banner
banner

5 دلیل سقوط ICOs و چرا رمزهای امنیتی آینده – نظر

دلایل بی شماری وجود دارد که باعث می شود بازار رمزارز و به طور خاص توکن های مفید را مجازات کند.

در زیر برخی از عوامل اصلی منجر به سقوط شده است.

مفاهیم تجاری ناقص:

در حالی که برخی از پروژه های معتبر مانند Factom و Stellar در فضا وجود دارد ، اکثر پروژه ها یا کاملاً کلاهبرداری هستند ، یا حداقل مفاهیم افتضاح تجاری هستند.

حداقل 20 بار توسط پروژه های مختلف با من تماس گرفته شده است که قصد دارند “Uber on the blockchain” باشند. در این حالت ، مدل تجاری از رانندگان با ارز رمزنگاری شده برخوردار است تا آنها بتوانند افراد متوسط ​​را از بین ببرند.

من در ابتدا به این کلونهای Uber اطلاع دادم که جنرال موتورز ، تسلا ، اوبر و لیفت همگی در حال برنامه ریزی برای عرضه وسایل نقلیه مستقل طی 5 سال هستند. پس از آن ، من س toال می کنم که چگونه آنها برای مقابله با این چالش برنامه ریزی می کنند؟ به طور کلی ، آنها هیچ جوابی ندارند. به عبارت دیگر ، آنها قصد دارند Uber را با پرداخت پول به رانندگان در رمزنگاری مختل کنند ، در حالی که Uber با حذف رانندگان مشغول اخلال در خود هستند..

مثال دیگر پروژه هایی است که خود را به عنوان “AirBNB در بلاکچین” تبلیغ می کنند. از آنها بپرسید که چگونه آنها در مورد بازاریابی برنامه ریزی می کنند و آنها هیچ ایده ای ندارند. آنها به نوعی انتظار دارند که یک مصرف کننده متوسط ​​بخواهد بیت کوین بخرد ، بیت کوین را به صرافی منتقل کند ، رمز شرکتها را بخرد و سپس آن رمز را به “بستر Clone AirBNB” منتقل کند.

این کار ساده برای رزرو تعطیلات مناسب نیست. اگر از این شرکت ها بپرسید که چگونه درآمد کسب می کنند ، غالباً این امر به افزایش ارزش توکن های آنها منجر می شود. یک تجارت شلخته و فاقد برنامه تجاری واقعی ، نمونه ای از این موارد است زنبورهای عسل.

این ICO ها در هیچ کجا تأیید نمی کنند که چگونه محصول را به بازار عرضه می کنند ، یا اینکه چگونه برای کسب درآمد برنامه ریزی می کنند. دلیل آن این است که 90٪ از این شرکت ها قصد کسب درآمد از تجارت را ندارند ، آنها فقط به جمع آوری پول از ICO نگاه می کنند.

همین مورد را می توان در مورد ده ها مقاله عمودی دیگر که ICO ادعا می کنند مانند تبلیغات ، بازاریابی شرکت های وابسته ، ذخیره اطلاعات ، ورزشها ، مراقبت های بهداشتی و غیره مختل می کنند ، اعمال کرد..

در حالی که برخی از مشاغل بد انجام STOs وجود دارد ، تعداد آنها کاهش می یابد. سرمایه گذاران نهادی تقاضای بیشتری خواهند داشت و فضای نظارتی اضافه شده به اطمینان از شفافیت STO ها کمک می کند.

طمع تبادل:

2 نوع کسب و کار وجود دارد که از ICO ها درآمد کسب می کنند. موارد متقلبی که هدفشان جمع آوری پول و هایپینگ محصول و راه اندازی منظم شرکت است.

شرکت های نوپا با بودجه محدودی کار می کنند ، آنها میزان سوختگی را با دقت اندازه گیری می کنند و سعی می کنند تا آنجا که ممکن است سرمایه جمع شده را کاهش دهند. وجوه مربوط به حقوق و دستمزد ، اجاره و سایر هزینه های عملیاتی استفاده می شود. آنها توانایی پرداخت 40 BTC برای لیست در HitBTC یا حداکثر 3،000،000 دلار برای لیست کردن را ندارند بینانس.

در همین حال ، پروژه های کلاهبرداری “سرمایه گذاری” سرمایه های خود را برای هزینه های لیست جمع آوری کردند. ICO مقداری از سرمایه جمع شده را برای بازاریابی ذخیره می کند و مابقی به عنوان سود دارایی های مهم مانند “lambos” نگهداری می شود.

چه کسی پاداش بازار را انجام می دهد?

اغلب اوقات ، بازار به شرکت های متقلبی که توانایی پرداخت هزینه های گزاف لیست را دارند ، پاداش می دهد. موفقیت ICO به جای پذیرش واقعی محصول یا نفوذ در بازار به بازاریابی و اعتیاد به مواد مخدر وابسته است.

صرافی ها باید از تجارت بهره مند شوند نه از هزینه های لیست. اعتبار باید داده شود Bittrex برای اینکه یکی از معدود مبادلات بدون کارمزد است. صرافی های امنیتی مشروع چیزی بیشتر از هزینه های لیست اولیه ، با اطمینان از یک زمین بازی برای مشاغل قانونی ، دریافت نمی کنند.

