banner
banner

HODL Hoopla خود را در مورد تغییرات SEC برای پیشنهادات معاف – رهبران اندیشه

هفته گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده منتشر شد پیشنهادی – که هنوز قانونی نشده است – برای ساده سازی نحوه انجام پیشنهادات معاف. اندکی پس از آن ، انبوهی از مقالات و خبرنامه ها راه خود را در صنعت دارایی های دیجیتال باز کردند – بسیاری از آنها پیشنهاد می کردند سیستم عامل های آنها از قبل اصلاح شده تا متناسب با قوانین جدید باشد. در حالی که SEC تغییراتی را پیشنهاد داده است, زمان نشان می دهد که آیا این پیشنهاد پذیرفته شده است – و اگر چنین است ، آیا تغییراتی در پیش نویس نهایی که برای ثبت فدرال منتشر می شود وجود دارد.

چارچوب پیشنهادی معاف ایالات متحده شامل ابزارهایی مانند Reg D ، Reg A ، تأمین سرمایه جمعی (به عنوان مثال Reg CF) است – اساساً همه مواردی که عرضه عمومی یا خرده فروشی نیستند. این چارچوب از زمان قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 تاکنون شاهد تغییر و نوسازی نبوده است. انتقادات قابل توجهی در مورد قوانین موجود در مورد پیشنهادات معاف به طور گسترده ای وجود داشته است ، بیشتر به این دلیل که دسترسی سرمایه گذاران ثروتمند آمریکایی در صندوق های خصوصی را فقط برای سرمایه گذاران حفظ می کنند ، شرکت ها و سایر پیشنهادات.

در صورت تصویب ، تغییرات پیشنهادی می تواند به افراد متوسط ​​امکان دهد در معاملات مرحله اولیه – مانند Uber یا WeWork – سرمایه گذاری کنند قبل از اینکه به ارزیابی های عالی خود برسند و به بازارهای عمومی بریزند. فعال کردن SPV (وسایل نقلیه مخصوص) و گزارش هماهنگ (یعنی ترکیب Reg D و Reg CF در یک ، نه دو گزارش) و افزایش کل مبلغ قابل جمع آوری به ساده سازی مطابقت شرکت های صادر کننده کمک می کند. علاوه بر این ، این تغییرات همچنین می تواند سرمایه گذاری جمعی را به ابزاری مناسب برای تشکیل سرمایه برای سرمایه گذاری در کلاس های دارایی مانند املاک و مستغلات تبدیل کند..

در حال حاضر ، معافیت های پیشنهادی ایالات متحده از قبیل مقررات CF (سرمایه گذاری جمعی) کاملاً محدود کننده است و کل مبلغی را که می توانید جمع کنید به 1.07 میلیون دلار در هر دوره 12 ماه محدود می کند و محدودیت های قابل توجهی را برای هر سرمایه گذار در بر می گیرد. به نظر می رسد SEC ایالات متحده در حال پیگیری سایر حوزه های قضایی مانند کانادا است که تنظیم کننده ها تغییرات مشابهی را پیشنهاد می دهند یا اروپا که سال گذشته مقررات به روز شده است ، محدودیت های EGP (روزنامه رشد اروپا) را به 8 میلیون یورو افزایش می دهد ، کمی بیش از 9 دلار دلار آمریکا طبق پیشنهاد جدید ، شرکت ها می توانند تا 5 میلیون دلار دلار جمع کنند. در حالی که 5 میلیون دلار هنوز سرمایه نسبتاً کمی است ، به شرکتهای مرحله اولیه اجازه می دهد تا قبیله خود را با سرمایه گذاران گسترده تر بسازند.

SEC تغییرات مشابهی را در Reg A پیشنهاد داد و حد بالایی را به 75 میلیون دلار افزایش داد. این می تواند Reg A را برای بسیاری از شرکتهای مرحله بعدی که در آنها سریهای بزرگتر B ، C یا حتی D سرمایه بیشتری از آنچه در حال حاضر در Reg A موجود است تقاضا کند. این همچنین این فرصتهای سرمایه گذاری را برای سرمایه گذار خرده فروشی فراهم می کند ، قبلا این معاملات فقط در اختیار ثروتمندترین شرکتهای سرمایه گذاری شرکتی ، فروشگاههای سهام خصوصی و افراد با ارزش خالص بالا قرار داشت.

تغییرات بعدی شامل اجازه سرمایه گذاران معتبر برای مشارکت در سرمایه گذاری جمعی است. قبلاً اگر از معافیت سرمایه گذاری جمعی استفاده می کردید ، نمی توانستید وجوه سرمایه گذاران معتبر را بپذیرید و در واقع مجبورید به طور همزمان از معافیت دیگری مانند Reg D استفاده کنید. این امر معمولاً شرکت ها را مجبور می کند تا مدارک بیشتری را دریافت کنند ، هزینه های حقوقی را افزایش دهند و خطر ابتلا به اشتباه را افزایش دهند – که می تواند منجر به اقدامات نظارتی یا مدنی شود. تغییرات پیشنهادی باعث می شود که شرکت ها بتوانند سرمایه گذاران معتبر و خرده فروشی را در یک پیشنهاد قرار دهند.

جدا از سرمایه گذاران معتبر ، این تغییرات همچنین درها را به روی سرمایه گذاران نهادی و شرکتی ، از جمله SPV (وسیله نقلیه ویژه) باز می کند.

