banner
banner

هفتگی فنی OKEx: نمایشگاه عادلانه است ، خطا عادلانه است (5 مه)

 • بازارها بر اساس چشم انداز تقسیم شدند BTC قیمت ها پس از تجمع هفته گذشته ، که رمزعبور اصلی را به سطح 9400 رساند.
 • در حال افزایش مکالمات در اطراف XRP قیمت ها در بازار به عنوان سومین رمزنگاری بزرگ همچنان نزدیک به 0.22 ثابت می شوند.
 • altcoins کوچکتر در تمرکز با نام هایی مانند DGB, ALGO, و تتا از همسالان بزرگتر خود بهتر عمل کرد.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در سه شنبه آسیا به طور کلی سبز بودند بیت کوین پس از تجمع هفته گذشته در محدوده بین 8600 تا 8900 تغییر دست داده است. بازار همچنان بر روی رویداد آینده نصف پاداش بیت کوین متمرکز شده است ، که تقریباً یک هفته دیگر فاصله ندارد.

با این حال ، به نظر می رسد فعالان بازار دیدگاه متنوعی در مورد قیمت قبل / بعد از نصف رمزنگاری پیشرو پس از تجمع هفته گذشته دارند.

نیک چونگ ، تحلیلگر مشهور رمزنگاری معتقد است که بیت کوین قیمت ها ممکن است طی چند هفته به بالاترین قیمت سالانه خود برسند. چونگ تأکید کرد که عواملی مانند BTCشاخص های فنی هفتگی مثبت شده اند ، جدا شدن از سهام ، و جدیدترین نرخ هش می تواند سوخت گاوها را بیشتر کند.

در طرف تلنگر ، یک جدید نظر سنجی از Sentix نشان می دهد که BTC در این تجمع سرمایه گذاران می توانستند بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشند. پاتریک هوزی ، مدیرعامل Sentix ، گفت: “سرمایه گذاران نباید با احساس خوب فعلی کور شوند." وی افزود که "این سیگنال اعتماد به نفس بیش از حد در آخرین نظرسنجی سرمایه گذاران دوباره تأیید شد. هوا برای افزایش قیمت بیشتر در حال کم شدن است. “

شکل 1: نرخ ساعتی Bitcoin Hash

منبع: Glassnode

شکل 2: شاخص احساسات بیت کوین Sentix

منبع: Sentix

اگرچه ممکن است شرکت کنندگان نظرات مختلفی داشته باشند ، تحقیقات قبلی ما نشان داده است که ماه مه می تواند یکی از ماه های پربار برای باشد BTC سرمایه گذاران. نشریه قبلی ما <فصلی Bitcoin> برجسته شده است که بیت کوین بهترین عملکرد متوسط ​​ماهانه را در ماه آوریل ، مه ، اکتبر و نوامبر از ژوئیه 2010 دارد.

با توجه به نصف شدن ، ماه مه می تواند یکی از مهیج ترین ماه های تماشای همه فعالان بازار رمزنگاری باشد. برای بحث های بیشتر در مورد نصف شدن بیت کوین ، مدیر بازارهای مالی OKEx ، لنیکس لای ، یک گفتگوی OKEx برگزار می کند وبینار با کارشناسان و تحلیلگران در 7 مه ثبت نام کنید اینجا.

در فضای altcoin ، ما دیده ایم که برخی از نام های کوچک دارای عملکرد نسبت به بزرگترهای اصلی خود هستند DGB و HBAR در حالی که هر دو بیش از 8 درصد افزایش یافتند XRP حدود 2٪ به دست آورد ، و ETH بیشتر صاف بود بازارها مکالمات بیشتری را در اطراف مشاهده کرده اند XRP قیمت ها پس از سومین رمزنگاری بزرگ توسط کلاه بازار 0.22 دستگیره زودتر لمس شدند. با این حال ، احساسات در اطراف XRP به نظر می رسد بیشتر در سمت نزولی است.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – بلاتکلیف کوتاه مدت ، میان مدت هنوز جای کار دارد?
 • BTCUSDT هفته گذشته در معاملات محدوده بود. نمودار 3 ساعته نشان می دهد که این جفت ارز یک الگوی مثلثی را تشکیل داده است ، نشان می دهد که معامله گران کوتاه مدت ممکن است یک رویکرد انتظار و دیدن را انتخاب کرده باشند.
 • شاخص های حرکت در یک نمودار 3 ساعته با RSI در حال کند شدن بود و یک کراس اوور نزولی در تصادف در حال ساخت بود. با این حال ، MACD می تواند از اینجا یک چرخش مثبت ایجاد کند.
 • ما معتقدیم که 8400 و منطقه نزدیک به 9200 کلیدهای تماشای کوتاه مدت است. بازگشت به 8400 می تواند خرس ها را به تصرف خود در آورد ، در حالی که شکست بالای 9200 می تواند زمینه را برای آزمایش مجدد خط روند ژوئن 2019 فراهم کند.
 • برای سرمایه گذاران بلند مدت ، توسعه این هفته می تواند بسیار مهم باشد. اگرچه MACD هفتگی مثبت شده است ، و به نظر می رسد حرکت همچنان دست نخورده باقی مانده است, BTCUSDT در OKEx هرگز بیش از هفت شمع هفتگی مثبت تولید نکرده است. جالب خواهد بود که ببینید آیا این جفت ارز می تواند هشت شمع هفتگی متوالی مثبت بسازد (هفته گذشته در 8814.1 بسته شد).
 • ما همچنین بر این باوریم که مساحت 9400 برای مشاهده در نمودار هفتگی بسیار مهم است ، به این دلیل که نزدیک به سطح مقاومت دراز مدت روند است.

