banner
banner

هفتگی فنی OKEx: ایجاد یک حرکت بزرگ (20 آوریل 2020

غذاهای کلیدی

 • شاخص های فنی نشان می دهد که BTC قیمت ها می توانند پس از هفته ها معامله محدوده ، حرکات قابل توجهی را ببینند.
 • XRP قرار است با یک سوگیری بیشتر از جنبه مثبت شکست خوبی داشته باشد.
 • ETH گاوها ممکن است مجبور شوند در 180 دسته بالایی استراحت کنند.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده پس از قیمت ها بلاتکلیف بودند BTC قادر به تولید روزانه نزدیک به بالاتر از دلار آمریکا آخر هفته 7200 سطح. رمزگذار پیشرو از 11 مارس بالاتر از چنین سطح بسته نشده است. با این حال ، پشتیبانی در دلار آمریکا 7000 منطقه به نظر می رسد جامد است.

در نشریه گذشته ما <هفتگی فنی OKEx: 14 آوریل 2020,>, ما برجسته کرده ایم که مقاومت در دلار آمریکا 7200 همچنان مهم باقی مانده و خط گردن سر و شانه های قبلی همچنان در کانون توجه قرار گرفت.

در حالی که معامله گران و سرمایه گذاران پیش از رویداد نصف پاداش بیت کوین که انتظار می رود در اواسط ماه مه اتفاق بیفتد ، به دنبال راهنمایی بودند ، داده های جدید نشان می دهد که نوسانات BTC قرار است قیمت ها به شدت افزایش یابد. این افزایش نوسانات می تواند در مدت زمان کوتاهی رخ دهد.

یک بررسی از Sentix نشان می دهد که شاخص بی طرفی سوپر بیت کوین به بالاترین سطح 26 هفته ای رسیده است. پاتریک هوزی ، مدیر عامل Sentix ، توضیح داد که برخی بزرگ هستند BTC اقدامات مربوط به قیمت بعد از آخرین بار که BSNI به بالاترین حد رسیده است ، اتفاق افتاد که تغییر مکان داد BTC قیمت 2500 دلار آمریکا ، و این می تواند در مورد بازار فعلی باشد. با این حال ، هوزی اضافه کرد که جهت حرکت با چنین داده هایی قابل تعیین نیست.

شکل 1: شاخص بی طرفی سوپر بیت کوین Sentix

منبع: Sentix

شکل 2: خلاصه Bitcoin Futures Bitcoin Futures

منبع: گروه CME

در همین حال ، به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی رویکرد فعالانه تری را در این زمینه اتخاذ کرده اند BTC بازار ، به عنوان جامعه رمزنگاری برای رویداد نصف کردن ، شمارش معکوس می کند. داده های CME نشان می دهد که علاقه آزاد به آینده در حال افزایش است. با این حال ، به نظر می رسد مدیران دارایی و حسابهای اهرمی دارای دید گسترده هستند. مدیران دارایی موقعیت های کوتاه خود را افزایش داده اند ، در حالی که اسامی اهرمی برخی از شورت های آنها را بسته است.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – پیش بینی حرکات بزرگ?

 • شاخص های فنی نشان می دهد که بازارها می توانند اقدامات قیمتی جسورانه ای را در سال مشاهده کنند BTC, همانطور که گروههای بولینگر بیشتر به نمودار روزانه فشار می آورند. این همان یافته Sentix است که قبلاً در این مقاله به آن اشاره شد. نوسان قیمت ممکن است در آینده افزایش یابد ، اگرچه جهت شکست مشخص نیست.
 • در حالی که خط گردن همچنان در کانون توجه قرار داشت ، به نظر می رسد حرکت RSI در یک کانال رو به پایین حرکت می کند. اگر شکسته شدن کانال دیده شود ، می تواند مورد مثبت بودن قیمت مثبت را تقویت کند.
 • از نظر میان مدت / بلند مدت ، نوار دشواری در فشار باقی مانده است ، که می تواند به معنای آن باشد که سطح فعلی قیمت ها هنوز هم می توانند برای تجمع ایده آل باشند. روند صعودی جدید در اوایل ژانویه پس از فشار روبان در اواخر دسامبر آغاز شد.
 • از نظر سطح ، اگر قیمت بتواند در بالای خط گردن تثبیت شود ، می تواند پایه آزمایش 7700 سطح را ایجاد کند. سطح پایین تر 6500 یکی دیگر از مناطق مهم برای تماشاست.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

