banner
banner

بهترین نرم افزار مالیات Crypto برای سال 2020: برترین ارائه دهنده خدمات و برنامه های حسابداری Bitcoin برای مالیات

بهترین نرم افزار مالیاتی Crypto برای سال 2020: نرم افزار مالیاتی Bitcoin ، خدمات ، ارائه دهندگان و & amp؛ برنامه ها

سازمان امور مالیاتی و سایر مقامات مالیاتی ملی سالهاست که از بیت کوین مطلع هستند.

IRS اولین حکم خود را درباره بیت کوین در سال 2013 صادر کرد. اگر در سال 2020 مالیات خود را رمزنگاری نمی کنید ، خود را در معرض مسئولیت قابل توجهی قرار می دهید.

مقامات مالیاتی در ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، آلمان ، ژاپن و سایر کشورها همه قوانین خاصی را برای مالیات های رمزنگاری شده ایجاد کرده اند.

خوشبختانه ، گزارش رمزنگاری خود برای اهداف مالیاتی از همیشه آسان تر است. برنامه های مالیاتی رمزنگاری و برنامه های رمزنگاری وجود دارد. نرم افزار حسابداری رمزنگاری وجود دارد. CPA وجود دارد که در ایجاد اظهارنامه مالیاتی رمزنگاری دقیق تخصص دارند.

در واقع ، بسیاری از خدمات مالیات رمزنگاری وجود دارد که دشوار است بدانید کدام یک برای شما مناسب است. به همین دلیل ما می خواهیم کمک کنیم. ما بهترین نرم افزار مالیات رمزنگاری را برای سال 2020 رتبه بندی کرده ایم ، از جمله وب سایت ها ، برنامه ها ، برنامه ها ، خدمات و ارائه دهندگان مالیات رمزنگاری.

نرم افزار مالیات Crypto چیست؟?

نرم افزار مالیات Crypto چیست؟

نرم افزار Crypto tax مالیاتی است که برای محاسبه سود و زیان ارز رمزنگاری شده شما استفاده می شود.

به طور معمول ، کارگزاری شما – محلی که سهام ، اوراق قرضه ، ETF و سایر سرمایه گذاری ها را خریداری می کنید – این بیانیه را برای محصولات سرمایه گذاری سنتی ارائه می دهد. رمزنگاری اما یک محصول سرمایه گذاری سنتی نیست و مبادلات رمزنگاری کارگزاری های سنتی نیستند.

TD Ameritrade و JPMorgan به طور معمول فرم 1099 را صادر می کنند که لیست تمام درآمد سالانه ، مبنای هزینه و سود یا زیان حاصل از هرگونه معامله سرمایه گذاری ، به عنوان مثال.

با این وجود مبادلات رمزنگاری هیچ گونه اشکالی را صادر نمی کنند.

برخی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده – از جمله Coinbase – فرم 1099-K صادر می کنند که تمام معاملات رمز ارز ناخالص شما را فهرست می کند. با این حال ، این اطلاعات در تهیه اظهارنامه مالیاتی شما مفید نیست. شما باید اطلاعات بیشتری ارائه دهید.

این بدان معناست که بار گزارش سود و ضرر رمزنگاری شده به عهده شما است. اینجاست که نرم افزار مالیات رمزنگاری مفید می شود.

نرم افزار اساسی مالیات رمزنگاری شده به سادگی تمام معاملات ارز رمزنگاری شده شما را از منابع مختلف گردآوری کرده و با پیروی از راهنمایی های IRS سود و زیان شما را در دلار آمریکا محاسبه می کند.

نرم افزار مالیات Crypto به طور معمول مالیات خاصی را که از دارایی های رمزنگاری خود مدیون هستید محاسبه نمی کند. مالیاتی که پرداخت می کنید براساس درآمد مشمول مالیات شما متفاوت خواهد بود. بسته به اطلاعاتی که در اظهارنامه مالیاتی خود وارد می کنید ، ممکن است بیشتر یا کمتر از پرونده دیگری با معاملات رمزنگاری یکسان پرداخت کنید.

اساساً ، نرم افزار مالیات رمزنگاری همه شماره ها را از حساب های رمزنگاری شده و کیف پول های رمزنگاری شما می گیرد ، هر معامله ای را که در طول سال انجام داده اید یادداشت می کند ، سپس همه آن شماره ها را به گونه ای فهرست می کند که سازمان امور مالیاتی بتواند آن را درک کند. سپس ، می توانید گزارش را به ارسال پرونده الکترونیکی TurboTax پیوست کنید. یا می توانید گزارش را چاپ کرده و به هر اظهارنامه مالیاتی دیگری ضمیمه کنید.

آیا من واقعاً نیاز به پرداخت مالیات بر رمزنگاری خود دارم?

الزامات تشکیل پرونده مالیات رمزنگاری

آره! سازمان امور مالیاتی یک س cryال رمزنگاری را در برنامه 1 اضافه کرده است ، این بدان معناست که رمزنگاری رسماً وارد جریان اصلی شده است.

عدم گزارش سرمایه گذاری های رمزنگاری ، سود رمزنگاری ها یا ضررهای رمزنگاری شده ممکن است درست مانند عدم اعلام درآمد سرمایه گذاری دیگر باشد. ممکن است امسال یا در آینده با مجازات های شدید مالیاتی روبرو شوید.

به یاد داشته باشید: اگر در مبادلات رمزنگاری تنظیم شده تجارت می کنید ، احتمالاً اطلاعات شخصی و احتمالاً حتی SSN خود را ارائه داده اید. IRS به راحتی می تواند حساب های رمزنگاری شده شما را پیدا کند.

برخلاف آنچه ممکن است کسی به شما بگوید ، سازمان امور مالیاتی قوانینی برای مالیات دادن بیت کوین در نظر گرفته است: سازمان امور مالیاتی و سایر مقامات مالیاتی ملی با بیت کوین مانند دارایی رفتار می کنند. این بدان معناست که شما باید تمام معاملات مربوط به رمزنگاری را گزارش کنید ، از جمله اینکه چه مقدار پرداخت کرده اید ، چه مقدار خریداری کرده اید و چه مقدار سود یا زیان از آن معامله حاصل شده است..

سازمان امور مالیاتی این اطلاعات را تجزیه و تحلیل کرده ، سپس درآمد مشمول مالیات شما را اضافه یا کسر می کند.

