banner
banner

بررسی Poloniex Exchange: یک راهنمای کامل

نمی دانید چگونه می توان از صرافی Poloniex برای شروع تجارت جدی پول و وام دادن بیت کوین ، Ethereum و سایر دارایی های دیجیتال استفاده کرد؟ آیا تعجب می کنید که آیا Poloniex بی خطر است؟ این بررسی کامل تبادل Poloniex را بخوانید تا همه چیزهایی را که باید قبل از شروع بدانید بیاموزید.

Poloniex یکی از بزرگترین ، شلوغ ترین و جامع ترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده است. ماهانه 50 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد ، 100 دارایی دیجیتال ارائه شده و نقدینگی بیشتر از اکثر رقبا دارد. این بزرگترین تبادل بازدید کننده و دومین حجم آن است. حجم 24 ساعته فعلی آن 70،000 بیت کوین است. تقریباً 1 میلیارد دلار USD (طبق Coinmarketcap.com).

معامله گران جدی Poloniex به دلیل طیف وسیعی از altcoins ، گزینه های منحصر به فرد بازاریابی / وام ، هزینه های کم و نمودارهای دقیق جذب Poloniex می شوند. گزینه هایی برای ارز فیات (دلار آمریکا ، یورو و غیره) ارائه نمی دهد.

صفحه معاملات در صرافی Poloniex

از قضا ، شلوغ ترین مبادله نیز بسیار مرموز است. ادعا می شود که در دلاور مستقر است ، اما این آدرس فقط یک نماینده است. هیچ کس اطلاعات زیادی در مورد سرمایه گذاران و مدیریت ندارد. مدیر عامل شرکت Tristan D’agosta فعال و معتبر است. در ماه های اخیر ، Poloniex خود را وقف انطباق با مقررات کرده است.

با وجود هک در سال 2014, شرکت بهبود یافته است با این حال ، خدمات ضعیف مشتری در ماه های اخیر به اعتبار آن لطمه زده است. هنوز هم ، کاربران ده ها میلیون به Poloniex سرازیر می شوند تا تجربه تجاری مانند دیگران را داشته باشند. رابط کاربری عمیق ، کتاب سفارشات عمیق و کاتالوگ سکه های مرسوم ، مد روز همه مهمترین قرعه کشی ها هستند.

من ده ها سایت مرور را بازدید کرده ام ، همه موضوعات Reddit را خوانده ام و خودم از سایت برای ایجاد این بررسی صادقانه استفاده کرده ام. در آن ، همه چیزهایی را که باید در مورد این مبادله مستقر در ایالات متحده بدانید یاد خواهید گرفت.

طرفداران:

 • حاشیه تجارت / وام
 • کاتالوگ بزرگ سکه ها
 • هزینه های بسیار کم
 • در عمق داشبورد & نمودارهای دقیق

موارد منفی:

 • هک قبلی
 • بدون فیات
 • شست پایین شفافیت
 • thumbs-downPoor پشتیبانی مشتری

ویژگی های تبادل Poloniex

امنیت

Poloniex بی خطر است اما در گذشته هک شده اند. اخیراً هیچ مسئله اساسی وجود نداشته است. این شرکت به طور فزاینده ای با مقررات سازگار می شود ، اما اطلاعات کمی در مورد افرادی که در پشت صحنه هستند شناخته شده است.

شفافیت

مدیرعامل شناخته شده و مورد احترام است ، اما اطلاعات کمی در مورد اینکه چه کسی در پشت صحنه است شناخته شده است. انجمن حتی از محل استقرار شرکت مطمئن نیست.

راحتی در استفاده

Poloniex فیات نمی کند. شما باید از قبل رمزنگاری داشته باشید. داشبورد پیچیده است و برداشت و معامله نیاز به تأیید دارد. یک سیستم عامل مبتدی نیست.

تجارت & سکه

Poloniex داشبورد ، بازارهای مایعات و گزینه های حاشیه ای را ارائه می دهد که درجه یک هستند. برای معامله گران جدی ، طیف وسیعی از altcoins و گزینه های معاملاتی مهمترین قرعه کشی است.

مزایای تبادل Poloniexیکی از مزایای Poloniex این است که می توانید حد مجاز را تعیین کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی Poloniex در حال حاضر بیش از حد سنگین است. اما حتی قبل از حمایت آن بسیار بد بود. داستان های ترسناک فراوان است. برداشت و واریز معلوم است که گیر می کند.

