banner
banner

بحث مدیر عامل OKEx: منظره رمزنگاری هند

هند به دلیل توسعه سریع رمزنگاری مورد توجه من قرار گرفته است. در دومین کشور پرجمعیت جهان ، رمزنگاری به لطف سیاست های پولی تهاجمی بانک مرکزی خود در واکنش به رکود اقتصادی ناشی از همه گیر COVID-19 ، در حال افزایش است. کشورهای جهان به منظور ادامه نقدینگی بازار به چاپ پول مشغول هستند ، با این وجود به تدریج قدرت خرید ارزهای محلی آنها کاهش می یابد. افراد بیشتری این را مشاهده می کنند و شروع به پرتوی نمونه کارها برای رمزنگاری به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری ، به ویژه در هند می کنند. امروز ، بیشتر هندی ها برای جبران کاهش ارزش روپیه هند ، رمزنگاری می کنند.

من فکر می کنم عوامل مختلفی در ایجاد رمزنگاری در هند نقش دارند. Crypto برای دو کاربرد عمده در کشور استفاده می شود – یک وسیله حواله مرزی و یک ارز وسیله نقلیه برای تبدیل روپیه به ارزهای فیات با ثبات تر ، مانند دلار آمریکا.

رمزنگاری برای حواله بین المللی

همچنین بزرگترین کشور خروج جمعیت جهان ، هند بیش از 17 میلیون مهاجر در سال 2019 داشت که به تقاضای شدید برای حواله های بین المللی کمک کرد.

با این وجود هزینه های حواله جهانی در هند به دلیل تقاضای زیاد (دلیل این کشور 5.67 میلیارد دلار هزینه حواله در سال 2019 است) نامعقول است. بدیهی است که هندی ها برای پرداخت فرامرزی خود به راهکاری بهتر احتیاج دارند. استفاده از بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه به عنوان یک وسیله پرداخت فرامرزی بهترین راه حل عملی برای آنهاست.

از تاریخ 4 مارس سال 2020 ، دیوان عالی هند منع تحریم بانکی بانک رزرو هند (RBI) علیه ارزهای رمزپایه را لغو کرد ، بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده هند دوباره رونق گرفته است ، به ویژه در حجم معاملات بورس های رمزنگاری منعکس شده است. به دلیل تقاضای زیاد برای حواله ، معتقدم که این امر باعث رونق رشد ارز دیجیتال در هند برای مدت طولانی خواهد شد.

Crypto به عنوان ارز وسیله نقلیه برای تبدیل روپیه به ارزهای فیات با ثبات تر

تورم ، ارزش روپیه هند را کاهش می دهد ، به ویژه در طی اپیدمی COVID-19 ، جایی که نرخ ارز بین روپیه و دلار آمریکا هنوز در حال افزایش است.

هند همیشه تقاضای زیادی برای دلار آمریکا برای خرید آنلاین ، اشتراک در جریان و غیره داشته است. خواه به دلیل حفظ روپیه یا تقاضای مصرف کننده باشد ، با استهلاک مداوم روپیه ، هندی ها نیاز زیادی به تبدیل روپیه خود به یک ارز فیات با ثبات تر با این حال ، مقررات دقیق ارزی ، تبدیل مستقیم روپیه به دلار را بسیار دشوار کرده است ، بنابراین بیشتر هندی ها تصمیم دارند که روپیه را به بیت کوین و سپس به دلار از طریق سیستم عامل های معاملات P2P یا گروه های چت ، مانند WhatsApp ، Telegram و Facebook تبدیل کنند.

پس از لغو تحریم دو ساله تجارت رمزنگاری در این کشور ، انتظار می رود اقتصاد هند به سمت بازار آزادتر و منصفانه تری حرکت کند که در آن اجازه داده می شود دلار آمریکا را با بیت کوین آزادانه مبادله کنند. طبق داده های Similarweb ، در طی Q1 2020 ، بازدید وب سایت مبادلات رمزنگاری عمده از هند افزایش یافته است. در این میان ، بازدیدهای OKEx از هند بیشترین افزایش را داشته است و به 545.56٪ رسیده است. قابل پیش بینی است که رقابت بازار در هند به شدت افزایش یابد.

طرح OKEx هند

در حال حاضر ، اکوسیستم ارز رمزنگاری شده هند هنوز در دست توسعه است و از نظر مبادلات ، رسانه ها و زیرساخت ها به تدریج در حال بهبود است. در اینجا در OKEx ، ما می خواهیم اکوسیستم تجارت رمزنگاری را با اتصال کاربران هندی به بازارهای تجارت بین المللی در هند تکمیل کنیم..

برای مقابله با افزایش تقاضا ، ما خدمات متناسب با بازار هند را برای تسهیل تجارت مردم ارائه می دهیم. برای اعلامیه با کانال رسمی توییتر یا OKEx من همراه باشید!

در همین حال ، اگر شما می خواهید بیشتر در مورد اکوسیستم رمزنگاری فعلی در هند بدانید ، OKEx با Coinpaprika همکاری کرده و برای به اشتراک گذاشتن بینش از دیدگاه جهانی ، گزارشی را نوشت. گزارش OKEx x Coinpaprika – نقشه برداری از اکوسیستم Blockchain هند در مورد بازارهای مختلف جدید بحث می کند که از نظر حجم معاملات به سرعت در حال رشد در سراسر جهان هستند. می توانید گزارش را بارگیری کنید اینجا.

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me