banner
banner

OKChain Updates و انتخاب اعتبار سنج آغاز می شود

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین ارز مبادله ای و ارزهای رمزنگاری شده در جهان ، اعلام کرد که نسخه 0.10 OKChain ، زنجیره عمومی تجاری توسعه یافته توسط OKEx ، در تاریخ 25 مه راه اندازی می شود. قوانین انتخاب اعتبار سنج و مکانیزم سود سهام در همان زمان فاش شد کاربرانی که رمز OKT را ضمیمه کرده اند می توانند با ایجاد یک رأی گیری حداکثر به 30 نامزد رأی دهند و 21 اعتبار سنج ایجاد کنند.

پس از به روزرسانی ، OKChain تبدیل به اولین زنجیره عمومی خواهد شد که توسط صرافی رمزنگاری توسعه یافته است و از دسترسی موسسات شخص ثالث پشتیبانی می کند. در همان زمان ، OKChain اقدام به جذب نامزدهای اعتبارسنجی در سطح جهانی کرد و کاربران و موسسات را به شرکت دعوت کرد.

“ما امیدواریم که کاربران و موسسات بیشتری در OKChain شرکت کنند. اساس ساخت اکولوژیکی OKChain آماده سازی مهمی قبل از راه اندازی شبکه اصلی OKChain است. “، گفت: آلیسا شو ، مدیر ارشد استراتژی OKEx. “بر اساس نسخه جدید 0.10 ، کاربران می توانند اراده خود را از طریق مکانیزم رأی گیری تحقق بخشند و انتخاب هایی متناسب با منافع خود و متنوع سازی توسعه OKChain انجام دهند. ما مشتاقانه منتظریم که با کاربران جهانی خود یک اکوسیستم باز ، غیر متمرکز ، عملی و متنوع را ایجاد کنیم. “

OKChain ، یک زنجیره عمومی غیرمجاز و غیرمتمرکز

در مقایسه با سایر زنجیره های عمومی مبادله ای ، OKChain تمایل دارد که به ایده های عدم تمرکز ، استفاده کامل از ماهیت شبکه همتا به همتا ، برگشت ناپذیر و خودمختاری کارآمد در کد منبع خود پایبند باشد. با توجه به اینکه ، همه شرکت کنندگان ، از جمله OKEx به عنوان توسعه دهنده ، نمی توانند این زنجیره عمومی را کنترل کنند.

علاوه بر این ، OKChain به جای اینکه گره ها را ملزم به ارائه پیشنهاد به زنجیره عمومی “فرماندار” قبل از هر اقدام در زنجیره عمومی عمومی کند ، “یک شبکه نظیر به نظیر” را تصویب می کند ، که به رانندگان گره امکان می دهد DEX و dApp را توسعه دهند یا تصمیم بگیرند که کدام یک ارزهای رمزنگاری شده و جفت های معاملاتی بدون نیاز به گرفتن اجازه از “استاندار” برای لیست کردن. به طور خلاصه ، OKChain یک زنجیره عمومی کاملاً مستقل از جامعه است.

قوانین رأی دادن به رای دهندگان با درجه بالایی از استقلال قدرت می بخشد

OKChain یک سیستم نماینده را تصویب می کند. دارندگان OKT که رمز OKT را در نظر گرفته اند به رای دهندگانی تبدیل می شوند که می توانند “رأی دهنده عادی” را انتخاب کنند تا مستقیماً به تأییدکنندگان رأی دهند یا قدرت رأی خود را به یک حساب دیگر ، به نام “رای دهنده پروکسی” به نمایندگی از طرف آنها واگذار کنند..

هر رأی دهنده مجاز است به حداکثر 30 نامزد اعتبار سنجی رأی دهد. به عنوان مثال ، اگر یک کاربر 100 OKT داشته باشد ، می تواند 100 رأی برای حداکثر 30 نامزد اعتبار سنجی به صندوق بیندازد. 21 کاندیدای برتر با بیشترین آرا the مجموعه اصلی اعتبار سنج ها را تشکیل می دهند در حالی که دیگران به عنوان نامزدهای اعتبارسنج خدمت می کنند.

ثابت شده است که داشتن 21 تأییدکننده بالاترین راه حل است ، می تواند تعادل بین درجه تمرکززدایی در محیط زیست و کارایی عملیات اکولوژیکی را به حداکثر برساند. از مکانیسم رای گیری ، در مقایسه با "انتخاب بهترین" و "انتخاب چند مورد خوب", دومی تحمل عیب بیشتری دارد. علاوه بر این ، همچنین می تواند به طور موثر نفوذ دارندگان بزرگ OKT را در مرحله اولیه راه اندازی شبکه اصلی OKChain ضعیف کند ، به طوری که نتایج رای گیری خواسته های همه دارندگان OKT در اکوسیستم OKChain را بهتر نشان می دهد.

OpenDEX & اپراتور DEX ، مفاهیم جدید معرفی شده توسط OKChain

در نسخه 0.10 ، OKChain پیشگام مفاهیم “مدل OpenDEX” و “اپراتور DEX” بود. تحت مدل OpenDEX ، OKChain تمام فناوری هسته مورد نیاز را به گره ها ارائه می دهد ، اپراتور زنجیره عمومی را از اپراتور DEX متمایز می کند ، که در بیشتر موارد قبلا به عنوان یکی ترکیب شده بود.

مفاهیم جدید رابطه بین اپراتور DEX و اپراتور زنجیره عمومی را بیشتر شبیه رابطه بین زنجیره ETH و ERC20 می کند. OKChain به همه گره ها این امکان را می دهد تا DEX و جفت های معاملاتی خود را بدون هیچ آستانه ای بسازند. علاوه بر این ، گره ها نه تنها هزینه زیادی برای سرور و فناوری پرداخت نمی کنند ، بلکه دارای مزایای مداوم آینده نیز خواهند بود.

منابع چندگانه درآمد از OKChain

"هدف اصلی نسخه 0.10 testnet OKChain این است که حقوق و منافع بیشتری را که کاربران گره می توانند در اکوسیستم OKChain به اشتراک بگذارند ، بیشتر روشن کند. ” پاداش تولید بلوک ، پاداش رأی دادن ، هزینه تطبیق ، هزینه معامله و غیره “

طبق اطلاعات عمومی ، 100٪ بلوک پیدایش OKT به دارندگان OKB ترسیم می شود ، به این معنی که دارندگان OKB به اولین دسته دارندگان OKT تبدیل می شوند و در برخی از حوزه ها از جمله تبدیل شدن به ابرنواختر ، رای گیری ، عملیات DEX و غیره شروع به کار می کنند. علاوه بر این ، OKT اضافی سالانه 5-1٪ صادر می شود که انتظار می رود بخشی از آن به عنوان پاداش تولید بلوک و دیگری به عنوان پاداش رای دادن عمل کند. جدا از آن ، اپراتورهای DEX همچنین هزینه تطبیق ، هزینه معامله و غیره را به عنوان درآمد دریافت می کنند.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me