به طور کلی

شکی نیست که Poloniex بستر مناسبی برای تجارت و کسب درآمد است. اما این یک اشکال جدی دارد. برای معامله گران حرفه ای ارزش سردرد دارد.

درباره Poloniex

Poloniex یک مبادله تنها رمزنگاری مستقر در ایالات متحده است که خود را به عنوان “فعال ترین مبادله دارایی دیجیتال جهان” معرفی می کند. این مورد در بین معامله گران حرفه ای مورد علاقه شماست زیرا به شما امکان می دهد در حاشیه * – کمیاب در بازار معامله کنید. در سال 2014 تأسیس شد و از آن زمان به بعد دائماً در جامعه جوش می خورد. ماهیانه 50 میلیون بازدید کننده دارد و این تعداد کم نمی شود.

این شرکت به همان اندازه محبوبیت خود ، درگیر راز و رمز و راز است. مدیر عامل فقط می تواند یک چهره سرشناس باشد ، هیچ کس نمی داند واقعاً در کجا مستقر است و از گروه سرمایه گذاران چیز زیادی شناخته نشده است. این عوامل اغلب تازه واردان محافظه کار را از خود دور می کنند.

نمودارهای مفصلی برای تجزیه و تحلیل بازار ، رابط بصری ، تعداد زیادی از altcoins کمیاب و گزینه های منحصر به فرد تجارت / وام ارائه می دهد. با این حال ، هیچ ارز فیات ارائه نمی دهد. امنیت آن به اندازه سایرین در بازار نیست و اخیراً حمایت از آن زیر سوال رفته است.

به طور کلی ، Poloniex به عنوان یک بستر عالی برای معامله گران جدی و گزینه ای ضعیف برای مبتدیان دیده می شود.

* ترم جدید: بازاریابی وام / وام – معاملات در حاشیه زمانی است که برای خرید رمزنگاری بیش از آنچه که خودتان قادر به خرید رمزنگاری از وام دهنده هستید ، وام را می گیرید. تمام عواید ابتدا به وام دهنده تا زمان پرداخت وام پرداخت می شود. برعکس ، وام حاشیه ای زمانی است که شما به عنوان وام دهنده عمل کنید و بازده تضمین شده سرمایه خود را از وام گیرنده دریافت کنید. برای توضیح دقیق ، مراجعه کنید به مقاله تجارت حاشیه در Investopeida.پول نقد.

با کلیک روی برگه Margin Trading داشبورد حاشیه به نظر می رسد. ابتدا باید یک حساب تجارت حاشیه باز کنید.

با کلیک روی برگه Margin Trading داشبورد حاشیه به نظر می رسد. ابتدا باید یک حساب تجارت حاشیه باز کنید.

Poloniex چگونه کار می کند?

Poloniex یک تبادل رمزنگاری سنتی است. این به عنوان یک پلت فرم منطبق است که خریداران و فروشندگان دارایی های دیجیتال مانند ارزهای رمزپایه (بیت کوین ، اتریوم و غیره) را به هم متصل می کند. یک خریدار با یک فروشنده مطابقت دارد و بورس بسته به نوع سفارشی که انجام می دهید ، کمیسیون کمی برای مشکلاتش (یا 15٪ -. 25٪) می گیرد (بعداً در مورد هزینه های Poloniex بیشتر بدانید).

Poloniex گزینه های ارزی فیات (USD ، GBP و غیره) را ارائه نمی دهد. شما باید از قبل رمز ارز داشته باشید. شما می توانید از کارگزارانی مانند جوزا. پس از داشتن رمزنگاری ، آن را به حساب خود واریز می کنید و وجوه آن برای تجارت یا وام در دسترس است. همه حساب های Poloniex باید تأیید شوند. پس از تأیید ، از نظر فنی 3 حساب دارید: مبادله ، معامله حاشیه ، وام حاشیه.

تجارت تضمینی چیست?

یک ویژگی منحصر به فرد که Poloniex ارائه می دهد ، گزینه های معاملات حاشیه ای / وام آن است. Poloniex به طور گسترده ای بهترین تجربه تجارت حاشیه در بازار محسوب می شود. شما در Poloniex 3 حساب مختلف دارید: مبادله ، معاملات حاشیه ای و وام های حاشیه ای. هر یک از وجوه جداگانه هستند اما به راحتی می توانند به حساب دیگری منتقل شوند.

