banner
banner

روز جهانی زن 2020: 24 نقل قول الهام بخش از زنان در Crypto

برابری جنسیتی یک پیگیری جهانی است و صنعت رمزنگاری و بلاکچین نیز از این قاعده مستثنی نیست. تعجب آور نیست که ، مانند سایر حوزه های فناوری ، مرد اکثریت را در فضای بلاکچین و رمزنگاری تشکیل می دهد. مطابق با یافته CryptoNewsZ, تنها 12.28٪ از افراد مشغول به کار در جامعه بیت کوین امروز زن هستند ، اگرچه این تعداد در حال حاضر از 5٪ در سال 2018 است.

در OKEx ، ما متعهد به بایگانی برابری جنسیتی در محل کار هستیم. ما اعتقاد داریم که پذیرفتن تنوع جنسیتی و توانمندسازی زنان ضروری است. ما استعدادها ، سخت کوشی ها و کمک های کارمندان زن را بسیار مهم می دانیم و فرصت های برابر برای موفقیت و درخشش را برای آنها فراهم می کنیم ، همانطور که برای اعضای مرد خود انجام می دهیم.

پس از سالها تلاش ، ما امسال توانسته ایم به یک نیروی کار متعادل جنسیتی برسیم. بنابراین ، ما تلاش خود را برای افزایش آگاهی از برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان در صنعت افزایش می دهیم.

به افتخار روز جهانی زن ، ما یک کمپین اختصاصی ایجاد کرده ایم # زنان در رمزنگاری برای تجلیل از دستاوردها و مشارکت های بازیگران زن صنعت و الهام بخشیدن به کسانی که سخت تلاش می کنند تا در نقش های خود موفق شوند. این کمپین شامل اشتراک قلب و قلب 24 خانم شگفت انگیز است که کمک های چشمگیری به این زمینه کرده اند.

نمی دانید چگونه آنها کلیشه ها را می شکنند و در دنیای بلاکچین و رمزنگاری برتری دارند؟ در اینجا نگاهی به سفرهای هیجان انگیز و اظهارات قدرتمند آنها است که آنچه را که ممکن است برای زنان در رمزنگاری برجسته کند ، نشان می دهد.

“رمزنگاری همانطور که می دانیم نه تنها بر اساس بلاکچین بلکه بر اساس یک جامعه قدرتمند ساخته شده است. ما زنان ، سازندگان جامعه طبیعی هستیم. اکنون زمان آن است که ما با هدف کسب استقلال مالی و مهار مجموعه مهارت های ذاتی خود ، رمزنگاری کنیم و در آن شرکت کنیم. همانطور که دلارهایی که ما خرج می کنیم اظهارات سیاسی است – بیت کوین هیچ تفاوتی ندارد. هزاران سال است که ما رای خود را بدون شنیده شدن رأی داده ایم – ارز رمزنگاری شده به ما امکان شنیدن می دهد. ”

دیانا پیرز, VP ، فروش نهادی ، Crypto.com

“برای فناوری های نوظهور مانند بلاکچین و ارز رمزنگاری شده ، همیشه استعدادهای با پیشینه های متنوع برای پیشبرد نوآوری لازم است. با اکثریت نقش های استراتژی ، ارتباطات و توسعه تجاری پیشگامان زن در صنعت ، فرصت های خوبی را برای تازه واردان زن فراهم می کند تا بیش از هر زمان دیگر درگیر فناوری ها شوند. من و بنیانگذار TongTong Bee عمیقا به توانایی های زن در پیشگامی رشد بلاکچین و صنعت ارزهای رمزپایه باور داریم و از دیدن نقاط قوت ما در برهم زدن جهان هیجان زده هستیم. “

