banner
banner

مدیر OKEx در بازارهای مالی Lennix Lai اطلاعاتی در مورد بازارهای رمزنگاری را به نصف رساندن Bitcoin پس از توافق ارائه می دهد: توزیع شده

مدیر بازارهای مالی ، لنیکس لای ، OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات مشتقه در جهان ، در پانلی در اجماع شرکت کرد: امروز توزیع شده است تا پس از نصف شدن در مورد گرفتن و مدیریت ریسک بحث کند. وی بینش تخصصی خود را در کنار مدیر عامل FTX ساموئل بانكمن فرید و توسعه تجارت Deribit برای آسیا لین چن به اشتراک گذاشت..

با مدیریت Aindel Guo از Coindesk China ، بزرگترین رویداد تقویم صنعت رمزنگاری امسال بسیار متفاوت به نظر می رسد. COVID-19 صنعت کنفرانس را متوقف کرده و همه رویدادها را به صورت آنلاین منتقل کرده است. اجماع: توزیع شده به دور از سالن های پر مخاطب و قیمت های ورودی عالی ، برای هر کسی که عضو سخنرانان از حصرهای خانه هایشان باشد ، رایگان است..

اعضای هیئت مدیره نظرات خود را در مورد جهت قیمت آینده BTC و چگونگی تأثیر نصف شدن بر معیارهایی مانند حجم و معاملات ارائه دادند. با قضاوت در مورد گاو نرمی کوتاه مدت و عقب نشینی قبل از نصف شدن ، مدیر عامل FTX اظهار داشت که به نظر می رسد اکنون قیمت ثابت شده از پیشنهاد معدنچیان ثابت شده است. وی معتقد بود که قیمت BTC برای آینده قابل پیش بینی احتمالاً در محدوده 8-9 هزار دلار خواهد بود.

مدیر OKEx موافق بود ، با این حال ، لای افزود ، “من فکر می کنم از دیدگاه داده های تاریخی منطقی است که مردم این دو برابر شدن را به عنوان یک رویداد صعودی در رمزنگاری ببینند. و اساساً ، این نیز منطقی است زیرا انتظار می رود با کاهش نصف ، میزان عرضه بیت کوین در آینده کاهش یابد. “

وی ادامه داد که در نیمه نهایی ، احساسات بازار خوب بود ، جستجو برای “نصف شدن Bitcoin” در Google Trends ده برابر شد و OKEx یک پایه قوی را در آینده قبل از نصف کردن ، حجم خوب در کل دیده بود ، و هجوم خوبی از سرمایه.

بازارهای رمزنگاری پس از نصف شدن

با این حال ، برخلاف Bankman-Fried ، لای انتظار دارد که فشارهای فروش کوتاه مدت را ببیند. “از دیدگاه بزرگتر ، قیمت بیت کوین به احتمال زیاد با نصف شدن به اوج خود می رسد ، بنابراین انتظار داریم که یک فشار نزولی کوتاه مدت بر بیت کوین نیز شاهد باشیم. من فکر می کنم اساساً این ممکن است یک فشار فروش کوتاه مدت از معدن کاران کوچکتر و کارآمد باشد که باید بازار را ترک کنند. پس از نصف شدن ، یک قطره هش ریت نیز انتظار می رود. “

وی سپس افزود كه معتقد نیست كه قیمت بیت کوین “خیلی پایین” پایین می آید زیرا ماینرهای جدید با تجهیزات و كارآیی پیشرفته در ماه های بعدی آنلاین می شوند. علاوه بر این ، معدن کاران موجود نیز از برق ارزان تر در فصل سیل چین بهره مند می شوند.

چن موافقت کرد که تغییر بزرگی در چشم انداز معدن ایجاد شود زیرا بسیاری از معدنچیان کوچک با مدل S9 مجبور به خارج شدن از بازار می شوند. با این اوصاف ، وی خاطرنشان کرد که این اتفاق هنوز رخ نداده است زیرا نرخ هش در حال حاضر در بالاترین سطح تاریخی است. اگرچه ممکن است شاهد نوسانات کوتاه مدت باشیم ، اما چشم انداز بلند مدت مطلوب است.

لای اظهار داشت ، “من فکر می کنم بیت کوین احتمالاً صعودی خواهد بود و در دو سال آینده به بالاترین رکورد تاریخ خود خواهد رسید.”

استراتژی های مدیریت ریسک برای بازرگانان

وقتی س askedال شد که معدنچیان ، دارندگان سکه و معامله گران حرفه ای چگونه باید سبد سهام خود را مدیریت کرده و مدیریت ریسک را انجام دهند ، لای پاسخ داد که در زمان هایی مانند این ، پاسخ طبیعی “خرید در رویداد – که قبل از نصف است ، فروش اخبار – که نصف کردن با این حال ، این س bigال بزرگ باقی مانده است که آیا نصف شدن قبلاً قیمت گذاری شده بود یا خیر. فروش نشان می دهد که ، به عنوان یک رویداد شناخته شده ، این احتمال وجود دارد.

لای گفت: “برای تجارت در این زمینه ، من پیشنهاد می كنم كه برای گرفتن پمپ كوتاه مدت در بی ثباتی ، Straddle را خریداری كنم. من همچنین پیشنهاد می کنم که یک تماس پوششی با دارایی های BTC خود بفروشید تا درآمد منفعلانه ای در بازار نزولی کوتاه مدت ایجاد کنید. “

گفت: “از منظر طولانی مدت ، من هنوز در بیت کوین بسیار صعودی هستم. نصف کردن ، ماینرهای کوچکتر را محو می کند و ماینرهای قوی تر ، که تمایل به فروش کمتری دارند موجودی بیت کوین خود را ترک می کنند.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و انعطاف پذیری زیادی در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ایجاد می کنیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me