banner
banner

Factional Reserve DeFi و IRS حریم خصوصی سکه ردیابی – اخبار رمزنگاری هفته

OKEx Insights پنج خبر برتر رمزنگاری هفته گذشته را ارائه می دهد

اخبار هفته

تأمین Compound’s DAI شبیه بانکداری ذخیره کسری است

همانطور که برای اولین بار توسط گزارش شده است CoinDesk, چیزی کاملاً در مورد مقدار DAI در سیستم عامل فوق العاده هیجان زده جمع نمی شود.

طبق وب سایت رسمی Compound’s ، در حال حاضر میزان تولید ناخالص DAI است 501.70 میلیون و در حال افزایش ، از زمان پرس. این تعداد ، در تضاد شدید با تقریباً 157.99 میلیون گزارش شده توسط وب سایت ردیابی است آمار دای – یک مقدار CoinGecko موافق است. 

علاوه بر این ، تعداد DAI در ترکیب طی چند روز گذشته کاملاً سر به فلک کشیده است. در تاریخ 1 ژوئیه ، میزان تولید ناخالص فقط 51.75 میلیون بود.

به گفته برخی از کارشناسان ، اختلاف بین تأمین DAI از سوی کامپوند و کل عرضه آشکار DAI واقعی از ماهیت وام سیستم عامل ناشی می شود. ظاهراً کاربران در حال سپرده گذاری جدیدی هستند که DAI وام گرفته اند و با این کار عرضه را متورم می کنند.

کن دیتر از Electric Capital به CoinDesk گفت که این شبیه سیستم بانکی سنتی است ، و توضیح می دهد:

“توجه داشته باشید که این در واقع همان کاری است که بانک ها با دلار آمریکا نیز انجام می دهند. اگر 100 دلار واریز کنم و 90 دلار وام داده شود ، کسی با این 90 دلار حقوق می گیرد و آنها را در بانک واریز می کند. اکنون 190 دلار در بانک وجود دارد حتی اگر فقط 100 دلار برای شروع وجود داشته باشد. “

غذاهای کلیدی

  • ماهیت تولید محصول مرکب ، همانطور که قبلاً در مورد OKEx بحث شد ، ممکن است برخی از مسائل پایداری را ایجاد کند – همانطور که با اختلاف نسبتاً زیاد بین اعداد DAI مشهود است..
  • ماهیت ذخیره کسری که ظاهراً در حال کار بر روی ترکیب است ، نمی تواند کار زیادی برای از بین بردن برخی از فرض های یک حباب DeFi کند.

عرضه Dai در Balancer این هفته افزایش یافت. (نمودار از 30 آوریل آغاز می شود.) منبع: آزمایشگاه های مرکب

رمزهای USDC بالغ بر 1 میلیارد دلار به عنوان اتصال نزدیک به 10 میلیارد دلار است

ارزش بازار کل سکه USD (USDC) این هفته پس از یک سری ثابت چاپ جدید توکن ، از 1 میلیارد دلار گذشت. همانطور که توسط بلوک, عرضه USDC در ژوئن 37٪ و از سال گذشته 93٪ افزایش یافته است.

علی رغم نقطه عطف ، پایدار کوین با پشتیبانی Coinbase و Circle همچنان دومین کمانچه پس از USDT است. سرپوش بازار با وجود اینکه هفته ها چاپ جدیدی منتشر نکرده است ، ثبات پایدار Tether هنوز کمتر از 10 برابر USDC است.

غذاهای کلیدی

  • در حالی که چاپگر Tether هنوز از پریز برق خارج نشده است ، ما شاهد تقاضای مداوم برای USDC هستیم – که برخی ممکن است آن را به عنوان یک ثبات سازگار با مقررات اقتصادی تر ببینند.
  • USD Coin با حاشیه زیادی دومین پایدارترین Bitcoin است که Paxos Standard در مکان سوم قرار دارد کمتر از 25٪ از محدودیت بازار USDC.