آلیسا تسای, پایه گذار & مدیر عامل ، PANews

“چگونه یک محیط برابر ایجاد کنیم؟ صنعت رمزنگاری دارای مزایای طبیعی است ، این یک صنعت جدید است و در مقایسه با صنایع سنتی فرصت برابر بیشتری برای همه فراهم می کند. زنان و مردان در یک خط آغازین قرار دارند و فرصت یکسانی برای تغییر جهان قدیم و خلق جهان جدید دارند. البته ، این یک صنعت نیز است که به دانش حرفه ای گسترده ای مانند حقوقی ، مالی ، فناوری ، انطباق و غیره نیاز دارد. این به ما کمک می کند تا فرصت های بیشتری برای یافتن تخصص های خود و مطابقت با سابقه خود داشته باشیم یا اگر بخواهیم ، می توانیم چالش های چشمگیرتری را نادیده بگیریم. بنابراین ، به عنوان زن ، ما فقط نمی خواهیم شعار بدهیم ، بلکه باید با استفاده از عقل ، همدلی عالی و توانایی ارتباطی خود ، اقداماتی را برای مبارزه برای برابری جنسیتی خود را ثابت کنیم. “

سیرای لی, انجمن تاراکسا & بازاریابی Recika CMO ، Taraxa / Recika

“من لیلیث لی هستم. من یک فمینیست هستم.

بلاکچین & صنعت ارز رمزپایه بهترین مکان برای کار به عنوان یک زن است حتی شما کد ندهید. شما ممکن است توانایی خود را که سالها تلاش کرده است نشان دهید و همچنین همانطور که هستید خود باشید.

من به مدت 2 سال در یک پروژه بلاکچین مستقر در سنگاپور شرکت کرده ام و از تازه وارد به تخصص خبره است. فرصتهای خارق العاده زیادی برای یادگیری از مردم و درجه بندی خود وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید طرز کار فناوری پیشرفته را بچشید. شما همچنین می توانید یک معامله گر جدید باشید که از درک فرآیند بازار دیجیتال هیجان زده است. شما همچنین می توانید با متخصصانی که از صنایع و کشورهای مختلف هستند همکاری کنید. یک روز ، می فهمید که افراد درخشان در اطراف شما کار می کنند ، و شما یکی از آنها هستید.

بدون تعصب ، بدون تبعیض جنسی.

من چینی هستم ، نزدیک به 10 سال است که در توکیو زندگی می کنم.

در ژاپن ، زنان به دلیل فرهنگ قدیمی و تفکر جامعه سنتی فضای کافی برای موفقیت ندارند. آنها همیشه سکوت ، فروتن ، سازگار و راضی کننده هستند. آنها برای محافظت در زندگی روزمره “یک دختر خوب” و “همان همانند شما” عمل می کنند. این همان چیزی بود که من از زنان ژاپنی یاد گرفتم.

در ژاپن ، ما به خانمهای مشتاق بیشتری برای کار در اینجا نیاز داریم تا مهارت های خود را نشان دهیم ، از جمله فکر ، مهارت زبان ، ارتباطات ، اجتماعی ، احساس تا آنجا که می توانید بلندتر.

من به عنوان یک متخصص ژاپنی مسئول زنان در جامعه Blockchain هستم ، که در نیویورک تاسیس شده و برای اجرای همکاری منطقه با زنان بلاکچین همکاری می کند.

در بلاکچین & دنیای رمزنگاری ، فقط چند زن در آنجا جنگ کرده اند. آنها قابل اعتماد ، قابل احترام ، موفق هستند. آیا دوست داری بانوی بعدی شوی؟ “

لیلیث لی, متخصص ژاپنی ، زنان در بلاکچین

“زنان چیزهای زیادی را به محل کار می آورند. از دیدگاه های مختلف و سبک های رهبری ، تا رویکردهایی هنگام مدیریت شرایط – استخدام زنان و پرورش این تنوع برای مشاغل مهم است. به عنوان یک زن در یک صنعت مردسالار ، دریافت این حمایت مورد نیاز و داشتن فرصت های مستمر برای رشد فوق العاده مهم است. وقتی صنایع محیط محدود کننده خود را کاهش می دهند و این فرصت ها را برای زنان فراهم می کنند ، همه می توانند شکوفا شوند! ”

