banner
banner

بررسی CEX.IO: همه آنچه باید بدانید

بررسی کامل CEX.IO ما نشان می دهد که این یکی از بهترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده برای دریافت اولین بیت کوین شما است. شما می توانید BTC را با اعتبار از طریق یکی از نرم ترین و رابط کاربری مناسب برای مبتدیان در وب خریداری کنید و در صرافی منحصر به فرد آن تجارت کنید.

اما زیر سطح زیادی پنهان است که شما باید قبل از خرید یا تجارت بدانید. این جدیدترین بررسی CEX.io در وب است. من هر کجا که گشتم یک تعداد اطلاعات غلط و گمراه کننده و صریح در مورد مبادله پیدا کردم. برای کشف حقیقت در مورد هزینه ها ، تأیید ، پشتیبانی ، امنیت و سایر موارد مرتبط با این تبادل اطلاعات را بخوانید.

CEX.IO یک واسطه و صرافی بیت کوین مستقر در لندن است که از سال 2013 یکی از اصلی ترین بازارهای این بازار است. مکانیسم خرید و فروش ساده ، فضای منحصر به فرد تجارت (در مورد این موارد بعداً بیشتر) ، اعتماد بالای جامعه و UX سیال بیش از 1 مورد را حفظ می کند میلیون کاربر قوی که بارها و بارها برمی گردد.

شاید منحصر به فردترین ویژگی آن این باشد که چقدر می تواند ویژگی های تجاری را با سادگی تعادل بخشد. CEX موفق به ارائه طیف وسیعی از گزینه ها (معاملات حاشیه ای ، سفارشات پر کردن یا کشتن و غیره) می شود اما همچنان یکی از ساده ترین و مناسب ترین سیستم عامل های مبتدی در بازار است.

اگر به دنبال مکانی سریع ، آسان و مطمئن برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری / بدهی هستید ، مطابقت پیدا کرده اید. اما مراقب باشید – هزینه ها بالا است و بسیاری از آنها در چاپ خوب هستند. همچنین ، از فوریه 2018 ، پشتیبانی بیش از حد سنگین است و برداشت دلار از دلار و GBP تعلیق شده اند. توضیحات کامل را از اینجا بخوانید اعلامیه رسمی شرکت.

با وجود نقص ، CEX.IO همچنان یک تبادل قوی است. شما فقط باید قبل از شروع کار چند نکته در مورد آن بدانید.

طرفداران:

 • مبتدی-پسند
 • عالی UX
 • گزینه های کارت اعتباری
 • شست بالا Altcoins جدید به صورت دوره ای اضافه می شود

موارد منفی:

 • هزینه های بالا
 • تعداد کمی سکه
 • شماره های پشتیبانی از شست

Contents

ویژگی های CEX.io

امنیت

تبادل با ثبت شده است فینسن, بسیار پایدار است و هرگز مسائل امنیتی نداشته است. اگر آنها در مورد سردخانه و سایر اقدامات امنیتی شفاف تر بودند ، می توانستم نمره بالاتری به آنها بدهم.

تجارت

جفت های تجاری زیادی وجود ندارد و رابط کاربری آن ساده است. هرچند ممکن است چیز بدی نباشد. گزینه های معاملاتی حاشیه نیز یک امتیاز مهم است.

خطوط دوستانه مبتدی

خرید با کارت اعتباری ، سفارشات پر کردن یا کشتن (بعداً توضیح خواهم داد. هیچ کس آسیب نمی بیند) و یک رابط خرید و فروش و تجارت ساده؟ نمی تواند خیلی بهتر از این شود.

هزینه ها

هزینه های Cex بسیار بالا است ، اما شما برای راحتی کار خود حق بیمه پرداخت می کنید. خرید BTC با کارت اعتباری ارزان نیست ، اما معاملات قابل کنترل هستند.

تایید

تأیید مورد نیاز است اما سنگین نیست مگر اینکه بخواهید یک حساب کاربری نامحدود داشته باشید.

تجارت

پشتیبانی از اواخر قبل (20/2/18) بیش از حد سنگین بوده و تأیید / برداشت ها کابوس بوده است. این شرکت ادعا می کند که نیروی کار خود را 300٪ افزایش داده است ، بنابراین ما خواهیم دید که آیا اوضاع تغییر می کند یا خیر.

