانید USDC ، DAI ، ETH ، BTC ، SNX و TUSD را وام بگیرید یا به آنها وام دهید. نرخ وام و وام همگی به صورت شفاف از ابتدا اعلام می شود. به عنوان مثال SNX در حال حاضر برای وام با APR 8.4٪ و وام با APR 24.9٪ در دسترس است..

کلیه وام ها براساس نیاز وام گیرنده قابل تنظیم هستند. کاربران می توانند وام های بلند مدت و کوتاه مدت را با نرخ ترجیح بهره و مدت تصدیق وام بگیرند. همه وام ها با استفاده از یک قرارداد هوشمند وثیقه می شوند و یک فضای بی اعتماد ایجاد می کنند.

فقط با واریز توکن های ERC20 به سیستم عامل می توانید بلافاصله با شبکه Nuo شروع به کار کنید. می توانید با کیف پول Metamask / Web3 خود یک حساب Nuo ایجاد کنید ، سپس بلافاصله وام یا وام را شروع کنید.

از آنجا که Nuo Network غیر حضوری است ، کلیه وجوه در هنگام وام در قراردادهای هوشمند قفل شده اند. Nuo Network به طور مستقیم هیچ یک از ارزهای رمزپایه را کنترل نمی کند. این وجوه بر اساس شرایط قرارداد هوشمند در قرارداد هوشمند قفل می شوند. Nuo Network همچنین به لطف حفاظت از SSL 256 بیتی ادعا می کند که “امنیت و رمزگذاری درجه بانک” را ارائه می دهد.

LendaBit – بستر وام P2P وام دهنده پشتیبانی از BTC و ETH

وام های بیت کوین lendabit

LendaBit یک پلت فرم وام و وام P2P است که به شما امکان می دهد از رمزنگاری به عنوان وثیقه برای وام های USDT استفاده کنید. LendaBit BTC و ETH را قبول می کند. وام ها محدودیتی ندارند: تا زمانی که وثیقه رمزنگاری را داشته باشید ، می توانید هر مبلغی را از طریق LendaBit قرض کنید. شرایط وام برای دوره های 1 ماه ، 3 ماه ، 6 ماه یا 1 سال در دسترس است.

LendaBit بلافاصله نرخ بهره روزانه و سالانه را نشان می دهد ، و برای وام گیرندگان مشاهده میزان پرداخت آنها را آسان می کند. در همین حال وام دهندگان می توانند با وام USDT از طریق این سیستم نرخ بهره حدود 12٪ در سال را بدست آورند.

ثبت نام LendaBit به طرز شگفت آوری سریع است. می توانید در عرض یک دقیقه برای وب سایت ثبت نام کنید. سپس ، سپرده گذاری کنید و شرایط وام خود را تأیید کنید ، سپس وام را کامل کنید. خودشه.

ETHLend – شش ارز رمزپایه مختلف وام دهید و وام بگیرید

وام ارز رمزنگاری شده ethlend

ETHLend خود را به عنوان “اولین بازار وام رمزنگاری در جهان” توصیف می کند. این پلتفرم وام رمزنگاری شده از 1 تا 12 ماه را ارائه می دهد. وام گیرندگان و وام دهندگان می توانند از طیف وسیعی از ارزهای رمزنگاری شده مختلف ، از جمله ETH ، DAI ، PAX ، TUSD ، USDC و رمز بومی این سیستم عامل LEND استفاده کنند..

هنگامی که آماده وام گرفتن یا قرض گرفتن پول از طریق ETHLend هستید ، کافی است برای پیشنهادات وام یا درخواست وام به بازار زنده بروید. می توانید پیشنهادات مربوط به هر وام را مشاهده کنید ، سپس روی “Take this Loan” کلیک کنید تا فوراً وام بگیرید. به راحتی می توانید APR ، وثیقه ، مبلغ وام و سایر شرایط را مشاهده کرده و سپس تصمیم بگیرید که کدام وام را انتخاب کنید. از آنجا که این بازار P2P است ، وام دهندگان و وام گیرندگان برای ارائه بهترین شرایط ممکن در برابر یکدیگر رقابت می کنند.