ساندرا یاپ, مدیر مشارکت ها ، Zcoin

“زندگی با معنا ، شجاعت ، روده و انرژی بی حد و حصر را می طلبد. مادر دو فرزند بودن در حالی که نیازهای یک محیط کار سخت را برآورده می کند چیزی است که بسیاری از زنان قرن 21 با آن روبرو هستند: این یک چالش و در عین حال پاداش آور است. زندگی یک سفر زیبا با فراز و نشیب های مداوم است اما آنچه مهمترین است این است که ما زنده هستیم و می توانیم از هر دقیقه سواری لذت ببریم. من واقعاً خوشحالم که در دنیای بلاکچین تماس خود را پیدا کردم ، یک ماموریت دیجیتالی که مرا با افراد شگفت انگیزی که رویاهایی بزرگتر از خودشان دارند ، ارتباط داده است. شبانه روز کار کردن شما را واقعاً خسته می کند. اما ، در پایان ، شما به عنوان یک فرد جدید ظاهر می شوید ، زیرا آنچه شما را نمی کشد ، شما را قویتر می کند. من از همه سختی هایی که باید متحمل شوم ، سپاسگزارم ، زیرا آنها در این راه از من فرد بهتری ساخته اند. این به ویژه در مورد همسران من صادق است که مجبورند برای رسیدن به اهداف عالی در حالی که برای فرزندان شگفت انگیز خود هستند ، بسیار سخت کار کنند. در روز جهانی زن این پیام را از من بگیرید: عاشق کار خود باشید ، زندگی خود را دوست داشته باشید ، زیرا کار واقعی همیشه شما را زیبا جلوه می دهد. “

فای, بنیانگذار مشترک ، 99Ex

“با تشکر از بیت کوین ، مردم بیش از هر زمان دیگری آزاد هستند و قادر به رقابت بر اساس ایده های خود و ارزش آفرینی هستند ، از تعصبات قدیمی در مورد جنسیت ، نژاد ، نژاد و سایر نژادها جدا نیستند. سیستم بیت کوین به شما امکان می دهد هر قطعه کوچک ارزش آفرینی را از طریق سخت کوشی و خلاقیت به بازار عرضه کنید و پاداش آن را در زمان واقعی از سراسر زنجیره ارزش عبور دهید. اکنون وقت آن است که همه فکر کنند چه ارزشی ایجاد می کنید که تأثیر مثبتی بر 7 میلیارد همسال شما بگذارد. “

الا کیانگ, مدیر جنوب شرقی آسیا ، انجمن بیت کوین

“مانترا شخصی من این است که بهترین راه برای پیش بینی آینده ساختن آن است. بیایید انرژی و استعداد خود را به جای اتلاف وقت با ناشناس ها ، بر ایجاد آینده ای متصور باشیم. با بزرگترین مدافع خود بودن ، سرنوشت خود را کنترل کنید. “

امی یوشیکاوا, پدر مدیر عملیات جهانی ، Ripple

“فناوری Blockchain نه تنها یک انقلاب فناوری است بلکه جامعه و بشریت را نیز به کلی تغییر می دهد. بردار غیرمتمرکز Blockchain دسترسی مساوی به آموزش گسترده تر ، مدیریت مالی (به صورت فردی و نهادی) برای زنان فراهم می کند. نیازی نیست که زنان و دختران اهل وال استریت باشند اما هنوز بخشی از تصمیم گیری اقتصادی جهانی هستند. Blockchain استقلال مالی را برای زنان به ارمغان می آورد و به پایان دادن به تبعیض مبتنی بر جنسیت در مدارس ، ادارات و خانه ها ، در سطح بین المللی کمک می کند. وقت آن است که زن بدرخشد. “

شیاویینگ رن, مدیر اتحاد استراتژیک ، Cointelegraph ژاپن

“من فکر می کنم این یک صنعت است که با سوceptions تفاهم و سو mis تفاهم همراه است. بسیاری از مردم (اعم از زن و مرد) یا معتقدند که شما باید یک توسعه دهنده یا اقتصاددان باشید تا درگیر شوید – یا اینکه آنها قایق را از دست داده اند و خیلی دیر است.

