banner
banner

Inside Chainfuel: داشبورد مدیریت تلگرام با استفاده از صنعت رمزنگاری توسط طوفان

هیچ رازی نیست که تلگرام همچنان پلتفرم غالب جوامع رمزنگاری شده است.

فراگیر بودن آن به دلیل تمرکز بر امنیت ، حفظ حریم خصوصی داده ها و رمزگذاری بسیار زیاد است (خداحافظ ، فیس بوک!).

اما همانطور که هرکسی در هزاران ، دهها هزار یا حتی صدها هزار عضو در اجتماعات بزرگ تلگرامی شرکت کرده باشد ، این برنامه گپ تلفن همراه همیشه با چنین تعداد گسترده ای به زیبایی جلوه نمی کند.

مدیران اجتماع و سرپرستان چنین انجمن های بزرگ تلگرامی این درد را به شدت بیشتر احساس خواهند کرد: در حالی که امروزه تلگرام برای جوامع رمزنگاری یکی از ضروریات است ، اما مدیریت چنین جوامعی در مقیاس بزرگ چالش های بزرگی را به وجود می آورد.

امروزه مدیران جامعه رمزنگاری مسئول هستند ، از جمله موارد دیگر:

 • ایمن نگه داشتن اعضای انجمن خود در برابر اسپمرها ، کلاهبرداران و ترول ها.
 • راهنمایی مکالمات مولد و سالم در گروه.
 • ایجاد یک فضای گرم و پذیرای اعضای جدید.
 • جامعه را به روز و با آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و منابع پروژه / تجارت آگاه سازید.
 • پاسخ به س questionsالات و پاسخ به س fromالات اعضای جامعه
 • تنظیم فرهنگ و لحن گروه با مجازات رفتار بد ، و پاداش رفتار خوب.

(شما می توانید با نقش تکامل یافته مدیریت جامعه رمزنگاری در کتاب الکترونیکی رایگان بیشتر آشنا شوید ، “7 ستون مدیریت جامعه رمزنگاری”)

در حالی که تلگرام تجربه چت همراه و جلوه های گسترده شبکه را فراهم می کند ، ارائه خدمات مدیران و سرپرستان جامعه تلگرام برای مدیریت موثر این گروه ها در مقیاس کوتاه نیست..

و این جایی است که زنجیره ای سوخت, یک ابزار جدید مدیریت تلگرام که به طور خاص برای جوامع cryptpo در مقیاس بزرگ طراحی شده است ، ارائه می شود.

Chainfuel در فوریه سال جاری ، هنگامی که صنعت خود را دوباره راه اندازی کردند ، در صنعت رمزنگاری منفجر شد آنالیز رایگان تلگرام & ربات ضد هرزنامه به صفحه اول شکار محصول.

تیم Chainfuel با ایجاد موفقیت در زمینه تجربیات خود در زمینه اجرای خدمات مدیریت جامعه تلگرام برای چندین جامعه رمزنگاری در مقیاس بزرگ ، محصولی را ساختند که تمام گردش کارهای مشترک مدیران جامعه تلگرام را به صورت خودکار انجام می دهد و باعث می شود جوامع آنها از امنیت بیشتری برخوردار شوند ، و آگاه.

و بر اساس لیست در حال رشد پروژه های رمزنگاری برتر با استفاده از Chainfuel امروز – از جمله NEO ، Ontology ، Quoine ، mybit و موارد دیگر – به نظر می رسد این محصول در میان بزرگترین نام های صنعت طنین انداز است..

امروز ، Chainfuel دو طبقه خدمات ارائه می دهد: Chainfuel Free و Chainfuel PRO

Chainfuel Free برای گروه های کوچک ، علاقه مندان و استارت آپ های مرحله اولیه که تازه شروع به کار در تلگرام کرده اند ، طراحی شده است و تجزیه و تحلیل تلگرام ، مسدود کردن هرزنامه و ابزار CRM سبک را به کاربران ارائه می دهد.

تجزیه و تحلیل

برای هر مشاغلی که انجمن خود را در تلگرام مدیریت می کند ، ردیابی KPI و معیارهای انجمن مهم است ، بنابراین می توانید عملکرد بازاریابی ، روابط عمومی و مدیریت جامعه را ارزیابی کنید..

در حالی که تلگرام چنین تجزیه و تحلیل های بومی را ارائه نمی دهد ، سرپرستان تلگرام اکنون می توانند به چنین اطلاعاتی در داشبورد Chainfuel Analytics دسترسی پیدا کنند.

