banner
banner

پاسخ OKEx به ویروس کرونا: یک بروزرسانی سه ماهه به بیماری همه گیر COVID-19

همانطور که ماه مارس – آنچه برای بسیاری مانند یک ماه ابدی احساس می شود – به پایان می رسد ، ما می خواستیم جامعه را در مورد چگونگی رویکرد COVID-19 به عنوان یک شرکت به روز کنیم..

از نظر موقعیت مکانی ، از نظر جغرافیایی ، دفتر مرکزی ثبت شده ما در مالت است و دفتر عملیات ما خارج از هنگ کنگ کار می کند. ما همچنین اعضای تیم مستقر در کشورهای دیگر جهان را داریم.

در کل شرکت ، ما از اواسط ژانویه پیاده سازی پاسخ ویروس خود را آغاز کردیم.

به طور خاص از 30 مارس ، هنگ کنگ شاهد رشد مجدد عفونت های COVID-19 بوده است. در پاسخ ، شهر است سفت کردن اقدامات فاصله اجتماعی و در نظر گرفتن اقدامات قرنطینه ای شدیدتر برای موارد خفیف.

مبارزه با ویروس در آسیا به پایان نرسیده است ، در حالی که بسیاری از جهان تازه شروع به تحرک کرده اند.

در این اوقات نامشخص ، فکر می کنیم شفاف سازی و به اشتراک گذاشتن اطلاعات ، تجربه و مشاوره برای ایمن و سالم نگه داشتن خود و اطرافیان مهمتر از همیشه است.

پاسخ OKEx به ویروس کرونا چیست؟ چه زمانی پاسخ برای اولین بار اجرا شد?

از آنجا که شیوع ویروس در آسیا آغاز شد ، ما در داخل کشور در تمام دفاتر جهانی خود سیاست کار از خانه را اجرا کردیم. باز هم ، اواسط ژانویه ، درست قبل از شروع سال نو چینی.

ما همچنین گزارش های بهداشتی روزانه را اجرا کردیم و از تقریباً 1000 کارمند خود خواستیم که وضعیت سلامتی خود را در سیستم ارتباطی شرکت ما پیگیری و ثبت کنند. این حرکت تلاشی است برای اطمینان از اینکه تیم ما پشتیبانی و مراقبت های پزشکی موردنیاز خود را دریافت می کند ، در هر صورت.

ما خوشحالیم که گزارش می دهیم که تاکنون ، حتی یک کارمند OKEx به ویروس مبتلا نشده است – و امیدواریم که آنرا به همین ترتیب حفظ کنیم.

علاوه بر این ، مانند بسیاری از (احتمالاً اکثر شرکت های دیگر) ، سیاست پاسخ ویروس ما شامل تعلیق سفرهای مربوط به کار به مدت نامحدود است.

جدول زمانی OKEx برای مدیریت ویروس چیست?

در این مرحله ، ما یک جدول زمانی مشخص نداریم – این به چگونگی پیشرفت شرایط بستگی دارد.

برای مثال ، تا هفته گذشته ، مطابق با قوانین و دستورالعمل های محلی ، دفاتر ما در هنگ کنگ تا حدی افتتاح شده بود. اگر کارمندان نیاز به ورود به مطب را داشتند ، ماسک ، مواد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده برای آنها تهیه شده و مطب مرتباً ضد عفونی می شود.

برای پایین نگه داشتن تراکم ، از هر بخش خواسته شد که بیش از 30 درصد از اعضای تیم خود را در یک زمان در دفتر کار کند.

با این حال ، در این مرحله هنوز محتاط هستیم. با توجه به تحولات اخیر با ویروس در سطح محلی و جهانی ، از هفته گذشته ، این شرکت به سیاست 100 درصدی کار از خانه بازگشت..

آیا ویروس بر فعالیت های تجاری تأثیر می گذارد?

جواب کوتاه، نه است. با توجه به فناوری فناوری بودن شرکت ما ، فعالیتهای روزمره ما واقعا مختل نشده است. ما خوش شانس هستیم که می توانیم جلسات و کارها را به راحتی از راه دور مدیریت کنیم.

از آنجا که نیروی کار OKEx ذاتاً غیرمتمرکز است و اکنون کاملاً از راه دور است ، ما همیشه سعی می کنیم انعطاف پذیری را فراهم کنیم تا کارمندان بتوانند وظایف خود را مطابق با چشم انداز بزرگتر شرکت و بدون مدیریت زیاد مدیریت کنند..

ما در چت ها با هم در ارتباط هستیم و تماس های ویدئویی منظمی را در بخش ها داریم تا همه را در یک صفحه نگه داریم.

آیا تیم از مرحله انتقال چیزی یاد گرفته است?

از منظر انسانی ، یکی از ارزشهای اصلی OKEx این است که وحدت قدرت است – و ما در چند ماه گذشته شاهد بازی این ارزش بودیم. در جامعه OKEx ، علی رغم جدایی جسمی ، ما به یکدیگر کمک می کنیم.

به عنوان مثال ، کارمندان تشویق می شوند تا نیازهای خود را از نظر ملزومات ، مانند تجهیزات پزشکی ، غذا ، ماسک و غیره ، به تیم و مدیریت خود بیان کنند و همکاران می توانند در صورت امکان کمک کنند..

از نظر تجاری ، بلافاصله پس از اجرای سیاست های داخلی ، تیم ها به لزوم برقراری تماس های هفتگی – ایده آل با ویدئو – پی بردند تا در جریان کار و پیشرفت یکدیگر باشند..

تاکنون ، با شناخت بیشتر یکدیگر و آگاهی بیشتر از کار یکدیگر ، برای اکثر ما خوب کار شده است. بررسی های منظم همچنین همکاری بین ادارات را افزایش می دهد.

آنچه بدون محیط کار بیشتر از همه کم می شود?

به طور کلی ، احساسات شرکت مثبت باقی مانده و مردم از انعطاف پذیری سپاسگزارند. اما ، حتی اگر ما یک شرکت فناوری هستیم ، مدتی طول کشید تا بتوانیم خود را با یک محیط کار جدید و بدون تماس وفق دهیم.

در حالی که برای انجام کار نیازی به حضور در دفتر نیستیم – یعنی ما از نظر فنی می توانیم از هرجایی روی لپ تاپ های خود کار کنیم – قطعاً بسیاری از افراد ابراز داشته اند که احساس عدم ارتباط با همکاران را دارند ، مانند رو در رو در طول جلسات با نامزدی روبرو شوید.

به طور کلی ، جلسات حضوری برای اینکه بتوانید واکنش های یکدیگر را فوراً بخوانید مفید است. همچنین ، در آغاز کار ، گاهی اوقات کمی بیشتر از زمانی که در دفتر کار بودیم طول می کشید تا دست دراز کنیم و از همکاران پاسخ بگیریم.

در تاریخ 18 مارس ، مدیر عامل OKEx ، جی هائو ، نامه ای به جامعه در مورد چگونگی پاسخ این شرکت به ویروس نوشت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me