چنگال های سخت:

این تئوری این است که چنگال ها تکامل هستند ، بین مدیریت اختلاف وجود دارد و هر دو طرف به دنبال راه خود هستند تا کد را “چنگال” کنند. سپس بهترین چنگال برنده می شود.

در حالی که برخی از اعتبار این نظریه وجود دارد ، اما باعث ایجاد موارد متعددی می شود به شرح زیر:

  1. سردرگمی بازار – یک مشتری عادی خرید بیت کوین را در نظر می گیرد. اکنون آنها باید به نحوی یاد بگیرند که بین نسخه های مختلفی که شامل: Bitcoin Gold ، Bitcoin Diamond ، Bitcoin Dark ، Bitcoin Cash ABC ، ​​Bitcoin Cash SV ، Bitcoin Private و Bitcoin.
  2. رقیق سازی مارک – اگر 15 نسخه از محصولات اپل توسط 15 شرکت مختلف به نام اپل وجود داشته باشد ، ارزش برند را کم می کند. همین مورد در مورد بیت کوین یا هر چنگال دیگر نیز صدق می کند. هر چنگال بیشتر ، مقدار بیشتری کاهش می یابد. بدترین اتفاقی که برای بیت کوین افتاد بیت کوین کش بود.
  3. سحر و جادو پول – کل مفهوم بیت کوین این است که حداکثر 21 میلیون سکه وجود دارد. سپس هر چنگال به بازار می آموزد که این حداکثر حد اختیاری است ، زیرا شما می توانید این 21 میلیون را در بی نهایت ادامه دهید. این مفهوم عرضه محدود را از بین می برد.

اوراق بهادار دیجیتال قابل انشعاب نیست ، این یکپارچگی مارک تجاری را تضمین می کند و سردرگمی بازار را برطرف می کند.

نوسان قیمت:

بی ثبات بودن Bitcoin در حال حاضر دو مشکل دارد.

  1. وقتی قیمت شروع به سقوط می کند ، بازرگانان نمی خواهند آن را بپذیرند. بعضی از صنایع با حاشیه سود محدود فوق العاده رقابتی هستند ، آنها نمی توانند خطر پذیرش بیت کوین را بلافاصله به فیات تبدیل کنند.
  2. هنگامی که قیمت مانند دسامبر 2017 / ژانویه 2018 افزایش می یابد ، مسئله مخالف رخ می دهد. مصرف کنندگان مایل نیستند بیت کوین را خرج کنند زیرا می دانند که ضرر می کنند ، در عوض این افزایش قیمت باعث احتکار رفتار می شود.

هر دو مشکل فوق باعث اصطکاک در بازار و جلوگیری از پذیرش کاربر می شود. سکه های پایدار که اولین رمزهای امنیتی واقعی بودند می توانند این مسئله را حل کنند.

هک و خطای کاربر:

استفاده از ارزهای رمزپایه دشوار و بخشنده نیست. این امر به ذخیره کلیدهای خصوصی نیاز دارد ، به این امید که کلیدها هرگز به خطر نیفتند و کاربر هرگز خطایی انجام ندهد. این به انسانها نیاز دارد که کامل باشند و مانند ماشین رفتار کنند.

یک فرد عادی نمی خواهد با از دست دادن کلیدهای خصوصی استرس داشته باشد. این کسی را که از مهارت فن آوری برخوردار نیست و کریپتو زندگی و تنفس نمی کند ، بیگانه می کند.

ارزهای رمزپایه منطقه ای برای آسیب پذیری بازرگانان است. آنها می دانند که در صورت هک شدن وجوه ، هرگز قابل بازیابی نیستند. این س theال را به وجود می آورد ، چرا آنها با خطر روبرو می شوند؟ اینکه یک کارمند بد ممکن است یک صندوق پول را به قیمت 500 دلار خالی کند ، یک چیز است ، نگرانی در مورد سرقت 1000 BTC.

همین مشکل به همین دلیل است که موسسات تمایلی به سرمایه گذاری در رمزنگاری ندارند. هنگامی که شما با یک میلیارد دلار حجم مواجه هستید ، آخرین چیزی که باید نگران آن باشید ، دفع 200 میلیون دلار بالقوه است.

من هیچ نوع تصویب واقعی بازار برای هر نشانه را پیش بینی نمی کنم مگر اینکه در آن نوع KYC پخته شده باشد.

رمزهای امنیتی این مشکل را برطرف می کنند ، آنها دارای KYC پخته شده در نشانه هستند ، به این معنی که اگر رمز به سرقت برود ، می توان آن رمز تخریب شده را از بین برد و یک توکن جدید به صاحب قانونی دوباره صادر کرد. این ویژگی ساده مسئله هک شدن ، از دست رفتن کلیدهای خصوصی و غیره را حل می کند.

خلاصه:

پول سازمانی اکنون ماههاست که صحبت از نشانه های سودمند می شود ، روی دیوار نوشته شده است. آنها برای تمرکز بر اوراق بهادار توکنی ، مواجهه با این دارایی ها را کاهش داده اند. این امر قیمت بیشتر توکن های سودمند را نیز کاهش داده است.

گرچه غیرقابل انکار است که بسیاری از مسائل خارج از 5 موردی که من برجسته کردم وجود دارد ، من معتقدم که اینها برخی از مشکلات اساسی است که منجر به سقوط بازار شده است. اوراق بهادار دیجیتال به صورت رمزهای امنیتی موج بعدی رمزنگاری خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me