banner
banner

لیست کانال های مهم ارز رمزنگاری شده در تلگرام

تلگرام یکی از برنامه های پیام رسان برجسته با تمرکز بسیار زیاد بر امنیت است. برخلاف اکثر برنامه های پیام رسان فعلی موجود در بازار ، تلگرام از پروتکل رمزگذاری خود استفاده می کند ، کاملاً رایگان است ، فضای ذخیره سازی ابری نامحدودی دارد ، دارای چت های معمولی و “مخفی” ، در دسترس بودن چند پلتفرم ، گروه ها و گروه های فوق گروه ، کانال ها ، قابلیت ربات است ، و همچنین بدون تبلیغات یا محتوای برتر اضافی ، و بدون هزینه اشتراک.

با توجه به این مجموعه گسترده از ویژگی های مفید و پروتکل های امنیتی / حریم خصوصی به ارث برده آن ، جای تعجب نیست که به عنوان یک رسانه ارتباطی / اطلاعاتی مطمئن و یکی از جذاب ترین راه حل های رسانه ای برای توسعه دهندگان ارز ، معامله گران و تجارت ، به دنیای رمزنگاری راه پیدا کرده است. کارآفرینان.

به معنای واقعی کلمه ، هر پروژه رمزنگاری جدی امروزه کانال تلگرامی خاص خود را دارد اما آنچه از این مهم تر است این است که چندین نشریه رمزنگاری و گروه رسانه ای مختلف وجود دارد که دارای کانال های تلگرام جامع با محتوای خود هستند.

در زیر ، لیستی از مهمترین کانال ها و گروه های رمزنگاری تلگرام را ایجاد کرده ایم:

Cointelegraph (@Cointelegraph)

اگر حتی مدت کوتاهی در فضای رمزنگاری بوده اید ، احتمال بسیار خوبی در مورد آن شنیده اید Cointelegraph, یکی از معتبرترین و محبوب ترین انتشارات ارزهای رمزپایه.

Cointelegraph آخرین اخبار موجود در رمزنگاری (اخبار بیت کوین ، اخبار Ethereum ، اخبار Altcoin ، اخبار Blockchain ، اخبار کلاهبرداری ، و غیره) را به خوانندگان خود ارائه می دهد ، اما همچنین با تجزیه و تحلیل جامع بازار ، و یک مجموعه چشمگیر از آموزشها و راهنماهای مفید. کانال رسمی تلگرام Cointelegraph در حال حاضر دارای 94 692 عضو است و مهمترین جنبه های Blockchain را پوشش می دهد, بیت کوین, و اخبار Fintech.

عکس Cointelegraph

منبع: ttbcn.wordpress.com

CryptoMedics (CryptoMedics @)

CryptoMedics یک کانال تلگرامی ارز رمزنگاری شده است که تمرکز زیادی روی تحقیق دارد. تیم پشت کانال رویکرد تحقیقاتی شفاف و عمیقی دارد. اگر تازه وارد بازار رمزنگاری هستید و می خواهید بیشتر بیاموزید ، ممکن است CryptoMedics یکی از بهترین گزینه ها باشد. این کانال به دلیل جامعه برجسته خود مشهور است و مکانی است که تقریباً می توانید به تمام س questionsالات شما پاسخ دهید. اشکال اصلی این واقعیت است که یکی از معدود کانال های تلگرامی است که نیاز به پرداخت دارد. این کانال در حال حاضر 4964 عضو دارد.

منشورهای رمزنگاری (@منشورهای رمزنگاری)

Crypto Charters یک گروه تلگرامی رمزنگاری است که به طور خاص در معامله گران و تحلیل گران رمزنگاری پیشرفته و پیشرفته قرار دارد. این گروه به دلیل ارائه نمودارهای کاملاً مستند و دقیق از اعضای مختلف ارزهای رمزپایه شده به اعضای خود مشهور است. این گروه بیشتر بر روی تجزیه و تحلیل بیت کوین متمرکز شده اند ، اما عوامل مختلفی وجود دارند که همچنین به استفاده از آلت کوین های با ارزش می پردازند.

سرمایه گذار سرمایه گذاری (@سرمایه گذار سرمایه گذاری)

اگر عمدتاً بر روی تحلیل قیمت / بازار 10 سکه برتر متمرکز هستید ، قطعاً Venture Coinist شایسته لیست کانال های تلگرامی شماست. این محتوا عمدتا به منظور ارائه تجزیه و تحلیل فنی در مورد چگونگی راه اندازی معاملات طی چند روز / هفته بعدی است ، که این امر آن را به ابزاری بسیار ارزشمند برای سرمایه گذاران و بازرگانان مبتدی تبدیل می کند. به طور خلاصه ، اگر می خواهید پتانسیل سود سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید ، پس نمی توانید با Venture Coinist اشتباه کنید.

