banner
banner

گزارش کراکن ارزش ذاتی بیت کوین در مقابل دارایی های سنتی را برجسته می کند

تعیین ارزش ذاتی یک دارایی همیشه کار ساده ای نیست. اگرچه ممکن است برخی از دارایی ها خشک و بریده شوند ، دارایی هایی مانند بیت کوین وجود دارد که سرمایه گذاران را از زمان ایجاد آن متحیر کرده است..

کراکن, اخیراً صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر در ایالات متحده (و بانک تازه مجوز دار) گزارشی منتشر کرد, صحبت در مورد مفهوم ارزش ذاتی ، و چگونگی کاربرد آن در بیت کوین.

کراکن به جای تلاش برای تعیین ارزش بازار ارزش بیت کوین ، وقت گذاشت و توضیح داد که این ارزش از کجا استخراج شده است – هر تعداد که باشد ممکن است.

ارزش ذاتی چیست و چرا اهمیت دارد?

تعریف ارزش ذاتی آسان است – ارزش واقعی دارایی براساس ویژگی های اساسی آن است. آنچه دشوار است ، تعیین ویژگی ها و ویژگی های یک دارایی در بازارهای آزاد است. با توجه به اینکه سرمایه گذاران مختلف به صفات مختلف چشم پوشی می کنند ، این اغلب می تواند بحث برانگیز باشد.

ارزش ذاتی اندازه گیری نهایی ارزش کلی دارایی نیست اما یک معیار مهم است که باید در نظر گرفته شود. توجه به این نکته مهم است که ارزش ذاتی یک دارایی همیشه با ارزش بازار آن منطبق نخواهد بود – وقتی این دو معیار بسیار منحرف می شوند ، فرصت های سود برای سرمایه گذاران باهوش ایجاد می شود.

در ذات خود ، ارزش ذاتی اعتبار می دهد یا ارزش بازار یک دارایی را “اعتبار سنجی” می کند ، به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا تعیین کنند که دارایی بیش از حد است یا کم ارزش است.

Bitcoin’s True Worth

ارزش ذاتی معمولاً استدلال “رفتن” است که توسط ناقض دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین ارائه می شود. این افراد معمولاً توجه دارند که هیچ دارایی اساسی به عنوان پایه ای برای ارزش بیت کوین عمل نمی کند. در نتیجه ، آنها معتقدند که بیت کوین ارزش ذاتی بسیار کمی دارد ، در صورت وجود. این احساسات به طور فزاینده ای محبوب نیست ، زیرا سرمایه گذاران در سراسر جهان شروع به تغییر دیدگاه خود در مورد ارزش.

اگر بیت کوین ارزش خود را از طریق یک دارایی اساسی بدست نیاورد ، از کجا ناشی می شود؟ Kraken موارد کلیدی زیر را به عنوان نمونه هایی از ارزش ذاتی بیت کوین یادداشت می کند.

  • دارایی نامرتبط
  • تغییرناپذیری
  • غیر متمرکز
  • کمبود
  • نرم افزار
  • از نظر رمزنگاری ایمن است

اگرچه بسیاری از کلاسهای دارایی ممکن است یک یا دو ویژگی با بیت کوین داشته باشند ، اما توانایی آن در تهیه لیست قبلی به طور کلی بی نظیر است..

معمولاً مقایسه می شود

هنگام ارزیابی مورد اصلی استفاده از بیت کوین ، به طور معمول دو کمپ وجود دارد. اولین مورد دارایی دیجیتال را به عنوان ذخیره ارزش ، مشابه طلا در نظر می گیرد. دیگری آن را یک ارز ، مشابه دلار آمریکا می داند. صرف نظر از اینکه از چه منظری استفاده می شود ، این دارایی های معمولاً مقایسه شده از کجا ارزش ذاتی خود را دارند?

ارزیابی طلا معمولاً آسان تر است زیرا دارای صفات ارزش ملموسی است. این در دنیای الکترونیک کاربردهای واقعی دارد ، عرضه کمی دارد و به طور کلی به عنوان یک دارایی پایدار پذیرفته می شود.

