banner
banner

6 بهترین روش خرید بیت کوین در استرالیا

بیت کوین یک ارز مجازی (ارز رمزپایه) است که اخیراً توجه جهانیان را به خود جلب کرده است. گروه های مختلف خرید بیت کوین را به روش های مختلف مشاهده می کنند. برخی آن را به عنوان یک سرمایه گذاری ، برخی به عنوان ابزاری برای ارسال و دریافت پرداخت در سطح جهانی می دانند ، مجموعه دیگری آن را راهی برای انجام معاملات بدون ردیابی می دانند. دلیل شما هرچه باشد ، این مقاله شما را در مورد نحوه خرید بیت کوین در استرالیا راهنمایی می کند.

روش های مختلفی برای خرید بیت کوین در استرالیا وجود دارد از جمله خرید از کسانی که می دانید برخی از آنها را دارند و مایل به فروش هستند. آنها می توانند دوست ، اعضای خانواده یا شرکای تجاری باشند. خرید از طریق سیستم عامل های آنلاین که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند. در آخر اینکه ، می توانید بیت کوین را در صرافی های ارز رمزنگاری شده یا از دستگاه های خودپرداز بیت کوین خریداری کنید.

به شرطی که فروشنده ارزش بیت کوین مورد نیاز شما را داشته باشد ، هیچ محدودیتی در میزان بیت کوین قابل خرید در خارج از صرافی ها وجود ندارد. برخی از صرافی ها تعداد بیت کوین هایی را که می توانید روزانه خریداری کنید محدود می کنند و خرید بیش از یک مقدار خاص می تواند مقامات را در مورد معاملات شما هشدار دهد زیرا بیشتر صرافی ها برای انجام معاملات بیش از حد خاص نیاز به شناسایی خود دارند..

چه بخواهید یک بیت کوین کامل بخرید یا بیشتر ، یا کسری از ارز مجازی را بخواهید ، صرف نظر از اینکه از کجا خریداری می کنید. از کسانی که می شناسید ، در سیستم عامل های آنلاین یا صرافی های رمزنگاری ، شما به یک چیز احتیاج دارید ، الف کیف پول بیت کوین.

کیف پول بیت کوین دستگاه ها / برنامه های نرم افزاری است که برای انجام معاملات بیت کوین استفاده می شود. برای ذخیره ، ارسال یا دریافت بیت کوین از دیگران لازم است. ما قبلاً یک راهنما در مورد آن نوشتیم بهترین کیف پول های بیت کوین شما می توانید استفاده کنید.

1. در استرالیا در بورس ارزهای رمزنگاری شده بیت کوین بخرید

صرافی های رمزنگاری زیادی برای خرید به عنوان یک استرالیایی وجود دارد. توجه به این نکته مهم است که صرافی های ارز رمزنگاری شده مستقیماً به کاربران خرید و فروش نمی کنند. سیستم عامل های مبادله به گونه ای طراحی شده اند که معامله خرید و فروش را به طور خودکار ادغام کنند بدون اینکه شرکت کنندگان در معامله یکدیگر را بشناسند. به دلیل نرخ بالای خرید و فروش در این سیستم عامل ها ، معاملات فوراً انجام می شوند.

صرافی های رمزنگاری ، واسطه تجارت هستند ، کاربران را مجبور به پرداخت هزینه های معاملات انجام شده در سیستم عامل می کنند.

در اینجا مبادلات رایج ارزهای رمزنگاری شده در دسترس استرالیایی ها است.

بینانس

Binance پیشروترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان است. در زیر مراحل خرید BTC در Binance آورده شده است.

مرحله 1: یک حساب Binance ایجاد کنید

از طریق Binance در استرالیا بیت کوین بخرید

با استفاده از آدرس ایمیل و رمز ورود خود ثبت نام کنید.

بینانس

قطعه پازل را به درستی در سوراخ مناسب بلغزانید. سپس با وارد کردن کد 6 رقمی ارسال شده به آدرس خود ، حساب خود را تأیید کنید.

