banner
banner

هفتگی فنی OKEx: 14 آوریل 2020

به جایی نرسیدن

غذاهای کلیدی

 • – علیرغم تلاش های ناموفق اخیر برای بازپس گیری سطح 7000-7200 دلار ، احساسات بازار رمزنگاری تغییر چندانی ندارد یا هیچ تغییری نمی کند..
 • – تصویر بزرگتر Altcoin غم انگیز به نظر می رسد زیرا کلاه بازار سابق BTC واگرایی نزولی را نشان می دهد.
 • – انتظار می رود بیت کوین طلای این هفته به نصف برسد.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده با اشتیاق ولرم پس از بازار واکنش نشان دادند BTC قیمت ها در سطوح 7200 دلار رد چندین بار دریافت کردند. ارز رمزپایه پیشرو در روز سه شنبه در آسیا و پس از مدت کوتاهی سطح 6500 دلار در تعطیلات آخر هفته آخر عید پاک ، دست خود را تغییر داده است. در آخرین نسخه هفتگی فنی ما ذکر کردیم که مقاومت در برابر خط گردن ذکر شده قبلی همچنان قوی بود و ظاهراً دست نخورده باقی مانده است.

از نظر احساسی ، داده ها آن را میان مدت نشان می دهند BTC انتظارات سرمایه گذاران تغییر کمی یا اصلاً ندارند BTC قیمت ها ، اگرچه برخی از معامله گران کوتاه مدت دیدگاه کمی مثبت نشان داده اند. شاخص احساسات بیت کوین Sentix دوباره جهش کرد و تقریباً سطح خنثی را لمس کرد. هنوز هم مانفرد هوبنر ، مدیر عامل Sentix, معتقد است که “بیت کوین برای افزایش فشار بیشتر به سمت بالا به تعادل استراتژیک نیاز دارد. اگرچه این تعصب در حال حاضر بیشتر از احساسات است ، اما بیشتر افزایش نیافته است. بنابراین ، هیچ وضعیت اساساً جدیدی بوجود نیامده است.

شکل 1: شاخص احساسات بیت کوین Sentix منبع: Sentix

شکل 2: منبع کل رمزنگاری: Tradingview

در جای دیگر ، آلتکوین های عمده بیشتر پس از آن به رنگ سبز بودند BTCبازگشت. قیمت های BCH و BSV در ابتدا پس از هارد فورک هفته گذشته تثبیت شده اند. اقدامات پیش از فروش سخت چنگال ارسال شده است BCH در حالی که به سطح 280 دلار رسیده است BSV منطقه 220 دلار را بزنید.

با این حال ، از منظر گسترده تر, آلت کوین ناظران می توانند دلایلی برای نگرانی در مورد بازار پیدا کنند. شاخص حرکت کل بازار رمزنگاری پیش از BTC با یک قیمت نزولی مواجه شده است ، که ممکن است نشان دهد که بازگشت گسترده آلتکوین می تواند کوتاه مدت باشد. البته ، این به معنای آغاز فروش altcoin در کوتاه مدت نیست. با این حال ، تصویر بزرگتر اینجا می تواند غم انگیز باشد.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – پشتیبانی و مقاومت در برابر نزدیکتر شدن به یکدیگر

 • خط گردن قبلی سر و شانه ها مقاومت محکمی برای جفتی بود که پس از تلاش های ناموفق ترمز بالای خط گردن در هفته گذشته ایجاد شد و یک الگوی ستاره مانند تیراندازی برجای گذاشت ، که نشانه ای نزولی است.
 • علاوه بر این ، میانگین متحرک 50 روزه مقاومت قابل توجه دیگری به نظر می رسد.
 • جنبش حرکتی ، این یک سیگنال مخلوط را نشان می دهد ، با MACD در حال انقباض است ، در حالی که OBV در یک الگوی پهلو باقی مانده است ، و تغییر هنوز تایید نشده است.
 • با توجه به احساس گرمای گسترده تر ، ما معتقدیم که احتمال شکست قیمت بالای خط گردن ، حداقل برای کوتاه مدت فرومایه باقی مانده است. با این حال ، احتمال انجام اصلاح قابل توجه نیز کم است.
 • آزمایش مجدد 7100 به 7200 نباید در کوتاه مدت منتفی باشد. منطقه پایین برای تماشای آن می تواند 6700 تا 6500 باشد ، در صورت مشاهده ، آزمایش مجدد 61.8٪ فیبوناچی Retracement نزدیک 6300 احتمال بیشتری دارد.

