banner
banner

آدام وزیری ، مدیر عامل Blockpass – مجموعه مصاحبه ها

آدام بنیانگذار و مدیرعامل Blockpass است – یک برنامه هویت مستقل برای صنایع تحت نظارت. سابقه آدام وزیری به عنوان یک وکیل در زمینه بلاکچین است و Diacle را در سال 2013 برای کمک به پروژه های بلاکچین با رعایت موارد زیر تاسیس کرد. او یک کارآفرین خستگی ناپذیر در زمینه بلاکچین است و توسط مجله Bitcoin به عنوان “پیشگام بیت کوین” برچسب گذاری شده است.

آیا می توانید توضیح دهید که Blockpass چیست و سود این پلتفرم به سرمایه گذاران چیست?

گذرگاه بلوک انطباق با بلاکچین و سایر خدمات مالی را آسان و سریع اتخاذ می کند. این تنها KYC است & تأیید AML SaaS که مشاغل می توانند در آن ثبت نام کنند و در عرض چند دقیقه بررسیهای انطباق را روی مشتریانی که سوار هواپیما هستند انجام می دهند. کاملاً خودکار است و در فضای ابری میزبانی می شود و نیازی به هزینه یکپارچه سازی یا راه اندازی ندارد. می توانید بلافاصله حساب خود را تنظیم کرده و خدمات را بصورت رایگان تست کنید. برای سرمایه گذاران و سایر افراد ، Blockpass دروازه ای امن و کاربر محور برای خدمات مالی و سایر پیشنهادهای تنظیم شده است که امکان ارسال یک کلیک KYC را فراهم می کند..

 

شما سابقه قانونی دارید؛ چگونه از قانون به ارز رمزنگاری شده روی آوردید?

من بیت کوین را در سال 2012 کشف کردم و اولین مشاوره حقوقی را در لندن راه اندازی کردم که در زمینه بیت کوین تخصص داشت. وظیفه من کمک به شرکتهای بیت کوین برای گرفتن مجوز و فعالیتهای سازگار آنها بود. بسیاری از مشکلاتی که این استارتاپ ها با آن روبرو بودند این بود که چگونه آنها را رعایت کنند اما هزینه زیادی برای وکلا و مشاوران خرج نکنند.

وقتی دیدم که پیروی از آن گران است ، فکر کردم غیرمنصفانه است که فقط مشاغل بزرگ توانایی پرداخت آن را دارند. مشاغل كوچكتر با مسئولیت های زیادی در رابطه با رعایت قوانین روبرو هستند و این فقط به هزینه های آنها می افزاید. این بدان معناست که یک تجارت منظم و موفق باشید ، باید بزرگ باشید. وقتی مقررات وارد می شود ، معمولاً انتظار داریم که ادامه کار برای کسب و کارها بسیار گران تمام شود. بنابراین ، آنها به فروش می رسند یا حرکت می کنند. مقررات مبارزه با پولشویی برای مشاغل رمزنگاری برای کل صنعت در سال جاری در حال اجرا است. این باعث می شود بسیاری از مشاغل رمزنگاری از کار خارج شوند.

به همین دلیل Blockpass را ایجاد کردیم. رعایت آن را بسیار آسان و ارزان انجام دهید اما بهترین انطباق را در بازار داشته باشید.

اکثر فروشندگان KYC در بازار مشتریان خود را برای قراردادهای 2 ساله یا بیشتر بسته می کنند. ما آن را بیرون می آوریم Blockpass همانطور که می روید پرداخت می شود. شما فقط هزینه آنچه را که استفاده می کنید پرداخت می کنید.

ادغام KYC در یک تجارت دردناک است. گاهی اوقات شما باید یک فروشنده را برای بررسی گذرنامه و یک فروشنده را برای بررسی لیست تحریم ها ادغام کنید. پیچیده و وقت گیر است. با Blockpass ما آن اصطکاک را به طور کامل از بین می بریم. یک کسب و کار فقط در وب سایت ما ثبت نام می کند و دکمه ای تولید می کند که آنها برای مشتریان خود ارسال می کنند. خودشه. کسب و کار لازم نیست فکر کند. آنها بسته کامل KYC ما را انتخاب می کنند و می دانند که ما همه موارد را پوشش خواهیم داد.

بازار kyc کاربران را بارها و بارها چک می کند حتی اگر این کاربران قبلاً بررسی شده باشند. این یک اتلاف کامل پول است. روشی برای رفع این مشکل به کاربران هویت دیجیتالی می دهد. این کاری است که ما انجام می دهیم. بنابراین ، 10 هزار کاربر تأیید شده ما نیازی نیست که هر بار که در یک کسب و کار ثبت نام می کنند ، روند تأیید را دوباره انجام دهند. با تکرار نکردن این امر می توانیم با کاهش هزینه تأیید ، منافع هزینه را به تجارت منتقل کنیم.

اصولاً رعایت آن باید برای مشاغل آسان و ارزان باشد. هدف ما این است. پیروی از قانون را آسان کنید. اگر کار را آسان کنید ، مشاغل کمتری اشتباه می کنند.

