banner
banner

بازار رمزنگاری روزانه 1.17 پوند | سطح 1 ساعته BTC لبه بالایی کانال تحکیم را کمی شکست و به این نکته توجه کنید که آیا موفقیت در روز موثر است.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار 1 ساعته BTC است, این نشان می دهد که اگرچه 2 ساعت پیش ، قیمت از 9000 دلار کاهش یافته است ، اما به نظر می رسد سیگنال ضعف قدرت خرید است ، با این حال ، در 2 ساعت آینده ، لبه بالایی کانال شکسته است. به سرمایه گذاران یادآوری کنید که شکست با افزایش حجم همراه نیست. در حال حاضر 9000 دلار مقاومت سختی را ارائه می دهد. حجم فروش که در دایره حجم نشان داد به این معنی است که قدرت فروش در اینجا نسبتاً قوی است ، بنابراین ، حتی اگر قیمت بتواند در لبه بالایی کانال تثبیت شود ، به این معنی نیست که یک افزایش جدید به طور خلاصه ایجاد می شود – ممکن است دوباره به کانال سقوط کنید و یا در نزدیکی لبه بالایی ادغام کنید.

سرمایه گذاران می توانند به قدرت پشتیبانی لبه بالایی کانال تحکیم توجه بیشتری نشان دهند.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

BTC تنها پس از یک دوره کوتاه مدت امروز لبه بالایی کانال تحکیم را شکسته است. قیمت فعلی زیر 9000 دلار است. نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که این دستیابی به موفقیت زودتر از حد انتظار است و بازار پس از هضم کامل سود در دوره گذشته ، دوباره شروع خواهد شد ، که تا حدودی منعکس کننده احساس گرایش بیش از حد گرم است. با این حال ، آشفتگی اخیر در کل بازار رمزنگاری غیر منطقی است. از یک طرف ، شروع ناگهانی BSV این دور را پیش برد "غیر منطقی" صعود کردن. از سوی دیگر ، تفسیر بیش از حد از اثر نصف شدن منجر به سرازیر شدن بسیاری از وجوه سوداگرانه به بازار رمزنگاری ها شد. این نوع روند در آینده نیز اتفاق خواهد افتاد ، اما این یک واقعیت مسلم است که پس از سر به فلک کشیدن باید سقوط کند. بنابراین ، به سرمایه گذاران یادآوری می شود که در کوتاه مدت نسبت به پیش بینی بازار خیلی خوش بین نباشند. برای BTC ، شکستن 8900 9 9000 $ دشوار است زیرا نمودار نشان می دهد که منطقه قبلاً در عقب بود و مقاومت در برابر اولین صعودی در ابتدای بازار صعودی در سال 2019 و پس از یک دوره ادغام بود. ، ممکن است فرصت هایی برای تلاش برای شکستن داشته باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 8900 دلار:9000 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:8850 دلار پشتیبانی میان مدت:8560 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- صعودی

این نمودار 4 ساعته ETH است ، پس از شکسته شدن قیمت از لبه بالایی شکل گوه صعودی که در بین 160 ~ 167 $ است ، ETH مقاومت زیادی در حدود 172 17 177 $ داشته است زیرا این منطقه منطقه شمارنده های فشرده در اکتبر است شکستن این منطقه ممکن است به معنای افزایش صعودی ETH باشد ، قبل از آن ، سرمایه گذاران باید در مورد روند عقب نشینی در آخر هفته توجه کنند و حتی برای مدت طولانی تری ادامه پیدا کنند. اولین پشتیبانی نزدیک به 167 دلار است ، اگر قیمت بتواند نزدیک به اینجا ثابت شود ، به این معنی است که قدرت گاوها هنوز هم قوی است و اگر پشتیبانی از لمس 2 حتی 3 را پشتیبانی کند ، به معنای ضعف قدرت گاوها است ، دوره عقب نشینی طولانی تر خواهد بود. شاخص های ولوم همچنین نشان می دهد که در مقایسه با پمپ قبلی ، آخرین قدرت پمپ ضعیف تر است.

سرمایه گذاران در تعطیلات آخر هفته باید متوجه مقاومت در برابر مقاومت 172 ~ 177 دلار شوند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 172 دلار:177 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:167 دلار پشتیبانی میان مدت:159 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:1D- صعودی

قرارداد دائمی OKEx XRP: در سطح 1 روزه ، XRP توسط خط گردن پایین قبلی حمایت شده است که در 0.2240 دلار است ، این بدان معنی است که قدرت عقب نشینی به اندازه کافی قوی نیست و احساسات سرسخت همچنان بالا است ، زیرا قیمت به یک قیمت بسیار مهم رسیده است موقعیت نزدیک به 0.2360 دلار ، ما می توانیم ببینیم که این موقعیت در گذشته در سپتامبر و مقاومت سخت در ماه دسامبر 2019 یک حمایت موثر بود. در صورت شکستن این مقاومت ، دوره بیشتری برای تحکیم نیاز است زیرا مقاومت بعدی نزدیک به 0.2507 دلار خواهد بود ، و این دو مهم را شکسته است مقاومت ممکن است دوره بزرگ صعودی بعدی را داشته باشد.

در مقابل ، اگر قیمت در اینجا چندین بار سرکوب شود ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که ممکن است در آینده روند عقب نشینی داشته باشد. این بار اثربخشی پشتیبانی 1 و پشتیبانی 2 آزمایش می شود. از آنجا که قیمت با پشتیبانی 2 می تواند تثبیت شود ، بازار پس از فروش فرصتی برای پمپاژ بیشتر را خواهد داشت ، حداقل ابتدا به سطح قبلی برگردید.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: مقاومت متوسط ​​0.2360 دلار: $0.2507

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2240 پشتیبانی میان مدت$0.2100

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me