با ارائه Chainfuel’s Analytics ، مدیران انجمن می توانند موارد زیر را مشاهده کنند:

 • تعداد اعضا
 • اعضای جدید (در هر دوره زمانی)
 • اعضای نابود شده (در هر دوره زمانی)
 • # پیام (در هر دوره زمانی)
 • کاربران فعال روزانه
 • میانگین پیامهای روزانه

و همچنین نمودارهایی که نشان می دهد:

 • اندازه گروه با گذشت زمان
 • پیام ها & فعالیت در طول زمان

مشتریان Chainfuel با در دست داشتن این داده ها قادر به تصمیم گیری مبتنی بر داده در مورد جامعه و استراتژی های بازاریابی خود هستند..

یک محدودیت عمده که ما در پیشنهاد تحلیلی Chainfuel یافتیم این است که نمی تواند داده های تاریخی گروه ما را نشان دهد – این فقط می تواند آماری را از زمان نصب Chainfuel نشان دهد.

مت ناگوین ، یکی از بنیانگذاران Chainfuel ، ضمن ناامید کردن ، توضیح داد که این به دلیل محدودیت های API Telegram Bot است که آنها برای دسترسی به داده های گروه استفاده می کنند ، بنابراین قابل اعتماد نیست.

هنوز هم ، ما آرزو می کنیم راهی آسان برای دیدن داده های گذشته وجود داشته باشد ، بنابراین با این محدودیت به Chainfuel 4/5 ستاره در Analytics می دهیم.

مسدود کردن هرزنامه

همانطور که هرکسی که در هر گروه رمزنگاری برجسته تلگرام بوده است ، می تواند گواهی دهد ، هرزنامه یکی از بزرگترین عواملی است که امروزه بر جوامع تلگرام تأثیر می گذارد ، به همین ترتیب ، مبارزه با هرزنامه یکی از اولویت های مهم مدیران جامعه رمزنگاری امروز است.

برای کمک به مدیران تلگرام در مبارزه با هرزنامه ها ، Chainfuel لیست طولانی از تنظیمات پیکربندی را ارائه می دهد که سرپرستان می توانند با توجه به نیازهای منحصر به فرد پروژه خود تنظیم کنند.

ویژگی های ضد هرزنامه Chainfuel شامل موارد زیر است:

 • تنظیمات عمومی = روشن یا خاموش کردن پیوستن به پیامها و ترک آنها
 • محدودیت های عضو جدید = یک دوره زمانی را تنظیم کنید که اعضای گروه جدید از ارسال انواع مختلف پیام ها محدود شوند.
 • محدودیت های پیام جهانی = انواع مختلف پیامها را بطور کامل منع کنید.
 • لیست های سیاه / لیست های سفید = تحریم زبانهای مختلف توهین آمیز سایر کلمات در لیست سیاه و ربات های موجود در لیست سفید.

علاوه بر این تنظیمات پیکربندی ، Chainfuel’s یک الگوریتم اختصاصی برای یادگیری ماشین ضد هرزنامه دارد که به طور مداوم بر اساس جدیدترین تکنیک هایی که اسپمرها در تلگرام به کار می گیرند ، به روز می شود.

هر پستی که در یک انجمن Chainfuel ارسال می شود ، برای شبیه بودن به تکنیک های شناخته شده هرزنامه مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و در صورت تعیین تطابق قابل توجه ، پست به عنوان هرزنامه پرچم گذاری می شود و حذف می شود.

در حالی که ما در مقیاس فرصتی برای آزمایش دقیق استرس در مورد ویژگی های ضد هرزنامه Chainfuel (از آنجا که گروه آزمایشی تلگرام ما واقعاً مورد حمله اسپم ها قرار نگرفت) پیدا نکردیم ، اما با تعدادی از کاربران ضد هرزنامه Chainfuel صحبت کردیم که گفته اند که Chainfuel برای از بین بردن هرزنامه بسیار مفید بوده است.

به نظر می رسد تنظیمات پیکربندی بسیار مهمی است – به مدیران امکان انعطاف پذیری برای پیکربندی سطح تعدیل آنها متناسب با نیازهای آنها را می دهد ، اما ما شنیده ایم که Chainfuel جا دارد تا الگوریتم یادگیری ماشین ضد هرزنامه خود را بهبود بخشد – برخی از آنها سخت تر قابل شناسایی هستند تکنیک های هرزنامه هنوز هم گاهی به گروه ها راه پیدا می کنند ، بنابراین مدیران تلگرام همچنان باید هوشیار باشند ، حتی در حالی که به نظر می رسد Chainfuel بیشتر تکنیک های اسپم سطح پایین را به طور موثر اداره می کند.

برای این منظور ، به Chainfuel 4.5 / 5 در مورد ضد هرزنامه می دهیم.

CRM / بینش افراد

آخرین و نه کمترین ، Chainfuel ویژگی جدیدی را در فضای مجازی به مدیران تلگرام ارائه می دهد: CRM سبک برای انجمن تلگرامی آنها.

سرپرستان تلگرام اغلب مجبورند اعضای انجمن را پیدا کرده و آنها را جستجو کنند و اقدامات خاصی را برای آنها انجام دهند.

