banner
banner

همبستگی Bitcoin-SPX می تواند بازگشت Bitcoin: سه شنبه فنی را به خطر بیندازد

به طور خلاصه

  • بازارهای ارز رمزنگاری شده در روز سه شنبه بیشتر در رنگ سبز بودند ، زیرا قیمت BTC به تدریج به سطح 9،100 دلار بازگشت.
  • داده ها نشان می دهد که همبستگی بین BTC و SPX دوباره در حال افزایش است ، که می تواند نگرانی جدیدی برای معامله گران رمزنگاری باشد.
  • توکن های DeFi با افزایش بیش از 8٪ KNC اقدامات قیمتی قابل توجهی داشته اند.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در آسیا روز سه شنبه پس از اینکه قیمت بیت کوین (BTC) برای مدت کوتاهی سطح 8،800 دلار را تحت تأثیر قرار داد ، در حال بهبود بود. در حالی که قیمت BTC در جلسه اولیه به سطح 9،100 دلار بازگشت ، حجم آن به طور محسوسی کمتر بود. این بازگشت همچنین باعث بازگشت BTC به محدوده معاملات در بیشتر ماههای گذشته شد.

در همین حال ، همبستگی بین SPX و BTC می تواند نگرانی تجار دوباره باشد. اطلاعات حاصل از The Block Research نشان می دهد که رابطه بین این دو در حدود 0.31 به سطح مارس بازگشت. در حالی که میزان مطالعه در مقایسه با سطح آوریل هنوز نسبتاً کم است ، افزایش تعداد موارد جدید COVID-19 در ایالات مهم ایالات متحده نگرانی فزاینده ای را برای بازارهای سهام به وجود آورده است. با توجه به همبستگی اخیر ، تصحیح COVID در SPX می تواند به سرعت در بازار ارزهای رمزنگاری شده موج بزند.

همبستگی نورد SPX / BTC 1M برگشت. منبع: The Block Research

از طرف دیگر ، به نظر می رسد بازارهای گزینه های BTC با کمی تعصب نسبت به سمت مثبت ، احساسات بازار را منعکس می کنند. داده های حاصل از انحراف نشان می دهد که نسبت BTC Put / Call در ژوئن بین 0.40 تا 0.49 در منطقه باقی مانده است ، به این معنی که کمتر از نیمی از کل گزینه های مورد علاقه آزاد وجود دارد. اگرچه این نسبت به تدریج در حال افزایش است ، میزان قرائت فعلی هنوز به طور قابل توجهی کمتر از دوره های قبل / بعد از نصف شدن است. شایان ذکر است که این نسبت به تنهایی کل تصویر بازارهای گزینه را نشان نمی دهد – می توانید اطلاعات بیشتری را در بخش داده های تجارت گزینه های OKEx مشاهده کنید.

نسبت تماس / تماس BTC. منبع: کج

در جای دیگر ، فضای altcoin روز سه شنبه یک کیسه مخلوط بود ، با Bitcoin SV (BSV) و Dogecoin (DOGE) کمی قرمز ، در حالی که Ether (ETH) و Litecoin (LTC) حدود 1٪ سود کسب کردند. نشانه های DeFi با قیمت شبکه Kyber (KNC) بیش از 8٪ پس از بازار ، فعالیت قیمتی قابل توجهی داشته اند اخبار که به عنوان گزینه وثیقه در پلت فرم وام Maker’s DAI اضافه شده است.

تحلیل قیمت

BTC / USDT – سطح کلیدی 50d-MA برای گاوها

در آخرین نسخه سه شنبه فنی ما ، احتمال بررسی مجدد BTC / USDT در خط روند مقاومت در برابر مقاومت یک ساله نزدیک به 8،850 دلار را برجسته کردیم – پشتیبانی در آن منطقه اکنون دوباره تأیید شده است.

حرکت مثبت با تولید تصادفی یک کراس اوور صعودی افزایش یافته است. با این حال ، RSI نسبتاً مسطح باقی مانده است و این نشان می دهد که گاوها هنوز کنترل کاملی ندارند.

اگرچه پشتیبانی خط روند یک ساله مجدداً تأیید شده است ، BTC هنوز در زیر خط حمایت از الگوی مثلث قبلی معامله می شود.

میانگین متحرک 50 روزه نزدیک به 9400 دلار همچنان سطح کلیدی برای تماشای گاوهای BTC باقی مانده است. به دست آوردن مجدد قیمت می تواند پایه و اساسی برای ایجاد یک روند معکوس واقعی ایجاد کند و به بیت کوین اجازه دهد سطح 10 هزار دلار را دوباره آزمایش کند.