همانطور که انتظار دارید ETHLend توسط قراردادهای هوشمند Ethereum تأمین می شود. کلیه وجوه در یک قرارداد هوشمند غیر حضوری در هنگام وام ذخیره می شود. با بررسی بلاک چین Ethereum می توانید در هر زمان قرارداد هوشمند را ممیزی کنید. به علاوه ، شما کنترل کیف پول خود را حفظ می کنید و هرگز مجبور نیستید به صندوق های ETHLend اعتماد کنید.

سرمایه بدون زنجیر – برای خرید خانه به اندازه کافی پول قرض کنید

وام سرمایه بدون زنجیره

سرمایه Unchained دو خدمات اصلی را فراهم می کند: ذخیره سازی خزانه رمزنگاری و وامهای رمزپایه. از طریق Unchained Capital می توانید به طاق های سردخانه چند علامتی دسترسی پیدا کنید. یا می توانید وامی با پشتوانه ارز رمزپایه دریافت کنید.

برای وام دادن ، سرمایه Unchained مانند سیستم عامل های فوق عمل می کند. دیگر نیازی به استفاده از رمز سودمند یا برنامه عضویت نیست و هرگز مجبور نیستید یک چک اعتبار را انجام دهید. اگر بیت کوین دارید و می خواهید از آن بیت کوین به عنوان وثیقه استفاده کنید ، پس می توانید از طریق سرمایه Unchained به هر میزان وام بگیرید.

سرمایه Unchained به نظر می رسد مخاطبان رده بالاتری را نسبت به سیستم عامل وام رمزنگاری معمولی پاسخ می دهد. این شرکت ادعا می کند مشتریان آنها “از خرید املاک و مستغلات گرفته تا پرداخت مالیات” برای همه چیز قرض می گیرند.

وام های حداکثر 1 میلیون دلاری در همان روز کاری تأیید می شوند. فقط درخواست وام را تکمیل کنید ، قرارداد خود را به صورت آنلاین امضا کنید ، وجوه دریافت کنید و وثیقه خود را در تمام مدت وام کنترل کنید. وجوه در یک کیف پول چند عاملی 2 از 3 نگهداری می شوند ، با سه کلید خصوصی که توسط شما ، سرمایه Unchained و وام دهنده نگهداری می شود.

Bitbond – اوراق بهادار بدهی توکن شده و وام سرمایه نهادی

وام بیت کوین bitbond

Bitbond یک بستر سازگار برای تهیه اوراق بهادار بدهی است. این یک روش فانتزی برای گفتن این است که Bitbond به شما امکان می دهد به نسخه های رمزگذاری شده سهام ، اوراق قرضه و سایر دارایی دسترسی داشته باشید.

Bitbond خود را “آینده بازارهای سرمایه” می داند زیرا به بانک ها ، واسطه ها و کارگزاران اجازه می دهد روند انتشار اوراق را دیجیتالی و ساده کنند. در واقع ، Bitbond می تواند پلت فرم خود را برای همه این oragnizaitons برچسب سفید بزند.

این شرکت مستقر در برلین اخیراً عنوان اولین شرکت در اروپا را صادر کرده است که یک توکن امنیتی کاملاً تنظیم شده (STO) صادر کرده است. امروز سه محصول اصلی Bitbond عبارتند از:

برچسب سفید برای بانک ها و واسطه ها: بانک ها و واسطه ها مانند سیستم عامل ها و کارگزاران املاک و مستغلات می توانند از راه حل سفید برچسب Bitbond برای دیجیتالی سازی و ساده سازی روند انتشار اوراق استفاده کنند.

صادرکنندگان سرمایه: شرکت ها ، دولت ها و شرکت های نوپا می توانند با استفاده از فناوری Bitbond’s به طور مستقل سرمایه جمع کنند

اپراتورهای صندوق: Bitbond ادعا می کند “کمترین ساختار تضمین سازی” را برای اپراتورها و ناشران صندوق های سرمایه گذاری ، صندوق های سرمایه گذاری جایگزین و سایر دارایی ها ارائه می دهد. بیت باند با صدور اوراق قرضه توکن دار پیچیدگی این وجوه را کاهش می دهد. سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در صندوق می توانند به سادگی یک رمز خریداری کنند.

درنهایت ، بیت باند بیشتر به شرکت هایی توجه می کند که می خواهند به جای سرمایه گذاران فردی سرمایه جمع کنند. با این حال ، این گزینه دیگری بودجه تمرکز بر رمزنگاری برای کسانی است که به آن نیاز دارند.

