banner
banner

Investing In Aave (AAVE) – همه آنچه باید بدانید

Aave یک سیستم وام غیرمتمرکز است که به افزایش منافع در بخش DeFi کمک می کند تا به اوج جدیدی برسد. این پروتکل نسل بعدی یکی از اولین پروتکل هایی بود که کاربران را قادر به وام ، وام و سود بهره دارایی های رمزنگاری کرد. از همه بهتر ، هنگام استفاده از Aave نیازی به واسطه نیست زیرا کل سیستم از طریق قراردادهای هوشمندی که در زنجیره بلوک Ethereum زندگی می کنند به صورت خودکار اجرا می شود.

از زمان معرفی آن ، توسعه دهندگان Aave بسیار مراقب بوده اند تا محصولات خود را بسازند شبکه قابل دسترسی برای همه دسترسی آزاد و سهولت استفاده از این سیستم عامل آن را برای سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی ایده آل می کند. در نتیجه ، Aave به یکی از محبوب ترین برنامه های DeFi در جهان تبدیل شده است.

Aave چه مشکلاتی را حل می کند?

Aave تلاش می کند تا به برخی از مهمترین موضوعاتی که خدمات سنتی وام با آن روبرو هستند ، رسیدگی کند. همانند سایر DeFi ، هدف اصلی پروژه تبدیل خدمات مالی متمرکز به معادلات غیرمتمرکز آنها است. در یک سناریوی عادی وام ، بانک ها وجوه شما را وام می دهند و سود می گیرند. حتی اگر آنها پول شما را وام می دهند ، شما هرگز به این سود سود سودآور دسترسی نخواهید داشت.

صفحه اصلی را حفظ کنید

صفحه اصلی را حفظ کنید

در اکوسیستم Aave ، همه چیز تغییر می کند. هرکسی می تواند رمزنگاری خود را به روشی غیر قابل اعتماد و غیر مجاز به سایر کاربران وام دهد. سود حاصل از وام دادن دارایی های شما مستقیماً به کیف پول شبکه شما پرداخت می شود. از این طریق ، Aave به انقلابی در زمینه وام های همتا کمک کرده و به تخم ریزی کل بخش DeFi با همان اهداف کمک کرده است..

مزایای Aave

هنگام استفاده از این پروتکل غیرمتمرکز مالی ، مزایای بسیاری به دست می آید. برای اولین بار ، شما در مورد کل پروسه ها و فعالیت های وام دهی شبکه شفافیت کسب می کنید. خدمات وام دهی سنتی به روشی بسته انجام می شود که شما را در مورد فعالیت های خود با بودجه خود تاریک می کند. با استفاده از Aave ، همه چیز در زنجیره بلوک است تا کل جامعه ببینند.

متن باز

با توجه به ماهیت باز بخش DeFi ، Aave پروتکل های وام خود را منبع باز ساخته است. کدگذاری متن باز به طور کلی ایمن تر است زیرا تحت بررسی دقیق همتایان جامعه قرار می گیرد. سرمایه گذاران باتجربه پروژه های منبع باز را به پروژه های خصوصی ترجیح می دهند زیرا می توانند از همه فعالیت ها و عملکردها اطمینان حاصل کنند. به این ترتیب هیچ خطر و هزینه ای پنهان وجود ندارد.

پروتکل غیر حضانت

Aave یک سیستم عامل غیر حضوری است ، به این معنی که هرگز ارز رمزنگاری شده شما را مستقیماً نگه نمی دارد. سیستم عامل های غیر حضوری آرامش بیشتری را ایجاد می کنند زیرا شما مالکیت دارایی های خود را حفظ می کنید. آنها همچنین خطر کمتری برای تبدیل شدن به هدف هکرها دارند زیرا هیچ کیف پول مملو از بودجه کاربران برای هک کردن وجود ندارد.

کنترل بدون مالکیت

یکی از بهترین ویژگی های Aave این است که پروتکل به یک وام گیرنده اجازه می دهد تا در معرض رمزارزهای مختلف قرار گیرد بدون اینکه کاملاً آنها را در اختیار داشته باشد. با استفاده از Aave می توانید بدون نیاز به تجارت دارایی های دیجیتالی مورد علاقه خود پاداش کسب کنید. این استراتژی خطر از دست دادن را کاهش می دهد.