به طور کلی

آنچه که هست ، CEX مبادله ای محکم است. استفاده از آن ساده است و BTC خود را به راحتی دریافت می کنید ، اما هزینه راحتی آن را پرداخت می کنید. اگر می خواهید وارد بازی شوید ، ارزش بالایی دارد. اگر باتجربه تر هستید ، به جای دیگری نگاه کنید.

تبادل اطلاعات

 • تاسیس شده: 2013.
 • مدیر عامل: اولکساندر لوتسکیویچ.
 • ارزها: Crypto – BTC، ETH، DASH، XRP، XLM، BTG، BCH، ZEC، GHS | فیات – USD ، EUR ، GBP ، RUB. اطلاعات کامل در دسترس است Cryptocoincharts.info.
 • گزینه های پرداخت: رمزنگاری ، SEPA ، بانک بانکی ، کارت اعتباری.
 • تایید: آره.
 • برنامه: آره.
 • بازرگانی مارجین: آره.
 • مقر: لندن.
 • هزینه ها: 7٪ هزینه معامله | هزینه های معاملات سازنده ساز (0٪ -. 25٪) | هزینه های واریز / برداشت

درباره CEX.IO

CEX.IO جهان بود اولین ارائه دهنده ماینینگ ابر. قدمت آن به تاریخ ماقبل بیت کوین در سال 2013 تاسیس شده است. امروز ، این یک ارز مبادله ای چند منظوره است که به کاربران امکان می دهد تا بیت کوین را با یک کارت اعتباری بصورت یکپارچه خریداری و معامله کنند (28 جفت معاملاتی). بیش از یک میلیون کاربر بیشتر به دلیل UX ، سهولت خرید و عملکرد بین پلتفرمی مورد اعتماد هستند.

این یکی از ساده ترین مکانیسم های خرید / فروش وب ، و همچنین پوشش جهانی ، طیف وسیعی از گزینه های پرداخت و ثبات مالی بسیار مورد توجه (روابط بانکی قوی و ثبت نام مالی در انگلیس / ایالات متحده) را ارائه می دهد..

تقریباً به اندازه بعضی از رقبا بزرگ نیست (شماره 39 از نظر حجم از فوریه 2018). اما این مانع از داشتن یک کتاب سفارش بسیار روان و اجرای سریع تجارت نمی شود. همه اینها باعث می شود که شاید ابتدایی ترین صرافی بیت کوین باشد.

با این حال ، در چند وقت اخیر نگرانی های واقعی در مورد مبادله وجود داشته است. جدا از هزینه ها ، برخی از اشکالات عمده پشتیبانی نیز وجود دارد. همچنین ، عملکرد هنوز نسبتاً محدود است.

افراد مبتدی تجربه خرید و تجارت CEX.IO را دوست دارند. پیشکسوتان فصلی ممکن است نباشند.

باید بخوانید: آیا CEX.IO کلاهبرداری است؟ | چرا همه نگران CEX هستند?

ایمنی اولویت شماره 1 کلیه سرمایه گذاران و بازرگانان بیت کوین است. به همین دلیل تعجب آور نبود که سوال “آیا CEX.IO کلاهبرداری است؟” یکی از سوالات رایج در سراسر وب بود.

پاسخ منفی است CEX.IO یک مبادله قانونی است که در انگلستان گنجانیده شده و دارای مجوز مالی جدی است. همچنین دارای تعداد زیادی از کاربران راضی است. آنها پول شما را نمی دزدند.

بنابراین مسئله مهم چیست?

Bitcoin Reddit با موضوعاتی در مورد شهرت مبادله همراه بود. Google خیلی مهربان نبود ...

Bitcoin Reddit با موضوعاتی در مورد شهرت مبادله همراه بود. Google خیلی مهربان نبود …

همچنین می توانید نتایج زیادی را در SERP پیدا کنید

اخیراً ، اتهاماتی در مورد کلاهبرداری CEX.IO مطرح شده است زیرا کاربران برداشت های خود را دریافت نکرده اند و بدون پاسخ بوده است. با این حال ، این فقط یک وحشت معمولی در اینترنت است. پشتیبانی بسیار سنگین است و ارائه دهندگان پرداخت CEX.IO نیز تحت فشار هستند. این امر باعث شده بسیاری نتوانند فوراً پول خود را بگیرند. در اینجا برخی از موضوعات بحث در مورد این موضوع وجود دارد:

هر بار پشتیبانی برای کاهش نگرانی همه نشان داده می شد. این یک تأخیر است و باز کردن بلیط با پشتیبانی به سرعت بخشیدن به روند کار کمک می کند. فقط 3000 ایمیل در روز برای آنها ارسال نکنید.