در حالی که برنامه iOS بومی تلگرام عملکرد جستجوی ساده ای را برای اعضای انجمن ارائه می دهد ، اما برای مشاهده فعالیت هر فرد ، سطح تعامل یا هر چیزی فراتر از اقدامات سرپرست ساده ، هیچ چیز دیگری ارائه نمی دهد..

در بازی با این موضوع در گروه آزمون ما و صحبت با سایر کاربران Chainfuel – هیجان قابل قبولی در مورد امکانات جدید در اینجا وجود دارد.

با Chainfuel’s CRM ، برای اولین بار مدیران تلگرام توانایی ردیابی آمار و شماره های تعامل را در افراد عضو انجمن تلگرام دارند..

ما توانستیم پیام های گذشته را ببینیم ، تاریخ ها را بپیوندیم / ترک کنیم ، و # پیام را ببینیم.

علاوه بر این ، ما از پیدا کردن ویژگی ای که به ما امکان می دهد اعضای خاصی را پرچم گذاری کنیم ، بسیار هیجان زده شدیم ، بنابراین ما می توانیم وقتی آنها در این گروه شرکت می کنند ، به ما اطلاع داده شود – یک ویژگی بسیار مفید برای نگاه کردن ما به افراد خاص توجه در جامعه ما (هر چیزی از نهنگ ها ، به تأثیرگذاران ، فقط به BFF هایی که می خواهیم برگه ها را روشن نگه داریم).

بعلاوه ، مت نگوین ، یکی از بنیانگذاران Chainfuel ، توضیح داد ، “در CRM ویژگی های زیادی وجود دارد. ما در حال معرفی برچسب گذاری و جستجوی پیشرفته خواهیم بود ، که به شما امکان می دهد بخشهایی از پایگاه کاربر خود را ایجاد کنید که بتوانید کارهای مختلف را در آنها انجام دهید و نظرسنجی ها & نظرسنجی هایی که پاسخ ها را به پروفایل های کاربری منفرد ضبط می کند ، بنابراین می توانید با پاسخ های خاص فیلتر کنید. “

به دلیل فرصت های قدرتمند با CRM تلگرام و این واقعیت که تا به امروز پیشنهادهای مشابهی را در بازار ندیده ایم ، ما به Chainfuel 5/5 CRM می دهیم (و ما هیجان زده ایم که می بینیم کجا می رود)..

Chainfuel PRO

پیشنهاد Chainfuel’s Free به پروژه های کوچکتر ، علاقه مندان و تازه کارهای تازه وارد در تلگرام اختصاص دارد و 100٪ رایگان برای زندگی است ، بدون محدودیت در اندازه گروه یا استفاده.

برای پروژه های مستقر که گروه های تلگرامی را در مقیاس ، Chainfuel’s اجرا می کنند پیشنهاد حرفه ای حتی ویژگی های قدرت بیشتری را که گروه های بزرگ درخواست می کنند ، ارائه می دهد ، از جمله ابزارهای ضد اسپم ، تجزیه و تحلیل و CRM پیشرفته تر ، و همچنین برخی مواردی که به صورت رایگان ارائه نمی شوند:

 • ابزارهای نامزدی
 • پیام های خوش آمد
 • پیام های برنامه ریزی شده
 • ادغام RSS
 • نظرسنجی ها
 • نظرسنجی ها
 • ربات های مارک دار سفارشی
 • 1: 1 DM

تیم Chainfuel در حال حاضر 50٪ برنامه های سالانه Chainfuel PRO را در یک پیش فروش محدود ارائه می دهد.

قابل توجه – Chainfuel اخیراً یکپارچه شده است ویجت پرداخت کیبر برای قبول پرداخت های رمزنگاری شده از طریق هر نشانه ERC20 در شبکه سایبر.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پیش فروش را در https://app.chainfuel.com/presale, یا با تیم موجود در تماس بگیرید جامعه تلگرام Chainfuel.

نتیجه

با فروش توکن اخیر 1.8 میلیارد دلاری تلگرام ، و پروژه بلوک زنجیره تلگرام در انتظار انتظار ، آینده برای اکوسیستم تلگرام روشن است.

و با رشد تلگرام ، نیاز به مدیریت گروه ، تجزیه و تحلیل ، ضد هرزنامه و ابزار بصیرت در کنار آن رشد می کند.

برای پروژه های رمزنگاری مدیریت جوامع بزرگ در تلگرام ، کار دشوار است ، اما ربات ها و ابزارهای اتوماسیون تلگرام می توانند بسیار کمک کنند.

به همین منظور ، ما از نتایج Chainfuel در آزمایشات خود خوشحال شدیم و منتظریم ببینیم این شرکت در آینده چه چیزهایی ذخیره کرده است.

بیشتر بیاموزید و در Chainfuel به صورت رایگان شروع کنید https://www.chainfuel.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me