از طرف دیگر ، USD به این سادگی نیست ، زیرا صفات آن در درجه اول نامشهود هستند. ارزهایی از این دست دیگر توسط دارایی فیزیکی پشتیبانی نمی شوند – آنها به معنای واقعی کلمه فقط تکه های کاغذی هستند که دارای ارزش هستند زیرا مردم می گویند ارزش آنها است یا به دلیل پیوند به سازمان صادر کننده آنها. کراکن خاطرنشان می کند که بسیاری معتقدند ثبات اقتصادی دولت همان چیزی است که ارز آن را با ارزش تأمین می کند.

نکته این نمونه ها این است که مقدار را می توان در اشکال و اندازه های مختلف یافت. به همین دلیل است که هنگام ارزیابی دارایی هایی مانند بیت کوین ، باید رویکردهای جدیدی برای تعیین مقدار واقعی اتخاذ شود. در حالی که معمولاً با طلا و دلار آمریکا مقایسه می شود ، آیا این یک رویکرد محتاطانه است؟ هر دارایی صفات منحصر به فردی را به میز می آورد و نیازها و خواسته های مختلف را جلب می کند.

“اگرچه به احتمال زیاد هیچ دو نفری برای بیت کوین به یک ارزش ذاتی یکسان نخواهند رسید ، اما ظهور بیت کوین در عصر اطلاعات امروز تجدید ارزیابی روشمند مفهوم” ارزش ذاتی “، نحوه سهام ، اوراق قرضه ، املاک و مستغلات ، کالاهای قابل جمع آوری و ارزهای فیات ارزش گذاری و درک می شوند و در جایی که دارایی های دیجیتال در طیف ارزش قرار می گیرند. “

حرف آخر

در پایان روز ، حرف نهایی در مورد ارزش ذاتی بیت کوین وجود ندارد. کراکن هنگام بیان اینکه «ارزش ذاتی در چشم بیننده است» به ناخن بر سر می زند. به بیان ساده ، هیچ پاسخ ساده ای وجود ندارد – سرمایه گذاران مختلف صفات مختلف دارایی را اولویت بندی و ارزش گذاری می کنند.

با نگاه به آینده ، باید ارزیابی و تعیین کنیم که اولویت های نسل های آینده چیست. آیا مزایای ارائه شده توسط دارایی های دیجیتال بیشتر از FIAT ، Gold و غیره است؟ پس از تعیین این اولویت های آینده ، تصویر واضح تری خواهیم داشت که آیا آینده بیت کوین درخشان خواهد بود یا محکوم به فنا است.

کراکن گزارش خود را بسته و بیان می کند ، “اگرچه راه پیش روی بیت کوین نامشخص است ، اما یک چیز مسلم این است که بیت کوین ارزشمند است.”

برای مطالعه تجزیه و تحلیل کامل Kraken در مورد ارزش واقعی بیت کوین ، کلیک کنید اینجا.

بانک شدن

جدا از نگاه اخیر به ارزش ذاتی بیت کوین ، کراکن چند هفته پرمشغله ای را پشت سر گذاشته است. صرافی محبوب اخیراً هنگام تأیید در وایومینگ برای ایجاد اولین تبادل دارایی دیجیتال مجاز مستقر در ایالات متحده ، موج زد. انتظار می رود این صرافی “Kraken Financial” نامیده شود.

با این توانایی برای فعالیت به عنوان یک بانک اجاره دار ، Kraken Financial اهداف / اهداف خود را به جلو مشخص کرده است.

“از پرداخت قبوض و دریافت حقوق با ارز رمزنگاری شده تا درج دارایی های دیجیتال در اوراق بهادار سرمایه گذاری و تجارت ، Kraken Financial به مشتریان Kraken در ایالات متحده امکان می دهد تا به طور یکپارچه بین دارایی های دیجیتال و ارزهای ملی کار کنند.”

کراکن

دفتر مرکزی کراکن در سال 2011 تأسیس شده و در سانفرانسیسکو واقع شده است. با گذشت زمان از زمان راه اندازی ، تیم Kraken سیستم عامل خود را به یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده توسعه داده و توسعه داده است.

مدیر عامل شرکت ، جسی پاول ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me