banner
banner

بررسی LocalBitcoins: همه آنچه شما باید بدانید

اگر شما می خواهید بلافاصله بیت کوین بخرید و هفته ها یا ماه ها برای تأیید صبر نکنید ، بررسی کامل LocalBitcoins ما را بررسی کنید. LocalBitcoins راهی عالی برای بدست آوردن سریع رمزنگاری بدون بروکراسی است. اما چیزی شبیه به سایر صرافی های ارز رمزنگاری شده نیست. اگر اقدامات احتیاطی مناسب را انجام ندهید ، می توانید تمام سکه های خود را گم کنید یا قربانی یکی از بسیاری از کلاهبرداران شوید در کمین بورس است.

خبر خوب این است که با راهنمایی صحیح ، می توانید یک تجربه سریع ، مطمئن و سرگرم کننده داشته باشید که منجر به سود زیادی در رمزنگاری شود. این بررسی LocalBitcoins به شما همه چیزهایی را که باید درباره شروع کار و تجارت ایمن در بزرگترین صرافی بیت کوین نظیر به نظیر در جهان بدانید ، به شما یاد می دهد.

LocalBitcoins.com در سراسر جهان در دسترس است!

LocalBitcoins.com در سراسر جهان در دسترس است!

LocalBitcoins (LBC) یک فنلاندی است تبادل بیت کوین از نظیر به نظیر مستقر در هلسینکی. در حال حاضر در تقریباً 16000 شهر در 248 کشور تاجر دارد. امکان استفاده از تقریباً هر روش پرداختی در زیر نور آفتاب (کارت هدیه Walmart دارید؟ می توانید بیت کوین دریافت کنید!) ، این یک روش عالی برای دریافت بدون دردسر سکه است. دنیا توجه می کند – فقط در یک سال گذشته بازدید سایت دو برابر شده است!

هرچند خالی از لطمه نیست. اگر برخی از اشتباهات رایج LocalBitcoins را مرتکب شوید ، هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. نگران نباشید ، روزانه هزاران معامله بدون مشکل اتفاق می افتد.

طرفداران:

 • بسیار خصوصی
 • معاملات فوری
 • در سراسر جهان موجود است
 • طیف گسترده ای از روش های پرداخت
 • در برخی موارد محدودیت وجود ندارد

موارد منفی:

 • قیمت های بالاتر
 • فقط بیت کوین
 • مقررات شست. پایین
 • شست به پایین ریسک نسبتاً زیاد

امکانات

امنیت

علی رغم تعداد کلاهبرداری ها و ریسک نسبتاً زیاد ، این سایت دارای تعدادی ویژگی امنیتی است که به کاربران در انجام معاملات ایمن کمک می کند.

حریم خصوصی

تأیید لازم نیست با این حال ، برخی از کاربران برای معاملات بزرگتر به تأیید احتیاج دارند. LocalBitcoins.com یکی از خصوصی ترین راه های خرید رمزنگاری است.

راحتی در استفاده

یک رابط کاربری ساده ، تمام روش های پرداخت قابل تصور ، معاملات سریع – چه چیزی را دوست ندارید؟ تنها نکته منفی عادت به معیارهای بررسی کاربر و یافتن شریک تجاری است.

پشتیبانی

پشتیبانی معمولاً پاسخگو است و سایت دارای شکایتی برای طرح شکایت است. هرچند فقط ایمیل است.

به طور کلی

LocalBitcoins یک روش سریع ، راحت و خصوصی برای خرید / فروش بیت کوین است و هیچ مانعی برای ورود ندارد. با این حال ، در مقایسه با سایر مبادلات بسیار خطرناک است.

درباره LocalBitcoins

LocalBitcoins از روح بیت کوین استقبال می کند.

LocalBitcoins از روح بیت کوین استقبال می کند.

LocalBitcoins یک راه اندازی جهانی بیت کوین فنلاندی در سراسر جهان است که از هلسینکی مستقر است و به کاربران فرصت می دهد ارز محلی خود را با بیت کوین مبادله کنند. این اغلب “Craiglist” بیت کوین نامیده می شود.