بینانس

مرحله 2: هویت خود را تأیید کنید (اختیاری)

اگر قصد خرید بیش از 2 BTC را دارید ، می توانید هویت خود را تأیید کنید.

بینانس

به صفحه تنظیمات و بخش تأیید حساب بروید. جاهای خالی را با اطلاعات مربوط به خود پر کنید و اسناد پشتیبانی ، از جمله گذرنامه ، گواهینامه رانندگی و عکس خود را بارگذاری کنید.

مرحله 3: خرید BTC

مقدار BTC را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید. جزئیات سفارش نمایش داده شده در صفحه را تأیید کرده و کلیک کنید به پرداخت بروید.

شما به وب سایت Simplex هدایت خواهید شد ، در آنجا جزئیات و جزئیات کارت اعتباری خود را تأیید می کنید.

بینانس

پس از ارائه اطلاعات صحیح ، معامله کامل خواهد شد.

Coinbase 

Coinbase خرید BTC در استرالیا را برای کاربران آسان می کند.

در زیر مراحل خرید بیت کوین در استرالیا آورده شده است. 

مرحله 1: یک حساب Coinbase ایجاد کنید

از طریق Coinbase در استرالیا بیت کوین بخرید

کلیک کنید روی ثبت نام برگه را وارد کرده و اطلاعات خود را وارد کنید ، از جمله آدرس ایمیل ، نام ، کشور (استرالیا) و رمز ورود.

مرحله 2: هویت خود را تأیید کنید

Coinbase

این امر برای جلوگیری از سرقت هویت یا کلاهبرداری لازم است. عکس شناسنامه خود را ارائه دهید. همچنین ، باید حساب بانکی یا کارت اعتباری خود را تأیید کنید.

مرحله 3: خرید بیت کوین

در بالای صفحه اصلی Coinbase به خرید / فروش بروید. مقدار BTC مورد نظر برای خرید را مشخص کنید. از شما هزینه 3.99٪ دریافت می شود.

کلیک خرید را تأیید کنید.

کویناما

Coinmama به کاربران این امکان را می دهد تا بیت کوین را در استرالیا با کارت های اعتباری یا نقدی صادر شده توسط MasterCard یا VISA خریداری کنند. 

در زیر مراحل خرید BTC در Coinmama آورده شده است:

مرحله 1: یک حساب Coinmama ایجاد کنید

به وب سایت Coinmama مراجعه کرده و بر روی آن کلیک کنید ثبت نام زبانه.

کویناما

مشخصات مربوطه ، از جمله نام کامل ، ایمیل و کشور محل اقامت خود را پر کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، با استفاده از مشخصات خود وارد سیستم شوید.

مرحله 2: حساب خود را تأیید کنید

کویناما

باید عکس شناسنامه یا گذرنامه خود را به همراه سایر اسناد بارگذاری کنید.

مرحله 3: خرید BTC

پس از تأیید هویت خود ، به قسمت BTC برگه را کلیک کنید و روی نوار منو کلیک کنید.

کویناما

در نوار ، گزینه ای برای خرید یک مقدار مشخص BTC از هر مقدار سفارشی حدود 5000 دلار به شما ارائه می شود.

آدرس BTC خود را ارائه دهید ، سپس بر روی کلیک کنید ادامه برای پرداخت.

LocalBitcoins

این سیستم عامل برای ساکنان بیش از 200 کشور در سراسر جهان در دسترس است. این یک سایت تجارت شخص به شخص است. برای ساکنان استرالیا ، پلت فرم LocalBitcoin شما را با افرادی متصل می کند که می توانید دلار استرالیا (AUD) را با بیت کوین مبادله کنید. این سایت به کاربران امکان می دهد تبلیغات خود را با ذکر نرخ و روش پرداخت برای خرید و فروش بیت کوین انجام دهند.

مراحل:

  • از وب سایت localBitcoins دیدن کرده و در سیستم عامل ثبت نام کنید.

