banner
banner

چگونه از پرداخت هزینه های Coinbase جلوگیری کنیم

اگر می خواهید ارزهای دیجیتالی را از انگلستان یا ایالات متحده آمریکا معامله کنید ، احتمال دارد که به Coinbase بسنده کنید. در طول سال ها ، این پلت فرم خود را به عنوان بهترین پلت فرم مبادله با تعداد زیادی از کاربران معرفی کرده است. علاوه بر این ، تاکنون هیچ مسئله امنیتی در سیستم عامل گزارش نشده است. 

در نقطه ضعف ، Coinbase هزینه های بالایی را دریافت می کند. Coinbase علی رغم اینکه یک پلتفرم قابل اعتماد برای مبادله ارز رمزنگاری شده است ، هزینه تمام معاملات را 4٪ می گیرد. توجه به این نکته ضروری است که این صرافی به دلیل شهرت در بازار همچنان مشتریان زیادی را به خود جلب می کند. جدا از اتهامات بالا که بر تجارت رمزنگاری به رمزنگاری تأثیر می گذارد ، تبدیل فیات در Coinbase گران است.

با این وجود ، روش های بسیاری وجود دارد که می توانید با بهره گیری از پرداخت این هزینه ها خودداری کنید Coinbase Pro. همچنین ، توجه داشته باشید که Coinbase و Coinbase Pro متعلق به همان شرکت هستند و شرکت اول هیچ گونه هزینه ای را برای معاملات خاص دریافت نمی کند. هر دو کارمزدی دارند که در زیر به طور کامل شرح داده می شود و سپس این راهنما نحوه جلوگیری از پرداخت هزینه های Coinbase را نشان می دهد.

چگونه از پرداخت هزینه های Coinbase جلوگیری کنیم

هنگام خرید ارز دیجیتال

هزینه های شارژ شده قبل از محاسبه کل سفارش اضافه می شود. به عنوان مثال ، اگر قصد خرید بیت کوین به ارزش 100 دلار را دارید ، هزینه 1.49 دلار است ، از این رو کل معامله شما 101.49 دلار خواهد بود. این هزینه براساس روش پرداخت شما کسر می شود و بیت کوین 100 دلاری دریافت خواهید کرد.

فروش ارز دیجیتال

در هنگام محاسبه کل معامله ، هزینه ها از مبلغ کم می شود. به عنوان مثال ، اگر قصد فروش بیت کوین به ارزش 100 دلار را دارید ، 1.49 دلار از شما کسر می شود ، از این رو کل آن معامله 98.51 دلار خواهد بود. بیت کوین 100 دلاری از حساب شما حذف می شود و 98.51 دلار به روش پرداخت ترجیحی شما منتقل می شود.

همیشه یک صفحه تأیید ظاهر می شود تا کل مبلغ معامله ای که در معاملات ارز دیجیتال و ارز محلی انجام شده است و همچنین هزینه های معامله را به شما نشان دهد..

بدیهی است که این هزینه ها بسیار بالا است ، اما Coinbase می داند که کاربران به لطف شهرت پلتفرم را ترجیح می دهند. این سیستم عامل هزینه های بالایی را هم برای معاملات رمزنگاری به رمزنگاری و هم برای تبدیل فیات دریافت می کند.

با این حال ، شما خوش شانس هستید! زیرا روشی وجود دارد که می توانید از این هزینه ها طفره بروید. یوتیوب با نام Coin Mastery روشی را یافت که به شما امکان می دهد از این هزینه ها جلوگیری کنید و خبر خوب این است که بسیار آسان است!

از پرداخت هزینه ها خودداری کنید

همانطور که در بالا اشاره شد, Coinbase و Coinbase Pro متعلق به همان شرکت هستند. به همین ترتیب ، می توانید با استفاده از کمبود Coinbase Pro در معاملات خاص ، از پرداخت هزینه ها جلوگیری کنید.

اول ، شما باید درک کنید که Coinbase Pro به طور عمده معامله گران باتجربه را هدف قرار می دهد. پایگاه مشتری از Coinbase Pro برای تبادل ارزهای دیجیتال همراه با تجزیه و تحلیل فنی آموزنده و سایر ابزارهای مفید استفاده می کند.

اولین قدم ثبت نام از طریق وب سایت Coinbase است. اگر قبلاً حساب دارید ، وارد شوید. با دسترسی به حساب خود ، لازم است حساب بانکی خود را با Coinbase پیوند دهید.

چگونه از پرداخت هزینه های Coinbase جلوگیری کنیم

بعد ، یک حساب کاربری با Coinbase Pro ایجاد کنید. قابل توجه است ، شما باید بعنوان بخشی از اقدامات امنیتی برخی از اسناد را در حساب جدید خود تأیید کنید. قبل از شروع تجارت ، ابتدا باید وجه را از بانک به حساب Coinbase خود منتقل کنید. پس از انعکاس وجوه ، بلافاصله آنها را به حساب Coinbase Pro که اکنون تأیید شده است منتقل کنید.