برخلاف یک کارگزار یا صرافی سنتی ، این یک شبکه نظیر به نظیر (P2P) است. کاربران تبلیغات می کنند ، قیمت ها و نیازهای خود را تعیین می کنند و مبادلات را خودشان انجام می دهند.

این مرکز توسط Jeremias Kangas در سال 2012 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین مبادلات تجاری است. این صرافی جهانی گزینه های گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، به همین دلیل برای معامله گران فصلی و گاه به گاه بسیار جذاب است. از آنجا که شما مستقیماً با افراد دیگر سروکار دارید ، روند کار سریع و سریع است. اغلب می توانید سکه های خود را فوراً دریافت کنید.

این روش های امن (تا حدودی) ، سریع و راحت برای خرید رمزنگاری مستقیماً از سایر کاربران ارائه می دهد. حتی به شما پیشنهاد می شود که شما شخصاً ملاقات کنید. همه این کارها از طریق یک رابط ساده با یک مدل ساده انجام می شود.

از آنجا که شما مستقیماً با دیگران سروکار دارید ، کلاهبرداری یک تهدید مشترک است. خوشبختانه ، ابزارهای زیادی برای کمک به شما در تصمیم گیری درست وجود دارد.

LocalBitcoins چگونه کار می کند؟?

LocalBitcoins محبوب ترین شبکه (P2P) است. این یک مدل متفاوت از کارگزاران (Coinbase) یا مبادلات سنتی (Bittrex) است.

شبکه P2P نوعی تبادل بیت کوین است که کاربران مستقیماً با یکدیگر معامله می کنند. این یک فرآیند واقعاً غیرمتمرکز است. با استفاده از کارگزاران یا صرافی ها ، قیمت رمزنگاری با نرخ بازار تعیین می شود و مستقیماً از طریق سیستم عامل با قیمت ثابت خریداری یا فروخته می شود. با LocalBitcoins ، فروشنده نرخ و شرایط خود را تعیین می کند و خریداران به آن تبلیغات پاسخ می دهند. از آنجا می توانید شخصاً ملاقات کنید یا از گزینه های پرداخت آنلاین برای تکمیل مبادله با یکدیگر استفاده کنید.

دلیل اینکه Craigslist of Bitcoin نامیده می شود این است که شباهت زیادی به یک وب سایت تبلیغات طبقه بندی شده دارد. کاربران تبلیغات را با نام کاربری (اغلب ناشناس) ایجاد می کنند و خریداران پاسخ می دهند. LocalBitcoins در شرایط تجارت یا پردازش پرداخت نقش ندارد. در حین معاملات فقط به عنوان سپرده عمل می کند (این اصطلاح را بخاطر بسپارید. امنیت شما به آن بستگی دارد).

فروشندگان می توانند روش های پرداخت ، مشخصات تأیید ، قیمت و محدودیت های خود را تنظیم کنند. در کنار هر نام کاربری تعداد معاملات تایید شده و امتیاز بازخورد وجود دارد. این عکس صفحه را ببینید

پرداخت ، قیمت و محدودیت ها به وضوح قابل مشاهده هستند. معاملات و بازخورد تأیید شده در زیر پیکانها قابل مشاهده است. هر کاری که CardsMoney در پایین انجام می دهد ، باید کار کند. 10000 معامله!

پرداخت ، قیمت و محدودیت ها به وضوح قابل مشاهده هستند. معاملات و بازخورد تأیید شده در زیر پیکانها قابل مشاهده است. هر کاری که CardsMoney در پایین انجام می دهد ، باید کار کند. 10000 معامله!

به طور کلی ، خرید و فروش نسیم است. پس از توافق کاربران در مورد شرایط ، سرویس سپرده BTC فروشنده را نگه می دارد. پس از پرداخت ، فروشنده سکه ها را به کیف پول شما پراکنده می کند. در صورت اختلاف ، پشتیبانی تصمیم می گیرد.

گزینه های معمول پرداخت عبارتند از:

 • چک نقدی
 • سیم بانکی چک
 • اتحادیه غربی را بررسی کنید
 • بررسی Venmo
 • کارتهای هدیه را چک کنید
 • چک پی پال

با این حال ، چند گزینه وجود دارد که تقریباً هرگز نباید استفاده کنید. بعداً به آن خواهیم پرداخت. این موضوع Reddit چند توصیه خوب ارائه می دهد.