نرم افزار مالیات Crypto چگونه کار می کند?

نرم افزار مالیات رمزنگاری مانند یک جمع کننده داده شخص ثالث است. به طور معمول ، شما هزینه کمی برای نرم افزار پرداخت می کنید ، و نرم افزار داده های شما را از مبادلات رمزنگاری مختلف استخراج می کند.

شخصی که در سال مالی کمتر از 50 معامله رمزنگاری انجام داده است ممکن است 10 دلار برای استفاده از نرم افزار مالیات رمزنگاری پرداخت کند ، در حالی که موسسه ای که 10 هزار معامله را در سال مالی انجام داده 500 دلار پرداخت می کند.

بیشتر نرم افزارهای مالیات رمزنگاری به روشی مشابه کار می کنند:

شما برای نرم افزار مالیات رمزنگاری ثبت نام می کنید و هزینه ای را پرداخت می کنید؛ کاربرانی که معاملات رمزنگاری بیشتری برای گزارش دارند هزینه بالاتری پرداخت می کنند

شما به نرم افزار مالیات رمزنگاری امکان دسترسی فقط خواندنی به حساب های معاملات رمزنگاری ، کیف پول ها و سایر منابع رمزنگاری خود را می دهید؛ به عنوان مثال اگر در Coinbase و Kraken حساب دارید ، به نرم افزار مالیات رمزنگاری خود اجازه دسترسی به API به آن حساب های مبادله را می دهید

متناوباً ، تمام نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری به شما امکان می دهند اسناد CSV را بارگذاری کنید

نرم افزار مالیات رمزنگاری حساب های رمزنگاری شده شما را چک کرده و سابقه معاملات شما را استخراج می کند

نرم افزار مالیات رمزنگاری شده تمام این تاریخچه معاملات را جمع می کند؛ این نرم افزار تاریخ و زمان هر معامله را بررسی می کند ، قیمت را بر اساس داده های تاریخی گزارش می کند ، سپس سود و زیان شما را جمع می کند

در نهایت ، نرم افزار مالیات رمزنگاری تمام معاملات و قیمت ها را آشتی می دهد گزارش دقیق سود و زیان سازگار با دستورالعمل های IRS را تولید می کند؛ به طور معمول ، دو گزارش تولید شده توسط نرم افزار مالیات رمزنگاری شامل می شود فرم 8949 ، برنامه D و در بعضی موارد, برنامه 1

چه تفاوتی بین نرم افزار مالیات رمزنگاری خوب و بد وجود دارد?

نرم افزار مالیات Crypto چگونه کار می کند؟

در نگاه اول ، ممکن است تمام نرم افزارهای مالیات رمزنگاری تقریباً یکسان به نظر برسند. تمام نرم افزارهای مالیات رمزنگاری قول مشابهی می دهند که مالیات های شما را به سرعت و با دقت انجام دهند.

بنابراین تفاوت نرم افزار مالیات خوب و بد چیست؟ در اینجا برخی از روش های مقایسه بهترین برنامه ها و خدمات امروز وجود دارد:

ادغام ها: برخی از نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری شده با صدها مبادله رمزنگاری بزرگ و کوچک ادغام می شوند. این که آیا شما در مبادلات عمده مانند Coinbase معامله می کنید یا مبادلات محلی مبهم ، این نرم افزار مالیات رمزنگاری قادر به ردیابی داده های حساب و ایجاد اطلاعات قابل تحویل برای IRS است.

پهنای باند: آیا در سال گذشته 1000 معامله رمزنگاری انجام داده اید یا فقط 10 مورد؟ بر اساس تعداد تراکنش ها ، ممکن است شما یک قیمت ارزان یا گران برای نرم افزار مالیات رمزنگاری بپردازید. یک معامله گر سرگرمی ممکن است نرم افزار مالیات رمزنگاری را به صورت رایگان پیدا کند زیرا فقط 15 معامله برای گزارش در طول سال مالی وجود دارد ، به عنوان مثال ، در حالی که یک موسسه نیاز به پرداخت 1000 دلار برای نرم افزار مالیات رمزنگاری دارد زیرا هزاران تراکنش برای گزارش وجود دارد.

API در مقابل دسترسی CSV: نرم افزار مالیات Crypto از دو طریق با حساب های مبادله شما ادغام می شود – از طریق رابط برنامه نویسی برنامه (API) یا مقادیر جدا شده با کاما (CSV). API یکپارچه و دقیق است زیرا مستقیماً به مبادله متصل می شود: شما فقط کلید API را از مبادله / کیف پول خود کپی کرده و در نرم افزار مالیات رمزنگاری قرار می دهید. در همین حال ، CSV کمی ناخوشایند است. شما تاریخ معاملات خود را از قالب صرافی خود با فرمت.csv بارگیری کرده و سپس فایل this.csv را در نرم افزار مالیات رمزنگاری بارگذاری می کنید. بیشتر نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری از دسترسی API به مبادلات عمده پشتیبانی می کنند ، در حالی که مبادلات مبهم بیشتری به همگام سازی دستی CSV نیاز دارند.

شهرت، آبرو: برخی از بزرگترین اسامی رمزنگاری نرم افزار مالیات رمزنگاری را ارائه می دهند. به عنوان مثال Coinbase دارای یک ابزار مالیات رمزنگاری است. سایر نرم افزارهای مالیات رمزنگاری شده توسط استارت آپ هایی که سال گذشته راه اندازی شده اند ارائه می شود. اعتبار در فضای مالیات رمزنگاری مهم است: شما به آینده مالی خود به این نرم افزار اعتماد دارید. صفحه تیم نرم افزار مالیات رمزنگاری را بررسی کنید تا مطمئن شوید اعضای با تجربه ای در زمینه رعایت / مقررات دارند. یا مطمئن شوید که آنها نوع دیگری سابقه اثبات شده دارند که به شما آرامش می دهد.

ضمانت های دقیق: آیا نرم افزار مالیات رمزنگاری هیچ نوع ضمانتی ارائه نمی دهد؟ آیا ارائه دهنده صحت را تضمین می کند؟ برخی از ارائه دهندگان در واقع جریمه های مالیاتی شما را پرداخت می کنند (تا حد معینی) ، به شما آرامش بیشتری می دهد که همه چیز به طور دقیق گزارش شده است.

