banner
banner

اصول Ethereum به عنوان Bitcoin Stalls: Crypto Market Daily بهبود می یابند

از زمان فشار (10:00 UTC) ، بیت کوین (BTC) با 8،839.11 دلار معامله می شود و طی 24 ساعت گذشته 0.93 درصد رشد می کند ، به ازای قیمت شاخص OKEx BTC. بیت کوین به دنبال این است که حرکت خود را بازگرداند و سطح مقاومت 9000 دلاری را بشکند.

در حال حاضر ، کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده 0.5 درصد افزایش یافته است. بر اساس داده های به دست آمده ، تسلط بر بیت کوین 0.3 درصد افزایش یافته و به 65.4 درصد رسیده است CoinGecko.

عملکرد ارزهای رمزپایه بزرگ با عملکرد ناچیز همراه بوده و Ethereum (ETH) و Bitcoin Cash (BCH) همچنان قرمز هستند – به ترتیب 0.05 و 0.42 درصد از دست می دهند. Cardano (ADA) به گاو نر بودن خود ادامه داده و بهترین عملکرد را در میان آلتکوین های بزرگ داشته است و در 24 ساعت گذشته 1.5 درصد بازده داشته.

صفحه اول نشانه OKEx (از ساعت 10:00 به وقت محلی) منبع: OKEx

برندگان و بازندگان برتر

  • EDO / USDT + 30.85٪
  • THETA / USDT + 24.73٪
  • ZIL / USDT + 21.93٪
  • ROAD / USDT -14.14٪
  • MITH / USDT -4.44٪
  • ORBS / USDT -11.53٪

چندین ارز رمزپایه کوچک و متوسط ​​دارای عملکرد بسیار خوبی هستند. طبق داده های OKEx Spot ، EDO با سود 30.85 درصدی بهترین سود در 24 ساعت گذشته است. دیگر دارنده های برتر THETA و ZIL هستند. THETA واقعاً قبل از آن در یک روند صعودی قرار دارد راه اندازی Mainnet 2.0.

ORBS و MITH دیروز در لیست برندگان برتر قرار داشتند. با این وجود به نظر می رسد سوداگران از این دو سود گرفته اند. ORBS و MITH بزرگترین بازنده در 24 ساعت گذشته هستند – به ترتیب 11.53 و 4.44 درصد از دست داده اند.

ICO Analytics خلاصه 10 آلت کوین با عملکرد برتر با بیش از 10 میلیون دلار در هفته گذشته. بسیاری از این altcoin ها دارای نسخه های جدید ، جدید یا جدیدی هستند.

10 آلتکوین برتر در طول هفته گذشته. منبع: ICO Analytics

اصول Ethereum در حال بهبود است

از آنجایی که ما به Q3 نزدیک می شویم ، زمان عرضه طولانی مدت Ethereum 2.0 ، ما شاهد بهبودهایی در اصول هستیم که می تواند قیمت اتر را پشتیبانی کند.

کل گاز مصرفی در شبکه اتریوم به بالاترین میزان سالانه رسیده است. در حال حاضر 95 درصد حداکثر گاز ممکن است که از ابتدای امسال 25 درصد افزایش یافته است. دلفی دیجیتال این افزایش را نتیجه داد که هم نتیجه معاملات بیشتر است و هم پیچیدگی محاسباتی بیشتر. وقتی بیشتر و بیشتر برنامه های کاربردی پول سکه و DeFi روی Ethereum در حال اجرا هستند ، گاز به یک نیاز سخت تبدیل می شود. کاربران برای دیدن هرگونه اولویت بندی باید هزینه های بنزین خود را افزایش دهند.

گاز استفاده شده در مقابل حداکثر گاز ممکن. سس دلفی دیجیتال

علاوه بر این ، Ethereum 2.0 از اثبات کار مدل اجماع (PoW) به a اثبات سهام مکانیسم (PoS). پس از جابجایی به PoS ، استیکرها موظف هستند تعادل 32 ETH را برای اجرای یک گره اعتبارسنج حفظ کنند. این منجر به جمع آوری رفتار برای آن دسته از سرمایه گذاران می شود که به دنبال درآمد منفعل هستند.

بر اساس شیشه گره نمودار ، تعداد آدرسهایی که 32 ETH یا بیشتر دارند نیز به سرعت در حال افزایش است – به یک رکورد رسیده است 116.351 تا پایان ماه آوریل. این نشان دهنده افزایش 18 درصدی در این سال است.

Ethereum: آدرس هایی با بیش از 32 ETH. منبع: شیشه گره

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

در حال حاضر ، بیت کوین به دنبال بازگرداندن حرکت خود است. این تشکیل یک الگوی دو پایین دیروز و طبق مقاومت OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD20200626) سطح مقاومت 8،830 دلار را شکست. این سطح اکنون به پشتیبانی کوتاه مدت امروز تبدیل شده است.

در سمت بالا ، بیت کوین قصد دارد سطح مقاومت 9000 دلاری را آزمایش کند. با این وجود ، اگر بیت کوین نتواند 8،830 دلار نگه دارد ، پشتیبانی میان مدت 8550 دلار ممکن است دوباره آزمایش شود.

نمودار OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD0626) 1H. منبع: OKEx

تجزیه و تحلیل فنی Ethereum

از زمان کاهش نوسانات ، اتریوم بیشتر از بیت کوین به یک طرف حرکت کرده است. مدتی است که در محدوده 190 تا 211 دلار معامله شده است – و به نظر می رسد ممکن است در کوتاه مدت از این محدوده خارج نشود.

حمایت روزانه نزدیک به 196 دلار است ، در حالی که 206 دلار سطح مقاومت کوتاه مدت است.

نمودار 1H OKEx ETH Quarterly Futures (ETHUSD0626). منبع: OKEx

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد. OKEx Insights را در و دنبال کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me