banner
banner

سهام پنی در Robinhood

سرمایه گذاری سهام پنی را به عنوان سهام یک شرکت کوچک توصیف می کند که به طور معمول با کمتر از 5 دلار در هر سهم معامله می شود. معمولاً معاملات سهام پنی به صورت سهام فرابورس از طریق معاملات خارج از بورس (فرابورس) انجام می شود ، حتی چند سکه پنی وجود دارد که در بورس های بزرگ سهام مانند NYSE و Nasdaq تجارت می کنند. 

از سهام طلا گرفته تا سهام شاهدانه ، سهام برتر پنی محدود به صنعت خاصی نیست.

حتی اگر می توانید با معاملات سهام پنی سود قابل توجهی کسب کنید ، این سهام ارزان خطر از دست دادن مقدار قابل توجهی از سرمایه گذاری شما را در یک دوره کوتاه مدت دارد.

سهام پنی از آنجا که مانعی برای ورود ندارند محبوب هستند و برای معامله گران مبتدی که ممکن است کمبود سرمایه داشته باشند بسیار جذاب است.

در حال حاضر ، برخی از داغترین سهام آنلاین شامل سهام بیوتکنولوژی ، سهام انرژی ، سهام ماری جوانا و سهام فناوری است..

با تشکر از سهام پنی Robinhood ، این معامله گران سهام می توانند به سهام ارزان دسترسی داشته باشند در حالی که هزینه های تجاری صفر از آنها گرفته می شود

در این بخش ، ما قصد داریم به دو سهم در گروه سهام پنی Robinhood بپردازیم که باید در سال 2020 در نظر بگیرید.

LightInTheBox (NYSE: LITB) – سهام پنی برای تماشای

LITB ، همچنین به عنوان LightInTheBox Holding Co. ، Ltd شناخته می شود ، یک شرکت خرده فروشی بین المللی است که مستقر در بازار است و محصولات خود را به مشتریانی که در بیش از 200 کشور جهان مستقر هستند ، تحویل می دهد.. 

دفتر مرکزی این شرکت در پکن ، چین است و در سال 2007 تأسیس شد. در حال حاضر گزینه ای برای تجارت سهام پنی است زیرا سهام آن حدود 90 سنت تجارت می کند.

با نمایش محصولات سبک زندگی خود از طریق وب سایت های مختلف ، از جمله MinilnTheBox.com ، LightInTheBox.com و چند وب سایت دیگر که به بیش از 26 زبان اصلی در دسترس هستند ، مصرف کنندگان را به خود جلب می کند..

چرا LITB سهام بزرگی در نمونه کارهای شما ایجاد می کند

لیست سهام پنی برای تماشا ، به ویژه سهام زیر 1 دلار بسیار طولانی است. با این حال ، هیچ کس بازده بالقوه ای مانند LITB ارائه نمی دهد. 

در حال حاضر ، با قیمت 0.90 دلار ، این سهام قرار است از تغییراتی که شرکت برای بهبود کارایی عملیاتی ، کنترل هزینه ها و بهینه سازی محصول اعمال کرده است ، بهره مند شود.. 

این پیشرفت ها از قبل در آخرین نتایج مالی قابل مشاهده بوده و به شرکت در ثبت اولین سه ماهه سودآور GAAP خود از سال 2014 کمک کرده است.

به گفته آقای ژیان هه ، مدیرعامل LightInTheBox ، “تمرکز بر بهبود بهینه سازی محصول ، ایجاد مشارکت مشتری و گسترش مقیاس بازار ما برای موفقیت که تاکنون دیده ایم بسیار مهم بوده است. “

بنابراین اگر سهام آنلاین ، به ویژه سهام چین ، یا از لیست طولانی سهام فناوری را انتخاب می کنید ، مهم است که بازار آن را بدانید. به دلیل این موقعیت ، LITB در لیست کارشناسان سهام پنی برای تماشاست. لیست این می تواند یک سهام رشد عالی در یک نمونه کارها باشد ، اگرچه با خطرات همراه است (مانند تمام فعالیت های سهام تجارت).

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

GPL: Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL) یک شرکت استخراج و اکتشاف متوسط ​​نقره و طلا است. این شرکت سه معدن را در برزیل ، پرو و ​​مکزیک اداره می کند. به تازگی ، معدن بزرگ گیم پانتر با تولید 146،853 اونس طلا در برآورد تولید Q4 قرار گرفت. 

این رقم یک پیشرفت بزرگ برای شرکت بود و به طور قابل توجهی در ایجاد ثبات در ترازنامه شرکت نقش داشته است. علاوه بر این ، پیش بینی جریان نقدی بهبود یافته خطر شرکت را کاهش می دهد و سرمایه گذاران بیشتری وسوسه می شوند سهام سهام پنی را خریداری کنند. 

در حال حاضر ، GPL در میان سهام برتر پنی برای خرید قرار دارد زیرا در هر سهم 0.60 دلار معامله می شود. اگر در جستجوی سهام ارزان قیمت هستید که با تولید بیشتر و افزایش قیمت طلا به افزایش خود ادامه می دهد ، GPL همان چیزی است که می خواهید آن را جستجو کنید. در صورت افزایش قیمت طلا ، سهم سهام به 1.20 دلار منتقل می شود که یک اتفاق احتمالی است. 

این برای شما 66 تا 100 درصد افزایش دارد. 

نوسان بخشی از مقدار پیش بینی شده روزانه است ، محدوده ای که یک سرمایه گذار غیررسمی در آن کار می کند. نوسانات بیشتر ، مزیت قابل توجه تر از بدبختی را نشان می دهد. 

پس از تجزیه و تحلیل نوسانات سهام GPL ، این مقدار در 6.36٪ است. این به بازدهی قابل توجه بیشتر برای سرمایه گذاران اشاره دارد که به زودی این سهام پنی را خریداری می کنند. 

علاوه بر این ، تورم بالقوه بالاتر ، شیوع ویروس کرونا در چین اخیر و افزایش تنش های ژئوپلیتیکی از اصلی ترین عوامل فشار سرمایه گذاران به دارایی های امن تر است.. 

یکی از این دارایی های امن سهام GPL است. همانطور که در بالا ذکر شد ، این یکی از سهام برتر پنی است که برای سرمایه گذاران خریداری می شود با توجه به درصد بالقوه بازگشت سرمایه آن. 

بنابراین ، اگر به دنبال سهام یک پنی برای سرمایه گذاری هستید ، سهام GPL باید در بالای لیست احتمالی شما باشد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me