مثال معاملات حاشیهمعاملات مارجین یک ویژگی منحصر به فرد است که بهتر است به متخصصان واگذار شود. همانطور که می بینید ، بسیاری از اصطلاحات گیج کننده و استراتژی های پیشرفته مالی در بازی وجود دارد.

معاملات مارجین یک ویژگی منحصر به فرد است که بهتر است به متخصصان واگذار شود. همانطور که می بینید ، بسیاری از اصطلاحات گیج کننده و استراتژی های پیشرفته مالی در بازی وجود دارد.

معاملات حاشیه ای در اصل معامله با وجوه قرض گرفته شده است. شما با استفاده از وام های نظیر به نظیر با پول کاربر دیگر تجارت می کنید. پول موجود در حساب حاشیه شما فقط به عنوان وثیقه برای تسویه بدهی ها بعداً استفاده می شود. اگر سود کسب کنید ، وجوه به وام دهنده پرداخت می شود.

این به شما امکان می دهد وارد معاملات بزرگتری شوید و به طور بالقوه در معامله سود بیشتری کسب کنید (یا ضرر کنید!). به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید قیمت ارز افزایش می یابد ، اگر بودجه ندارید ، تجارت در حاشیه ایده خوبی است. اگر 1000 دلار در حساب خود دارید و از همه آن برای خرید سکه استفاده می کنید و قیمت 100٪ افزایش می یابد ، 1000 دلار درآمد کسب کرده اید. اما اگر در حاشیه با اهرم 2: 1 معامله کنید (یعنی 2 برابر بیشتر از مانده حساب خود وام می گیرید) ، اکنون می توانید از آن سکه 2000 دلار بخرید.

وام وام

وام با حاشیه زمانی است که شما به عنوان وام دهنده عمل کنید و نه تاجر. شما دارایی خود را قرض می دهید و درصدی از وام دریافت می کنید. این مورد برای کاربران محافظه کار رمزنگاری بسیار جذاب است ، زیرا نیازی به انجام معاملات واقعی ندارد و برای بازده اندک خطر کمتری دارد. شما وجوه خود را با نرخ مشخصی ارائه می دهید و معامله گران حاشیه پیشنهاد شما را پر می کنند.

این البته یک مرور کلی ساده است. برای توضیحات کامل ، مراجعه کنید به راهنمای Poloniex برای معاملات حاشیه ای در سایت آنها.

ویژگی های Poloniex

 • بررسینوع: مبادله سنتی.
 • بررسیتاسیس شده: 2014.
 • بررسیترافیک: 50 میلیون. رتبه # 1.
 • بررسیمقر: دلاور؟ سانفرانسیسکو?
 • بررسیارزها: 100 پوند دارایی (بیت کوین ، Ethereum ، Ripple ، Monero ، Bitshares ، USDT). بدون فیات.
 • بررسیواریز / برداشت: رمزنگاری.
 • بررسیسیار برنامه: نه.
 • بررسیتایید: آره. از سال 2018 ، همه حساب ها نیاز به تأیید دارند.
 • بررسیداشبورد: بسیار دقیق. مبتدی پسند نیست.
 • بررسیحاشیه تجارت / وام: آره.
 • بررسیپشتیبانی: بد.
 • بررسیاحساسات جامعه: مه.

آیا Poloniex بی خطر است?

Poloniex در سال 2014 هک شد و گزارش شده است که تقریباً 12٪ از کل بیت کوین خود را از دست داده است (50،000 $ USD در نرخ 2014). به منظور جلوگیری از خسارت و جلوگیری از اجرای برنامه BTC از حسابها در آن زمان 12.3٪ کسر شد. مدیر عامل شرکت ، Tristan D’Agosta ، گفت:

“از آنجا که BTC به اندازه کافی برای پوشش موجودی همه وجود ندارد ، تمام مانده ها به طور موقت 12.3٪ کسر می شوند. لطفاً بدانید که این یک ضرورت مطلق است – اگر من این تعدیل را انجام ندهم ، افراد به احتمال زیاد در اسرع وقت تمام BTC خود را پس می گیرند تا اطمینان حاصل کنند که در 12.3٪ باقی مانده باقی مانده اند “

بیت کوین خود را از دست می دهد. بیت کوین های شما را برای پرداخت کسر می کند.

با این حال ، پاسخ جامعه بیشتر مثبت بود. Poloniex تلاشی آشکار و صادقانه برای بازپرداخت هرکسی انجام داد و ادعا کرد که همه BTC بازپرداخت شده است. از زمان هک کردن ، آنها به آرامی تصویر خود را دوباره ساخته اند.