آیا CEX.IO بی خطر است؟ آره. این چرا ….

گذشته از اقدامات امنیتی پیشگیرانه خود (سردخانه ، سیاست ضد تقلب) ، عوامل خارجی وجود دارد که ثابت می کند CEX.IO مبادله ای ایمن است:

 • ثبت نام در FinCen
 • ثبت نام در انگلستان
 • مشارکت با بانک ها
 • رهبری شفاف
 • سردخانه
 • تمام سپرده های کاربران از سال 2013 اعتبار داده شده اند
 • در تاریخ هیچ هک نیست

همه این عوامل باعث می شوند که من باور کنم CEX.IO یک مبادله امن و معتبر است … آنها فقط کمی کند هستند.

هرگز مبالغ بزرگ CRYPTO را در بورس رها نکنید. اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه بیت کوین خود را با خیال راحت ذخیره کنید تا هرگز هک نشود ، باید این مقاله را در مورد ذخیره سازی امن بیت کوین بخوانید.

هرگز مبالغ بزرگ CRYPTO را در بورس رها نکنید. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه بیت کوین خود را با خیال راحت ذخیره کنید تا هرگز هک نشود ، باید این مقاله را بخوانید این مقاله در مورد ذخیره سازی امن Bitcoin.

توضیحات “هزینه های پنهان” CEX.IO | هزینه های CEX.IO برای خرید با کارت اعتباری چیست?

CEX.IO هزینه بالایی برای خرید BTC دارد ، اما این هزینه های “پنهان” است که اینترنت را تسلیم می کند. بیایید ابتدا با برخی از هزینه های اساسی شروع کنیم ، قبل از اینکه بدانیم چرا آنها چنین هزینه های پنهانی دارند.

هزینه های معامله

اگر می خواهید BTC را با کارت اعتباری خریداری کنید ، هزینه معامله از شما کسر می شود 7٪. مثال: اگر 1000 دلار BTC بخرید ، فقط 930 دلار دریافت می کنید.

هزینه های تجارت

این صرافی از یک جدول هزینه طبقه بندی ، سازنده / گیرنده استفاده می کند. هزینه ها از 25٪ برای گیرندگان حداکثر تا 0٪ برای سازندگان با حجم زیاد متغیر است. برای توضیح در مورد هزینه های سازنده / گیرنده ، مراجعه کنید این مقاله مفید از حقایق CryptoCurrency.

طبق معمول همه هزینه ها به حجم تجارت 30d بستگی دارد

هزینه های حاشیه معاملات

0٪ -2٪. برای برنامه کامل هزینه ، لطفاً مراجعه کنید بخش هزینه های وب سایت CEX.IO.

گزینه های پرداخت CEX.IO برای مشتریان ایالات متحده / اتحادیه اروپا چیست?

یک دلیل که مبتدیان این شرکت را دوست دارند ، دامنه گزینه های ارزی است. CEX.IO کارتهای اعتباری ، سیمهای بانکی ، رمزنگاری و ارز فیات (USD ، EUR ، GBP ، RUB) را می پذیرد. هزینه های سپرده و برداشت مناسب است. در اینجا نمودار هزینه از سایت آمده است:

در اینجا مروری بر هزینه های واریز و برداشت در Cex.io است

چرا اینترنت از “هزینه های پنهان” CEX.IO متنفر است

هنگامی که برای خرید BTC یا تجارت رمزنگاری در CEX.IO می روید ، بلافاصله متوجه خواهید شد که چیزی ماهیانه در جریان است: نرخ ارز WAY بالاتر از سایر مبادلات است.

من تصمیم گرفتم به سرعت مقایسه کنم 1000 دلار از CEX.IO چه چیزی شما را خریداری می کند و چه چیزی شما را در بازار آزاد جذب می کند (18/2/20).