Aave - توییتر

Aave – توییتر

گزینه های نرخ

کاربران Aave از انتخاب خوبی از گزینه های نرخ بهره لذت می برند. این سیستم برای دستیابی به اهداف سرمایه گذاری شما ، نرخ بهره ثابت و متغیری را ارائه می دهد. از همه بهتر ، هر زمان که بخواهید می توانید بین این ساختارهای هزینه جابجا شوید.

خصوصی

بسیاری از کاربران خوشحال می شوند که می دانند ماهیت غیرمتمرکز Aave آن را برای سرمایه گذاران با حریم خصوصی ایده آل می کند. هنگامی که از این پروتکل وام دهی نسل بعدی استفاده می کنید ، هیچ مرد میانی درگیر نمی شود. قابل توجه است ، شما مجبور نخواهید بود وقت خود را برای پر کردن طولانی بدون مستندات مشتری خود (KYC) یا مبارزه با پولشویی (AML) بدانید.

انتخاب

مجموعه بسیار خوبی از استخرهای وام در دسترس کاربران Aave است. در حال حاضر ، این شبکه از 17 دارایی مختلف پشتیبانی می کند. به طور خاص ، Dai stablecoin (DAI) ، سکه USD (USDC) ، True USD (TUSD) ، Tether (USDT) ، Synthetix USD (sUSD), بینانس USD (BUSD) ، Ethereum (ETH) ، ETHlend (LEND) ، نشانه توجه اساسی (BAT) ، Kyber Network (KNC) ، Chainlink (LINK) ، Decentraland (MANA) ، سازنده (MKR) ، Augur (REP) ، Synthetix Network (SNX) ، Bitcoin پیچیده (wBTC) و 0x (ZRX).

Aave چگونه کار می کند?

Aave یک سیستم وام P2P مبتنی بر Ethereum است که برخی ویژگی های جدید را به بازار معرفی می کند. برای به انجام رساندن این وظیفه ، توسعه دهندگان Aave استراتژی منحصر به فردی را ارائه دادند که متکی به وام های وثیقه ای و استخرهای وام است تا تجربه ای یکپارچه ایجاد کند.

توییتهای Aave را لمس کنید

توییتهای خسته کننده

برای استفاده از Aave ، وام دهندگان باید وجوه خود را به منابع نقدینگی شبکه واریز کنند. وام گیرندگان می توانند به این وجوه دسترسی پیدا کرده و مطابق میل خود وام بگیرند. برای وام گرفتن وجوه از محل نقدینگی ، کاربران باید مقداری وثیقه را که بزرگتر از مبلغ برداشت شده است قفل کنند. قابل ذکر است که ارزش این وثیقه براساس دلار آمریکا است.

اگر وثیقه زیر آستانه وثیقه گذاری لازم باشد ، سیستم به طور خودکار آنها را برای تصفیه قرار می دهد. سپس سایر کاربران می توانند این وجوه را با نرخ تخفیف خریداری کنند. این استراتژی تضمین می کند که حجم نقدینگی همیشه مثبت باقی بماند.

ذخیره

Aave همچنین یکی از اولین سیستم های وام P2P بود که صندوق های ذخیره ذخیره نقدینگی را معرفی کرد. این بودجه برای کمک به استخرها برای مقابله با نوسانات بازار استفاده می شود. علاوه بر این ، ذخایر به عنوان بیمه برای وام دهندگانی که وجوه آنها در دسترس خواهد بود ، هنگامی که آنها می خواهند آنها را از استخر نقدینگی حذف کنند ، خدمت می کنند.

اوراکل

جالب اینجاست که Aave از قدرت یک سیستم عامل رمزنگاری محبوب دیگر ، Chainlink (LINK) ، برای تعیین ارزش در زمان واقعی دارایی های وثیقه دار استفاده می کند. Chainlink شبکه ای غیر متمرکز از خطابه ها است. Oracles حسگرهایی خارج از زنجیره هستند که می توانند از طریق زنجیره بلوک ارتباط برقرار کنند. رویکرد غیرمتمرکز Chainlink به سخنوری ها به اطمینان از دقیق ماندن این سنسورها کمک می کند.

وام های فلش

Aave بازی را تغییر داد وقتی وام های سریع را وارد بازار کردند. این پروتکل های منبع باز به کاربران امکان می دهد سریع وام بگیرند بدون هیچ وثیقه ای. علاوه بر این ، وامهای فلش باید تا زمان استخراج بلوک بعدی Ethereum بازپرداخت شوند. این پروتکل های وام دهی سریع به کاربران امکان می دهد تا در مدت زمان کوتاهی کارهای زیادی را انجام دهند.