اکثریت قریب به اتفاق سپرده های مشتریان بصورت آفلاین در انبارهای سرد نگهداری می شوند. آنها برنامه های ممیزی 24/7 را برای نظارت بر مبادله برای دستیابی به هرگونه فعالیت مشکوک اجرا می کنند. از سال 2014 ، سوابق امنیتی آنها پاک بوده و اکنون جامعه معمولاً اقدامات امنیتی آنها را تأیید می کند. با این حال ، این واقعیت که در مورد افرادی که از این شرکت حمایت می کنند اطلاعات زیادی در دست نیست ، یک نقطه ضعف مهم است.

حکم: اعتماد جامعه خوب است و اقدامات امنیتی خوب است. آنها بیشتر از هک 2014 بهبود یافته اند (آنها به همه بازپرداخت می کنند). آیا Poloniex بی خطر است؟ آره.

هشدار: مهم نیست که یک صرافی چگونه ایمن باشد ، وقتی پول را در صرافی ذخیره می کنید ، کلیدهای خصوصی شما از کنترل شما خارج می شوند. همیشه وجوهی را که بلافاصله برای تجارت در کیف پول که در آن کلیدها را کنترل می کنید ، ذخیره کنید. اگر Poloniex هرگز هک شد ، پول شما از بین رفته است.

Poloniex در حال بازسازی تصویر خود است ، و تعهد خود را به جلو و مرکز امنیت نشان می دهد.

Poloniex در حال بازسازی تصویر خود است ، و تعهد خود را به جلو و مرکز امنیت نشان می دهد.

هزینه های Poloniex توضیح داده شده است

برخلاف رقیب Bittrex با هزینه ثابت ، Poloniex از یک برنامه هزینه سازنده و گیرنده پویا استفاده می کند. به گفته این شرکت ، این نیرومند را تشویق می کند نقدینگی (به این معنی که صرافی شلوغ است و تغییر ارز شما به دارایی دیگر آسان است). اگر سازنده باشید ، 15٪ پرداخت می کنید یا اگر خریدار 25٪ باشید ، و هرچه حجم بیشتری از تجارت را انجام دهید ، هزینه شما کمتر می شود (کاربران به ندرت به اندازه کافی تجارت می کنند تا تخفیف بگیرند). بیایید بیشتر به این اصطلاحات بپردازیم.

برنامه هزینه طبقه بندی شده Poloniex. اگر بیش از 8.3 میلیون دلار معامله می کنید ، احتمالاً این پست را نمی خوانید.

برنامه هزینه طبقه بندی شده Poloniex. اگر بیش از 8.3 میلیون دلار معامله می کنید ، احتمالاً این پست را نمی خوانید.

هزینه های بیت کوین سازنده-سازنده چیست?

تمام معاملات بین دو طرف سازنده و گیرنده اتفاق می افتد. سازندگان کاربرانی هستند که روی کتاب سفارش می دهند (برای خرید یا فروش) و کسانی که با سفارشات مطابقت دارند ، گیرندگان هستند. به سازندگان تخفیف داده می شود زیرا سفارش آنها نقدینگی را افزایش می دهد (بازار را شلوغ تر می کنند) و متصدیان بیشتر هزینه می کنند زیرا این نقدینگی را کاهش می دهند. با این حال ، از آنجا که نقدینگی به معنای رقابت بیشتر و نرخ پایین تر برای متقاضیان است ، هزینه بالاتر جبران می شود.

از لحاظ تئوری ، برنامه سازنده-گیرنده نقدینگی و بازار بهتر را برای معامله گران ترغیب می کند.

هزینه های بازرگانی حاشیه Poloniex

15٪ از سود وام حاشیه به عنوان کارمزد در نظر گرفته می شود. هنگام وام دادن سکه های خود ، محاسبه این نرخ در نرخ بهره خود مهم است.

برداشت و واریز همه در رمزنگاری است ، بنابراین فقط مشمول حداقل هزینه بلاکچین است.

محدودیت های Poloniex

قبل از پایان سال 2017 ، Poloniex به کاربران اجازه می داد که یک حساب اساسی تأیید نشده داشته باشند. به شما این امکان را می دهد که حداکثر 2000 دلار در روز برداشت کنید. از هم اکنون ، این گزینه برای ثبت نام کنندگان جدید در دسترس نیست. اگر مایل به تجارت و برداشت ارز هستید ، باید حساب خود را تأیید کنید. این مطابق با مقررات KYC و AML در ایالات متحده است.