سقف بازار USD Coin’s در 1 ژوئیه به 1 میلیارد دلار رسید. منبع: CoinGecko

سازمان امور مالیاتی می خواهد سکه های حفظ حریم خصوصی را ردیابی کند

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده به دنبال اطلاعاتی درباره ابزاری است که در ردیابی سکه های حریم خصوصی ، پروتکل های خارج از زنجیره لایه دوم BTC و زنجیره های جانبی کمک می کنند..

سکه های حریم خصوصی که با نام ذکر شده اند شامل Monero (XMR) ، Zcash (ZEC) ، Dash (DASH) ، Grin (GRIN) ، Komodo (KMD) ، Verge (XVG) و Horizon (ZEN) هستند. پروتکل های خارج از زنجیره ای که با نام ذکر شده اند شامل Lightning Network ، Raiden Network و Celer Network هستند. از پلاسما و OmiseGo نیز به عنوان زنجیره های جانبی نام برده شد.

آخرین مهلت ارسال پاسخ برای برنامه آزمایشی 14 جولای است.

غذاهای کلیدی

  • با استفاده از ابزارهای ردیابی فراوانی که برای مقابله با بلاکچین BTC در دسترس هستند ، مانند راه حل های Chainalysis ، IRS اکنون تلاش خود را برای بلاک چین های گیج کننده سکه های حریم خصوصی انجام می دهد..
  • برخی سکه های حفظ حریم خصوصی را به عنوان تنها راه حفظ حریم خصوصی شخصی در آینده با نظارت بیشتر مالی به بازار آورده اند. با این وجود مقررات نظارتی مشتاق هستند که جلوی چنین ایده هایی را بگیرند.

بالانسر توسط هکر با قیمت 500K دلار تخلیه می شود

روز دوشنبه ، Balancer Pool – تأمین کننده نقدینگی در فضای مالی غیرمتمرکز – از طریق سوit استفاده ای که باعث شد پروتکل توکن هایی با ارزش نیم میلیون دلار آزاد کند ، هک شد..

به طور خاص Statera (STA) تحت تأثیر قرار گرفت. این هکر قبل از معامله با خود با STA ، 23 میلیون دلار به عنوان نشانه WETH با حمایت اتر در وام فلش وام گرفت. مطابق با یک پست وبلاگ از طرف مدیر ارشد فناوری Balancer ، مایک مک دونالد ، فرد خاطی 24 بار با رفت و برگشت بین رمز سرمایه گذاری و WETH مجموعه نقدینگی STA را تحت فشار قرار داد – در نتیجه سیستم را فریب داد. همین بهره با استفاده از Wrapped Bitcoin (WBTC) ، Chainlink (LINK) و Synthetix Network Token (SNX) نیز مورد استفاده قرار گرفت..

غذاهای کلیدی

  • اگرچه DeFi در حال حاضر داغترین چیز در رمزنگاری است ، اما بهره برداریهایی مانند هک Balancer نشان می دهد که فضا هنوز نابالغ است و شاید بر اساس پایه های مستحکم ساخته نشده باشد..
  • با امور مالی غیرمتمرکز ، عدم کنترل متمرکز حاصل می شود. با این حال ، یک فقدان آشکار محافظت متمرکز نیز وجود دارد.

قیمت BAL طی هفت روز گذشته به طور کلی کاهش یافت. منبع: CoinGecko

بیت کوین و اس&P 500

همبستگی بین قیمت بیت کوین و S&طبق داده های تهیه شده از کج ، P 500 به بالاترین رکورد تاریخ خود رسیده است.

همبستگی با رکورد بالا 66.2٪ در روز سه شنبه به دست آمد. 

غذاهای کلیدی

  • با وجود بسیاری از طرفداران بیت کوین ارز رمزنگاری شده را به “طلای دیجیتال” یا ذخیره ارزش تشبیه می کنند ، در حال حاضر BTC ثابت می کند که بیشتر یک دارایی با ریسک بالا است که با وضعیت بازارهای سنتی ارتباط دارد.
  • با وجود افزایش از ماه مارس ، همبستگی Bitcoin با S&P 500 نسبتاً فرار است و بندرت قوی می ماند.

OKEx Insights تجزیه و تحلیل بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار تنظیم شده از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me