قیمت: نرم افزار مالیات Crypto از رایگان تا گران است. معامله گرانی که تعداد معاملات بالایی دارند نسبت به معامله گرانی که تعداد معاملات آنها کم است ، هزینه نرم افزار مالیات رمزنگاری را پرداخت می کنند. برخی از نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری بر اساس تعداد معاملات نرخ متفاوتی دریافت نمی کنند ، اما براساس ارزش حساب شما نرخ متفاوتی را دریافت می کنند.

پشتیبانی کشور: برخی از نرم افزارهای مالیات رمزنگاری بر ایالات متحده متمرکز شده اند. با این حال ، بیشتر نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری به شما امکان می دهند به راحتی گزارشاتی را برای سایر کشورهای اصلی انگلیسی زبان ، از جمله انگلستان ، کانادا و استرالیا تهیه کنید. برخی از نرم افزارها همچنین از آلمان ، ژاپن و سایر کشورها پشتیبانی می کنند. برخی از نرم افزارها با ارائه گزارش های استاندارد و مناسب برای هر کشور از همه کشورها پشتیبانی می کنند.

ویژگی های مزایا و پاداش: برخی از نرم افزارهای مالیات رمزنگاری شده دارای مزایای خاص و ویژگی های پاداش هستند. همه نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری نوعی سازش سود / ضرر را ارائه می دهند ، اما برخی از محصولات نرم افزاری بهتر دارای ویژگی های پاداش مانند پیگیری رایگان نمونه کارها ، وبینارهای آموزشی ، ابزارهای برنامه ریزی مالیاتی و موارد دیگر هستند..

ما بهترین و بزرگترین نرم افزار مالیات رمزنگاری جهان را بر اساس این ویژگی ها و موارد دیگر رتبه بندی کرده ایم.

TaxBit

TaxBit

TaxBit ادعا می کند “نرم افزار مالیات رمزنگاری ساده” را ارائه می دهد. این نرم افزار توسط پیشرو CPA های بلاکچین و وکلای مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده طراحی شده است ، و آن را به یکی از نام های معتبر در فضا تبدیل کرده است.

امروزه TaxBit از بیش از 4200 ارز رمزپایه ، سهام ، کالاها و ارزهای فیات پشتیبانی می کند. حتی اگر با ارزهای رمزنگاری مبهم سر و کار دارید ، برای گزارش معاملات رمزنگاری خود مشکلی در استفاده از TaxBit نخواهید داشت.

TaxBit همچنین ادعا می کند که یک دنباله حسابرسی کامل را برای شما (یا IRS) آسان می کند تا در هر معامله غوطه ور شوید و دقیقاً نحوه محاسبه مالیات ارزهای رمزنگاری شده را ببینید. برای سال مالی 2020 ، TaxBit 10٪ تخفیف برای همه برنامه ها و همچنین یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

قیمت گذاری

پایه (50 دلار در سال)

 • 250 معامله
 • 10 تبادل / کیف پول
 • فرم مالیات سال جاری
 • پشتیبانی از چت

به علاوه (175 دلار در سال)

 • 2500 معامله
 • صرافی ها و کیف پول های نامحدود
 • همه فرم های مالیاتی (2014 تا 2019)
 • پشتیبانی از چت

طرفدار (500 دلار در سال)

 • بررسی CPA فرم مالیات
 • 25000 تراکنش
 • صرافی ها و کیف پول های نامحدود
 • همه فرم های مالیاتی (2014 تا 2019)
 • پشتیبانی تلفنی CPA

CryptoTrader.tax توسط کوین لجر

CryptoTrader.tax توسط کوین لجر

CryptoTrader.tax نرم افزار مالیات رمزنگاری Coin Ledger است. این نرم افزار ادعا می کند که ساده ترین و مطمئن ترین روش برای تهیه مالیات ارزهای رمزنگاری شده شما است.

مانند سایر نرم افزارها ، CryptoTrader.tax به شما امکان می دهد معاملات خود را وارد کنید (از طریق API) یا پرونده سابقه تجارت را بارگذاری کنید ، سپس گزارش خود را بارگیری کنید تا به اظهارنامه مالیاتی خود اضافه کنید. همه مبادلات رمزنگاری اصلی پشتیبانی می شوند.

یک مزیت CryptoTrader.tax این است که این برنامه یک شریک قابل اعتماد TurboTax است. Coin Ledger با TurboTax ، بزرگترین پلت فرم آماده سازی مالیات در جهان ، همکاری کرده است تا به شما اجازه دهد به راحتی الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی خود را ثبت کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب CryptoTrader.tax این است که شما نه تنها می توانید معاملات رمزنگاری خود را اضافه کنید ، بلکه می توانید هر درآمد رمزنگاری را گزارش دهید – از جمله درآمد حاصل از استخراج ، هدایا ، قطره های هوا و چنگال ها. هر گونه درآمد – از جمله درآمد مربوط به رمزنگاری که از معاملات ناشی نشده باشد – باید به IRS گزارش شود و CryptoTrader.tax به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

قیمت گذاری

سرگرمی (49 دلار در هر فصل مالیات)

 • حداکثر 100 معامله
 • پشتیبانی از چت زنده
 • ویرایش گزارش نامحدود
 • FIFO ، LIFO و شناسه خاص
 • فرم 8949 IRS
 • گزارش سود سرمایه
 • ادغام TurboTax
 • ادغام TaxAct
 • برداشت مالیات

Pro Trader (99 دلار در هر فصل مالیات)

 • تا 1500 معامله
 • پشتیبانی از چت زنده
 • ویرایش گزارش نامحدود
 • FIFO ، LIFO و شناسه خاص
 • فرم 8949 IRS
 • گزارش سود سرمایه
 • ادغام TurboTax
 • ادغام TaxAct
 • برداشت مالیات

معامله گر با حجم بالا (199 دلار در هر فصل مالیات)

 • تا 5000 معاملات
 • پشتیبانی از اولویت
 • ویرایش گزارش نامحدود
 • FIFO ، LIFO و شناسه خاص
 • فرم 8949 IRS
 • گزارش سود سرمایه
 • ادغام TurboTax
 • ادغام TaxAct
 • برداشت مالیات

نامحدود (299 دلار در هر فصل مالیات)

 • حداکثر 100 معامله
 • پشتیبانی از اولویت
 • ویرایش گزارش نامحدود
 • FIFO ، LIFO و شناسه خاص
 • فرم 8949 IRS
 • گزارش سود سرمایه
 • ادغام TurboTax
 • ادغام TaxAct
 • برداشت مالیات

هرگونه گزارش مربوط به سال 2018 و سالهای گذشته 15٪ از قیمت گزارش عادی است. اگر می خواهید از CryptoTrader.tax برای ارائه معاملات مرتبط با رمزنگاری و درآمد سالهای گذشته استفاده کنید ، می توانید تخفیف کمی بگیرید. همچنین برنامه هایی برای متخصصان مالیات در دسترس است.