خرید Bitcoin با LocalBitcoins

  • فروشندگانی را جستجو کنید که روش پرداختی را که می خواهید استفاده کنید قبول می کنند ، زیرا صرافی از چندین ارز فیات ، نقل و انتقالات بانکی ، altcoins ، کارت های اعتباری و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. با این حال ، از آنجا که این پلتفرم جستجوی جهانی را ارائه نمی دهد ، باید در کشورهای مختلف جابجا شوید.

LocalBitcoins

  • فروشنده ای را انتخاب کنید که بیش از 98٪ شهرت داشته و معاملات قابل توجهی را انجام داده باشد. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید شرایط تجارت آنها را مطالعه کرده اید.

LocalBitcoins

  • مقدار بیت کوین را که قصد خرید آن را دارید وارد کنید و روی ارسال درخواست تجاری کلیک کنید. همچنین ، می توانید پیام دیگری را به فروشنده ارسال کنید تا به او اطلاع دهد که تجارت خود را آغاز کرده اید.

LocalBitcoins

  • اطمینان حاصل کنید که هرگونه درخواست اضافی فروشنده را دنبال می کنید.

2. خرید بیت کوین از دوستان & اعضای خانواده

این روش خرید بیت کوین ساده است. تمام آنچه لازم است این است که آدرس کیف پول بیت کوین / کلید عمومی خود را به شخصی که می خواهد به شما بفروشد ، بدهید. وی سپس مقدار مورد نیاز بیت کوین را ارسال می کند و شما به وی پول نقد یا انتقال بانکی پرداخت می کنید..

3. ارتباط با یک فروشنده نزدیک به شما

برخی از سیستم عامل های آنلاین خریداران و فروشندگان را بهم متصل می کنند. به این ترتیب ، اگر کسی را با بیت کوین نمی شناسید ، می توانید با کسی که این کار را می کند ارتباط برقرار کنید. معمولاً جزئیات را برای ارتباط با فروشنده مشاهده خواهید کرد. می توانید برای انجام معامله از نزدیک در نزدیکی وی ملاقات کنید. شما همچنین می توانید بدون جلساتی که با وی ملاقات کرده اید ، به جزئیات حساب وی انتقال بانکی انجام دهید ، اما باید مراقب باشید ، برخی از این افراد شما را کلاهبرداری می کنند و اگر معامله اینگونه نباشد ، پیگیری از آنها بی ارزش است. بزرگ. بسترهایی مانند LocalBitcoin و MyCelium بهترین مکان برای ملاقات افرادی هستند که بیت کوین می فروشند.

4. معامله گر محلی MyCelium

این سرویس دقیقاً درون برنامه MyCelium Bitcoin Wallet است. شما باید کیف پول MyCelium را برای دستگاه های Andriod و IOS خود نصب کنید اینجا. در MyCelium Local Trader می توانید با فروشندگان محلی بیت کوین ارتباط برقرار کنید. هنگامی که با آنها ملاقات کردید ، شخصاً برای انجام معامله با آنها ملاقات می کنید. استفاده از این سرویس هزینه ای ندارد.

5. خودپردازهای بیت کوین

این یک روش سریع و آسان برای خرید بیت کوین است. این خودپردازها ، از معاملات بین 5-10 5- کارمزد می گیرند.

اگر می خواهید از این طریق Bitcoin بخرید ، می توانید بررسی کنید FindBitcoin ATMوب سایت ، فقط برای استرالیا ساخته شده است.

6. ذخیره مستقل

سکوی IR یک صرافی استرالیایی برای بازرگانان و شرکت ها است. حساب های کاربری را می توان با EFT ، SWIFT یا Crypto Capital تأمین کرد.

نتیجه

اکنون ایده خوبی در مورد روش های مختلف خرید بیت کوین در استرالیا و همچنین صرافی های رمزنگاری برای خرید سریع و آسان ارز مجازی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین یا بهترین روش سرمایه گذاری آنها برای کسب درآمد بیشتر ، می توانید برای بررسی راهنماهای مختلفی که در گذشته نوشته ایم ، اینجا کلیک کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me