سامورایی رمزنگاری (@سامورایی رمزنگاری)

Crypto Samurai یکی از بهترین کانال های رمزنگاری تلگرام است زیرا برای همه چیز خاصی دارد. تیم پشت کانال از نظر دقیق کردن اکثریت قریب به اتفاق منابع معتبر خبری کار خوبی انجام می دهد و به محض انتشار ، فقط مهمترین مقالات خبری را برای خوانندگان خود به ارمغان می آورد. در حال حاضر ، این کانال 3125 کاربر دارد که به هیچ وجه تعداد کمی است.

Mycryptopedia (@Mycryptopedia)

Mycryptopedia کانال رسمی تلگرام برای Mycryptopedia.com سایت اینترنتی. این کانال تأکید زیادی بر محتوای آموزشی تنظیم شده در موضوعاتی مانند ارز رمزپایه ، فناوری بلاکچین ، ICO و تحلیل بازار دارد. از نظر مقالات ، مشترکین می توانند انتظار داشته باشند آموزش ، راهنما ، مقاله های خبری ، فیلم های آموزشی ، مصاحبه ها و انواع دیگر اطلاعات آموزنده.

mycryptopediafeature

منبع: The Coinage Times

رمزنگاری UK (@UKCrypto)

UK Crypto یک کانال تلگرامی است که ترکیبی جالب از تجزیه و تحلیل بنیادی و تجزیه و تحلیل فنی برای تعداد زیادی سکه به مشترکان خود ارائه می دهد. این مکانی است که می توانید درباره اصول تجارت رمزنگاری چیزهای زیادی بیاموزید ، و همچنین پروژه های رمزنگاری جدید و جالب را کشف کنید ، همه موارد نظارتی و غیرقابل انکار ، با منابع قابل تأیید.

سیگنال تجارت بصورت رایگان (@سیگنال تجارت بصورت رایگان)

این کانال دیدگاه های منحصر به فردی در مورد وضعیت فعلی بازار رمزنگاری به مشترکان و بازرگانان خود ارائه می دهد. برای اطمینان از ارتباط طولانی مدت آن ، تجزیه و تحلیل فنی زیادی جمع آوری شد و محتوای هرزنامه و پست متقابل وجود ندارد.

رمزنگاری به ماه (@رمزنگاری به ماه)

Crypto to the Moon چیزی نیست که شما آن را یک کانال بزرگ تلگرامی بنامید ، اما برای هر کسی که می خواهد اطلاعات بیشتری در مورد معاملات ارز رمزنگاری شده ، سیگنال های تجاری ، تجزیه و تحلیل مربوط به بازار و همچنین دسترسی به بررسی های مختلف ICO کسب کند ، مناسب است..

1 2SOmQSDInGYj91TxyiAo4A

منبع: Medium.com

شاتل رمزنگاری (@شاتل رمزنگاری)

Crypto Shuttle یک کانال تلگرامی است که اگر بخواهید برخی از مهمترین اخبار ارزهای رمزپایه را بررسی کنید بسیار مفید است. آنها همچنین بدون اغراق در مورد عوامل ترسناک مرتبط با داشتن و تجارت رمزنگاری ، جزئیات دقیق و به روز در مورد وضعیت بازار ارز را ارائه می دهند.

1 WhDPaq3vc dB5nnNMUaMyA

منبع: Medium.com

Crypto Madness (@جنون رمزنگاری)

Crypto Madness اخبار و بررسی های دقیق و سرپرستی شده از رمزنگاری و همچنین اطلاعات مفیدی درباره ICO های آینده در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. شناخته شده است که تیم پشت این گروه از نظر ICO مشاوره بسیار خوبی ارائه می دهند.

اخبار رمزنگاری (@اخبار رمزنگاری)

آخرین مورد در لیست ما کانال تلگرام Crypto News است. این یک کانال رایگان با تمرکز بسیار قوی بر روی آوردن فقط آخرین اخبار با کیفیت بالا و مهم است. در طول حیات خود ، محتوای آنها به قدری خوب بود که اکنون این گروه تقریباً یکصد عضو دارد.

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me