banner
banner

اصلاحیه استثنای دفترچه روزنامه لتونی

در اقدامی همسو با احساسات طرفدار سرمایه گذاری و نوآوری دیجیتال در لتونی ، قانونگذاران قانون اوراق بهادار کشور (FITL) را اصلاح کردند که به طور بالقوه می تواند به سود صنعت STO باشد. تعدیلات انجام شده از طریق استثنا دفترچه نامه لتونی باعث می شود که شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) بتوانند سرمایه خود را از طریق پیشنهاد عمومی معاف از دفترچه افزایش دهند. چنین معافیت از دفترچه به خوبی در چارچوب توکن سازی جای می گیرد ، جایی که حقوق صاحبان سهام صادر شده می تواند از افزایش نقدینگی به شکل دارایی های توکن دار بهره مند شود.

استثنا دفترچه نامه لتونی موضع آینده نگرانه ای را در رابطه با ابزارهای نوآورانه مالی نشان می دهد ، که امکان دسترسی مستقیم سرمایه گذاران در بازارهای اولیه و ثانویه را برای سرمایه گذاری های کوچک فراهم می کند. این همچنین تقویت موقعیت بازار سرمایه کشور در اتحادیه اروپا را نشان می دهد.

پیش از این ، شرکت ها می توانستند سرمایه خود را از 100000 یورو به 5،000،000 یورو با رعایت اعلامیه ساده ارائه دهند. در حالی که این استثنای دفترچه برخی از مشاغل را تحریک می کرد ، این کار دشوار بود. در همه موارد ، شرکت ها فقط برای انجام فعالیت های تأمین مالی سرمایه جمعی خود نیاز به استخدام کارگزار یا بانک و تعداد زیادی از سازمان های شخص ثالث داشتند. در نتیجه ، با تمام هزینه های انجام شده ، جمع آوری کمک مالی ، مثلاً 1،000،000 یورو ، شرکت را با هزینه های بیشتر از منافع به دست آورد.

استثناosp دفترچه نامه لتونی

آخرین استثنا exception دفترچه لتونی به احتمال زیاد میزان اوراق بهادار توکنی را که یک شرکت می تواند قبل از ثبت دفترچه با تنظیم کننده ها برای انتشارهای بزرگتر منتشر کند ، افزایش می دهد. قوانین جدید اجازه صدور بدون اعلان تا 1.000.000 یورو را می دهد و بین 1.000.000 تا 8.000.000 یورو ، سند پیشنهادی ساده باید طبق قوانین تنظیم کننده تنظیم شود. در حالی که ارائه اوراق بهادار زیر 3،000،000 EUR بدون مشارکت کارگزار یا بانک انجام می شود. نکته مهم ، این استثنا last آخر فقط برای مشاغل کوچک یا متوسط ​​در دسترس است. به طرز شگفت انگیزی ، این شرکت ها توانایی میزبانی یک یا چند پیشنهاد را با مبلغ کل 3،000،000 EUR هر 36 ماه دارند.

به طور قابل توجهی ، در استثنای دفترچه ذکر شده است که انتشار یا اوراق بهادار یا اوراق بهادار مبتنی بر بدهی را ارائه می دهد. ارزش سهام و بدهی نقدشوندگی نقدینگی جدیدی را در بازار فراهم می کند. به همین ترتیب ، بازارهای جدیدی پیرامون این ابزارهای مالی منحصر به فرد شکل می گیرند. لیزا آیزوپیته ، مدیرعامل Fintelum ، در مورد استثنای دفترچه گفتگو کرد

“در تلاش برای کمک به بخش های تازه تأسیس و املاک و مستغلات برای دستیابی به گزینه های مالی بهتر ، تغییرات فعلی در قانون اوراق بهادار باعث شده است که لتونی به عنوان یک کشور عضو اتحادیه اروپا جذاب تر برای جذب سرمایه باشد. شرایط نظارتی کنونی به Fintelum این امکان را می دهد که با موانع کمتر در ورود به بازارهای سرمایه در عرض 36 ماه به شرکت های کوچک و متوسط ​​که حداکثر 3 میلیون یورو جمع می کنند ، خدمت کند. سرمایه گذاران می توانند در ارزهای رمزنگاری شده یا ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده و به مالکیت جزئی پروژه های سودآور ، که برای سرمایه گذاران خرد خرده فروشی است ، دسترسی پیدا کنند. با استفاده از ابزارهای انعطاف پذیری و انطباق Fintelum ، صاحبان جزئی اوراق بهادار یا توکن های سودمند می توانند در پروژه هایی که از بازار ثانویه همتا به همتا استفاده می کنند ، سود خود را عوض کنند و بنابراین نقدینگی را در دارایی های معمولاً نقدینگی افزایش دهند. به عنوان مثال ، اگر شما بخشی از شرکتی باشید که مالک یک املاک و مستغلات است یا نماینده یک شرکت تجاری است ، می توانید این بخشها را به صورت دیجیتالی در میان سهامداران موجود خریداری یا بفروشید ، یا می توانید به دنبال سرمایه گذاران جدید علاقه مند به پروژه باشید.

بخش رمزنگاری لتونی

لتونی همچنان یکی از برترین کشورهای طرفدار رمزنگاری در اتحادیه اروپا است. لتونی همیشه یک بیت کوین فعال داشته است معدن بخش به این ترتیب ، این کشور تصویب باورنکردنی دیده است. به عنوان مثال ، در سال 2014 airBaltic به اولین یک شرکت هواپیمایی در جهان برای فروش بلیط برای بیت کوین. قابل توجه است ، لتونی یکی از برجسته ترین شرکت های فناوری بلاکچین با خدمات کامل در جهان است – Bitfury.

ادغام بلاکچین

سرویس درآمد دولتی لتونی که متوجه شد فناوری بلاکچین واقعاً چقدر قدرتمند است ، اعلام کرد که فناوری بلاکچین را برای مبارزه کن فرار مالیاتی در فوریه 2019 بازگشت. علاوه بر این ، این تنظیم کنندگان علنا ​​اظهار داشتند که فناوری بلاکچین فرصت های جدید تجاری ایجاد می کند.

استثنا دفترچه لتونی

استثنا دفترچه لتونی مطمئناً رشد قابل توجهی در بخش STO این کشور ایجاد می کند. این کشور از جنب و جوش زیادی در صنعت برخوردار است و این آخرین قانون باید لتونی را به کشوری جذاب تر برای هر شرکت نوپای بلاکچین که به دنبال سواحل دوستانه است تبدیل کند. در حال حاضر ، بسیاری از تنظیم کنندگان جهان می توانند یک یا دو چیز را از لتونی یاد بگیرند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me