ویژگی های LocalBitcoins

 • بررسینوع: تبادل P2P.
 • بررسیتاسیس شده: 2012.
 • بررسیمحل: هلسینکی ، فنلاند.
 • بررسیکاربران: 1،000،000.
 • بررسیارزها: بیت کوین.
 • بررسیپرداخت: بی حد و مرز. هر چیزی از سیم بانکی گرفته تا کارت های هدیه.
 • بررسیبرنامه موبایل: اندروید.
 • بررسیتایید: توسط LocalBitcoins.com لازم نیست ، اما برخی از کاربران ممکن است نیاز به تأیید داشته باشند.
 • بررسیAPI: آره.
 • بررسیپشتیبانی: خوب.
 • بررسیاعتبار جامعه: خیلی خوب.

آیا LocalBitcoins بی خطر است?

در طول تحقیقاتم با موضوعات زیادی مواجه شدم که آیا LocalBitcoins کلاهبرداری بود یا خیر. درست است که تجارت در آنجا خطرناک تر از استفاده از کارگزار یا صرافی است.

با این وجود ، اقدامات امنیتی زیادی برای کمک به کاربران در تجارت ایمن در دسترس است. اگر از قوانین پیروی می کنید ، از سپردن استفاده می کنید و در مورد معاملات خود باهوش هستید ، مشکلی نخواهید داشت. همانطور که یکی از کاربران Reddit به درستی بیان کرد:

“هر روز هزاران معامله موفق با روشهای پرداخت دیگر در LBC وجود دارد که هر دو طرف خوشحال هستند. بعضی از آنها از دیگران خطرناک ترند. “

حق با اوست این به عهده کاربر است که می تواند بسیاری از امنیت خود را انجام دهد. خوشبختانه ، LocalBitcoins به شما کمک می کند. در اینجا چرا LocalBitcoins بیشتر بی خطر است.

 • بررسیمعیارهای کاربر: بازرگانی ، بازخورد و سوابق عمومی با موفقیت انجام شده به شما امکان می دهد ایده خوبی راجع به اینکه یک تاجر چیست ، بدست آورید. تشخیص کلاهبرداران نسبتاً آسان است.
 • بررسیمحافظت: وقتی معامله ای درخواست می شود ، رمزنگاری از حساب فروشنده گرفته می شود و در سپرده قرار می گیرد. تنها پس از تأیید فروشنده برای دریافت وجه ، سکه آزاد می شود. فقط یک خریدار می تواند معامله را لغو کند ، بنابراین شما در معرض خطر انصراف مستقیم فروشنده پس از ارسال پول نیستید.
 • بررسی2FA: برای ورود به سیستم از احراز هویت دو عاملی استفاده می شود.
 • بررسیپشتیبانی در عمق: تیم پشتیبانی تعارضات را برطرف می کند و به طور کلی در دسترس است. همچنین راهنماهای مفید و س FAالات متداول در سایت وجود دارد.

حکم: اگر چند دستورالعمل ایمنی را دنبال کنید ، LBC به طور کلی ایمن است.

صحبت از دستورالعمل های ایمنی

چگونه نمی توان در LocalBitcoins کلاهبرداری کرد

شما جمله معروف “اسلحه مردم را نمی کشد ، می دانید. مردم با اسلحه مردم را می کشند “؟ این بسیار شبیه LocalBitcoins است. سایت هرگز شما را کلاهبرداری نمی کند – این افرادی هستند که از این سایت استفاده می کنند می توانند شما را کلاهبرداری کنند. با اندکی عقل سلیم ، برخی تحقیقات اضافی و چند اقدام اساسی ایمنی ، می توانید از کلاهبرداری های موجود در سایت جلوگیری کنید. در اینجا نحوه عدم کلاهبرداری در LocalBitcoins آورده شده است:

برای جلوگیری از کلاهبرداری ، همیشه از طریق LocalBitcoins.com عبور کنید.

برای جلوگیری از کلاهبرداری ، همیشه از طریق LocalBitcoins.com عبور کنید.