SPV یک نهاد شرکتی است که برای یک هدف خاص ایجاد شده است – معمولاً به دلایلی مانند محدود کردن مسئولیت ، بازده مالیاتی ، سرمایه گذاری یا تشکیل سرمایه. به عنوان مثال: برای تهیه یک قطعه از املاک و مستغلات ، ممکن است یک SPV تشکیل دهید و سند را به املاک و مستغلات به این شرکت منتقل کنید. هدف آن شرکت / وسیله نقلیه این است که سند این املاک و مستغلات را حفظ کند و سوابق دقیق مالکان را حفظ کند ، SPV ها معمولاً برای صندوق های سرمایه گذاری نیز استفاده می شوند.

به صورت ترکیبی ، SPV ها ، سرمایه گذاران شرکتی ، سرمایه گذاران معتبر و سرمایه گذاران اصلی نهادی می توانند مبالغ زیادی از سرمایه را جابجا کنند. با این حال ، آنها قادر به سرمایه گذاری در پیشنهادات سرمایه گذاری جمعی در ایالات متحده نبودند. این یک پارادوکس جالب برای شرکت های جذب سرمایه ایجاد کرد ، اگر می توانستید ماهی بزرگ را علاقه مند کنید ، از ازدحام جمعیت جلوگیری می کنید – اما ، اگر پیشنهاد شما برای سرمایه گذاران حرفه ای به نظر کافی نمی رسد ، آخرین چاره شما ممکن است سرمایه گذاری جمعی باشد. به طور کلی صنعت سرمایه گذاری جمعی با انتقادات زیادی از سوی سرمایه گذاران حرفه ای به دلیل بازده پایین و کیفیت پایین معاملات روبرو شده است ، این احتمال وجود دارد که وقتی سرمایه گذاران خرده فروشی به معاملات مشابه موسسات بزرگ دسترسی دارند ، تغییر کند..

سرانجام ، آیین نامه جدید تأمین مالی سرمایه گذاری تغییرات عمده ای را در میزان سرمایه گذاری هر یک از سرمایه گذاران پیشنهاد می کند. در حال حاضر ، سرمایه گذارانی که آستانه های اعتبار سنجی را برآورده نمی کنند ، در مورد میزان سرمایه گذاری خود بر اساس کمتر از درآمد یا ارزش خالص خود محدود بودند. آیین نامه جدید این مورد را به بیشتر از دو مورد تغییر می دهد. انتظار می رود این تغییرات نه تنها به نوآوری دامن بزند ، بلکه ممکن است پول هوشمند زیادی نیز به همراه داشته باشد.

به عنوان مثال ، یک سرمایه گذار با دارایی خالص 750،000 دلار و درآمد 150،000 $ نمی تواند به عنوان یک سرمایه گذار معتبر شناخته شود. این شخص دکترای علوم زیستی دارد و استارتاپی را با یک نوآوری انقلابی در زمینه علوم زیستی پیدا می کند – آنها به عنوان یک سرمایه گذار معتبر واجد شرایط نیستند و از سرمایه گذاری منع شده اند. از قضا ، آنها می توانند مشاور هر سرمایه گذار سازمانی در مورد چرایی داغ بودن این استارت آپ خاص باشند – اما طبق قوانین فعلی ، آنها صلاحیت ریسک پول خود را ندارند.

در حالی که این تغییرات مورد استقبال اکثر فعالان بازار قرار گرفته است ، اما مسئله قطعی نیست. این پیشنهاد برای چارچوب پیشنهادی معاف شده جدید هنوز قانونی نیست ، اما باید از طریق دولت راه پیدا کند و به ثبت فدرال وارد شود. با نگاهی به پیشنهادات سرمایه گذاری جمعی در ایالات متحده می توان فهمید که یک پیشنهاد می تواند متفاوت از مقررات باشد – و هنوز هم دلارهای زیادی برای لابی گری وجود دارد که می خواهند وضعیت موجود را حفظ کنند. مهم نیست که براساس این پیشنهاد تصمیمات مهم شغلی اتخاذ شود – بلکه به این تغییرات به عنوان یک روند بزرگتر در بین تنظیم کنندگان اوراق بهادار در سطح جهان نگاه کنید.

در حال مشاهده تنظیم کنندگان اوراق بهادار هستیم که تلاش می کنند تشکیل سرمایه توزیع شده را آسان تر کنند. فروش گسترده و سرمایه گذاری جمعی در واقع در حال تبدیل شدن به موضوعی است که نهادهای نظارتی در سراسر جهان با هم همکاری می کنند تا چارچوب های خود را هماهنگ کنند. با ترکیب مقررات سرمایه گذاری گسترده از حوزه های قضایی در سراسر جهان ، شرکت های مرحله اولیه می توانند به سرمایه جهانی دسترسی پیدا کنند و یک پایگاه سرمایه گذار جهانی بسازند ، بدون اینکه مجبور به نقض قوانین شوند مانند اکثر صادر کنندگان ICO و STO که امروز انجام می دهند.

شاید جالب ترین نکته در مورد تغییرات پیشنهادی SEC این باشد که چگونه آنها یک تلاش کاملاً هماهنگ در میان کمیسیون های اوراق بهادار در سطح جهان را نشان می دهند. با ظهور این دوره جدید تشکیل سرمایه ، مشاغل قادر به ترکیب و استفاده از چارچوب های نظارتی چندین کشور خواهند بود. همانطور که گفته شد ، برای پیشنهادات مستقر در ایالات متحده ، ما هنوز باید منتظر مقررات جدید باشیم قبل از اینکه بدانیم چه شکلی هستند ، یا تأثیر آنها بر صنعت اوراق بهادار دیجیتال.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me