در CEX.IO

هزینه های پنهان به این معنی است که شما بیت کوین کمتری خریداری خواهید کرد

در بازار آزاد

قیمت بیت کوین در بازار آزاد

هزینه خرید BTC از CEX.IO تقریباً 10٪ بیشتر از بازار آزاد است. اکنون بگویید که با کارت اعتباری در حال خرید هستید – نه تنها در حدود 10٪ کمتر از آنچه که باید دریافت می کنید ، بلکه 7٪ کارمزد معامله نیز پرداخت می کنید. درمجموع ، شما 17 ~ پریش پرداخت می کنید. این STEEP است. این بستگی به این دارد که شما برای راحتی خود چقدر ارزش قائل هستید.

یکی از توجیهات قیمت های بالاتر این است که بورس باید مکانیسم تجارت خود را “پر یا کشتن” جبران کند.

تجارت پر کردن یا کشتن چیست؟ – Fill-or-Kill (FOK) نوعی معامله است که در آن باید سفارش به طور کامل پر شود یا از بین برود. در حقیقت ، معنای این امر این است که اگر توافق کنید 1 BTC را با نرخ مشخصی خریداری کنید ، قطعاً آن را با همان نرخ (یا نرخ پایین تر) دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال ، در صرافی های دیگر ، شما پیشنهادی برای خرید با قیمت مشخص ارائه می دهید و منتظر می شوید تا سفارش توسط بازار پر شود. ممکن است فقط تا حدی پر شود یا اصلاً پر نشود. در CEX.IO ، این قیمت تضمین شده است. در اینجا یک ویدیوی مفسر عالی در مورد پر کردن یا کشتن دستورات از موسسه دارایی NY.

هزینه های CEX.IO چگونه مقایسه می شوند?

CEX.IO هزینه های سنگینی دارد. اما در اینجا نحوه مقابله با رقبا در زمینه های دیگر آمده است.

 • 30 هزار دلار اعتبار ندارد.
 • مهر بیت: .25٪ هزینه معاملاتی | هزینه کارت اعتباری 5٪
 • Bittrex: .25٪ هزینه معاملات.
 • LocalBitcoins: بدون “هزینه” | کمیسیون فروش 1٪ | قیمت بالاتر سکه
 • Bitfinex: سازنده: .1٪ / سازنده: .2٪

نحوه خرید بیت کوین در CEX.IO | ثبت نام ، تأیید ، خرید و تجارت BTC

توجه داشته باشید: به دلیل بارگیری بیش از پیش ، ثبت نام های جدید کاربران تا اخطار بعدی تعلیق شده است. ثبت نام به زودی باز می شود. (فوریه ، 2018).

ثبت نام در CEX.IO نسبتاً آسان است و تأیید صحت به اندازه سایر صرافی ها دشوار نیست. در اینجا نحوه شروع کار آمده است.

1) ایمیل خود را ثبت و تأیید کنید

به CEX.IO بروید و روی ثبت در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

به CEX.IO بروید و روی ثبت در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

با انتخاب ایمیل یا فیس بوک یا حساب Google خود در مبادله ثبت نام کنید.

با انتخاب ایمیل یا فیس بوک یا حساب Google خود در مبادله ثبت نام کنید.

2) احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید

از شما خواسته می شود تا امنیت 2FA را تنظیم کنید. انجام دهید.

از شما خواسته می شود تا امنیت 2FA را تنظیم کنید. انجام دهید.

3) تأیید شوید

از مارس 2018 ، برای استفاده از CEX.IO باید تمام حساب ها تأیید شود. همه حسابهای فعلی که تأیید نشده باشند نمی توانند به هیچ یک از خدمات Cex.IO دسترسی داشته باشند. راستی آزمایی در طبقات وجود دارد و نسبتاً آسان است. شرایط تأیید بسته به کشور متفاوت خواهد بود. تعدادی از اسناد عادی عبارتند از:

 • نام
 • سلفی با کارت اعتباری
 • سند هویت دولتی
 • اثبات آدرس

CEX.IO در حال حاضر دارای طبقات مختلف با سطوح مختلف تأیید ، قابلیت ها و محدودیت ها است (در بخش بعدی بیشتر در این باره). برای توضیح کامل ، مراجعه کنید به بخشهای تأیید وب سایت.