 • همیشه از LBC برای معاملات آنلاین استفاده کنید. هرگز چیزهایی را از سایت خارج نکنید مگر اینکه به صورت حضوری ملاقات کنید.
 • بررسی یک فروشنده معتبر را انتخاب کنید. امتیاز بازخورد بالا (98٪ +) برای بسیاری از معاملات (ترجیحاً بیش از 100) نشانه مطمئنی از یک تاجر معتبر است. فقط سعی کنید با حسابهای بالای 1 سال تجارت کنید. اگر حساب تأیید شود ، حتی بهتر.
 • بررسی کنید انجمن برای جستجوی نام کاربری آنها.
 • چک کنید هرگز برای خرید آگهی ارسال نکنید. این کلاهبرداران را به خود جلب می کند. به دنبال افرادی باشید که فعالانه می فروشند.
 • چک کنید سعی کنید هرگز از PayPal استفاده نکنید. پس از انتشار سکه ها ، برگشت هزینه پرداخت بسیار آسان است.
 • هرگز اطلاعات اضافی را به فروشنده ارسال نکنید یا جزئیات پرداخت را خارج از پیام LBC ارسال نکنید.

انجمن اخطار تقلب و کلاهبرداری مکانی عالی برای مراجعه به اطلاعات کاربران است.

انجمن اخطار تقلب و کلاهبرداری مکانی عالی برای مراجعه به اطلاعات کاربران است.

وقتی اطلاعات کافی را جمع آوری کردید ، می توانید ریسک محاسبه شده ای را انجام دهید. اکثر معاملات بدون هیچ گونه حادثه ای با موفقیت انجام می شود.

پیشنهادات شاهزاده نیجریه ای را قبول نکنید ... حتی اگر او هویت خود را تأیید کند.

پیشنهادات شاهزاده نیجریه ای را قبول نکنید … حتی اگر وی هویت خود را تأیید کند.

هزینه های LocalBitcoins & محدودیت ها

اگر LocalBitcoins اولین تماس شما با یک شبکه تجارت P2P است ، ممکن است سیستم هزینه کمی گیج کننده باشد.

اصول بسیار ساده است:

 • بررسی خرید Bitcoins رایگان است
 • در تمام معاملات انجام شده چک فروشندگان از 1٪ پورسانت استفاده می کنند

جدا از این ، واریز شبکه و هزینه ارسال بر اساس بلاکچین وجود دارد.

 • بررسیهزینه واریز: .00066 BTC
 • بررسیهزینه برداشت: .00022 BTC

اکنون اینجاست که همه چیز کمی مشکل است. برخلاف دلالان یا صرافی هایی که قیمت را براساس بازار تعیین می کنند ، فروشندگان LocalBitcoins قیمت های خود را تعیین می کنند. به همین دلیل است که شما اغلب قیمت های LBC را نسبت به سایر نقاط بسیار بالاتر می بینید.

به طور کلی ، هرچه فروشنده ای معتبرتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر است. شما در اصل برای امنیت بالاتر هزینه می کنید. به آن فکر کنید مانند تفاوت بین خرید مارک و خرید عمومی: شما برای کیفیت تضمین شده قیمت اضافی می پردازید. بسیار توصیه می شود که ارزان ترین قیمت را انجام ندهید ، مگر اینکه آن فروشنده معتبر باشد.

بازدید Localbitcoins.com/ هزینه ها برای توضیح کامل.

توجه کنید که چگونه فروشنده ای با بیش از 100 معامله موفق هزینه های بسیار بیشتری را از یک فروش کمتر دریافت می کند.

توجه داشته باشید که چگونه فروشنده ای با 100+ معامله موفق هزینه های بسیار بیشتری را از یک فروش کمتر دریافت می کند.

یکی دیگر از عوامل عمده در قیمت ، روش پرداخت است. راحتی بیشتر برابر با قیمت بالاتر است. داد و ستد سرگرم کننده نیست!

محدودیت ها: این به فروشنده بستگی دارد که چقدر می خواهد با شما تجارت کند. برخی از فروشندگان فقط می خواهند چند صد دلار بفروشند. برخی دیگر ، شرکت هایی که به طور معمول تأیید شده اند ، ده ها هزار دلار به فروش می رسانند.

