banner
banner

ادن دالیوال ، مدیر عامل جهانی ، شبکه تلاقی – مجموعه مصاحبه ها

ادن دالیوال ، مدیر عامل جهانی در شبکه تلاطم, یک پروتکل باز برای دنیای جدید DApps ، امور مالی و وب 3.0. شبکه Conflux به عنوان یک بلاک چین سریع و مطمئن ، ترکیبی از Proof of Work و Tree-Graph برای تولید نسل جدیدی از تجارت غیرمتمرکز است..

با 14 سال تجربه در زمینه ظهور فناوری ، Eden یک رهبر در صنعت کشف ، جوجه کشی و سرمایه گذاری در نسل بعدی اینترنت است. Eden دارای مدرک MBA از دانشکده مدیریت Rotman در دانشگاه تورنتو است و لیسانس علوم ریاضیات را از دانشگاه Manitoba دریافت کرده است..

آیا می توانید داستان پیدایش چگونگی پیدایش شبکه Conflux را به اشتراک بگذارید?

Conflux در دانشگاه Tsinghua ، معتبرترین دانشگاه چین آغاز شد ، زیرا یک پروژه تحقیقاتی متمرکز بر یافتن راه هایی برای افزایش بلاکچین برای سریعتر و ایمن تر کردن آن است. هنگامی که سرمایه گذاران مانند Sequoia Capital ، Huobi Group و Baidu Ventures علاقه و سرمایه گذاری نشان دادند ، این پروژه با هدف راه اندازی یک شبکه جهانی بلاک چین به یک سرمایه گذاری با بودجه مناسب تبدیل شد. دکتر اندرو یائو ، که تنها گیرنده چینی جایزه تورینگ است ، و روسای مختلف برنامه های برتر دانشگاهی بلاکچین و فناوری ، از جمله افرادی هستند که برای ایجاد این نسل بعدی از سیستم های توزیع شده تلاش می کنند. هم اکنون تیم های متنوعی جهانی با هدف توسعه همکاری های مرزی با توسعه فن آوری های غیر متمرکز منبع باز و تسهیل تجارت باز ، تحت نظارت Conflux قرار دارند..

بیانیه ماموریت Conflux Network چیست و چگونه خود را از بلاک چین های دیگر متمایز می کند?

شبکه Conflux در تلاش است تا امنیت ، سرعت و کارایی را در بین تعدادی از صنایع و چالش های مربوط به تجارت از امور مالی تا دولتی بهبود بخشد.

یک مسئله اساسی برای پروتکل های لایه بلوک مقیاس پذیری و سرعت آن است. ما یکی از چند پروتکل لایه 1 هستیم که از یک ساختار DAG یکپارچه PoW استفاده می کنیم که بین 3000 تا 6000 تراکنش در ثانیه را برای برنامه های سازمانی ارائه می دهد. این ساختار که Tree Graph نامیده می شود ، اثبات مکانیسم کار با صرفه جویی در مصرف انرژی است که به شبکه امکان می دهد بدون آسیب رساندن به ایمنی ، تمرکززدایی یا قابل اعتماد بودن ، کارایی خود را دنبال کند..

برای مقایسه توان معامله ما با استاندارد صنعت ، فناوری Conflux Network دارای زمان تأیید کاهش یافته و عملکرد معامله را با افزایش 6،400 تراکنش در ثانیه افزایش می دهد ، در حالی که Visa حدود 1000 تا 4000 در ثانیه کار می کند.

در سال 2020 ، شما با شبکه Conflux به توافق رسیدید تا گسترش آن را در آمریکای شمالی رهبری کنید. چه چیزی شما را به همکاری با این شرکت جلب کرد?