هنگامی که حساب خود را تأیید کردید ، محدودیت های شما معادل 25000 دلار در روز در دارایی های دیجیتال خواهد بود.

حساب های تأیید نشده می توانند روزانه 0 دلار برداشت کنند :-(

حساب های تأیید نشده می توانند روزانه 0 دلار برداشت کنند &# 128577؛

نقد و بررسی Poloniex: آنچه ما دوست داریم / دوست نداریم

تاکنون ، ما فقط به مکانیک داخلی سایت پرداخته ایم و نه به اعتبار آن. Poloniex یک مبادله گسترده با 100 دارایی ارائه شده است و یک تجربه تجارت عمیق را ارائه می دهد. یک دلیل وجود دارد که هر ماه 50 میلیون نفر از آن بازدید می کنند. تا آنجا که تجارت رمزنگاری پیش می رود ، چیزهای زیادی برای دوست نداشتن وجود دارد.

پسندیدن

 • هزینه کم
 • تعهد جدید به امنیت
 • حاشیه تجارت / وام
 • اطلاعات دقیق برای تجارت
 • انگشت شست بالا نقدینگی
 • thumbs-up رابط کاربری عالی

دوست ندارد

 • پشتیبانی ضعیف
 • مسائل برداشت و سپرده
 • thumbs-down تأیید صبر کنید بارها صبر کنید
 • شست پایین بدون فیات
 • شست پایین بدون برنامه

هشدار: Poloniex مانند بقیه از اضافه بار رنج می برد. پشتیبانی در زیر انبوهی از درخواست ها به خاک سپرده می شود ، و این حتی بدتر از حد معمول است. وب از خصومت در برابر مبادله وزوز کرده است. مثلا:

اطلاعات بیشتر در این مورد در بخش بررسی تبادل Poloniex است.

نحوه مبادله در Poloniex

اگر در تجارت با سیستم عامل تازه وارد هستید ، باید بدانید که چگونه در Poloniex مبادله رمزگذاری کنید. راه اندازی تقریباً مثل گذشته آسان نیست و گزارش می شود که روند تأیید یک کابوس است. امیدوارم این مسائل به زودی حل شود.

مرحله 1) حساب خود را تنظیم کرده و وارد شوید

قابل اعتماد و متخصص Poloniex.com و روی ایجاد یک حساب در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

ایجاد حساب کاربری آسان است. تأیید شدن این نیست. فقط اطلاعات را طبق درخواست وارد کرده و ثبت نام کنید.

ایجاد حساب کاربری آسان است. تأیید شدن این نیست. فقط اطلاعات را طبق درخواست وارد کرده و ثبت نام کنید.

به عنوان چند صرافی دیگر ، Poloniex ثبت نام بسته است

به عنوان چند صرافی دیگر ، Poloniex ثبت نام بسته است

توجه: اگر ربات هستید ، اجازه استفاده از Poloniex را ندارید. متاسف.

توجه داشته باشید: اگر ربات هستید ، اجازه استفاده از Poloniex را ندارید. متاسف.

پس از وارد کردن اطلاعات ، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. روی پیوند کلیک کنید و آماده تجارت شوید. نوع.

پس از تأیید ایمیل ، آماده ورود به سیستم و رفتن به مرحله بعدی هستید.

پس از تأیید ایمیل ، آماده ورود به سیستم و رفتن به مرحله بعدی هستید.

مرحله 2) تأیید شوید

تأیید شدن در Poloniex کاری مضحک است. به دلیل بیش از حد ثبت نام کنندگان جدید (و پشتیبانی ضعیف از طلوع زمان) ، راستی آزمایی Poloniex ممکن است چندین هفته طول بکشد.

ابتدا به Profile در گوشه سمت راست بالا بروید.

بعد از کلیک کردن ، از شما خواسته می شود حساب خود را تأیید کنید. اطلاعات درخواستی را وارد کرده و ادامه دهید.

بعد از کلیک کردن ، از شما خواسته می شود حساب خود را تأیید کنید. اطلاعات درخواستی را وارد کرده و ادامه دهید.

از آنجا ، از وب کم خود برای گرفتن عکس از شناسه عکس خود استفاده کنید.