XRPUSD – شکست در ساخت?

 • XRPUSD بیش از یک هفته در معاملات روزانه 38.2٪ Fibonacci Retracement معامله شده است. از آنجایی که جفت ارز به سمت الگوی مثلث نزدیک شده است ، انتظار می رود که یک شکست بدست آورد.
 • فشار اضافی باندهای بولینگر همچنین نشان می دهد که نوسان قیمت افزایش می یابد.
 • شاخص حرکت حرکت معکوس روند نزولی اخیر را ایجاد کرده است ، که نشان می دهد قدرت در حال افزایش است. علاوه بر این ، یک ته شکل U در ابتدا در تصادفی کند شکل گرفته است ، که می تواند نشانه دیگری از احتمال مثبت شکستن قیمت باشد.
 • 38.2٪ FR در 0.196 اولین سطح تماشا است. در صورت مشاهده ، می تواند زمینه آزمایش مجدد 0.213 تا 0.215 را فراهم کند. در همین حال ، 0.187 می تواند سطح پایین تری برای تماشا باشد.

شکل 4: نمودار روزانه XRPUSD

منبع: OKEx؛ Tradingview

ETHUSDT – گاو نر به استراحت احتیاج دارد?

 • در آخرین نسخه ما از هفتگی فنی OKEx, ما تایید کرده ایم اتوسدموفقیت مثبت پس از تشکیل یک الگوی مثلث صعودی.
 • با این حال, ETH ممکن است گاوها نیاز به استراحت داشته باشند ، زیرا یک کراس اوور نزولی در نوسان ساز تصادفی در حال ساخت به نظر می رسد ، که نشان می دهد حرکت به سرعت کند می شود. در همین حال ، به نظر می رسد که تصادفی آهسته یک بالاتنه دو برابر را تشکیل می دهد.
 • اگرچه ممکن است لازم باشد گاوها کمی استراحت کنند ، اما این به معنای پایان یافتن رالی میان مدت نیست. از آنجا که نوسانگر نهایی در روند صعودی مارس-آوریل باقی مانده است ، یک اصلاح کوتاه مدت ممکن است یک فرصت خرید باشد.
 • MA 100 روزه در اطراف منطقه 184 می تواند اولین سطح تماشا باشد و پشتیبانی کانال در نزدیکی 170 قرار دارد. علاوه بر این ، 38.2٪ FR نزدیک 163 می تواند تمرکز دیگری باشد.

شکل 5: نمودار روزانه ETHUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

ZECUSDT – رالی خسته می شود?

 • ZEC در جلسه دوشنبه آسیا یکی از بالاترین عملکردهای altcoins بود که تقریباً 6٪ در برابر آن معامله شد USDT.
 • با این حال ، می تواند نوعی گاو نر در اینجا باشد ، زیرا RSI در سطوح مطابق با دو دوره قبلی اصلاح قبل از.
 • اگر یک چرخش مشاهده شود ، احتمال تست خط گردن مثلث را افزایش می دهد تا ببینید آیا می تواند مقاومت قبلی را برای حمایت از خود تغییر دهد یا خیر.
 • اولین سطح برای تماشای می تواند 42 باشد. در صورت به خطر افتادن ، می تواند مورد آزمایش مجدد 38 را تقویت کند.

شکل 6: نمودار روزانه ZECUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me