ZenLedger

ZenLedger

ZenLedger خود را به عنوان “سریعترین و دوستانه ترین ابزار مالیاتی” برای کاربران رمزنگاری و حسابداران آنها تبلیغ می کند. نرم افزار مالیات رمزنگاری با همه مبادلات عمده و عمده ارزهای فیات و رمزنگاری کار می کند. ZenLedger معاملات شما را وارد می کند و سپس اسناد مورد نیاز شما را تهیه می کند (از جمله گزارش های سود سرمایه ، گزارش درآمد ، گزارش های اهدا و گزارش های اختتامیه).

دقیقاً مانند CryptoTrader.tax ، ZenLedger یک شریک رسمی TurboTax است ، به این معنی که هر داده جمع آوری شده توسط ZenLedger به راحتی می تواند به اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی TurboTax شما اضافه شود.

ZenLedger ردیف های بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای مالیات رمزنگاری ذکر شده در اینجا ارائه می دهد ، از گزینه Hobbyist (69 دلار برای 100 معامله) تا گزینه Unlimited (999 دلار برای معاملات نامحدود). همچنین برای تهیه کامل اظهارنامه مالیاتی خود می توانید هزینه اضافی پرداخت کنید ، در این صورت ZenLedger برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی شما را به یک وکیل مالیاتی یا CPA متصل می کند.

قیمت گذاری برای برنامه های استاندارد ZenLedger

سرگرمی (69 دلار در هر سال مالیات)

 • 100 معامله یا کمتر
 • ارزش کل دارایی حداکثر 15000 دلار

شروع کننده (149 دلار در هر سال مالیات)

 • 500 معامله یا کمتر
 • حداکثر 50،000 $ ارزش کل دارایی

حق بیمه (399 دلار در هر سال مالیات)

 • 1000 معامله یا کمتر
 • ارزش کل دارایی حداکثر 300000 دلار

اجرایی (799 دلار برای هر سال مالیات)

 • 4000 تراکنش یا کمتر
 • ارزش کل دارایی حداکثر 1 میلیون دلار

نامحدود (999 دلار در سال)

 • معاملات نامحدود
 • بدون محدودیت ارزش دارایی
 • پشتیبانی از اولویت

قیمت گذاری برای برنامه های کاملاً آماده ZenLedger

نقره (750 دلار در هر سال مالیات)

 • 50 معامله یا کمتر
 • حداکثر 50،000 $ ارزش کل دارایی
 • حداکثر چهار فرم مالیاتی
 • یک اظهارنامه مالیاتی ایالتی
 • حداکثر دو ساعت زمان آماده سازی بازگشت ، با زمان اضافی با تخفیف

طلا (1250 دلار در هر سال مالیات)

 • 100 معامله یا کمتر
 • ارزش کل دارایی حداکثر 300000 دلار
 • حداکثر شش فرم مالیاتی
 • یک اظهارنامه مالیاتی ایالتی
 • حداکثر سه ساعت زمان آماده سازی بازگشت ، با زمان اضافی با تخفیف

الماس (2500 دلار در هر سال مالیات)

 • 400 معامله یا کمتر
 • ارزش کل دارایی حداکثر تا 1 میلیون دلار
 • حداکثر هشت فرم مالیاتی
 • دو فرم مالیات ایالتی
 • حداکثر تا هفت ساعت زمان آماده سازی بازگشت ، با زمان اضافی با تخفیف

TokenTax.us

TokenTax.us

TokenTax.us به شما امکان می دهد مالیات رمزنگاری شده خود را محاسبه کرده و اظهارنامه خود را ثبت کنید. این یک سیستم عامل نرم افزار مالیات رمزنگاری شده و یک شرکت حسابداری مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده است که مانند بسیاری دیگر از ارائه دهندگان معتبر اینجا با TurboTax نیز همکاری کرده است. TokenTax.us از همه مبادلات عمده از طریق API پشتیبانی می کند ، اگرچه همچنین می توانید هرگونه سابقه معامله را از طریق CSV بارگذاری کنید.

پس از جمع آوری داده های مبادله شما ، TokenTax.us فرم 8949 را پر می کند ، این شکلی است که برای گزارش سود سرمایه استفاده می شود. این فرم به راحتی می تواند به اظهارنامه مالیاتی شما اضافه شود یا مستقیماً به TurboTax وارد شود.

TokenTax.us همچنین از مالیات های حاشیه معاملات پشتیبانی می کند ، از جمله پشتیبانی مستقیم از برخی از بزرگترین و محبوب ترین سیستم های معاملات اهرمی جهان. Deribit ، BitMEX و Bybit همه پشتیبانی می شوند.

همانند سایر نرم افزارها ، TokenTax.us به شما امکان می دهد فقط یک فرم سود / زیان رمزنگاری ایجاد کنید یا می توانید برای اظهارنامه کامل مالیات هزینه اضافی پرداخت کنید. شما همچنین می توانید فرم های مالیات رمزنگاری شده را برای هر کشور در جهان – نه فقط آمریکا و فرم 8949 آن برای IRS – تهیه کنید.

قیمت گذاری

پایه (65 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 500 معامله
 • فقط از Coinbase ، Coinbase Pro و Binance پشتیبانی می کند
 • فرم 8949 IRS یا پشتیبانی بین المللی
 • پشتیبانی از چت زنده

حق بیمه (199 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 3000 معامله
 • پشتیبانی از هر مبادله
 • پشتیبانی از معاملات حاشیه ای (در BitMEX ، Deribit و Bybit)
 • داشبورد برداشت ضرر مالیات
 • همه چیز با Basic موجود است

طرفدار (799 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 20000 تراکنش
 • جلسه مشاوره برداشت خسارت مالیاتی
 • همه مبادلات حاشیه پشتیبانی می شود
 • FBAR گنجانده شده است
 • همه مواردی که در Premium گنجانده شده است

VIP (1499 دلار در هر سال مالیات)

 • سازش رمزنگاری پیشرفته با کمک CPA
 • دو جلسه 30 دقیقه ای با یک کارشناس مالیات
 • کمک حسابرسی IRS
 • حداکثر 30000 معامله
 • همه موارد موجود در Pro

مالیات رمزنگاری eToro

مالیات رمزنگاری eToro

eToro دارای یک ماشین حساب مالیاتی رمزنگاری است که به صورت آنلاین در یافت می شود https://etorocryptotax.com/

ماشین حساب برای اهداف اطلاعاتی طراحی شده است. هرکسی می تواند ارزهای رمزپایه اصلی را وارد کند ، سپس از مالیات بدهی این ارزهای رمزپایه مطلع شود.