همه اسناد مورد نیاز را بارگذاری کنید

4) وجوه واریزی

CEX.IO طیف وسیعی از گزینه های پرداخت را ارائه می دهد. اگر قبلاً رمزنگاری کرده اید ، حساب خود را تأمین کنید. برای واریز می توانید از بین ویزا / مسترکارت ، بانک (سیم بانکی SEPA یا ایالات متحده) یا سرمایه رمزنگاری انتخاب کنید. روی دکمه بزرگ واریز سبز از برگه خرید / فروش کلیک کنید و به کار خود بپردازید.

5) خرید بیت کوین

خیلی راحت تر از این نمی شود. مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید را کلیک کنید. این عالی است.

زیبا نیست؟

زیبا نیست?

محدودیت های CEX.IO برای کاربران تأیید شده چیست?

در حال حاضر ، CEX.IO دارای 4 سطح مختلف تأیید است که هرکدام محدودیت ها و قابلیت های خاص خود را دارند. توجه داشته باشید که از مارس 2018 پایه ای دیگر در دسترس نخواهد بود محدودیت های VISA به شرح زیر است:

 • پایه ای: 1000 دلار روزانه | ماهانه 3000 دلار
 • تأیید شده: 3000 دلار روزانه | ماهانه 30000 دلار
 • تأیید شده به علاوه / شرکت: 10،000 دلار روزانه | ماهانه 100000 دلار

برای نقل و انتقالات بانکی, تأیید شده حسابها محدودیت روزانه 200000 دلار و ماهانه 500000 دلار دارند. به علاوه تأیید شده و شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی حسابها دارند بدون محدودیت.

بررسیهای CEX.IO | آیا CEX.IO قابل اعتماد است?

وب می تواند مکانی تاریک و ترسناک باشد. این چیزی است که به غیر از نوع به چیزهایی که آنها را دوست ندارد. به همین دلیل من تعجب کردم که CEX.IO علی رغم تعداد زیادی شکایت ، خیلی خوب ایستاد. به طور کلی ، جامعه سهولت خرید و راحتی را دوست دارد اما هزینه های به اصطلاح “پنهان” آن را تحقیر می کند. همچنین ، پشتیبانی یک پسر شلاق برای کاربران Reddit با هر نام ، سن و عقیده بوده است.

در اینجا یک نگاه سریع به خوب ، بد و زشت است.

نظرات مثبت CEX.io

وقتی نوبت به وحشت می رسد ، بهتر است اجازه دهید سرهای خنک تر غالب شوند. بنابراین این بدان معناست که وقتی مردم از گرفتن پول خود دیوانه می شوند ، بهتر است به جای صحبت کردن با سخنان نفرت انگیز از انجمن های ناشناس ، به افرادی که استدلال خوبی دارند گوش فرا دهید. برخی از رسانه های معتبر بسیار به CEX.IO فکر می کنند. مثلا:

بررسی مثبت CEX.io بررسی مثبت دیگر

بررسی های مثبت به میزان عالی بودن آن برای مبتدیان و گستردگی گزینه های پرداخت توجه دارند. به طور کلی ، به عنوان یک مبادله بسیار معتبر ، مبتدی پسند و راحت دیده می شود.

بررسی های منفی CEX.io

اینترنت؟ پر از حرف زباله و منفی؟ خوب من هرگز! بررسی های منفی عمدتاً بر روی قیمت ها (که بسیار خنده دار است ، زیرا هیچ کس کسی را مجبور به استفاده از این ارز نمی کند) و زمان انتظار می شود. وقتی مشتری پاسخ می دهد ، پشتیبانی مشتری به طور کلی خوب است … انتقادات از سایه زدن آن گرفته تا کلاهبرداری صریح و روشن است.

بررسی منفی در Reddit نتایج جستجوی منفی در Google

به طور کلی ، موارد منفی کمی واکنش بیش از حد دارند. من قبلاً به همین دلیل توضیح داده ام ، بنابراین برای درک بهتر ، بخشهای قبلی را مشاهده کنید.

3 کارگزار برتر جایگزین برای CEX.IO

CEX.IO هزینه ها را کم نمی کند. شما برای راحتی کار گران می پردازید. در اینجا برخی از کارگزاران جایگزین برای خرید بیت کوین بدون پول نقد در میراث خانواده مقدس شما آورده شده است.