شکل 3: منبع نمودار روزانه BTCUSDT: OKEx؛ Tradingview

ETHUSDT – پشتیبانی از روند اصلی برای آزمایش

 • ما شکل مثلث صعودی روزانه را در آخرین حالت برجسته کردیم <هفتگی فنی>, و موفقیت مثبت تأیید می شود. اکنون س questionال این است که آیا روند صعودی قیمت می تواند ادامه داشته باشد؟.
 • این تعصب می تواند اندکی به سمت نزولی متمایل شود ، زیرا MACD نشان می دهد که حرکت در حال کمرنگ شدن است ، در حالی که نوسانگر نهایی به سطح پشتیبانی از روند روند خود سقوط کرد.
 • با این حال ، به نظر می رسد یک کراس اوور صعودی روزانه در نوسانگر تصادفی در حال ساخت است ، که نشان می دهد جریان ورودی به این جفت در کوتاه مدت در حال افزایش است.
 • سطح بحرانی برای تماشای می تواند نزدیک به 150 باشد ، که سطح مقاومت در برابر چرخش از مثلث صعودی قبلی است. 164 سطح کلیدی دیگری برای تماشا است که نزدیک به 38.2٪ FR است.

شکل 4: منبع نمودار روزانه ETHUSDT: OKEx؛ Tradingview

LTCUSDT – تعصب به سمت نزولی?

 • LTCUSDT یک جفت جالب دیگر برای تماشاست ، زیرا 3 ساعت اوج کمتری ایجاد کرده است ، به نظر می رسد یک الگوی مثلث نزولی تشکیل شده است.
 • اگرچه یک کانال نزولی کوتاه مدت ایجاد شده است ، اسیلاتور نهایی یک واگرایی صعودی را با برخی اوج های بالاتر تولید کرده است. انتظار می رود که شاخص حرکت در روزهای آینده پشتیبانی از روند روند خود را آزمایش کند و این می تواند برای توسعه اقدامات قیمت در کوتاه مدت بسیار مهم باشد..
 • MACD نشان می دهد که حرکت تا حدودی کند شده است.
 • در نتیجه ، این جفت ارز می تواند ابتدا پشتیبانی مثلث 3 ساعته را در نزدیکی 250-MA در 39.5 آزمایش کند ، قبل از اینکه مقاومت بالایی را در نزدیکی 41.3 بازیابی کند..
 • اگرچه انتظار می رود شکست موفقیت آمیز مشخص شود ، اما تعیین زمان زمان شکست هنوز خیلی زود است.

شکل 5: منبع نمودار 3 ساعته LTCUSDT: OKEx ، Tradingview

BTGUSDT – دور قبل از نصف شدن?

 • بیت کوین طلا تمرکز بازار دیگر این هفته است ، زیرا انتظار می رود نصف پاداش بلوک آن روز پنجشنبه انجام شود.
 • علیرغم نصف شدن ، ممکن است به طور کلی تأثیر مثبتی بر قیمت داشته باشد. تجمع اخیر خسته به نظر می رسد و ممکن است بخار آن تمام شود.
 • تصادفی آهسته بار دیگر به نزدیك منطقه بیش از حد خرید رسیده است. این یک سیگنال قوی از قیمت است که ممکن است به نوبه خود به عنوان موارد قبلی پیشنهاد شده است.
 • میانگین متحرک 250 روزه نزدیک به 8.90 می تواند اولین سطحی باشد که می تواند نزدیک به بالای کانال قبلی باشد ، اگر چنین سطوحی کنار گذاشته شود ، آزمایش مجدد پشتیبانی کانال اخیر در نزدیکی 8.30 منتفی است.

شکل 6: منبع نمودار روزانه BTGUSDT: OKEx؛ Tradingview

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me