شما سال مالیاتی خود را انتخاب کرده و سپس ارز رمزنگاری شده را انتخاب می کنید. مالیات رمزنگاری eToro از حدود 30 ارز بزرگ رمزنگاری شده در جهان پشتیبانی می کند. سپس ، می توانید به صورت دستی معاملات را اضافه کنید یا معاملات خود را از طریق CSV وارد کنید.

سپس ماشین حساب بهای پرداختی شما برای هر معامله را بررسی می کند ، از جمله سود یا زیانی که در معاملات رمزنگاری خود وارد کرده اید. eToro مالیات بر عایدی سرمایه شما را محاسبه می کند و به شما ایده ای دقیق در مورد میزان بدهی شما بر اساس معاملات شما می دهد..

برخلاف سایر نرم افزارهای مالیات رمزنگاری که در اینجا ذکر شده است ، مالیات رمزنگاری eToro فرم 8949 را با IRS ایجاد نمی کند و همچنین نمی توان مستقیماً اطلاعات را به اظهارنامه مالیاتی شما اضافه کرد. با این حال ، اگر به دنبال طرح کلی چگونگی پرداخت مالیات برای دارایی های رمزنگاری خود هستید ، eToro Crypto Tax یک گزینه عالی (و رایگان) است.

قیمت گذاری

 • رایگان

لوکا.تک

لوکا.تک

Lukka یک ارائه دهنده خدمات فناوری و داده است که اخیراً LukkaTax را برای کاربران رمزنگاری معمولی راه اندازی کرده است. LukkaTax یک محصول آماده سازی مالیات رمزنگاری است که خودتان انجام می دهید و دقیقاً به موقع فصل مالیات 2019 است..

همانند سایر نرم افزارهای مالیات رمزنگاری که در اینجا ذکر شده است ، LukkaTax گزارش هایی را برای فعالیت ارز مجازی شما در فرم های IRS 1040 و 8949 ایجاد می کند..

Lukka یک شرکت فناوری بلاک چین است که در سال 2014 تاسیس شده است. این شرکت مستقر در نیویورک به دلیل ارائه محصولات اتوماتیک و بهینه سازی فرآیندهای حسابداری ، حسابرسی و مالیات برای مصرف کنندگان ، سرمایه گذاران ، صندوق ها ، مدیران صندوق ها ، OTC و بنگاه های تجاری اختصاصی ، بیشترین شهرت را دارد. صرافی ها ، استخراج کنندگان ، پروتکل ها و حسابداران. اکنون ، این شرکت گزینه های آماده سازی فرم مالیاتی فردی را ارائه می دهد.

قیمت گذاری

 • 19.95 دلار

الحاق کردن

الحاق کردن

Accointing یک پلتفرم مدیریتی است که به شما امکان می دهد به راحتی نمونه کارهای رمزنگاری شده خود را ردیابی و مدیریت کنید ، سپس یک گزارش مالیاتی تهیه کنید. می توانید هر صرافی (از طریق API یا CSV) وارد کرده و بیش از 6000 ارز را ردیابی کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد با Accointing این است که در دستگاه های دسک تاپ و موبایل موجود است. با استفاده از برنامه تلفن همراه برای iOS یا Android ، می توانید نمونه کارها را ردگیری کنید.

با تلفیق معاملات شما در طول سال ، درآمد مشمول مالیات ، درآمد غیرقابل پرداخت (هدایا ، کمک های مالی و وجوه از دست رفته یا سرقت شده) و سود سرمایه شما ردیابی می شود. همه اینها به طور مرتب در یک رابط کاربر پسند بسته بندی شده است.

قیمت گذاری

گزارش مالیاتی شروع کننده (49.99 دلار)

 • گزارش کامل با حداکثر 250 معامله
 • گزارشات مربوط به همه سالهای گذشته
 • مجوز معتبر برای 365 روز است

گزارش مالیاتی پیشرفته (129.99 دلار)

 • گزارش کامل تا 5000 معامله
 • مجوز معتبر برای 365 روز است
 • گزارشات مربوط به همه سالهای گذشته

گزارش مالیات حرفه ای (259.99 دلار)

 • گزارش کامل با معاملات نامحدود
 • صفحه دوره برگزاری پیشرفته
 • بهینه ساز مالیات
 • مجوز معتبر برای 365 روز است
 • گزارشات مربوط به همه سالهای گذشته

Coinbase مرکز منابع مالیاتی

Coinbase مرکز منابع مالیاتی

Coinbase کامل است مرکز منابع مالیاتی در زیر صفحه پشتیبانی آن قرار دارد. Coinbase مراقب است توضیح دهد که توصیه مالیاتی ارائه نمی دهد و فقط اطلاعات مالیاتی مربوط به رمزنگاری را برای اهداف اطلاعاتی ارائه می دهد. با این حال ، این اطلاعات مطمئناً می تواند به شما کمک کند تا مالیات رمزپایه خود را برای سال کنترل کنید.

به عنوان مثال مرکز منابع مالیاتی Coinbase توضیح می دهد چه اتفاقی می افتد که Coinbase فرم 1099-K را برای شما ارسال می کند ، از جمله اینکه با این بیانیه چه کار کنید. Coinbase یکی از معدود صرافی هایی است که فرم 1099-K را ارسال می کند ، اگرچه برای دریافت یک مورد ($ 20،000 دلار حجم معامله یا بیشتر در بیشتر ایالات) باید محدودیت های خاصی را رعایت کنید.

Coinbase’s Tax Resource Center همچنین توضیح می دهد که در صورت دریافت IRS B-Notice چه باید کرد ، که نشان می دهد با شماره شناسایی مالیاتی (TIN) و نام قانونی Coinbase که پرونده Coinbase برای تشکیل فرم 1099-K استفاده کرده است مغایرت دارد.