از آنجا ، از وب کم خود برای گرفتن عکس از شناسه عکس خود استفاده کنید.

پس از تأیید ، شما می توانید ارز ، تجارت ، تجارت حاشیه ای ، وام حاشیه ای را واریز کنید و حداکثر 25000 دلار دلار دارایی دیجیتال در روز برداشت کنید.

مرحله 3) واریز رمزنگاری

پس از تأیید ، می توانید رمزنگاری را سپرده گذاری کنید. برای انجام این کار ، روی ترازها در گوشه سمت راست و بالای صفحه تبادل کلیک کنید.

روی سپرده ها کلیک کنید & amp؛ برداشت و به صفحه ترازها ، سپرده ها و برداشت ها منتقل می شوید.

روی سپرده ها کلیک کنید & برداشت و به صفحه ترازها ، سپرده ها و برداشت ها منتقل می شوید.

برای یافتن دارایی خود از عملکرد جستجو استفاده کنید و روی دکمه واریز کلیک کنید.

از آنجا که Poloniex فقط رمزنگاری است ، باید قبلاً در یک کیف پول رمزنگاری کرده باشید تا واریز شود.

از آنجا که Poloniex فقط رمزنگاری است ، باید قبلاً در یک کیف پول رمزنگاری کرده باشید تا واریز شود.

بررسی Poloniex Exchange: کلاهبرداری یا لگیت?

هشدار: نقدهایی که می خواهید بخوانید برای کودکان مناسب نیست.

حتی قبل از هجوم اخیر بیت کوین ، Poloniex چندان مورد حمایت جامعه نبود. کاربران تالار گفتمان Poloniex را به سطحی زباله می اندازند که گویی نامزد سیاسی رقیب است. برخی به سادگی از مدت زمان تأیید شدن شکایت می کنند. دیگران تا آنجا پیش می روند که بگویند این یک کلاهبرداری کامل است و آنها هرگز از آن استفاده نخواهند کرد.

من مطمئناً فکر نمی کنم Poloniex کلاهبرداری باشد ، اما با توجه به اینکه کاربران دائماً از استانداردهای تأیید غیرممکن ، برداشت های منجمد و تأخیر در مبادلات شکایت دارند ، سخت است که به آن سر بزنم.

آنچه بررسی های Poloniex بد می گویند

بدون استفاده از ناسزا ، بیشتر بررسی های بد بر این موارد تمرکز دارند:

 • بررسی تأیید صحت برای همیشه یا رد شدن (بعضی از کاربران وب کم ندارند که به اندازه کافی عکس بگیرند. بسیاری ادعا می کنند استاندارد غیرممکن است).
 • چک برای همیشه
 • بررسی نشده است
 • checkSupport ماهها پاسخ نمی دهد
 • حساب های مسدود شده را بررسی کنید

در اینجا فقط چند مورد از بررسی های ضعیف در سراسر وب است:

Poloniex التماس می کند که در حالی که آنها مشکلات پشتیبانی خود را حل می کنند ، تحمل کنید. آنها به شما اخطار عادلانه می دهند. حداقل آنها تلاش می کنند.

آنچه بررسی های خوب Poloniex می گویند

به نظر می رسد که بسیاری از تجربیات منفی فقط بدشانسی است. بسیاری از کاربران ادعا می کنند هیچ مشکلی ندارند. هرچند منطقی است – کاربرانی که هیچ مشکلی را تجربه نمی کنند حق تجارت را پیدا می کنند. کسانی که این کار را انجام نخواهند داد با شکایت.

بررسی های خوب بر روی:

 • بازده checkSolid برای وام دادن
 • بررسی دسترسی به altcoins
 • یک رابط تجارت عالی
 • معامله / وام دهی چک
 • هزینه های کم

یک کانال بسیار معتبر بررسی YouTube “Polo” را ستود صرفاً برای معاملات حاشیه ای آن. این امر این واقعیت را به همراه دارد که Poloniex برای تجار پیشرفته عالی است. برای مبتدیان ، شاید دردسر برای مبارزه با یک حساب کاربری نداشته باشد.

بهترین گزینه های Poloniex

اگر عدم وجود فیات ، مقررات فزاینده دقیق Poloniex و سوابق ضعیف پشتیبانی مشتری ، شما را ترساند ، گزینه های زیادی در سراسر وب برای انتخاب وجود دارد. در زمان نوشتن این مقاله ، تقریباً همه صرافی های بیت کوین از اضافه بار رنج می برند. انتظار تاخیر داشته باشید.