تأیید LocalBitcoins

هیچ الزامی برای تأیید LocalBitcoins وجود ندارد. با این حال ، اگر معامله بزرگی انجام می دهید ، فروشنده ممکن است آن را بخواهد. همه چیز به صلاحدید فروشنده است.

حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن مهمترین موارد جذب LBC است.

آنچه دوست داریم / دوست نداریم

LocalBitcoins یکی از محبوب ترین صرافی ها در وب است. با افزایش 1 میلیون کاربر ثبت شده و افزایش میزان ترافیک در سراسر جهان ، مشخص است که آنها کاری را درست انجام می دهند. به دلیل ناشناس بودن و طیف وسیعی از گزینه های پرداخت بسیار مشهور است ، اما چیزی که من بیشتر دوست دارم قابلیت دسترسی به آن است. ثبت نام کنید ، یک فروشنده پیدا کنید و برخی از بیت کوین هایی را که همه در مورد آنها مرتباً صحبت می کنند ، دریافت کنید.

با این وجود هنوز چند نکته منفی وجود دارد.

دوست دارد

 • بسیار در دسترس
 • بدون محدودیت
 • تعداد گزینه های پرداخت
 • خیلی خصوصی
 • شست آسان برای استفاده
 • انگشت شست فرم ها و راهنماهای مفید
 • معاملات سریع

دوست ندارد

 • ریسک بالا
 • تحقیقات شدید در زمینه لازم است
 • شست پایین قیمت های بالاتر
 • سرعت شتاب سریع است ، اما همه چیز به فروشنده بستگی دارد

نحوه استفاده از LocalBitcoins

عدم تأیید ، به این معنی است که فقط چند کلیک با خرید اولین بیت کوین خود فاصله دارید.

در اینجا نحوه راه اندازی و شروع تجارت وجود دارد:

1) ثبت نام کنید

قابل اعتماد و متخصص LocalBitcoins.com و دکمه ثبت نام را کلیک کنید.

ثبت نام در Localbitcoin نیازی به تأیید تلفن یا ایمیل ندارد

سپس اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید تا حساب LocalBitcoins خود را ثبت کنید. پس از اتمام مراحل ثبت نام ، آماده شروع هستید.

2) فروشنده را جستجو کنید

تعیین محل فروشنده ساده است. عملکرد جستجوی LBC به شما امکان می دهد فروشندگان را بر اساس قیمت ، ارز ، روش پرداخت و شرایط تأیید فیلتر کنید.

تصویر با مجوز از Blockonomi.com

3) مقدار و جزئیات را تأیید کنید

پس از انتخاب فروشنده ، به صفحه معامله منتقل خواهید شد. در اینجا می توانید تمام جزئیات مهم را ببینید و مبلغی را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید.

جزئیات را می توان در بالا سمت چپ به وضوح مشاهده کرد.

جزئیات را می توان در بالا سمت چپ به وضوح مشاهده کرد.

کل روند بسیار سرراست است. اکثر معاملات بسیار سریع انجام می شوند مگر اینکه شرایط تخفیف وجود داشته باشد.

این واقعاً همه چیزهایی است که در آن وجود دارد. ببینید چرا همه این همه را دوست دارند?

بررسی LocalBitcoins

احساسات جامعه نسبت به LBC بسیار مطلوب است. به نظر من خنده دار بود که چگونه اکثر کاربرانی که شکایات خود را در مورد کلاهبرداری ارسال می کردند بلافاصله توسط سایر کاربران مورد حمله قرار گرفتند. بیشتر مردم کلاهبرداری شدند زیرا اقدامات احتیاطی را انجام ندادند.

در واقع ، بیشتر نقدها بسیار مثبت بود و همان آهنگ را می خواندند. معمولاً کاربران از سهولت استفاده ، ناشناس ماندن و گزینه های پرداخت خوششان می آمد. شکایت مربوط به کلاهبرداری بود.

یکی از کاربران Reddit ادعا کرد برادرش کلاهبرداری شده است ، اما بعداً ویرایش کرد و گفت که بازپرداخت دریافت کرده است. پشتیبانی حتی در موضوع نشان داده شد!

ممنون مکس!

ممنون مکس!