من در طول یک سال با فن پیشرفت Long Conflux Network و موقعیت بی نظیر آن در بازار چین با Fan Long ، یکی از بنیانگذاران گفتگو کردم. وقتی برای دیدار با تیم به پکن سفر کردم ، برای من روشن بود که این پروژه یک پروژه بلاکچین لایه 1 معمولی نیست. از سرمایه گذاران برجسته ای مانند Sequoia Capital گرفته تا اپراتورهای استخراج معدن مانند F2Pool گرفته تا یک جامعه توسعه دهنده با رشد سریع ، به راحتی می توان فهمید که Conflux افراد درخشان و فوق العاده بلندپروازی را پشت سر خود دارد و مصمم به موفقیت آن هستند. و هنگامی که شما در نظر بگیرید که Conflux از نظر مقررات سازگار است و روابط خارق العاده ای با شرکت های بزرگ ، دولت و جوامع توسعه دهنده دارد ، من اطمینان یافتم که Conflux راهی کاملاً مشخص و بدون مانع برای تصاحب سهم بازار در چین دارد که فراتر از هر پروژه بلاک چین دیگری است. Conflux کمی غول خواب است و فرصت معرفی آن به دنیا مرا مجذوب خود کرد.

Conflux تنها پروژه بلاک چین عمومی و بدون مجوز در چین است. رابطه فعلی شبکه Conflux با دولت چین چیست?

این واقعیت که کانفلاکس در دانشگاه به دنیا آمده و اقدام به جمع آوری کمک مالی مطابق با مقررات کرده است ، همیشه به ما این امکان را داده است که با دولت چین رابطه قابل اعتماد و مثمر ثمر داشته باشیم. نمایندگان سازمان ما در کمیته فنی استاندارد سازی بلاکچین ملی و توزیع شده حسابداری توزیع می شوند ، گروهی که توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین تشکیل شده است ، برای بحث و تنظیم استانداردهای صنعت برای فناوری دفتر توزیع شده.

این رابطه از بسیاری جهات مفید است. به ما امکان دسترسی به جوامع مستقر در چین ، بازارها و کانالهای تجاری را از طریق شبکه گسترده ای از توسعه دهندگان ، کاربران ، سرمایه گذاران و کارشناسان صنعت سازمانی می دهد ، در حالی که از طریق انطباق مقررات و مشاوره از دولت شانگهای باعث افزایش قابلیت اطمینان و کاهش خطر می شود..

با همکاری کمیته علوم و فناوری شانگهای ، شبکه Conflux م advanceسسه تحقیقاتی نمودار درختی (Tree Graph Institute) را برای پیشرفت آموزش در زمینه توسعه بلاکچین ، به ویژه شبکه های عمومی و بدون اجازه ایجاد کرده است. علاوه بر این ، و همچنین توسط دولت شانگهای پشتیبانی می شود ، Conflux قصد دارد یک مرکز جوجه کشی برای نوآوری بیشتر در فن آوری های نوظهور ایجاد کند.

Conflux اخیراً مرحله دوم عرضه اصلی شبکه خود را آغاز کرده است, اقیانوس, که بر ابتکارات استخراج و الگوریتم PoW تمرکز خواهد کرد. مهمترین جنبه این عرضه گسترده چیست?

به طور کلی ، ما بر روی یک آزمایش آزمایشی همه جانبه در اطراف الگوریتم استخراج ، DApps ، Dex و سایر محصولات DeFi با شرکای اکوسیستم خود تمرکز خواهیم کرد. ویژگی ها و عملکردهای شبکه به منظور افزایش سطح تمرکززدایی ضمن حفظ سطح بالایی از امنیت و عملکرد سیستم در سراسر شبکه ، به تدریج در اختیار جامعه قرار می گیرد. این اطمینان می دهد که تمرکز و توجه تیم بیش از حد تحت تأثیر نوسانات بازار ثانویه نخواهد بود.

برای شکسته شدن کمی بیشتر ، در نیمه اول اقیانوس در حال سازماندهی چندین کار استخراج معدن هستیم ، از مقیاس متوسط ​​با صدها شرکت کننده تا مقیاس بزرگ با هزاران نفر. این حتی پایداری شبکه ما را بیشتر تأیید می کند. به دنبال آن ، هنگامی که از امنیت و پایداری شبکه مطمئن شدیم و مقدار مناسبی از مشارکت کنندگان شبکه را داریم ، به الگوریتم اثبات کار استخراج معادن رسمی Conflux مهاجرت خواهیم کرد.

آیا می توانید نظرات خود را در مورد پروژه زیرساخت بلاک چین BSN (شبکه خدمات مبتنی بر بلاکچین) که اخیراً از چین اعلام شده است ، به اشتراک بگذارید. پیامدهای این امر در چشم انداز بلاکچین در چین چیست?