ما در تشدید داستان ، در توضیح مزایای ارز رمزنگاری شده بدون پیچیدگی بیش از حد آن ، در ایجاد زیرساخت ها ، در ارائه محصولاتی که کاربرپسندتر با USP های واضح هستند ، بهتر می شویم. اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود و همچنین فضای کافی برای پیوستن انواع افراد وجود دارد.

برای درک ارزش یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز که ما را از کنترل دولت ها و بانک های مرکزی باز نمی دارد و حاکمیت مالی فردی را برای ما فراهم می کند ، نیازی به دانشمند کامپیوتر (یا یک مرد) نیستید … شما فقط به یک ذهن کنجکاو نیاز دارید و تمایل به یادگیری.

همچنین ، درک کنید که بزرگترین مانع ورود ممکن است خودتان باشید. بله ، این یک صنعت مردسالار است اما هیچ کس به طور فعال از دسترسی زنان محروم نیست. بسیاری از زنانی که وارد آن شده اند ، آن را در فضا می کشند. بلاک چین جنسیت خنثی دارد. اجازه ندهید کسی شما را به فکر دیگری بیندازد و اجازه ندهد چیزی مانع راه شما شود. “

کریستینا کامبن, روزنامه نگار Cryptocurrency ، بیت کوین

“زنان نقش مهمی در فضای Blockchain و Crypto دارند. زنان به طور طبیعی پرورش دهنده ، قابل اعتمادتر هستند و اغلب به جزئیاتی که احتمالاً قابل چشم پوشی هستند توجه می کنند ، مانند استفاده از ارز رمزنگاری شده برای همیشه.

این وظیفه ماست که زنان به عنوان پیشگامان تغییری که برای ما ایجاد شده مسئولیت داریم ، بلاکچین و رمزنگاری در دنیای پر از بوروکراسی صدا و فرصتی به من داده اند ، این امر می تواند برای زنان دیگر نیز همین کار را انجام دهد. حضور بیشتر زنان در فضای رمزنگاری می تواند تغییرات مثبتی ایجاد کند. زنان ارتباط خوبی دارند و می توانند به تعادل و اعتماد به اکوسیستم رمزنگاری کمک کنند. “

یالیوه سوکو, رئیس انجمن بلاکچین آفریقای متحده

“خوشحالم که مشاهده می کنم که فن آوری های جدید به زنان اجازه می دهد که هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خصوصی خود را تحقق بخشند ، اوقات خود را سازماندهی کرده و ایده های خود را به جهان برسانند ، و به این ترتیب تجارت و تجارت متنوع تر است. چشم انداز زنانه از آینده ارزش های مختلف ، اهداف مهم و راه های دستیابی به آنها را نشان می دهد و بسیار عالی است که امروز می توانیم آنها را به اشتراک بگذاریم و شنیده شویم. Fintech فرصت های جدیدی را پیش روی زنان شاغل قرار می دهد ، زنان ، که به روش خود ، افق های جدیدی را به صنعت fintech باز می کنند. این یک روند سودمند است. بیشتر و بیشتر زنان قدرتمند در رمزنگاری دیده می شوند ، همچنین تصادفی نیست که رئیس Blockchain در یکی از جوامع با نفوذ در جهان – مجمع جهانی اقتصاد – یک زن ، یک حرفه ای عالی و مادر سه فرزند است.

زنان یک منبع عالی برای اقتصاد هستند ، بنابراین اجازه دهید ما زنان قوی باشیم. باشد که آنها را تشویق کنیم ، آموزش دهیم. “

کریستینا لوکرزیا کرنر, مدیر ویرایشگر ، Cointelegraph

“با یک فناوری که تنها 11 سال قدمت دارد ، این یک فضای نوظهور است که در آن زنان می توانند زودتر از آن استفاده کنند و نسبت مردان و زنان مبتکر و رهبر در صنعت بلاکچین را بهبود بخشند. شما برای شکوفایی و موفقیت در این صنعت به مدرک علوم کامپیوتر نیاز ندارید ، شما به انگیزه ، یک برنامه تجاری جامع و پشتکار نیاز دارید. “

عادل, بنیانگذار و مدیر پروژه ، سکه DAPS

“بلاکچین و رمزنگاری فناوری هایی هستند که جهان را تغییر می دهند و زنان باید در آنها مشارکت داشته باشند. تعداد زنان در IT ، STEM ، رمزنگاری و بلاکچین هنوز اندک است. پتانسیل زیادی برای بانوان توانمند وجود دارد که هنوز درگیر آن نیستند. بیایید همه زنان را به استفاده از کیفیت خود در این صنعت در حال ظهور تشویق کنیم.