می توانید Coinbase’s Tax Resource Center را در صفحه پشتیبانی آن مشاهده کنید اینجا.

قیمت گذاری

 • رایگان

CoinTracking.info

CoinTracking.info

CoinTracking.info خود را به عنوان رهبر ردیابی و گزارش ارزهای رمزپایه تبلیغ می کند. این پلتفرم دارای 11 سال داده تاریخی ، روند سکه برای 7200 سکه و 3.9 میلیارد دلار در تمام اوراق بهادار ردیابی شده است.

شما می توانید از CoinTracking.info استفاده کنید تا به سادگی نمونه کارهای خود را ردیابی کنید – درست مثل هر برنامه ردیابی نمونه کارها رمزنگاری شده. یا ، می توانید از سیستم عامل برای ایجاد گزارش سود سرمایه استفاده کنید. پارامترهای متغیر برای همه کشورها در دسترس هستند و 12 روش مالیاتی (FIFO ، LIFO ، AVCO و غیره) پشتیبانی می شوند.

CoinTracking.info از واردات مستقیم از همه مبادلات عمده و ده ها صرافی کمتر شناخته شده نیز پشتیبانی می کند. همچنین می توانید سکه ها و معاملات سکه را از کیف پول خود وارد کنید. برای مبادلات بسته حتی پشتیبانی قدیمی وجود دارد.

قیمت گذاری

برنامه رایگان

 • پیگیری 200 معامله
 • ردیابی سکه ها
 • به صورت دستی مبادلات را از طریق CSV وارد کنید
 • صادرات شخصی از طریق CSV ، XLS ، PDF و HTML
 • دو پشتیبان تجارت شخصی

طرفدار (9.99 دلار در هر ماه ، سالانه صورتحساب)

 • همه ویژگی های رایگان
 • 3500 تراکنش را ردیابی کنید
 • واردات خودکار مبادلات از طریق API
 • واردات خودکار کیف پول های بلاکچین (5 کیف پول) ؛ واردات کیف پول دستی نامحدود
 • گزارش مالیات و سود سرمایه
 • دسترسی API به نمونه کارها
 • پنج پشتیبان تجارت شخصی
 • پیوند دادن چندین حساب

کارشناس (15.49 دلار ، 19.99 دلار یا 24.99 دلار در هر ماه ، صورتحساب سالانه)

 • تمام ویژگی های رایگان و حرفه ای
 • 20،000 ، 50،000 یا 100،000 تراکنش را ردیابی کنید
 • واردات خودکار مبادلات از طریق API
 • واردات خودکار کیف پول های بلاکچین (10 کیف پول) ؛ واردات کیف پول دستی نامحدود
 • گزارش مالیات و سود سرمایه
 • دسترسی API به نمونه کارها
 • 10 پشتیبان تجارت شخصی
 • پیوند دادن چندین حساب

نامحدود (49.99 دلار در هر ماه ، سالانه صورتحساب)

 • تمام ویژگی های Expert
 • تعداد نامحدود معاملات را ردیابی کنید
 • واردات خودکار کیف پول های بلاکچین (50 کیف پول) ؛ واردات کیف پول دستی نامحدود
 • صادرات شخصی از طریق CSV ، XLS ، PDF ، HTML ، XML یا JSON
 • 20 پشتیبان تجارت شخصی
 • معاملات را در اولویت قرار دهید
 • طرح پشتیبانی مشتری اولویت دار

BearTax

BearTax

BearTax ، که به صورت آنلاین در Bear.tax یافت می شود ، به شما امکان می دهد معاملات رمزنگاری را از هرجای دیگر واکشی کنید ، انتقال از طریق صرافی ها را شناسایی کرده و به طور خودکار اسناد مالیاتی تولید کنید – مشابه سایر نرم افزارهای مالیاتی رمزنگاری که در اینجا ذکر شده.

با BearTax ، می توانید معاملات خود را تقریباً از هر صرافی وارد کنید (از طریق API یا CSV) ، معاملات خود را بررسی کرده و پردازش کنید (با استفاده از روش های FIFO یا LIFO) ، سپس اسناد مالیاتی خود را به طور خودکار تولید کرده و برای حسابدار خود ارسال کنید..

BearTax به شما امکان می دهد از بیش از 50 صرافی از طریق API یا CSV وارد کنید. تعداد حسابهای مبادله ای که می توانید با BearTax ردیابی کنید محدودیتی ندارد. BearTax اطلاعات تراکنش شما را جمع آوری کرده و سپس فرم 8949 IRS را تولید می کند.

قیمت گذاری

پایه (1 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 20 معامله
 • مبادلات نامحدود

متوسط ​​(30 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 200 معامله
 • مبادلات نامحدود
 • پشتیبانی ایمیل

کارشناس (100 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 1000 معامله
 • مبادلات نامحدود

حرفه ای (200 دلار در هر سال مالیات)

 • حداکثر 10 هزار تراکنش
 • مبادلات نامحدود
 • با حسابدار ارتباط برقرار کنید
 • پشتیبانی از چت دارای اولویت 24/7
 • واردات پرونده سفارشی

CoinTracker.io

CoinTracker.io

CoinTracker.io به شما امکان می دهد مالیات بیت کوین را محاسبه کنید و نمونه کارهای رمزنگاری شده خود را از یک سیستم عامل راحت ردیابی کنید. شما صرافی ها ، کیف پول ها و سیستم عامل های DeFi خود را به هم متصل می کنید. سپس ، CoinTracker.io به طور خودکار و به طور مداوم تعادل و معاملات رمزنگاری شما را هماهنگ می کند.

برخی از افراد از CoinTracker.io به سادگی برای ردیابی کل نمونه کارها رمزنگاری شده خود استفاده می کنند. می توانید از دارایی های خود ، چگونگی رشد آنها در طول زمان و سایر داده ها تجزیه کنید. CoinTracker.io از بیش از 300 کیف پول و مبادلات پشتیبانی می کند ، همگام سازی وجوه شما را در هر کجا که نگه دارید آسان می کند.