1) بینانس

آرم مبادله Binance

Binance مستقر در هنگ کنگ یکی از مبادلات پیشرو در وب است. اگر هر چیزی وجود داشته باشد ، مطمئناً یکی از بی نظیرترین هاست. این به تأیید دقیق Poloniex یا Bittrex نیاز ندارد و به شما امکان دسترسی به سیل دارایی های دیجیتال را می دهد. این همچنین دارای هدایای شگفت انگیز است! رابط بصری در نمای اصلی یا پیشرفته در دسترس است. نکته مهم دیگر هزینه های بسیار پایین آنها است.

و البته مسابقات عالی و ماهانه آنها و نمایش های رایگان.

2) LocalBitcoins.com

آرم LocalBitcoins.com

“E-Bay” بیت کوین ، LocalBitcoins پیشروترین تبادل نظیر به نظیر در بازار است. خریداران و فروشندگان در مورد قیمت توافق می کنند و سیستم عامل به عنوان سرپرست عمل می کند. همه چیز به صورت ناشناس 100٪ انجام می شود. این گزینه خوبی برای کسانی است که به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند و نمی خواهند با کابوس تأیید که Poloniex است مقابله کنند. کلاهبرداری یک مسئله جدی است. مراقب باشید.

3) Bitfinex

آرم تبادل Bitfinex

Bitfinex یکی دیگر از مبادلات مستقر در هنگ کنگ است. این بالاترین حجم از هر تبادل بیت کوین در جهان است. این معامله با حاشیه بالاتر از اکثر صرافی های دیگر را ارائه می دهد. جدا از این ، این نیز جالب است نشانه ها برای حدس و گمان تنها نکته منفی کمبود ارز است (BTC و فقط 7 ارز دیگر).

مقایسه – Poloniex Vs. بی ttrex

آرم تبادل Poloniex

در مقابل.

آرم تبادل Bittrex

Poloniex و Bittrex دو از بزرگترین ، مایع ترین و ارزهای مبادله ای هستند. هر یک از آنها یک جفت ارز برای تجارت و کارمزد بسیار کم دارند. هر دو مکان عالی برای کسب درآمد برای تجار جدی هستند. با این حال ، آنها چند تفاوت اساسی دارند ، و یک سر واضح تر از دیگری است.

اجازه دهید ابتدا مبانی Bittrex را بررسی کنیم.

ویژگی های Bittrex

Bittrex خود را به عنوان “مبادله ارز دیجیتال نسل بعدی” معرفی می کند. این بدان معنی است که برخی از بهترین ویژگی های وب را دارد.

 • بررسیارزها: 190+ ارز دیجیتال بدون فیات.
 • بررسیسپرده: رمزنگاری (مگر اینکه بیش از $ 10،000 USD).
 • بررسیبرداشت از حساب: رمزنگاری
 • بررسیتایید: آره.
 • بررسیسرعت واریز: فوری.
 • بررسیبرنامه: نه.
 • بررسیکیف پول: آره.
 • بررسیکمیسیون: .25٪
 • بررسیجفت های تجاری: صدها.

درباره Bittrex

Bittrex توسط مهندس سابق آمازون تاسیس شد و از تیمی با 5 دهه تجربه امنیت وب برخوردار است. پس از اینکه از نقض مداوم امنیت در دنیای رمزنگاری خسته شدند ، توسط بیل شیارا و دیگران در سال 2014 تاسیس شد. تیم موسس بیش از 50 سال تجربه کار با غول های صنعت از جمله مایکروسافت ، آمازون و بلک بری دارد..

این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با اطمینان از اینکه از ویژگی های امنیتی پیشرو در سیستم عامل آنها استفاده می شود ، با اطمینان تجارت کنند. این ویژگی صدها جفت معاملاتی ، هزینه های ثابت و کم و یک رابط تجاری بصری و دقیق دارد. نیازی به گفتن نیست که از پشتیبانی مشتری و اعتماد گسترده جامعه بسیار مورد توجه است (در حال حاضر هر دو تحت فشار هستند).

شهرت آن در ماه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، اما هرگز هک نشده و پشتیبانی همچنان در شبکه های اجتماعی فعال است.