کارهای زیادی برای توسعه دهندگان ، رهبران (فناوری) ، مدیران بازاریابی ، متخصصان ارتباطات ، سخنرانان ، طراحان (وب) و فرصت های بزرگ دیگر وجود دارد. بنابراین اگر می توانید یک خانم را به مسیر درست خود هدایت کنید تا رویاهای او را دنبال کند ، از پتانسیل آنها استفاده کند ، پس از آن سراغش بروید. این می تواند خواهر کوچک شما ، یک دوست یا حتی کسی باشد که در وب بزرگ جهان ملاقات کرده اید. در پایان هر کمک کوچک می تواند به دنیای بلاکچین و رمزنگاری متنوع تر و گسترده تر منجر شود. “

CryptoLady, بنیانگذار ، ladiesinblockchain.org

وی افزود: “من فکر می کنم زنان می توانند تفکر خلاقانه ای را به صنعتی بیاورند که در حال حاضر برای ساخت فناوری جدید به کاربردهای اصلی و اصلی آن مشکل دارد. این همان احساسی است که من به عنوان یک طراح سیستم در یک شرکت موفق فناوری فکر می کنم و احساس می کنم.

بیت کوین به سادگی با درخشان بودن معماری نرم افزار نمی تواند موفقیت واقعی خود را بدست آورد. همچنین نمی تواند سرنوشت خود را رقم بزند ، فقط این که یک سرزمین عجایب خوب برای صاحبان فن یا سرمایه گذاران باشد. به استفاده انبوه نیاز دارد! به افرادی نیاز دارد که برای این استفاده گسترده بازاریابی و طراحی کنند.

پس این افراد چه کسانی خواهند بود؟ همه ما هستیم این افراد نیستند که نرم افزار گره Bitcoin را می سازند. این افراد از صنایع موجود هستند که برای استفاده کارآمدتر از طریق بیت کوین (یا بخشهایی از آن) یک مورد استفاده می کنند.

بیت کوین به عنوان یک اکوسیستم فرصت های فراوانی را ایجاد می کند که هنوز نمی توان از آنها استفاده کرد. این یک ضبط امن ، باز ، جهانی و سریع و مقرون به صرفه از انواع معاملات ، توافقات و داده ها را فراهم می کند.

در دهه گذشته مردم کاملاً از این امر بیدار نبودند. بسیاری از ما ، حتی آنهایی که مدتهاست درباره بیت کوین اطلاعاتی داریم ، نسبت به پتانسیل های بیت کوین بی توجه بودیم – در کد نسخه اول بیت کوین در دید ساده پنهان شده است: 0.1.

این همه اشتیاق ما برای اشتراک و ساختن این اکتشافات مربوط به ماهیت واقعی بیت کوین است که به طور کامل آینده جهانی بیت کوین را به عنوان اینترنت 2.0 درک کنیم..

بیت کوین فقط یک سرمایه گذاری نیست: این یک شبکه و زیرساخت است که بسیاری از راحتی و خدمات مدرن ما از آن بهره مند می شوند.

بنابراین بیایید با توسعه و ارتقا promoting خدمات بسیار محبوب در بیت کوین که مطابق با طراحی بیت کوین و سرنوشت واقعی هستند ، به تحقق بخشیدن به رویای ساتوشی کمک کنیم! “

رینا ناکاموتو, طراح سیستم ها ،mindstatex

“Crypto یک صنعت دائما در حال تکامل و چند رشته است. احساس نکنید که از اطلاعات ظاهراً طاقت فرسا ترسیده اید – انتقادی بیندیشید ، انعطاف پذیر باشید و به صدای خود اعتماد داشته باشید. از همه مهمتر ، لذت بردن از تأثیرگذاری در جهان ما! “

میا دنگ, سرمایه سنجاقک

“همه در مورد تصویب ارز رمزنگاری شده صحبت می کنند.