شکل 3: نمودار 3 ساعته BTCUSDT شکل 4: نمودار هفتگی BTCUSDT

منبع: OKEx؛ منبع بازرگانی: OKEx؛ Tradingview

اتوسد – رالی خسته به نظر می رسد?

 • اتوسد از اواسط ماه مارس در یک راهپیمایی شرکت کرده است. با این وجود ممکن است بخار رالی در حال اتمام باشد.
 • ما مشاهده کرده ایم که MACD روزانه در حال کاهش است و احتمال تولید یک کراس اوور نزولی وجود دارد. همچنین ، RSI در حال حرکت به زیر خط روند است. اینها می تواند نشانه هایی از کند شدن حرکت باشد.
 • 61.8٪ اصلاح فیبوناچی در نزدیکی 211 می تواند یک نکته کلیدی برای این جفت باشد. اگر پشتیبانی در چنین سطحی تأیید شود ، گاوها هنوز می توانند کنترل داشته باشند. از طرف مقابل ، میانگین متحرک 100 روزه نزدیک به 189 می تواند سطوح پایین تری برای تماشا باشد.

شکل 5: نمودار روزانه ETHUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

XRPUSDT – هنوز هم تا شکل خوب است?

 • XRPUSDT ممکن است لحظه حساس دیگری روبرو شود زیرا این جفت ارز به سطوح مقاومت بالایی الگوی مثلث نزولی 3 ساعته خود نزدیک شده است.
 • اگرچه چنین الگویی می تواند نشانه ای از نزاع باشد ، با این حال ، با مثبت شدن MACD 3 ساعته ، شاهد کمی حرکت هستیم و RSI در ابتدا از خط روند شکسته شده است.
 • با این حال ، سایه بلند بالای شمع قبلی ممکن است نشان دهد که گاوها از وضعیت نسبتاً ضعیفی برخوردار بوده اند.
 • حتی اگر این جفت ارز بتواند از بالای خط مثلث پرش کند ، منطقه نزدیک به بالاترین حد 0.2266 هنوز می تواند سطح مقاومت قابل توجهی باشد. از طرف دیگر ، 0.2 می تواند خط حساس برای دفاع گاوها باشد.

شکل 6: نمودار 3 ساعته XRPUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

XTZUSDT – زمان چرخش است?

 • XTZ در جلسه سه شنبه آسیا یکی از بهترین عملکردها در فضای altcoin بوده است. در برابر USDT 6 درصد بالاتر معامله شد.
 • با این حال ، یک چرخش نزولی از اینجا قابل رد نیست ، زیرا چندین نشانه نشان داده است که تجمع اخیر ممکن است نیاز به استراحت داشته باشد.
 • به نظر می رسد یک کراس اوور نزولی MACD در حال ساخت است ، که نشان می دهد حرکت مثبت در حال کند شدن است. علاوه بر این ، RSI در حال حاضر در یک واگرایی نزولی بود ، با برخی اوج های پایین تر ، زمانی که قیمت بیشتر ثابت بود.
 • اگر حرکت نزولی از اینجا بلند شود ، به راحتی می تواند کانال صعودی فعلی را بشکند.
 • مساحت 2.55 می تواند اولین سطح تماشا باشد. در صورت مشاهده ، می تواند حرکات نزولی بیشتری را ایجاد کند.

شکل 7: نمودار روزانه XTZUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me