مقایسه

 • بررسیهزینه ها: شستشو.
 • بررسیارزها: Bittrex.
 • بررسیپشتیبانی: Bittrex.
 • بررسیرابط: پولونیکس.
 • بررسیموتور تجارت: Bittrex.
 • بررسیبرنامه: نه نه.
 • بررسیتایید: پولونیکس.
 • بررسیواریز / برداشت: Bittrex.
 • بررسیبازرگانی مارجین: Poloniex.
 • بررسیاحساسات جامعه: Bittrex.

برنده: Bittrex!

حکم: هر دو Poloniex و Bittrex مکان های خوبی برای کسب درآمد هستند ، اما به طور کلی ، Bittrex در بالای صفحه قرار می گیرد. تنها دلیلی که شما باید Poloniex را انتخاب کنید این است که می خواهید تجارت را به حاشیه برسانید یا وام دهید. یا اگر آنقدر خوش شانس هستید که هیچ مشکلی در تأیید ندارید و با مقررات دقیق Bittrex موافق نیستید.

سQالات متداول Poloniex

در طی تحقیقاتم متوجه شدم که کاربران سوالات مشابهی راجع به Poloniex می پرسند. من همه س questionsالات و پاسخ ها را برای راحتی کار شما در اینجا قرار داده ام!

س: آیا Poloniex بی خطر است?

پاسخ: با وجود هک 2014 ، Poloniex یک مبادله امن است. مشکلات پشتیبانی آن ممکن است به این معنی باشد که حساب شما مسدود می شود ، اما ارز شما بی خطر است. آنها تعهد جدیدی به امنیت و مقررات دارند.

س: آیا حساب من باید تأیید شود حتی اگر یک حساب قدیمی داشته باشم?

پاسخ: بله سال گذشته ، Poloniex شروع به درخواست همه ثبت نام کنندگان جدید برای تأیید حساب های خود کرد. کسانی که قبلاً حساب داشتند (معروف به “حسابهای قدیمی”) پدربزرگ شدند. این دیگر صدق نمی کند. شما باید بلافاصله حساب خود را تأیید کنید در غیر این صورت عملکرد به حالت تعلیق درآمد.

س: آیا Poloniex سپرده های USD را قبول می کند؟?

پاسخ: نه.

س: آیا Poloniex کارت اعتباری می گیرد؟.

پاسخ: نه.

س: آیا Poloniex برنامه ای دارد؟?

پاسخ: نه.

س: هزینه های استفاده از Poloniex چقدر است?

پاسخ: Poloniex یک برنامه هزینه سازنده-گیرنده دارد. اگر سفارش دهید ، 15٪ پرداخت می کنید. اگر سفارش را پر کنید ، پرداخت می کنید. 25٪.

س: آیا حداقل ودیعه در Poloniex وجود دارد?

پاسخ: برخی از سکه ها به حداقل ودیعه نیاز دارند. در صفحه سپرده در زیر آدرس هر ارز نوشته شده است. خواندن توضیح حداقل سپرده ها در بخش پشتیبانی Poloniex.

س: تأیید چه مدت طول می کشد?

پاسخ: حدس شما به خوبی نظر من است. موفق باشید و خداوند روح شما را بیامرزد.

Poloniex یکی از بهترین مبادلات است

حکم نهایی نقد و بررسی Poloniex

Poloniex یکی از بهترین صرافی ها از نظر تجارت واقعی است. اما موارد پشتیبانی و تأیید آن اعتصابات اساسی علیه آن است. این گزینه های عالی تجارت ، نمودارهای دقیق و طیف خوبی از سکه ها را ارائه می دهد. با این حال ، در واقع توانایی تجارت و دریافت پول خود یک کابوس است.

احساسات جامعه موافق است که Poloniex بستر مناسبی برای تجار پیشرفته است. اگر قصد انجام معاملات جدی را دارید ، آلت کوین ها ، هزینه های کم و گزینه های مارجین کاملاً دردسرآفرین هستند.

اما اگر مبتدی هستید ، کسی که قصد تجارت زیادی ندارد یا کاربری که قصد استفاده از گزینه های حاشیه خود را ندارد ، ارزش این دردسر را ندارد. به هرکسی که از Poloniex استفاده می کند باید هشدار داده شود که احتمال دارد حساب شما مسدود شود و سال آینده بعداً با شما تماس بگیرد.

حکم: Poloniex یک تجربه عالی تجاری را ارائه می دهد ، اما پشتیبانی از آن باعث می شود که ارزش خطر را نداشته باشد ، مگر اینکه بخواهید معاملات حاشیه حجم / وام را انجام دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me