در نزولی ، روند تایید شده مقاومت در برابر مقاومت یک ساله از 8،700 دلار به 8،800 $ همچنان فعال است.

در تمرکز BTC / USDT 50d-MA. منبع: OKEx ، TradingView

ETH / USDT – کنترل می کند?

ETH / USDT به 78.6٪ اصلاح فیبوناچی نزدیک 223 دلار عقب نشینی کرد. به نظر می رسد پشتیبانی در چنین سطوحی در ابتدا تأیید شده است ، اما این بدان معنا نیست که از اینجا تغییر شکل داده شود.

شاخص های حرکت نشان می دهد که خرس های ETH همچنان کنترل شده اند ، با OBV در کانال نزولی اخیر باقی مانده و MACD به احتمال زیاد در کوتاه مدت یک کراس اوور صعودی تولید نمی کند.

اگرچه به نظر می رسد یک کراس اوور صعودی در حال تصادف است ، اما شواهد کافی برای نشان دادن اینکه به زودی تغییر روند ممکن است رخ دهد ، وجود ندارد.

حمایت پایین الگوی مثلث قبلی نزدیک به 238 تا 240 دلار اکنون ممکن است به یک منطقه مقاومت تبدیل شود ، در حالی که پایین ترین نرخ یکشنبه با قیمت 215 دلار در روند نزولی فعال است.

خرس ها همچنان در کنترل ETH / USDT هستند. منبع: OKEx ، TradingView

LTC / USDT – ساخت و ساز در جهت وارونه شدن?

LTC / USDT طی سه ماه گذشته به طور گسترده ای در محدوده محدودی معامله شده است و به آرامی به سمت پشتیبانی پایین کانال می رود.

شاخص ها اکنون انعکاس دهنده حرکت مثبت هستند ، در دو هفته گذشته MOM یک کانال صعودی روزانه تشکیل می دهد ، و اخیراً تصادفی یک پایین تشکیل می دهد. با این حال ، RSI هنوز این واگرایی را تأیید نمی کند.

روند نزولی اخیر ، حدود 41 تا 42 دلار ، می تواند سطح کلیدی برای تماشای گاوها باشد. حرکت صعودی از این روند می تواند زمینه را برای 50 دلار فراهم کند ، در حالی که 39 دلار همچنان سطح تماشای پایین است.

زمان تغییر جهت در LTC / USDT است؟ منبع: OKEx ، TradingView

KNC / USDT – یک پرچم دیگر ورودی است?

KNC / USDT در جلسه روز سه شنبه یکی از بهترین عملکردهای آلترناتیو بوده است. این دو در دو ماه گذشته دو پرچم صعودی تولید کرده اند. احتمال پرچم سوم زنده است ، اما شاخص ها نشان داده اند که این جفت ارز ابتدا به ادغام بیشتری نیاز دارد.

در همین حال ، گروه های بولینگر بار دیگر کاهش یافته اند و این نشان می دهد که نوسان قیمت به زودی افزایش خواهد یافت. الگوهای حرکت مشابهی را در RSI و MACD مشاهده کرده ایم – و اگر تاریخ تکرار شود ، بازارها می توانند پرچم سوم صعودی را پس از ادغام مشاهده کنند.

پایین ترین نرخ یکشنبه با 0.9922 دلار می تواند پایین ترین سطح برای تماشا باشد ، در حالی که 1.3 دلار می تواند منطقه بالایی برای تمرکز باشد.

دو پرچم در نمودار روزانه KNC / USDT دیده می شود. منبع: OKEx ، TradingView

ADA / USDT – فرصتهای تجاری?

ADA / USDT از اواسط ماه مارس در یک کانال صعودی در حال حرکت است و در روزهای اخیر این جفت ارز به پشتیبانی پایین تر کانال نزدیک شده است.

شاخص های شتاب علائم دلگرم کننده ای را نشان می دهند ، با RSI پایین تر و MACD یک کراس اوور صعودی را تولید می کند. این سیگنال ها می توانند مورد را برای آزمایش مجدد مقاومت صعودی کانال نزدیک به 0.105 دلار پشتیبانی کنند.

فشار گروه های بولینگر همچنین حاکی از آن است که به زودی می توان شکاف بالقوه ای را مشاهده کرد. به نظر می رسد این جفت ارز در 78.6٪ فیبوناچی Retracement نزدیک به 0.0726 دلار ، که می تواند منطقه تحتانی تماشا باشد ، پشتیبانی مناسبی پیدا کرده است..

ADA / USDT در کانال صعودی روزانه. منبع: OKEx ، TradingView

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me