آیا می خواهید روند را تسریع کنید؟ زنان بیشتری را درگیر کنید!

در حالی که زنان شروع به تصدی پست های ارشد در بزرگترین شرکت های ارز رمزنگاری شده کرده اند ، ما به تعداد بیشتری از ما نیاز به سرمایه گذاری و کار در این صنعت داریم. با شما دوست دختر ، خواهر و آن دختری که همیشه می خواهید با او گفتگو کنید صحبت کنید. (می خواهید چیز جالب یاد بگیرید؟ یخ شکن عالی است &# 128539؛) “

شالینی

“ما در جهانی زندگی می کنیم که با سرعت بالایی در حال تغییر است. این زمانی است که خلاقیت و ایده های جسورانه به هنجار جدیدی تبدیل شده اند و این افرادی هستند که این دوره جدید را در آغوش می گیرند که به تغییر بهتر آن نیز کمک می کنند. به همین دلیل است که من در آموزش و پرورش شرکت می کنم و اطلاعات را به اشتراک می گذارم تا افراد بیشتری فرصت های بی حد و حصر Blockchain و Crypto را برای شکل دادن به جامعه ما به عنوان مردم ، به عنوان یک جامعه و به عنوان یک فرد جدا از قومیت ، جنسیت و زمینه اجتماعی شما درک کنند. من همیشه نکات خوب زندگی و آنچه را که اگر با هم کار کنیم و ارتباط برقرار کنیم ممکن است بدست آوریم. دقیقاً به همین دلیل است که من اخیراً به تیم اکوسیستم ICON و تیم P-Rep ICONPLUS پیوسته ام تا دیگران را برای همکاری با یکدیگر الهام دهم و به چالش بکشم. نوآوری واقعی شامل همه افراد می شود. “

مونیا ربهی, نماینده عمومی ICON ، ICONPLUS

“روز جهانی زن از سال 1910 آغاز شد. من به کسانی که این جنبش را در آن دوره آغاز کردند ادای احترام می کنم. و اکنون در سال 2020. ما باید به مرحله بعدی برویم. بلاک چین و ارزهای رمزپایه با حذف مرزها و اتصال افراد تکامل یافته اند. فراموش نکنید که بلاکچین همچنین توانایی ایجاد آزادی و برابری زنان را دارد. “

مای, MissBitcoin

“برای دستیابی به فناوری بلاکچین ، ما به استعدادهای بیشتری احتیاج داریم. زنان برای پیوستن به ما در این صنعت تحقیقات نشان می دهد که زنان در ابتکار عمل ، عمل با انعطاف پذیری ، نتیجه گیری و نشان دادن صداقت و صداقت بسیار عالی ، ویژگی هایی که برای کمک به صنعت در تحقق پتانسیل گسترده خود بسیار عالی است.

گفته شد ، من معتقدم مهمترین دلیل پیوستن زنان به این صنعت FUN است. از تجربه خودم ، این یک سواری اعصاب خردکن و در عین حال نشاط آور بوده است. سواری که در آن تمام وقت فروتنم ، دائماً روی انگشتانم ، اما هر روز یاد می گیرم ، قدم می زنم و در قلمرو وسیعی که تعداد بسیار کمی از آنها از آنجا عبور کرده اند ، علائم ایجاد می کنم. در این سوار شدن به ما بپیوندید! “

فانگ فانگ چن, رئیس عملیات ، بنیاد الگوراند

“تطبیق و درک ارزهای رمزپایه و فناوری های بلاکچین ممکن است در آغاز کار دشواری به نظر برسد.

این واقعیت را فراموش نکنید که: "همه چیز قبل از آسان شدن سخت است!"

آسان کردن کارهای سخت قدرت پنهان ماست. هرگز استعداد خود را دست کم نگیرید این کار را انجام دهید. از یادگیری چیزهای جدید نترسید.

از پیشگام تغییر نترسید. از رقابت در دنیای مردان نترسید. اجازه ندهید جامعه و شرایط فعلی شما را از بازی دور کنند.

