banner
banner

هفتگی فنی OKEx: 06 آوریل ، 2020

BTC برای تست مقاومت کلید با احساسات متفاوت.

غذاهای کلیدی

– BTC قرار است پس از معاملات یک طرفه در آخر هفته ، سطح 7000-7200 USD را آزمایش کند.

– سقوط نرخ هش اخیر می تواند گاوها را تقویت کند ، در حالی که سایر اطلاعات نشان می دهد سرمایه گذاران بیش از حد اعتماد به نفس داشته اند.

– نوسانات قیمت کوتاه مدت / میان مدت قرار است در altcoins عمده افزایش یابد.

بررسی اجمالی بازار

ظاهراً شروع متفاوتی برای بازار ارزهای رمزنگاری شده ، همانطور که قیمت آن است BTC در تعطیلات آخر هفته بدون پیشرفت چشمگیر ، بین منطقه USD6600 و USD7200 معاملات یک طرفه داشته اند. در آن زمان که پاداش بیت کوین به نصف کاهش می یابد انتظار می رود در کمتر از 40 روز اتفاق می افتد ، علی رغم بهبود بازار اخیر ، احساس کوتاه مدت نسبت به رمزنگاری پیشرو نسبتاً پایین باقی مانده است. تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix ، که انتظارات شش ماهه از سرمایه گذاران BTC را می سنجد ، هفته گذشته به شدت برگشت. با این حال ، مانفرد هوبنر ، مدیر عامل Sentix ، اشاره کرد که ، “شاخص اعتماد به نفس بیش از حد (در اینجا نشان داده نشده است) در 5+ معامله شده است ، که بیشتر در منطقه ای است که از اعتماد به نفس بیش از حد سرمایه گذاران صحبت می کند. بنابراین ، هیچ نشانه مثبت روشنی برای افزایش قیمت بیت کوین وجود ندارد. “

شکل 1: تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix (منبع: Sentix)

شکل 2: روبان Bitcoin Hash (منبع: Woobull Charts)

حتی در این صورت ، بنظر می رسد مبانی این موضوع را نشان می دهند BTC قیمت ها ممکن است پایین آمده باشد. ویلی وو ، تحلیلگر برجسته بیت کوین توییت کرد سقوط اخیر نوارهای هاش نشان داد که برخی از تسخیرهای معدنچی در حادثه سقوط بازار در 12 مارس اتفاق افتاده است ، و او معتقد است که معدن کاران فشار فروش بیشتری از اینجا نخواهند آورد.

در جای دیگر ، این یک کیسه مخلوط شده است ، با BSV در حالی که حدود 1٪ پایین تر معامله شد TRX بیش از 7٪ به دست آورد. MKR همانطور که قرار است سازنده بنیاد در کانون توجه خود باقی بماند حل شده برای رفتن به طور کامل غیرمتمرکز ، این حرکت بخشی از تلاش های ایجاد یک MakerDAO خودپایدار است. MRK روز دوشنبه 7٪ در آسیا کاهش یافت.

BCH ناظران همچنین نمی خواهند نصف پاداش بلوک را که انتظار می رود در 8 آوریل برگزار شود ، از دست بدهند. BCH پاداش معدنچیان از 12.5 خواهد بود BCH تا 6.25 BCH در هر بلوک. BCH در جلسه روز دوشنبه نیم درصد پایین تر معامله شد.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – مقاومت گردن در کانون توجه

 • BTCUSDT در حال بهبودی از فروش 12 مارس است و به نظر می رسد که به 61.8٪ فیبوناچی Retracement نزدیک شده است ، جایی که نزدیک به خط گردن الگوی گردن و شانه های قبلی است.
 • از نظر جنبشی ، نوعی مخلوط بوده است ، اما تعصب به نظر می رسد کمی مثبت باشد ، زیرا RSI برخی اوج های بالاتر را ایجاد کرده است ، در حالی که UO برخی اوج های پایین را تولید می کند. با این حال ، به نظر می رسد یک شکست کوچک در OBV در حال ساخت است ، در صورت تأیید ، می تواند احتمال پرونده صعودی را افزایش دهد.
 • شایان ذکر است که یک صلیب کوچک طلایی نیز در دست ساخت است که 100-MA کمی بالاتر از 200-MA است.
 • اگرچه آزمایش مجدد FR 61.8٪ احتمالاً در کوتاه مدت وجود دارد ، با این حال ، ما معتقدیم که مقاومت در برابر خط گردن در حدود 7200 تا 7300 USD می تواند همچنان سالم باشد.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview)

ETHUSD – انتظار می رود شكست

 • اتوسد یک الگوی مثلث صعودی تشکیل داده است ، و یک شکست در کوتاه مدت قریب الوقوع به نظر می رسد. فشار باندهای بولینگر همچنین نشان می دهد که نوسان قیمت افزایش می یابد.
 • RSI و OBV هر دو شکست مثبتی ایجاد کردند ، که نشان می دهد حرکت خرید جفت افزایش یافته است ، که این امر تقویت قاطع قیمت را تقویت می کند.
 • اولین سطح برای تماشای آن می تواند 200-MA در حدود 172 باشد ، در حالی که پشتیبانی پایین تر در نزدیکی 120 یکی دیگر از مناطق مهم است.

شکل 4: نمودار روزانه ETHUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview)

ATOMUSDT – روند جدید توسعه?

 • ATOMUSDT در ابتدا از مقاومت خط روند فوریه-مارس با شتاب قوی جهش کرده است ، زیرا RSI شکست روشنی را ایجاد کرده است.
 • در حالی که قیمت ممکن است بالاتر از خط روند باشد ، اما باند بولینگر فشار می دهد که نوسان قیمت می تواند از اینجا افزایش یابد.
 • وارونگی اولیه OBV نشان می دهد که حرکت خرید افزایش یافته است ، افزایش بیشتر حرکت صعودی می تواند به قیمت اجازه دهد روند میان مدت جدیدی را از این نقطه آغاز کند..
 • بالاترین سطح در مارس 2.48 می تواند اولین سطح تماشای آن باشد.

شکل 5: نمودار روزانه ATOMUSDT (منبع: OKEx ؛ Tradingview)

OKEx را روشن کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me