BTCpop – بستر وام P2P ساخته شده بر اساس اعتبار ، نه امتیازات اعتبار

وام btcpop

BTCpop یک پلت فرم وام همکار به همتا است که بر اساس شهرت ساخته شده است – نه اعتبار. می توانید به سرعت از اعضای دیگر وام بگیرید یا سود ارز رمزپایه موجود خود را بدست آورید.

BTCpop همچنین از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی می کند. به عنوان مثال می توانید IPO را در سیستم عامل راه اندازی کنید. BTCpop همچنین از مبادله ارز رمزنگاری شده اساسی پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را در حساب خود بین رمزها عوض کنید. حتی مدرکی از سهام وجود دارد که می توانید برای کسب درآمد اضافی از دارایی های رمزنگاری خود به آن بپیوندید.

دریافت وام در BTCpop ساده است. فقط یک حساب کاربری ثبت کنید ، تأیید شوید ، نوع وام خود را انتخاب کنید ، فرم را تکمیل کنید و آن را ارسال کنید. خودشه.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد BTCpop این است که شما می توانید بدون وثیقه به وامهای فوری دسترسی پیدا کنید ، اگرچه 30٪ APR پرداخت خواهید کرد. برای وام های فوری تأیید شده وثیقه ، می توانید APR را به 15٪ کاهش دهید.

وام دهی Helio – از BTC ، ETH ، LTC و XRP به عنوان وثیقه برای هر وام استفاده کنید

وام های هلیو

Helio Lending به شما امکان می دهد از BTC ، ETH ، LTC و XRP به عنوان وثیقه برای دسترسی به پول نقد استفاده کنید. حداقل مبلغ وام 1000 دلار است و تا زمانی که وثیقه داشته باشید حداکثر آن وجود ندارد. وام را می توانید در هر زمان از 1 تا 12 ماه پس دهید. APR شما براساس وام شما به ارزش (LTV) تنظیم می شود. شما می توانید بازپرداخت وام را با پرداخت های فقط بهره یا با پرداخت اصل و سود انتخاب کنید.

Helio Lending تصویب همان روز را ارائه می دهد. پس از ثبت نام و تأیید ، وثیقه رمزنگاری خود را به آدرس ذخیره سازی امن Helio’s منتقل می کنید. سپس ، سیستم عامل ارز فیات را مستقیماً به حساب بانکی شما منتقل می کند. شما ماهانه پرداخت می کنید ، سپس در نهایت وام خود را پرداخت می کنید.

برخلاف سایر سیستم عامل های ذکر شده در اینجا ، Helio Lending به شما اجازه نمی دهد رمزنگاری خود را به وام گیرندگان وام دهید. در عوض ، هلیو کلیه وام ها را مستقیماً اداره می کند. اینجا هیچ بازار P2P وجود ندارد.

Cred – بستر های وام Crypto بسیار تنظیم شده

Cred که به صورت آنلاین در MyCred.io یافت می شود ، یکی از مشهورترین نام ها در فضای وام دهی رمزنگاری است. این شرکت در مجموع 30 ارز رمزپایه را قبول می کند که بیش از هر سیستم عامل وام دیگری است که در اینجا ذکر شده است. اعتبار نیز به خوبی تنظیم شده و معتبر است: همه وام ها براساس قانون وام دهندگان مالی کالیفرنیا اعطا می شوند یا ترتیب داده می شوند و Cred دارای شماره مجوز خاص خود است که به عنوان وام دهنده اجازه می دهد.

برای امنیت بیشتر ، Cred همچنین با BitGo (برای حضانت) و Lockton (برای بیمه) همکاری کرده است. Cred همچنین یکی از اعضای بنیانگذار اتحاد جهانی پروتکل است. این شرکت همچنین با Bitbuy ، TrueUSD ، Bitcoin.com ، Angelrock و Uphold همکاری کرده است.

دو روش برای استفاده از Cred وجود دارد. ابتدا می توانید از طریق دارایی های دیجیتال خود در وثیقه Cred و سپس کسب نرخ های سود رقابتی ، در دارایی های رمزنگاری خود درآمد کسب کنید. یا می توانید از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه برای دستیابی به دلار آمریکا ، یورو و سایر ارزهای فیات استفاده کنید.

با Cred ، وام دهندگان می توانند 10 درصد از دارایی های رمزنگاری شده خود درآمد کسب کنند. Cred همچنین برای نهنگ هایی که به دنبال به حداکثر رساندن دارایی های رمزنگاری شده خود هستند ، کارکنان پشتیبانی اختصاص داده است.

