banner
banner

TomorrowsBitcoin – راهنمای مبتدیان برای Goldcoin (GLC)

GoldCoin (GLC) ارز رمزنگاری نظیر به نظیر است که در 15 مه 2013 توسط یک توسعه دهنده ناشناس راه اندازی شد. این کاملاً توسط تیمی از داوطلبان ساخته شده و نگهداری می شود که همگی عقیده مشترکشان در مورد ارتقا آزادی اقتصادی را دارند.

در شش سال گذشته این پروژه توانسته است جامعه بزرگی را توسعه دهد و تعدادی از توسعه دهندگان را که به اضافه کردن چندین پیشرفت ابتکاری در سیستم عامل کمک کرده اند ، از جمله: نقطه کنترل پیشرفته با تشخیص دشواری (ACPD) با بلوک های سریعتر بزرگتر ، الگوریتم دشواری رودخانه طلایی و یک سیستم دفاع حمله 51٪ در نتیجه باعث تغییر اساسی عملکرد ارزهای رمزپایه و اقتصاد می شود.

این پروژه از دیدگاه اصلی Satoshi Nakamoto ، خالق بیت کوین پیروی می کند ، و در طول دوره ، پروژه با رعایت اصولی که در مقاله سفید اصلی بیت کوین بیان شد ، به مقیاس بندی روی زنجیره اختصاص داده شده است..

مشکل فورک های بیت کوین

تیم GoldCoin از نزدیک پیشرفتهای هیجان انگیز بیت کوین را مشاهده کرده است که راهی برای مقیاس بندی ارائه می دهد که بخشی از بلاکچین اصلی نیست و به نظر می رسد به طور مصنوعی بلاکچین اصلی بیت کوین را از بین می برد.

برای پاسخگویی به توده ها ، بیت کوین باید مقیاس راحتی داشته باشد ، و تقاضای زیادی برای این قضاوت از چنگال Bitcoin Cash و Bitcoin SV وجود دارد. مشکل این دو چنگال این است که آنها از یک شکل ضعیف شده از مارک Bitcoin استفاده می کنند و نمی توانند جدیدترین ویژگی های L2 مانند Lightning را ارائه دهند که راه حل پیشرفته مقیاس خارج از زنجیره را ارائه می دهد.

برای حل این مشکل ، GoldCoin روی یک پلتفرم کار کرده است که با استفاده از هر دو روش مقیاس زنجیره ای و خارج از زنجیره شبکه ای ایجاد می کند که توانایی مقیاس گذاری کامل را دارد ، شبکه ای که نیازی به “انتخاب طرف” توسط کاربران ندارد و همه را متحد می کند. چنگال بیت کوین.

GoldCoin Reverse Fork (RBH)

“Reverse Bitcoin Hard-Fork” (RBH) شامل ادغام بلاک چین GoldCoin با بلاکچین اصلی بیت کوین است. GoldCoin از بهترین ویژگی های بیت کوین و سایر شاخه های آن استفاده می کند و آنها را از طریق Hard-fork Reverse Bitcoin به بلاکچین اصلی ادغام می کند و از این طریق سکه رمزنگاری را که با اشتیاق می توانند از آن پشت سر بگذارند به جهان ارائه می دهد.

کار بر روی اولین “Reverse Bitcoin Hard-fork” در آغاز آغاز شد 2019 تحت هدایت توسعه دهنده افسانه ای زنجیره بلوک پیتر بوشنل. او تیم GoldCoin را هدایت می کند زیرا آنها با استفاده از راه حلی که قول می دهد ظرفیت شبکه ترکیبی هسته بیت کوین و دو چنگال اصلی آن ، Bitcoin Cash و Bitcoin SV را داشته باشند ، در زمینه باز کردن قفل بلاکچین Bitcoin کار می کنند..

در پایان ، این سه سیستم عامل با هم در یک مارک GoldCoin ترکیب می شوند که به عنوان “Satoshi Chain” شناخته می شود. انتظار می رود که تغییرات جدید از سه ماهه سوم سال 2019 اجرایی شود.

چه چیزی متفاوت خواهد بود?

  • افزایش ظرفیت بلوک

بلاکچین جدید GoldCoin حداکثر اندازه بلوک 32 مگابایت (وزن 128 مگابایت) خواهد داشت و این به “نیروهای اقتصادی اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند” کدام روش مقیاس را ترجیح می دهند. همچنین ، این زنجیره بلوک های 2 دقیقه ای خواهد داشت.

  • الگوریتم استخراج

بیت کوین از الگوریتم اثبات استخراج کار به طور معمول برای حفظ اجماع در “یک شبکه گره گسترده و بدون توزیع جهانی” استفاده می کند ، با این حال ، برای اینکه بلاکچین GoldChain پس از انشعاب با ماینرها سازگار باقی بماند ، این سیستم عامل الگوریتم استخراج Scrypt خود را حفظ خواهد کرد.