1) Coinbase

آرم مبادله Coinbase

این پایگاه برای کسانی است که وارد دنیای رمزنگاری می شوند. سکه دارد Coinbase است. Coinbase کارگزار برجسته در جهان است. بیش از 50 میلیون دلار رمزنگاری در اینجا توسط بیش از 10 میلیون مشتری مبادله شده است. اگر می خواهید بیت کوین را با سرعتی کمتر از نیمی از CEX.IO سریع دریافت کنید ، اینجا مکان است. اگر در جایی زندگی می کنید که Coinbase از آن پشتیبانی نمی کند ، از CEX.IO استفاده کنید. اگر در جای دیگری زندگی می کنید و می خواهید سریع BTC بخرید ، coinbase را انتخاب کنید. هزینه: 3.5٪ فقط مطمئن شوید که ما را بخوانید بررسی صرافی Bitcoin Coinbase اولین.

2) LocalBitcoins.com

آرم LocalBitcoins.com

LocalBitcoins شبکه ای نظیر به نظیر است که کاربران مستقیماً با یکدیگر بیت کوین معامله می کنند. این به هیچ تأییدی احتیاج ندارد و شما می توانید BTC را با 100٪ پرداخت به صورت ناشناس خریداری کنید. از نظر فنی ، هزینه ای وجود ندارد زیرا صرافی در معامله دخیل نیست. با این حال ، قیمت های بالاتر بیت کوین را پیدا خواهید کرد. نکته مثبت این است که شما می توانید از هر چیز ارزشمندی برای خرید BTC استفاده کنید. نکته منفی خطر موجود است. حتماً مقاله ما را بخوانید بررسی کامل LocalBitcoins ابتدا بدانید که چگونه می توانید با خیال راحت تجارت کنید.

3) کویناما

آرم Coinmama

Coinmama یک کارگزار اسرائیلی است که امکان خرید سریع و آسان بیت کوین را با کارت اعتباری فراهم می کند. یک نکته مثبت این است که برای خرید 150 دلار یا کمتر نیازی به تأیید نیستید. کمی گرانتر از پایه سکه است اما هنوز هم از CEX.IO کمتر است. قیمت Coinmama در حال حاضر هزینه 5.5٪ را شامل می شود و شما برای خرید کارت اعتباری 5٪ هزینه پردازش را پرداخت می کنید. گران است ، اما هنوز هم CEX.IO را شکست می دهد.

Coinbase در مقابل CEX.IO | کدام صرافی برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری بهترین است?

واسطه گری بیت کوین یک بازی رقابتی است. و وقتی در این راکت هستید ، هیچ راهی برای جلوگیری از مقایسه با سگ برتر وجود ندارد. CEX.IO از این سرنوشت فرار نمی کند. Coinbase یک رهبر بدون چالش در این حوزه است ، بنابراین فقط مقایسه این رقیب اروپایی با معادل سطح آن کاملاً درست است. بیایید ببینیم چه کسی برای خرید اولین BTC شما برتر است.

ویژگی های Coinbase

 • ارزها: بیت کوین ، بیت کوین کش (برای دیدن اینجا کلیک کنید) یک فیلم توضیح دهنده در مورد Bitcoin Cash) ، Ethereum ، Litecoin.
 • پرداخت: کارت های اعتباری / نقدی ، انتقال وجه ، حساب بانکی.
 • تایید: آره.
 • سرعت: فوری برای کارتهای اعتباری | 1-5 روز برای بانک یا سیم.
 • برنامه: آره.
 • GDAX: GDAX یک صرافی بیت کوین وابسته به Coinbase است که در آن می توانید با سایر کاربران ارزهای رمزپایه تجارت کنید. به راحتی می توانید پول بین آنها جابجا کنید.
 • مقر: سانفرانسیسکو.