در نهایت ، اگر به دنبال یک روش قابل اطمینان و تنظیم شده هستید که با به دست آوردن سود یا استفاده از آنها به عنوان وثیقه ، دارایی رمزنگاری خود را به حداکثر برسانید ، Cred یکی از بهترین گزینه های موجود امروز است.

Lendingblock – تبادل حرفه ای ارائه نقدینگی و سرمایه به موسسات

وام بلاک چین وام

Lendingblock یک بستر وام برای اوراق بهادار برای دارایی های دیجیتال است که در یک بورس تجاری حرفه ای طراحی شده است و برای نیازهای سازمانی طراحی شده است. بستری که شما تولید می کنید در مجموعه گسترده ای از دارایی های دیجیتال عملکرد بیشتری دارد. کاربران همچنین می توانند از یک رابط راحت به طرفین قرارداد سازمانی و انتخاب گسترده ای از دارایی های دیجیتال و بازارهای رمزنگاری دسترسی پیدا کنند.

Lendingblock منحصراً به سرمایه گذاران سازمانی توجه می کند که می خواهند ارزش دارایی های رمزنگاری شده خود را به حداکثر برسانند. یک سرمایه گذار سازمانی ممکن است از Lendingblock برای خلاb نقدینگی از طریق یک مجموعه نهادی از دارایی های دیجیتال برای پیاده سازی بازارسازی یا راهبردهای کوتاه خود استفاده کند. همه وام ها از طریق یک رابط به سبک مبادله ای مدیریت می شوند که سفارشی سازی کلیه شرایط وام را آسان می کند.

Lendingblock همچنین پشتیبانی کامل از API را ارائه می دهد ، ادغام Lendingblock در تنظیمات موجود را آسان می کند.

xCoins – وام های مطمئن از طریق یک بازار بدون درز

وام های رمز ارز xcoins

xCoins یک بستر خرید بیت کوین است که از وام های بیت کوین نیز پشتیبانی می کند. همه وام های xCoins وام های تضمینی هستند ، به این معنی که وام گیرنده برای اطمینان از وام ، رمز ارز را به عنوان وثیقه تعهد می کند.

xCoins یک پلت فرم همتا به همتا است که در آن هر کسی می تواند وام گیرنده یا وام دهنده باشد. وقتی وام گیرنده وام بیت کوین را درخواست می کند ، این سیستم عامل وام گیرنده را با وام دهنده تطبیق می دهد. این یک فرایند خودکار و بدون درز است و ارتباطی بین وام دهنده و وام گیرنده لازم نیست.

برای نهایی کردن وام ، وام گیرنده مستقیماً در صفحه پرداخت PayPal به وام دهنده پرداخت می کند. پس از پرداخت ، بیت کوین به طور خودکار به کیف پول وام گیرنده منتقل می شود. سپس ، وام گیرنده بر اساس مدت وام پرداخت می کند.

Compound Finance – پروتکل وام منبع آزاد که در کیف پول های رمزنگاری موجود ساخته شده است

وام ارز رمزنگاری شده مرکب

کامپاند ، که به صورت آنلاین در Compound.finance یافت می شود ، یک پروتکل منبع باز و خودمختار است که برای توسعه دهندگان ساخته شده است. این پلتفرم هدف اصلی ترین وام برای سیستم مالی باز است. شما می توانید از طریق کامپاند سرمایه گذاری کنید و یا وام بگیرید.

می توانید مستقیماً از طریق وب سایت رسمی پلت فرم با کامپوند تعامل داشته باشید. با این حال ، تعدادی از سیستم عامل های بزرگ در حال حاضر پروتکل کامپاند را از جمله Zerion ، Coinbase WEallet ، InstaDapp ، Huobi Wallet ، Argent ، DeFi Saver و Dharma و سایر سیستم عامل ها ادغام کرده اند. شما ممکن است مستقیماً از کیف پول مورد استفاده خود به بازار وام های کامپاند دسترسی داشته باشید.

کامپوند توسط cTokens های بومی خود ، که نشانه های ERC-20 هستند و تعادل شما را در پروتکل نشان می دهند ، تأمین می شود. این نشانه ها با گذشت زمان افزایش می یابند. هنگامی که cToken را در دست دارید یا دریافت می کنید ، می توانید از پروتکل Compound قرض بگیرید.

