banner
banner

Emflux – از بین بردن قدرت الکتریکی!

Emflux Motors کیست?

موتورهای Emflux یک شرکت جوان مستقر در هند است. آنها در سال 2016 با هدف آغاز دوره بعدی وسایل نقلیه الکتریکی تاسیس شدند – که به سادگی با نام EV شناخته می شوند.

در حالی که ممکن است محصول شاخص آنها Emflux One باشد ، آنها آرزوهای بزرگی برای گسترش آینده دارند. یک هدف در طول سفر آنها داشتن بیش از 10 میلیون وسیله نقلیه در طی یک دهه در جاده های هند است. این هدف با هدف دولت هند آرزو می کند که هر وسیله نقلیه در جاده تا سال 2030 طبیعت EV داشته باشد.

مشکل چیه?

سوخت های فسیلی خبر قدیمی است. این برای کسی که زیر سنگ زندگی نمی کند جای تعجب ندارد. در سال های اخیر ، ما شاهد توسعه سریع EV در سطح جهانی هستیم.

سوخت های فسیلی در مقایسه با همتایان EV خود کثیف و ناکارآمد هستند. اگرچه آنها همیشه جایگاه خود را در جهان خواهند داشت ، اما موتورهای احتراق به دلیل مزایای ذاتی که EVS ارائه می دهند ، به سرعت از بین می روند..

هر چند EV کاملاً عالی نیست. با وجود آینده واضح و روشن آنها ، تنها پس از دهه ها وعده است که سرانجام شاهد وسایل نقلیه ای هستیم که به اندازه کافی کاربردی هستند و می توانند به عنوان راننده روزانه استفاده شوند. مردم به سادگی نیاز به اقناع دارند. ما نیاز داریم که این نسل از خودروهای برقی سالها در جاده ها باشند تا مردم در واقع بتوانند قابلیت اطمینان خود را در طول عمر یک وسیله نقلیه مشاهده کنند. از همه مهمتر ، درک کند و خسته کننده EV ها باید تغییر یابد تا بتواند توانایی بالقوه آنها را بهتر نشان دهد.

چگونه Emflux آن را حل می کند?

Emflux آینده صنعت خودرو را به رسمیت شناخته است و تصمیم دارد بخشی از این تغییر باشد. آنها می خواهند یکی از نخستین پیشگامانی باشند که وسایل نقلیه واقعی واقعی را برای عموم ایجاد می کنند.

Emflux با گرفتن نشانه ای از تسلا مستقر در ایالات متحده ، در حال ساخت یک مدل فروش است که در آن در حال توسعه یک وسیله نقلیه عالی سطح بالا و چشم نواز هستند. این به Emflux One معروف است. این موتورسیکلت با موتور الکتریکی تمام عملکردی را که یک علاقه مند به موتور سیکلت می تواند داشته باشد ، فراهم می کند ، در حالی که برای رانندگی روزانه نیز عملیاتی را حفظ می کند. این برنامه برای ایجاد یک مدل زیر از این EV متمایز و در نهایت دستیابی به گزینه های با قیمت مناسب تر برای ورود به سطح است.

برای توسعه و دستیابی به نوع عملکرد دلخواه در Emflux One ، باید مقدار قابل توجهی از IP تولید شود. برای کمک به ساخت شرکت و محصولات خود ، Emflux قصد دارد این دانش انحصاری را در خودروهای EV با خودروهای OEM به اشتراک بگذارد. این بدان معناست که Emflux تأمین کننده تولیدکنندگان بزرگتر هر دو فناوری و اجزا خواهد بود. با مجوز دادن به این IP ، Emflux قادر به تولید درآمد مستمر برای توسعه سرمایه خواهد بود.

برای اینکه این شرکت واقعاً رو به راه شود ، شرکت نیاز به جمع آوری سرمایه زیادی دارد. با پیشرفت خوب پروژه ، این شرکت در مرحله ای قرار دارد که به طور سنتی آنها برای جمع آوری سرمایه مورد نیاز به دنبال سرمایه داری خطرپذیر هستند. با این وجود شرکت فکری آینده نگر ، Emflux تصمیم گرفته است میزبان ETO / STO خود باشد.

Emflux با استفاده از پلت فرم لیست ، Neufund ، میزبانی و نظارت بر فروش رمز امنیتی خود را انجام خواهد داد. با جمع آوری سرمایه از این طریق ، آنها به یک سرمایه جهانی دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این ، آنها قادرند سطح بالاتری از نقدینگی و سایر مزایایی را که در کنار توکن سهام وجود دارد ، به سرمایه گذاران خود ارائه دهند. این سرمایه جمع شده بودجه لازم را برای ادامه توسعه IP و ساختار شرکت آنها فراهم می کند.

تیم?

Emflux - از بین بردن قدرت الکتریکی!

بنیانگذاران Ankit Khatry ، Varun Mittal ، Vinay Raj Somashekar

سه نفر از افراد تحصیل کرده این چشم انداز چشمگیر را در کنار هم قرار داده اند. از رباتیک گرفته تا کارآفرینی ، تیم رهبری برای تحقق چشم انداز Emflux کاملاً مناسب هستند.

Varun Mittal – بنیانگذار & مدیر عامل

آنکیت خاتری – بنیانگذار & کو

Vinay Raj Somashekar – بنیانگذار & طراح اصلی

بعدی چیست?

به دنبال ادامه توسعه موتور سیکلت Emflux One باشید. علاقه به این پیشنهاد پرچمدار همان چیزی است که در ابتدا سرمایه گذاران را به سمت STO آینده آنها سوق می دهد.

همانطور که گفته شد ، این STO در ماه های آینده در بستر Neufund برگزار می شود. اطمینان حاصل کنید که هر دو وب سایت Neufund و Emflux را برای بررسی نسخه سفید نهایی خود بررسی کنید.

اگر همه چیز خوب پیش رفت ، به دنبال Emflux One باشید تا از سال 2019 شروع به ظهور کند.

Emflux One نظر شما را در مورد موتورهای الکتریکی تغییر می دهدEmflux One نظر شما را در مورد موتورهای الکتریکی تغییر می دهد

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me