همچنین می توانید بلافاصله گزارشات مالیاتی را برای هر کشور در جهان تهیه کنید. گزارشات کامل مالیات CoinTracker.io برای کاربران رمزنگاری در ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا و استرالیا در دسترس است. ساکنان هر کشور دیگر در جهان پشتیبانی جزئی دارند. با چند کلیک در CoinTracker.io ، می توانید خلاصه مالیات خود را مشاهده کنید ، سپس گزارش هایی را که برای ثبت مالیات خود نیاز دارید بارگیری کنید.

قیمت گذاری

سرگرمی (49 دلار در هر سال مالیات)

 • 100 معامله
 • ردیابی نمونه کارها رایگان
 • روش های پایه هزینه

تاجر (199 دلار در هر سال مالیات)

 • 1500 معامله
 • ردیابی نمونه کارها رایگان
 • روش های پایه هزینه
 • خلاصه مالیات بر اساس کیف پول

طرفدار (499 دلار در هر سال مالیات)

 • 5000 معامله
 • ردیابی نمونه کارها رایگان
 • روش های پایه هزینه
 • خلاصه مالیات بر اساس کیف پول
 • پشتیبانی از اولویت

سفارشی (قیمت گذاری سفارشی)

 • معاملات نامحدود
 • همه موارد موجود در Pro

بلاکس

بلاکس

Blox یک نرم افزار حسابداری ، ردیابی و مدیریت ارز رمزنگاری شده است. به جای استفاده از کاربران و سرمایه گذاران بیشتر به سمت مشاغل بلاکچین بازاریابی می شود.

از ویژگی های اصلی Blox می توان به قابلیت ردیابی و همگام سازی خودکار کیف پول ها ، ساخت مسیرهای حسابرسی با ابزارهای مالی CPA ، کنترل کامل حساب و معاملات و مشاهده داشبورد در زمان واقعی با موجودی ، تجزیه و تحلیل ، داده های تاریخی و عملکرد دارایی ها ، در میان سایر معیارها.

برخی از مشتریان هدف Blox ، طبق وب سایت رسمی ، شامل مدیران رمزنگاری ، مدیران دارایی ، پروتکل های بلاکچین ، شرکت های حسابداری ، شرکت های رمزنگاری ، عملیات استخراج ، صندوق های رمزنگاری و VCs هستند. Etoro ، 0x ، Nexo ، Crypto.com ، Civic ، PumaPay ، Paxful و سایر نام های برجسته همه از Blox استفاده می کنند.

اگر به دنبال یک نرم افزار حسابداری و مالیات رمزنگاری هستید که به طور خاص برای مشاغل رمزنگاری یا بلاک چین طراحی شده باشد ، Blox یکی از بهترین گزینه های موجود است.

قیمت گذاری

برنامه Pro (رایگان)

 • حداکثر 50000 دلار دارایی تحت مدیریت
 • ذخیره 100 معامله
 • 1 همکار
 • پشتیبانی ایمیل

تجارت (299 دلار در هر ماه)

 • حداکثر 20 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت
 • ذخیره سازی برای 50،000 تراکنش
 • 4 همکار
 • مبنای هزینه
 • صادرات CSV
 • زمان پاسخ پشتیبانی 24 ساعته

شرکت (449 دلار در هر ماه)

 • حداکثر 60 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت
 • ذخیره سازی برای 150،000 تراکنش
 • 8 همکار
 • مبنای هزینه
 • صادرات CSV
 • مدیر حساب اختصاصی

سفارشی (سفارشی)

 • دارایی های نامحدود تحت مدیریت
 • همه موارد موجود در Enterprise

کوینلی

کوینلی

کوینلی مالیات ارز رمزنگاری شده شما در 20+ کشور ، از جمله ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آلمان ، سوئد ، نیوزیلند ، فرانسه و بیشتر را محاسبه می کند.

مانند اکثر نرم افزارهای مالیات رمزنگاری در اینجا ، شما کلیدهای API مبادله ای و آدرس های عمومی بلاکچین خود را متصل می کنید ، سپس Koinly تمام این اطلاعات را با داشبورد شما همگام سازی می کند. با یک کلیک می توانید گزارش های مالیاتی تهیه کنید تا سود مشمول مالیات خود را به حداقل برسانید. همچنین می توانید از Koinly برای ردیابی نمونه کارهای خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید سکه ها و ارزش کل خود را ببینید یا عملکرد تجاری خود را تجزیه و تحلیل کنید. حتی یک کاوشگر بلوک داخلی نیز وجود دارد.

Koinnly به شما امکان می دهد داده ها را از هرجای دیگر وارد کنید. بیش از 300 تبادل پشتیبانی می شود و شما می توانید داده ها را از طریق CSV یا API وارد کنید. Koinly از بیش از 6000 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. دوره آزمایشی رایگان نیز بدون نیاز به کارت اعتباری در دسترس است. Koinly همچنین نسخه هایی از پلتفرم خود را دارد که به طور خاص برای مشاغل ، صندوق ها و CPA طراحی شده است.

قیمت گذاری

هودلر (79 دلار در سال)

 • 300 معامله
 • گزارش مالیات برای هر سال
 • همه صرافی ها و کیف پول ها
 • درآمد و سود سرمایه

تاجر (179 دلار در سال)

 • 3000 معامله
 • گزارش مالیات برای هر سال
 • همه صرافی ها و کیف پول ها
 • درآمد و سود سرمایه
 • پشتیبانی از اولویت

اوراکل (399 دلار در سال)

 • 10000 معامله
 • گزارش مالیات برای هر سال
 • همه صرافی ها و کیف پول ها
 • درآمد و سود سرمایه
 • پشتیبانی از اولویت
 • بازبینی و وارد کردن کمک
 • دسترسی زود هنگام به ویژگی های جدید

Bitcoin.tax

Bitcoin.tax

Bitcoin.tax یکی از کم اهمیت ترین گزینه های این لیست است. نسخه رایگان این پلتفرم در دسترس است ، اگرچه برنامه های پولی از 29.95 دلار شروع می شود (و برنامه های گران تر می توانند تا یک میلیون تراکنش را پردازش کنند).

Bitcoin.tax به شما امکان می دهد جزئیات را از یکی از صرافی های پشتیبانی شده وارد کنید. همچنین می توانید هر هزینه یا کمک مالی را که ممکن است از کیف پول خود ، هر سکه استخراج شده یا سایر درآمدهای رمزنگاری دریافت کرده اید ، اضافه کنید. شما می توانید روش های مختلف مبتنی بر هزینه ، از جمله FIFO ، LIFO و متوسط ​​هزینه را مقایسه کنید. شما همچنین می توانید درمان مشابه را مقایسه کنید. سپس Bitcoin.tax به همراه گزارش درآمد ، گزارش اهدا و گزارش اختتامیه ، گزارش سود سرمایه شما را با مبنای هزینه هر معامله ، درآمد فروش و سود به شما نشان می دهد..