در حال حاضر برای کاربران تجربه دسترسی آنها به خدمات تحت نظارت وحشتناک است. با دادن هویت دیجیتالی به کاربران ، آنها می توانند از تجربه خدمات جدید بدون سردرد KYC لذت ببرند. فقط با یک کلیک بر روی برنامه Blockpass تأیید می شوید.

از آنجا که بانک ها شعب بانک را تعطیل می کنند و هر ارائه دهنده خدمات مالی آنلاین است ، به یک هویت آنلاین نیز احتیاج دارید که می توانید برای همه خدماتی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید دوباره استفاده کنید..

در Blockpass جامعه ما بیشترین اهمیت را دارد. ما به همه اعضای جدید خود علامت PASS می دهیم تا بلیط عضویت آنها در اکوسیستمی که در حال ساخت آن هستیم ، باشد. پس از تأیید ، با عضویت و دسترسی به خدمات شرکای ما با یک کلیک از مزایای آن بهره مند می شوند. ما می خواهیم افرادی که برای اولین بار در مورد رمزنگاری شنیده اند به ما مراجعه کنند و یک هویت دیجیتالی ایجاد کنند و تجربه زیادی در انتخاب خدمات مختلفی دارند که می توانند با یک کلیک و پیشنهادات ویژه از مشاغل شریک ما به آنها دسترسی داشته باشند. هنگامی که بیت کوین را برای اولین بار کشف کردم ، مجبور شدم خودم کارهای زیادی انجام دهم تا بفهمم به چه کسی می توان اعتماد کرد و از چه چیزی استفاده کرد. با Blockpass ما می خواهیم رمزنگاری را برای افراد آسان ، سازگار و ایمن انجام دهیم.

به محض تأیید سرمایه گذاران ، هر چند وقت یک بار باید اسناد KYC خود را به روز کنند?

این به بازرگان و حوزه قضایی بستگی دارد. در کنسول Blockpass ، تعداد دفعات بروزرسانی را می توان توسط بازرگان تعیین کرد.

این مورد برای صنعت بلاکچین طراحی شده است اما می تواند برای بسیاری از برنامه های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد ، آیا می توانید انواع تجار را از این نرم افزار سود ببرید?

این می تواند توسط هر مشاغلی که در یک صنعت نظارتی فعالیت می کند مانند بانکداری ، تجارت سهام ، تجارت فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی ، بیمه و قمار استفاده شود..

Blockpass دارای نشانه های PASS است ، این نشانه ها برای چه مواردی استفاده می شوند و آیا برای استفاده از سیستم عامل ضروری هستند?

رمزهای PASS دارای KYC درون رمز هستند. توکن ایجاد کردیم که برای ارسال فرستنده به شخص دیگر نیاز به بررسی فرستنده دارد. نشانه های ما نحوه ثبت نام اعضای جدید در اکوسیستم Blockpass است. ما به این باشگاه PASS می گوییم. اعضای باشگاه PASS از بازرگانان ما به محتوا و معاملات ویژه مانند هزینه های رایگان کارگزاری بیت کوین ، ذخیره سازی طلا یا معافیت هزینه برای افتتاح حساب بانکی دسترسی پیدا می کنند.

رمزهای PASS امکان دسترسی به باشگاه PASS را نیز فراهم می کنند. این باشگاه دقیقاً چیست?

ما می خواهیم جامعه ای از افراد در رمزنگاری ایجاد کنیم که رمزنگاری را بپذیرند و به اطلاعات معتبر درباره فروشندگان در فضای رمزنگاری دسترسی داشته باشند. PASS Club درمورد دسترسی کاربران به بهترین معاملات از طریق بازرگانانی است که به بازار خود اضافه می کنیم. اگر آنها پیشنهاد ویژه ای دارند ، ما می خواهیم این پیشنهاد را به اعضای باشگاه PASS خود بدهیم.

آیا می توانید در مورد آزمایشگاه هویت Blockpass و همکاری آن با دانشگاه Edinburgh Napier بگویید?

ما تاسیس کردیم آزمایشگاه هویت Blockpass در سپتامبر 2018 ، که توسط پروفسور بیل بوکانان ، دانشمند مشهور رایانه بریتانیا هدایت می شود.

شما همچنین PASS Verify را ارائه می دهید که می تواند به نفع توسعه دهندگان Dapp باشد ، دقیقاً این چیست?

PASS Verify در واقع سطح پایینی از راستی آزمایی در مقایسه با محصول شاخص ما – KYC Connect است. PASS Verify فقط سرویس های Face Match و AML Monitoring را ارائه می دهد ، در حالی که KYC Connect علاوه بر Face Match و نظارت بر AML ، شامل احراز هویت سند ID و تأیید صحت آدرس نیز می باشد. PASS Verify همچنین دروازه ورود کاربران به PASS Club ، یک شبکه تجارت الکترونیکی اختصاصی برای علاقه مندان به رمزنگاری است که توسط Blockpass و رمز PASS ساخته شده است..

برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید گذرگاه بلوک.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me