طرفداران:

 • خرید مبتدیان برای بیت کوین آسان است
 • خرید فوری با کارت های اعتباری
 • کاملاً بیمه شده
 • انگشت شست معتبر و امن

موارد منفی:

 • ارزهای محدود
 • نداشتن ابزارهای عمق
 • thumbs-down پشتیبانی محدود

سر به سر

 • امنیت: Coinbase.
 • هزینه ها: Coinbase.
 • امکانات: CEX.IO.
 • ارزها: CEX.IO.
 • تایید: شستشو.
 • UX: شستشو.
 • تجارت: CEX.IO.
 • شهرت، آبرو: Coinbase.
 • نتیجه: شستشو.

این واقعاً به آنچه شما از سیستم عامل خود انتظار دارید برمی گردد. اگر تازه واردی هستید که می خواهید اولین بیت کوین خود را خریداری کنید ، قطعاً Coinbase گزینه برتر است. با این حال ، اگر شما اروپایی هستید ، گزینه های SEPA (و گزینه های RUB برای روس ها) CEX.IO را کمی جذاب تر می کند. همچنین ، CEX.IO ویژگی های بسیار جالبی را ارائه می دهد در حالی که هنوز طراحی مبتدیانه را حفظ کرده است.

حکم: Coinbase برای آمریکای شمالی و مبتدیان مطلق. CEX.IO برای یورو و افرادی که به دنبال برخی از ویژگی های پیشرفته تر هستند.

سXالات متداول CEX.IO | آیا لجیت است؟ آیا آمریکایی ها می توانند از آن استفاده کنند؟ آیا به تأیید احتیاج دارم؟ و خیلی بیشتر

س: چرا نمی توانم USD را برداشت کنم?

آ: پرداخت USD و GBP از هم اکنون به حالت تعلیق درآمده است تا زمان پاک شدن پرونده عقب مانده. لطفا صبور باشید.

س: آیا CEX.IO بی خطر است?

آ: آره. این شرکت هم در انگلیس و هم در ایالات متحده با موسسات مالی ثبت شده است و در تاریخ خود هیچ گونه حادثه ای نداشته است.

س: چرا بیت کوین اینقدر گران است?

آ: زیرا CEX.IO برای جبران خدمات دیگر هزینه هایی را در قیمت گذاری خود اعمال می کند.

س: آیا CEX.IO نیاز به تأیید دارد?

آ: آره. از ماه مارس ، همه حساب ها باید تأیید شوند.

س: آیا CEX.IO از Ripple و Bitcoin Cash پشتیبانی می کند?

آ: آره.

س: CEX.IO کدام کشورها موجود است?

آ:

کشورهایی که در CEX.IO محدود هستند

س: من پاسخی نگرفته ام و پول من نمایش داده نمی شود. دارای CEX.IO همه چیز را از من سرقت کرده است?

آ: نه. آنها در طول تاریخ خود هرگز چنین حادثه ای نداشته اند. لطفاً صبور باشید و بلیط جدیدی را باز کنید یا به آنها مراجعه کنید بیت کوین Reddit. فقط به دلیل اضافه بار بیشتر طول می کشد.

Crypto مثبت و دوست نداشتن و دوست نداشتن

دوست دارد

 • بازرگانی مارجین
 • رابط کاربری ساده
 • خرید آسان
 • شست طراحی عالی
 • thumbs-up ترکیبی بزرگ از ویژگی ها و سادگی

دوست ندارد

 • هزینه های سنگین
 • ارزهای محدود

حکم نهایی در مورد بررسی CEX.IO من

CEX.IO یک بیت کوین معتبر ، مطمئن و قابل اعتماد است که در آسان سازی زندگی مبتدیان بسیار عالی عمل می کند. این یک روش عالی (اما گران) برای خرید اولین بیت کوین و سهولت در تجارت است. حتی اگر به همان سادگی که می آید وجود دارد ، برخی از ویژگی های اضافی نیز وجود دارد که به شما کمک می کند طناب ها را یاد بگیرید.

به طور کلی ، هزینه های بالا به این معنی است که فقط اگر ارزش راحتی و سادگی را داشته باشید ارزش آن را دارد. اگر در اتحادیه اروپا هستید و می خواهید روشی سریع و آسان برای گرفتن مقداری رمزنگاری بدون نگرانی داشته باشید ، ایمن ، قابل اعتماد است و هزینه های سپرده گذاری خیلی بد نیست. اگر در جای دیگری هستید که کارگزار دیگری از آن خدمات می گیرد ، شاید باید جای دیگری را جستجو کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me