هدف BSN پیشبرد اکوسیستم بلاکچین در چین است. دولت چین فناوری بلاکچین را به عنوان موضوعی با اهمیت ملی شناسایی کرد. این فناوری بهره وری از فرآیندهای مختلف کسب و کار را بهبود می بخشد و نوآوری ابزارهای جدید مالی را پیش می برد. زیرساخت های BSN ، همراه با اکوسیستم رو به رشد زنجیره های عمومی سازگار ، نقشی محوری در دستیابی به این چشم انداز تحول آفرین بازی می کنند..

شما همچنین یک شریک هستید مشاغل دور که اقتصادهای رمز را برای فرصت های سرمایه گذاری و مشاوره بررسی می کند. شما در فرصت های بالقوه سرمایه گذاری به دنبال چه چیزی هستید?

به طور کلی ، زمینه های سرمایه گذاری که بیشتر به من علاقه دارند زیرساخت های web3 ، ابزارهای توسعه دهنده ، DeFi و اقتصاد داده های غیرمتمرکز هستند. جدا از داشتن یک تیم مستحکم ، من بیشتر علاقه مند به درک ارزش ذاتی و تقاضای محصول و / یا فناوری هستم. کشش و نقشه راهی که بتواند تناسب بازار و محصول را نشان دهد ، مشارکت جامعه و چگونگی شکل گیری توکن سازی از نظر اقتصادی ، حاکمیت و مقررات برای من کاملاً اساسی است.

یک سوال اساسی دیگر برای من این است که چگونه جلوه های شبکه شکل می گیرد. من معمولاً پیشنهادهایی را دوست دارم که در آن واحد مصرف کننده می تواند یک خالق باشد ، و محصول دارای components اجزای «لگو مانند» و جذابیت اسباب بازی مانند است که کاربران می توانند برای نوآوری بیشتر با آنها بازی کنند. این احتمال تولید ارزش برای محصول یا شبکه را افزایش می دهد.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد Conflux Network به اشتراک بگذارید?

ما از مراحل انجام شده در اکوسیستم DeFi بسیار هیجان زده هستیم. برای کمک به جلو بردن توسعه ، ما یک پروتکل میان زنجیره ای ایجاد کرده ایم شاتل فلو. این ، در میان سایر موارد استفاده از DeFi ، نقش مهمی در دامنه مالی ، ثبات و امنیت دارد ، به ویژه در اقتصادهای پس از COVID که ما شاهد یک تغییر سریع به سمت دیجیتالی هستیم..

ما اخیراً یک برنامه 2.4 میلیارد تومانی CFX (تقریباً 240 میلیون دلار) برنامه کمک هزینه نورد اختصاص داده ایم که به پیشرفت نوآوری ها در توسعه نرم افزار و تحقیقات برای اکوسیستم شبکه Conflux اختصاص دارد. برنامه چند ساله کمک های بلاعوض برای شروع کار ایجاد اجزای اساسی پشته فناوری و تسریع در ایجاد سرمایه گذاری در Conflux طراحی شده است. هدف دیگر این برنامه نزدیک شدن به جامعه توسعه دهنده ، درک چشم انداز آنها از شبکه و پشتیبانی از آنها با الزامات پیشبرد نوآوری ها است..

ما همچنین با دولت ها و شرکت های چینی در پروژه های مختلف بلاکچین مانند ذخیره قراردادها و گواهینامه های طراحی معماری در بلاکچین ، ردیابی قطعات در بلاکچین و منشأ تأمین کنندگان ، یک پروژه سیستم های اطلاعات عمومی ، یک پروژه با یک شرکت قدرت برای همکاری نزدیک همکاری می کنیم. قابلیت ردیابی انتقال انرژی سبز و غیره دولت هونان اخیراً ما را تأیید کرده است ، که دومین نوع از آن برای Conflux است پس از آنکه دولت شانگهای سال گذشته این کار را کرد.

با تشکر از شما برای مصاحبه عالی ، خوانندگانی که می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند باید از آنها بازدید کنند شبکه تلاطم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me