پس از تهیه گزارش سود سرمایه Bitcoin.tax ، می توانید آن را مستقیماً به TurboTax ، TaxACT و سایر نرم افزارهای مالیاتی وارد کنید. همچنین می توانید آن را به عنوان بیانیه به اظهارنامه مالیاتی خود ضمیمه کنید یا به صورت PDF چاپ کنید.

قیمت گذاری

 • 0 تا 29.95 دلار

Bitwave.io

Bitwave.io

Bitwave.io راه حل های مالیاتی و حسابداری را برای مشاغل استفاده شده از رمزنگاری ارائه می دهد. نرم افزار مالیات رمزنگاری از کیف پول های چند کاربره ، حسابداری و مالیات ، AR / AP و موارد دیگر پشتیبانی می کند. اگر شرکت شما از رمزنگاری استفاده می کند ، Bitwave.io یکی از گزینه های موجود است.

برخی از مزایای تبلیغاتی Bitwave شامل “امن” ، “یکپارچه” و “آسان” است. این پلتفرم خود را به عنوان “یک راه حل پیشرو در صنعت برای مدیریت ایمن وجوه شما” توصیف می کند. یک پلت فرم حسابداری Bitwave وجود دارد که با ابزارهای موجود مانند QuickBooks Online و Xero کار می کند. همچنین ابزارهای خاصی برای پرداخت قبض های رمزنگاری شده یا مدیریت کیف پول های چند منظوره چند کاربری وجود دارد.

Bitwave قبلاً به BitAlpha معروف بود. این شرکت در سانفرانسیسکو مستقر است.

قیمت گذاری

 • سفارشی

دختر مالیاتی رمزنگاری

دختر مالیاتی رمزنگاری

Crypto Tax Girl ، که به صورت آنلاین در CryptoTaxGirl.com پیدا شده است ، یک CPA به نام Laura است که متخصص مالیات های مربوط به رمزنگاری است.

Crypto Tax Girl تعدادی از خدمات مربوط به مالیات رمزنگاری را ارائه می دهد. به عنوان مثال دو دوره در CryptoTaxGirl.com وجود دارد که همه آنچه را که باید در مورد مالیات رمزنگاری در ایالات متحده بدانید را به شما آموزش می دهد. این دو دوره شامل “راهنمای کامل مالیات بر ارزهای رمزپایه” (50 دلار) و “نحوه استفاده واقعی از Cointracking” (199 دلار) است..

لورا همچنین مشاوره ، گزارش سود و زیان رمزنگاری شده ، اظهارنامه مالیاتی و خدمات مشاوره مالیاتی را ارائه می دهد. وب سایت Crypto Tax Girl همچنین نکات رایگان مالیاتی را ارائه می دهد ، در حالی که صفحه YouTube Laura دارای ویدیوهای توضیحات مالیات رمزنگاری بیشتری است. لورا بیش از 200 مشتری برای تشکیل پرونده مالیات ارزهای رمزنگاری شده به وی مراجعه کرده است ، از جمله افراد ، صاحبان مشاغل کوچک ، مدیران بازرگانی در سطح C-suite ، مهاجران ، دانشجویان ، درآمدزای کم درآمد و دیگران. بر اساس وب سایت رسمی ، هدف او “این است که مالیات ارزهای رمزنگاری شده ساده و قابل فهم باشد”.

قیمت گذاری

 • سفارشی

خدمات مالیاتی مبارک

خدمات مالیاتی مبارک

Happy Tax ، که به صورت آنلاین در HappyTax.com یافت می شود ، یک سرویس تشکیل پرونده عمومی مالیات است که CPA مالیات شما را برای شما آماده می کند – از جمله سود و زیان رمزنگاری شده شما.

برای شروع کار با Happy مالیات ، به HappyTax.com مراجعه کنید تا نماینده محلی Happy مالیات خود را پیدا کنید. یا ، برنامه مالیات مبارک را بارگیری کنید و گزارش مالیات خود را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود ارائه دهید.

Happy Tax 100٪ تضمین تمام کارها را ارائه می دهد ، و در صورت نیاز به یک بخش حسابرسی رایگان دارند. این شرکت خود را به عنوان “راحتی H&R block اما بهتر “. در حالی که ح&R Block افرادی را استخدام می کند که فقط چند روز تجربه تهیه مالیات دارند ، Happy Tax با CPA های مجاز و مجاز کار می کند. در واقع ، این تنها افرادی هستند که با پرداخت مالیات برای مشتریان مالیات تهیه می کنند.

Happy Tax دارای چهار برنامه از 100 دلار تا 500 دلار در هر سال مالیات است. آنها همچنین بسته خاص “رمزنگاری” را تبلیغ می کنند. خواه یک اظهارنامه مالیاتی کامل داشته باشید یا فقط یک گزارش سود / زیان در مورد دارایی های رمزنگاری خود ، Happy Tax ممکن است گزینه مناسب شما باشد.

قیمت گذاری

 • 100 تا 500 دلار در هر سال مالیات

Crypto.tax

Crypto.tax

Crypto.tax به طور مستقیم اظهارنامه مالیاتی رمزنگاری یا محاسبات مالیات رمزنگاری را ارائه نمی دهد. در عوض ، این وب سایت اختصاص داده شده است تا بهترین ابزارهای مالیات رمزنگاری موجود را لیست کند.

با یک نگاه می توانید جدیدترین پیشنهادات و قیمت های Accointing ، Bear.tax ، CoinTracker و ZenLedger و سایر موارد را مشاهده کنید..

وب سایت ساده همچنین به س variousالات مختلف مالیات رمزنگاری پاسخ دارد.

حرف آخر

چه یک هودلر ، چه مشاغل پذیرنده رمزگذاری یا یک سرمایه گذار سازمانی باشید ، امروز بیش از هر زمان دیگری گزینه های نرم افزار مالیات رمزنگاری را دارید.

امروز برای جلوگیری از مواجهه با مجازات های مالیاتی شدید رمزنگاری در آینده ، یک برنامه نرم افزاری مالیات رمزنگاری را انتخاب کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me