نظرات خوب چه می گویند:

 • بررسی هیچ مشکلی
 • استفاده آسان
 • بررسی پشتیبانی عالی
 • معاملات سریع
 • بررسی بدون سردرد تأیید

نظرات بد چه می گویند:

 • پرداخت های برگشتی توسط شرکت های کارت اعتباری معکوس شده است
 • چک کنید

این یک پیوند است به یک موضوع Reddit در مورد “کلاهبرداری” که در نهایت حل شد صحبت می کند.

3 گزینه برتر LocalBitcoins

اگر شما را با مدل تجاری LocalBitcoin یا کمبود ارزهای دیگر کنار بگذارید ، مبادلات زیادی در وب وجود دارد که امنیت بهتری را ارائه می دهند. 3 گزینه برتر LocalBitcoins عبارتند از:

1) Coinbase

Coinbase بزرگترین واسطه در وب و نقطه شروع بیشتر کاربران جدید بیت کوین است. این یک تجربه خرید یکپارچه ، رابط کاربری بسیار کاربر پسند ، امنیت فشرده و گزینه های پرداخت راحت را ارائه می دهد. بیش از 20 میلیارد دلار رمزنگاری در اینجا معامله شده است. اگر می خواهید بیت کوین را با کارت اعتباری بخرید ، توصیه می شود از Coinbase استفاده کنید. تقریباً هرگز نباید از CC در LocalBitcoins استفاده کنید. هزینه کارت اعتباری بالایی را پرداخت خواهید کرد.

صفحه اصلی مبادله Coinbase

2) Bitsquare

آرم Bitsquare

Bitsquare یک شبکه P2P ژاپنی واقعاً غیرمتمرکز است. میزبان این مجموعه گره هایی است که آن را اجرا می کنند ، نه در یک سرور مرکزی. درجه حریم خصوصی به دلیل بسیار بالا است خدمات پنهان Tor و رمزگذاری سیستم اسکرو بسیار کارآمد است و هم از خریدار و هم از فروشنده محافظت می کند. گرچه تقریباً به اندازه LBC مایع نیست. این بخار را به آرامی تغییر می دهد.

3) کویناما

آرم Coinmama

Coinmama یک کارگزار معتبر اسرائیلی است که از پشتیبانی بالایی برخوردار است. این یک جایگزین قوی برای LocalBitcoins است ، اما چند نکته منفی وجود دارد. هزینه کارت های اعتباری 6٪ است و شما فقط می توانید تا 150 دلار BTC بدون تأیید خریداری کنید. اگر کارگزار با امنیت بهتر را ترجیح می دهید اما دوست ندارید با بوروکراسی Coinbase برخورد کنید ، گزینه خوبی است..

LocalBitcoins در مقابل Coinbase: کدام یک برای خرید بیت کوین بهتر است?

آرم LocalBitcoins.com

در مقابل.

آرم مبادله Coinbase

در یک طرف ، Coinbase – صیقلی ، ایمن و توسط سرمایه گذاران بزرگ پشتیبانی می شود. از طرف دیگر ، LocalBitcoins – خام ، ناشناس و توسط یک جفت برادر از فنلاند اداره می شود. یکی نشان دهنده روش شرکتی انجام کارها است و دیگری کاملاً از ماهیت ارز رمزپایه پذیرفته شده است.

همانطور که گفته شد ، وقتی صحبت از Coinbase در مقابل LocalBitcoins می شود ، هر دو یک روش عالی برای خرید بیت کوین ارائه می دهند.

Coinbase محبوب ترین راه برای خرید بیت کوین ، Ethereum و Litecoin است. این رهبر صنعت غالباً مستقیماً با برادر کوچک پیروزی خود مقایسه می شود. هر چند آنها به بازارهای مختلفی خدمت می کنند. و نتایج تحقیقات من ممکن است شما را متعجب کند.

بیایید ابتدا به اصول Coinbase نگاهی بیندازیم.