  • وجود کاوشگران تاریخی

از آنجایی که GoldChain بلاک چین خود را بازنشسته می کند و بلاکچین Bitcoin را به خود اختصاص می دهد ، این پلتفرم یک بلاک اکسپلورر منحصر به فرد را که بازیابی معاملات GoldCoin قبل از فروش را بازیابی می کند ، حفظ می کند..

کاوشگران با استفاده از یک عکس فوری از بلاک چین GoldCoin کار خواهند کرد و توسط تیم و انجمن GoldCoin حفظ می شوند. پس از اجرای چنگال ، کاوشگران GoldCoin به طور منظم تمام تاریخ معاملات پس از فروش و همه معاملات بیت کوین تا به امروز را ارائه می دهند.

  • الزامات گره محلی

برای کاهش بار زنجیره بلوک در دستگاه های کاربر ، مشتریان GoldCoin از هرس بلاکچین و تکنیک های SPV مانند Electrum پشتیبانی می کنند. بالای کیف پول Electrum ، Core Client در نسخه پیش فرض و در یک نسخه ویژه برهنه که هرس دارد و فقط 5 گیگابایت فضای دیسک محلی به علاوه 256 مگابایت RAM برای اجرا نیاز دارد ، در دسترس خواهد بود..

  • الگوریتم تنظیم مشکل

Goldcoin الگوریتم ابتکاری جدیدی برای تنظیم دشواری را که توسط امیر اسلام پناه ، دانشمند ارشد این سیستم عامل طراحی شده است ، به کار می گیرد. الگوریتم لقب رودخانه طلایی ، دشواری هر بلوک را با بررسی بلوک های جدید و تعیین زمان متوسط ​​و متوسط ​​بلوک محاسبه می کند.

این امر باعث می شود تا در محافظت در برابر نوسانات بزرگ در کل مقدار هش ، مفیدتر باشد.

  • قالب آدرس منحصر به فرد

بر خلاف چنگال های قبلی بیت کوین که پس از چنگ زدن از همان قالب آدرس استفاده می کردند ، GoldCoin یک قالب آدرس منحصر به فرد را پیاده سازی می کند. “پیشوند PUBKEY_ADDRESS و SCRIPT_ADDRESS از زنجیره قبلی Goldcoin استفاده خواهد شد که به راحتی از آدرس Bitcoin Core یا Bitcoin Cash قابل تشخیص است.”

این به شما کمک می کند تا کاربران با ارسال اشتباه به آدرس اشتباه ، سکه های خود را از دست بدهند.

  • معاملات رایگان

چنگال جدید با در نظر گرفتن سیستم مالی جهان طراحی شده است. برای اطمینان از اینکه سیستم ایده آل پرداخت نقدی است ، 5٪ از هر 32 مگابایت بلاک برای معاملات رایگان اختصاص داده می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند تا 10 میلیون تراکنش رایگان در روز داشته باشید..

این امر به ویژه در کشورهای در حال توسعه که کاربران توانایی انصراف از پرداخت هزینه های معامله را دارند در حالی که دیگران می توانند هزینه ای را برای اولویت بندی در سرعت معامله در نظر بگیرند ، پیامدهای مطلوبی خواهد داشت..

صرافی هایی که از GoldCoin پشتیبانی می کنند

برای کسانی که علاقه مند به دستیابی به Goldcoins (GLC) هستند ، می توانند از هشت صرافی زیر که در حال حاضر از ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کنند ، استفاده کنند: Bittrex, سکه بری, صرافی نوا, آلتی, صرافی محلی سکه, تریدساتوشی, سکه و TryGoldCoin.com را امتحان کنید.

با این حال ، دیگر جای نگرانی نیست زیرا از زمان اجرای معکوس Bitcoin Fork ، همه دارندگان بیت کوین اصلی مقدار مساوی Goldcoins را در نسبت 1: 1 دریافت خواهند کرد. با این حال ، این پروژه به دارندگان رمزنگاری که سکه های آنها در صرافی ها ذخیره شده است ، هشدار می دهد که این سیستم عامل ها به GLC اعتبار می دهند.

حتی اگر صرافی ها باید حساب شما را با سکه های GLC اعتبار دهند ، اما آنها از نظر قانونی مکلف به این کار نیستند. بنابراین ، برای کمک به کاربران دارای بیت کوین در صورت تمایل به GLC های رایگان ، می توانند نام و نشان صرافی هایی را که قول داده اند اعتبار کاربران بیت کوین را با Goldcoin بدهند ، نشان دهند..

اگر مبادله ای که استفاده می کنید در لیست نشان داده نشده است ، این تیم به کاربران توصیه می کند که انتقال بیت کوین خود را به صرافی پشتیبانی یا حتی بهتر از آن انجام دهند ، آنها باید سکه ها را به یک کیف پول شخصی که در آنها کنترل کلیدهای خصوصی خود را دارند بردارند. درباره نقشه GoldCoin بیشتر بدانید اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me