پیدایش سرمایه – وام ارز دیجیتال سازمانی

Genesis Capital یک بستر وام برای ارز دیجیتال است که از سرمایه گذاران نهادی تأمین می شود. این شرکت وابسته به Genesis Trading ، بورس رمزنگاری بسیار تنظیم شده در نیویورک است که توسط دوقلوهای Winklevoss راه اندازی شده است..

امروز ، Genesis Capital به موسسات این امکان را می دهد که BTC ، ETH ، LTC و سایر ارزهای دیجیتال را در اندازه های بزرگ و به مدت زمان مشخص وام بگیرند. موسسات می توانند از این سرمایه برای حل انواع مشکلات استفاده کنند ، از جمله:

  • ایجاد بازار نهادی ، به این موسسه امکان می دهد نقدینگی بیشتری برای حمایت از ساخت بازار در بورس یا فرابورس به دست آورد
  • برای استفاده از استراتژی های معاملات الگوریتمی یا فرکانس بالا ، سرمایه کسب کنید
  • هجینگ یا گمانه زنی ، کوتاه کردن بازار بورس برای جلوگیری از ریسک پرتفوی یا موقعیت های مشتق
  • برای نقدینگی یا سایر سرمایه های در گردش متفرقه به نقدینگی جایگزین دسترسی پیدا کنید

Genesis Capital حداقل 100000 دلار وام دارد. وام های با مدت زمان ثابت از دو هفته تا شش ماه است. محافظت مکالمه اختیاری وجود دارد و وثیقه USD برای پس گرفتن وام پذیرفته می شود. همه اینها در یک محیط تنظیم شده و قابل اعتماد با رعایت مقررات فدرال MSB / FinCen ارائه می شود.

علاوه بر وام های سنتی که از 100000 دلار شروع می شود ، Genesis Capital به موسسات اجازه می دهد فروش کوتاه مدت زیادی را از طریق Genesis Trading انجام دهند. حداقل اندازه فروش کوتاه 250،000 دلار است و موسسات می توانند فروش کوتاه را از طریق ارزهای مختلف آغاز کنند. این همه از طریق پلتفرم OTC Genesis Trading قابل دسترسی است که پس از پردازش از طریق Genesis Capital در دسترس است.

کلمه نهایی در سیستم عامل های وام دهی رمزنگاری

راهنمای وام بیت کوین

ما این بازپرداخت وام ارز رمزنگاری شده را با ارائه دهندگان وام مبتنی بر بلاکچین بیشتر به دست می آوریم تا سود سهام و سودهای رمزپایه شما را بدست آوریم. در حال حاضر ، لطفاً در مورد 22 بهترین خدمات وام رمزنگاری بازخورد ما را بگذارید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید تا دیگران بتوانند جوانب مثبت و منفی این پیشنهادات وام بیت کوین محور را بیاموزند.

با سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده خود در یکی از سیستم عامل های فوق ، می توانید نرخ بهره تا 8 تا 12 درصد را بدست آورید. در حالی که همیشه رها کردن کلیدهای خصوصی شما خطراتی را به همراه دارد ، استفاده از یک شخص ثالث قابل اعتماد از لیست بالا می تواند گزینه خوبی برای کسب بیت کوین از طریق به دست آوردن سود یا تأمین وام وثیقه باشد. در همین حال وام گیرندگان می توانند رمزنگاری را به عنوان وثیقه ارسال کنند در حالی که نرخ بهره از 5٪ تا 15٪ را پرداخت می کنند. با ادامه افزایش قیمت بیت کوین (به ویژه در برخی پیش بینی های متخصص) ، ممکن است یک ایده هوشمندانه باشد که بخشی از دارایی رمزنگاری شده خود را در یکی از این برنامه ها قرار دهید که به شما امکان می دهد در حین hodling درآمد کسب کنید..

چند سال پیش ، هیچ وب سایتی وجود نداشت که کاربران بتوانند برای کسب سود ، به آنها وام بدهند یا رمزنگاری کنند. امروزه این سیستم عامل ها از هر زمان دیگری امن تر و در دسترس هستند. این بررسی را علامت گذاری کنید زیرا ما نحوه استفاده از راهنماها و آموزش های مربوط به برترین سیستم عامل های وام رمزنگاری را به اشتراک خواهیم گذاشت..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me