Coinbase Vital ها

 • بررسیارزها: بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، BitcoinCash.
 • چک پرداخت: کارت اعتباری ، انتقال وجه ، حساب بانکی.
 • بررسی تأیید: بله.
 • checkSpeed: فوری کارتهای اعتباری | 1-5 روز برای بانک یا سیم.
 • checkApp یا Wallet ؟: هر دو. کیف پول Coinbase در بازار بسیار مورد توجه است و آنها یک برنامه برای iOS و Android دارند. برای دیدن فیلم توضیح دهنده در مورد کیف پول های بیت کوین اینجا را کلیک کنید.
 • checkGDAX: Coinbase به عنوان یک کارگزار بی نظیر است زیرا به صرافی پیشرو متصل است. GDAX یک صرافی بیت کوین وابسته به Coinbase است که در آن می توانید با سایر کاربران ارزهای رمزپایه تجارت کنید. به راحتی می توانید پول بین آنها جابجا کنید.
 • بررسیبرنامه ارجاع: برنامه ارجاع آنها یک پاداش شسته و رفته است. تو به دست آوردی 10 دلار بیت کوین رایگان برای هرکسی که شما مراجعه می کنید و 100 دلار یا بیشتر با BTC خریداری می کند.

درباره Coinbase

Coinbase بزرگترین کارگزار بیت کوین در جهان و استارت آپ بیت کوین با بیشترین بودجه در جهان است. با بیش از 13 میلیون کاربر ، “نقطه پرتاب” رایجی برای کاربران جدید است. پرداخت کارت اعتباری سریع ، معاملات امن و تجربه خرید یکپارچه را ارائه می دهد.

هزینه کارت اعتباری کمی زیاد است ، اما برای راحتی و امنیت ارزش آن را دارد. برخی از افراد در جامعه از روابط خود با پول زیاد و شرایط سختگیرانه تأیید ابراز نارضایتی می کنند ، اما بدون شک این مکان عالی برای خرید BTC ، LTC و ETH است.

نکته منفی آن کمبود ارز و مسائل تأیید سنگین است. اخیراً ، حمایت آنها در زیر سیل ثبت نام کنندگان جدید به خاک سپرده شده است.

طرفداران:

 • پرداخت کارت اعتباری ایمن
 • معاملات سریع
 • امنیت سخت
 • بیمه
 • برنامه شست
 • انگشت شست-مبتدی-پسند
 • شست بیشتر ارزها از LBC

موارد منفی:

 • راستی آزمایی دقیق
 • گزینه های پرداخت محدود
 • شست پایین ، انتظار طولانی است

بررسی کامل Coinbase را اینجا بخوانید!

حکم: LocalBitcoins

در حالی که وسوسه می شدم نام ثابت تری را انتخاب کنم ، LocalBitcoins بسیار ساده است و من نمی توانم در برابر آن مقاومت کنم. راه اندازی بسیار آسان است و سایت با رعایت جوانب احتیاط لازم به اندازه کافی ایمن است. این واقعیت که می توانید تقریباً از هر گزینه پرداخت استفاده کنید ، چیزی است که واقعاً این کار را برای من انجام داده است. البته بستگی به این دارد که دنبال چه چیزی باشید.

اگر می خواهید با کارت اعتباری ایمن BTC ، LTC یا ETH را بخرید از Coinbase استفاده کنید.

اساساً برای هر چیز دیگری از LocalBitcoins استفاده کنید.

سQالات متداول LocalBitcoins

س questionsالات کاربران در مورد LocalBitcoins بیش از هر پلت فرم دیگری است که من تحقیق کرده ام. خطرات امنیتی باعث می شود بیشتر کاربران قبل از انجام معامله ، تحقیقات زیادی انجام دهند. این چیز خوبی است. من متداولترین س questionsالات را جمع کرده و در اینجا برای شما به آنها پاسخ داده ام.

س: چگونه LocalBitcoins از من در برابر کلاهبرداری محافظت می کند?

آ: به محض ورود به معامله ، مقدار بیت کوین به طور خودکار از کیف پول فروشنده کسر و در محافظت نگهداری می شود. فقط خریدار می تواند معامله را لغو کند. به محض دریافت فروشنده از شما ، سکه ها را پراکنده می کند. اگر فروشنده سعی کند با پول شما فرار کند ، پشتیبانی می تواند BTC را در حساب شما آزاد کند. اگر فروشنده هستید ، تا زمان تأیید پرداخت ، هرگز BTC را آزاد نکنید.