در درجه اول ، وام های فلاش برای فرصت های معاملات آربیتراژ استفاده می شود. می توانید وام را با یک رمز دریافت کنید و با یک دارایی که در قیمت بالاتر است ، آن را در سیستم عامل دیگری معامله کنید. همچنین می توانید از وام های فلاش برای تأمین اعتبار مجدد وام های سایر پروتکل های وام یا مبادله وثیقه استفاده کنید. برای این سرویس 0.3٪ هزینه در نظر گرفته شده است. قابل ذکر است ، این پروتکل به یکی از اجزای اصلی بیشتر سیستمهای کشاورزی با عملکردی که امروزه استفاده می شود تبدیل شد.

تغییر نرخ بهره

کاربران همچنین توانایی تغییر ساختار نرخ بهره خود را دارند. با استفاده از Aave می توانید در هر زمان بین نرخ های ثابت یا متغیر یکی را انتخاب کنید. نرخ متغیر بر اساس تقاضا در مجموعه نقدینگی به طور مداوم تغییر می کند. در مقایسه ، نرخ های ثابت بر اساس میانگین نرخ بهره یک دارایی طی 30 روز گذشته است.

Aave (AAVE)

AAVE رمز اصلی ابزار برای شبکه است. این رمز ERC-20 در نوامبر 2017 با نام دیگری وارد بازار شد. قابل توجه است که این رمز از زمان Aave ETHLand بوده است. با کمال میل ، AAVE یک دارایی تورمی است که امروز در ده ها صرافی ذکر شده است ، مهمترین آنها, بینانس. توسعه دهندگان قصد دارند تا به زودی AAVE را به عنوان رمز اصلی مدیریت شبکه در آورند.

aTokens

وقتی Aave را واریز می کنید ، aTokens دریافت می کنید. در مقایسه با ودیعه خود مبلغی معادل aotens دریافت خواهید کرد. این نشانه ها برای شبکه حیاتی هستند زیرا به شما امکان می دهند از فعالیت های وام خود سود کسب کنید.

aTokens

aTokens

تاریخچه Aave

Aave در سال 2017 وارد بازار شد. این پلت فرم اولین پروتکل وام دهی DeFi بود و با نامی کاملاً متفاوت ، ETHlend نامگذاری شد. بنیانگذار شرکت ، استانی کولچف ، بسیار مراقب بود که موانع فنی را برطرف کند تا هر کسی بتواند از این شبکه پیشرفته استفاده کند. قابل ذکر است که Aave در طی فروش گسترده مردم بیش از 16 میلیون دلار تضمین کرده است.

نحوه خرید Aave (AAVE)

امروزه به راحتی می توانید AAVE بگیرید. شما همیشه می توانید این رمز را مستقیماً از شبکه دریافت کنید. بسیاری از صرافی های معتبر از این رمز پشتیبانی می کنند. Binance ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان از نظر سرمایه بازار ، به کاربران خود AAVE ارائه می دهد.

شما می توانید AAVE را در خریداری کنید بینانس یا کراکن.

Investing In Aave (AAVE) - همه آنچه باید بدانید Investing In Aave (AAVE) - همه آنچه باید بدانید Investing In Aave (AAVE) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Aave

ذخیره سازی AAVE به همین راحتی است. این رمز را می توانید در هر کیف پول سازگار با ERC-20 مانند MyEtherWallet (MEW) و MyCrypto نگه دارید. سرمایه گذاران جدی از یادگیری وجود گزینه های کیف پول سخت افزاری نیز خوشحال خواهند شد. لجر نانو اس یا لجر نانو ایکس هر دو از این رمز DeFi پشتیبانی می کنند.

Aae – یک نیروی پیشگام در بازار

ثابت شده است که Aave نیروی محرکه نوآوری در بخش رمزنگاری است. این شبکه خیلی جلوتر از منحنی DeFi بود. به همین ترتیب ، اکنون یکی از بزرگترین بازیکنان این بخش است. کاربران هنگام استفاده از Aave از یک تجربه ساده و ایمن DeFi برخوردار می شوند. به همین دلایل ، شما می توانید انتظار داشته باشید که در هفته های آینده چیزهای بیشتری از این شبکه مبتکرانه بشنوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me