هر تحولی به لمس دلسوزانه و دیدگاه دقیق ما نیاز دارد. مانند تحول بلاکچین.

Başak Burcu Yiğit, بنیانگذار ، زنان Blockchain استانبول

“تعداد زنان کارآفرینی که در حال توسعه پروژه هایی در فناوری بلاکچین هستند یا در پروژه ها قسمت های فعال می گیرند ، هنوز بسیار اندک است ، گرچه تمایل به افزایش دارد. با توجه به موارد استفاده ، ممکن است بگوییم که ما شروع به دیدن پروفایل وکلا ، دیوان سالار ، دانشگاهیان ، پرسنل عمومی یا مدیران سطح متوسط ​​یا C در حال کار بر روی راه حل های بلاکچین شرکت هایی کرده ایم که سعی می کنند از لحاظ نظارتی به اکوسیستم کمک کنند و مسائل حاکمیت.

در رابطه با سمت ارز رمزنگاری شده ، می بینیم که زنان به دلیل احتیاط بیشتر به دنبال ارزهای رمزپایه هستند و نه یک ابزار سرمایه گذاری / پس انداز..

از طرف دیگر زنان ذاتاً خلاق هستند. زنان باید در توسعه این فن آوری و ایجاد ایده های جدید تأثیرگذار باشند. به این ترتیب ، ما فکر می کنیم که فناوری می تواند توسط توده های وسیع تری پذیرفته و گسترش یابد. ساختارهایی که زنان را به معاملات ارزهای رمزپایه ترغیب می کند باید ساخته شوند. به عنوان یک درک از آگاهی مشترک از اینکه همه محیط های نرم افزاری ، به ویژه بازی های رایانه ای تحت سلطه مردان است ، ما به شکستن این درک و تشویق زنان برای کار در این اکوسیستم که می تواند ارزش افزوده ایجاد کند و افق های جدیدی باز کند ، اهمیت می دهیم. “

ابرو گوون, بنیانگذار ، زنان Blockchain استانبول

“بیت کوین همه چیز در مورد آزادی انتخاب است و من امیدوارم که ببینیم زنان بیشتری از آن به عنوان مکانیزمی برای ایجاد فرصت برای خود استفاده می کنند. به دیگر زنان این صنعت می گویم – بیایید ساختمان را ادامه دهیم. شاید یک روز ، سوال, "زن بودن در فضا چگونه است؟ ” منسوخ خواهد شد. “

Girl رفته رمزنگاری, girlgone_crypto

سرانجام ، در اینجا برخی از سخنان مدیر ارشد استراتژی ما آورده شده است, آلیسا خو.

“آنچه من در مورد رمزنگاری دوست دارم؟ فارغ از جنسیت ، تحصیلات یا سوابق فرهنگی شما تبعیض آمیز نیست. در رمزنگاری همه برابر هستند. این یک مانیفست واقعی از “عدم تمرکز” است.

برای زنی که نزدیک به 10 سال در صنعت فناوری کار می کند ، از من زیاد سوال می شود ، “چرا زنان زیادی در زنجیره بلوک حضور ندارند؟” و من همیشه همان جواب را به آنها میدهم ، وجود دارد. آنها فقط همان میزان مواجهه یا شناخت را ندارند که همتایان مرد خود دارند و این مسئله فضا است.

من می خواهم به زنان بیشتری انگیزه دهم تا درگیر رمزنگاری شوند ، می خواهم زنان قدرتمند را ببینم و مهمتر از همه ، من می خواهم که زنان از این فرصت شگفت انگیز رشد و درخشش استفاده کنند. Crypto نوعی باشگاه پسران نیست ، بلکه همه جانبه را شامل می شود ، همه آن دسته از خانمهایی که در کارزار #WomenInCrypto به ما پیوسته اند ، نمونه های کاملی از چگونگی رهبری زنان ، شکل دادن و کمک به این صنعت در صنعت هستند. “

آلیسا خو, مدیر ارشد استراتژی ، OKEx

OKEx را دنبال کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

وب سایت: https://www.okex.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me