س: چرا خرید با PayPal یا کارت اعتباری بسیار گران است?

آ: قیمت های بسیار بالاتری را برای BTC با کارت اعتباری یا PayPal مشاهده خواهید کرد. زیرا فروشنده در حال افزایش قیمت است تا خطر تقلب را کاهش دهد. معاملات کارت اعتباری و پی پال به راحتی قابل برگشت هستند. این به این معنی است که شما می توانید پول را ارسال کنید ، BTC خود را دریافت کنید و سپس پرداخت را لغو کنید. این می تواند فروشنده را در جدال با شما که ممکن است ماه ها طول بکشد ، خسته کند.

س: اگر فروشنده بیت کوین من را ندهد چه اتفاقی می افتد?

آ: اگر آنها بیت کوین را آزاد نکنند ، می توانید با پشتیبانی اختلاف ایجاد کنید و ما این مسئله را حل خواهیم کرد. مقدار Cryppo توافق شده به طور خودکار در سپرده قرار می گیرد و تا زمانی که معامله با موفقیت انجام شود ، نگهداری می شود.

س: تجارت محلی چیست؟?

آ: LocalBitcoins.com کاربران رمزنگاری را به ملاقات تشویق می کند. تجارت محلی زمانی است که شما شخصاً ملاقات می کنید تا رمزنگاری را با پول نقد ، کارت های هدیه و غیره عوض کنید ، جلسات رو در رو البته خطرناک است ، بنابراین این کار را همیشه در مکان های عمومی انجام دهید. اینجاست موضوعی که به ایمنی تجارت محلی می پردازد.

س: چگونه می توانم بیت کوین را در کیف پول LBC خود قرار دهم?

آ: اگر می خواهید BTC را بفروشید ، به کیف پول LBC خود نیاز دارید. ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس ، از کیف پول بیت کوین دیگری BTC را به کیف پول LocalBitcoins خود ارسال کنید. در اینجا یک تصویر از صفحه برای کمک به شما ارائه شده است.

همچنین می توانید چندین آدرس را مدیریت کنید

س: آیا LocalBitcoins بی خطر است?

آ: خلاصه بله هر روز هزاران معامله بدون حادثه انجام می شود. با این حال ، LocalBitcoins نسبت به سایر صرافی ها خطرناک تر است. اگر این مسئله شما را آزار می دهد ، به دنبال گزینه دیگری باشید.

س: پاسخ دادن به پشتیبانی چقدر طول می کشد?

آ: به طور معمول 2-3 روز کاری طول می کشد. دلسرد نشوید آنها به شما خواهند رسید.

س: آیا می توانم از PayPal برای LocalBitcoins استفاده کنم?

آ: بله ، شما می توانید بیت کوین را با PayPal خریداری کنید. با این حال ، توصیه نمی شود.

حکم نهایی بررسی LocalBitcoins ما

من که شخصی نسبتاً جدید با رمزنگاری هستم ، از سهولت LocalBitcoins خوشم آمد. فقط دو مرحله شما را از خرید اولین بیت کوین جدا می کند. انعطاف پذیری استفاده از همه چیز از پول نقد گرفته تا PayPal (البته توصیه نمی شود) تا کارت های هدیه Walmart بی نظیر است.

خرید آسان است ، رابط کاربری ساده است ، راه اندازی آن به طرز خنده داری آسان است و به همان اندازه که فکر می کنید خطری ندارد. بله ، خرید ریسک بیشتر از کارگزاران سنتی است ، اما سپردن و بازخورد / اعتماد کاربر به شما کمک می کند از این خطرات جلوگیری کنید. انجمن فعال است و کلاهبرداری به راحتی قابل تشخیص است. علاوه بر این ، پشتیبانی مفید است و اکثر مشکلات را برطرف می کند.

نکات منفی در مورد LocalBitcoins واضح است: این فقط بیت کوین است ، قیمت ها بالاتر است و خطر ابتلا به تجارت وجود دارد. اما با اقدامات احتیاطی مناسب می توانید از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

مثبت رمزنگاری می گوید: ارزش این را دارد که ریسک کنید. فقط مراقب باش.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me