وجوه خود را در داشبورد حساب Coinbase Pro خود بررسی کنید. به سمت چپ بروید و سفارش خود را ثبت کنید. در این حالت ، Coinbase Pro به طور پیش فرض گزینه “سفارش بازار” را با هزینه 0.3٪ ارائه می دهد..

برای جلوگیری از این هزینه ، “سفارش محدود” را ثبت کنید. این گزینه شما را قادر می سازد برای سفارش خود پیشنهاد خرید بدهید. این مانور شما را از هزینه های Coinbase محروم می کند.

تحت Coinbase ، “فروش محدود” مستلزم ثبت سفارش با برخی شرایط است. قبل از اینکه این سفارش را تعیین کنید ، مقدار و قیمت مورد سفارش را توضیح دهید.

برای استفاده از Coinbase Pro ، ابتدا باید حساب خود را تأیید کنید ، این کار قبل از شروع تجارت یا حتی واریز وجه انجام می شود. برای تکمیل مراحل تأیید ، باید یک سند رسمی بارگذاری کنید. مشتریانی که از ایالات متحده هستند لازم است شناسه ایالتی یا گواهینامه رانندگی را بارگذاری کنند. شما همچنین باید آدرس مسکن خود و همچنین چهار رقم پایانی شماره تأمین اجتماعی خود را به Coinbase Pro ارائه دهید.

کاربران از انگلستان باید کارت شناسایی صادر شده توسط دولت را بارگذاری کرده و بر اساس پایگاه داده هویت ملی به چند سال تأیید پاسخ دهند.

کاربران سایر کشورها باید دو سند شناسایی ، یعنی کارت شناسایی ، گواهینامه رانندگی و گذرنامه بارگذاری کنند.

تفاوت بین Coinbase و Coinbase Pro  

Coinbase بدیهی است که یک رابط کاربر پسند فراهم می کند تا به همه معامله گران ، افراد باتجربه و تازه وارد اجازه معاملات خود را بدون دردسر بدهد. از طرف دیگر ، Coinbase Pro به طور عمده جذب تجار باتجربه تری است که خواهان کنترل بیشتر بر معاملات و عملکرد پیشرفته خود هستند..

Coinbase Pro در مناطق کمتری در دسترس است زیرا ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد.

رابط کاربری Coinbase بسیار تمیز و ضد عفونی است ، به کاربران با تجربه صفر معامله ارز رمزنگاری اجازه می دهد تا به راحتی خرید محصولات خود در آمازون با قیمت تعیین شده معامله کنند. با این وجود ، این سادگی به هزینه اطلاعات و گزینه ها می انجامد.

رابط کاربری Coinbase Pro در اوج دیگر است ، وقتی صفحه را بارگیری می کنید ممکن است به دلیل انبوه اطلاعات ، احساس غرق شوید. این حساب دسترسی به نمودارهای دقیق قیمت ، نمودارهای عمق ، کتاب سفارشات و گزینه های معاملاتی بیشتر را فراهم می کند.

هنگام بررسی سفارش در حساب ، می توانید در بخش میانی قیمت تعیین کنید. قیمت انتخاب شده باید در حساب شما قرار گیرد و هزینه ای برای شما اعمال نمی شود. علاوه بر این ، شما از کمیسیون ها نیز آزاد خواهید بود. سپس Coinbase یک سفارش باز برای قیمت تعیین شده به شما نشان می دهد.

با این حال ، سفارش شما به طور پیش فرض آغاز نخواهد شد.

حتی اگر این راه حل کامل به نظر برسد ، معایب زیادی نیز وجود دارد. نقطه ضعف اصلی استفاده از Coinbase Pro برای جلوگیری از پرداخت هزینه Coinbase شما این است که روند کار طولانی تر می شود و شما مجبورید بین دو حساب مختلف جابجا شوید ، که کاملاً دردسر ساز است.

معایب استفاده از Coinbase Pro

علاوه بر این ، استفاده از Coinbase Pro دارای اشکالاتی است که در زیر ذکر شده است.

نمودارهای غیرحرفه ای. هدف اصلی این سیستم عامل ارائه نمودارهای حرفه ای به تجار باتجربه برای تجزیه و تحلیل عمیق است. با این وجود نمودارهای موجود در این پلتفرم فاصله زیادی با حرفه ای بودن ندارند.

پشتیبانی بی اثر از مشتری. تیم پشتیبانی بارها در ارائه پاسخ های قطعی به نگرانی های مشتری ناموفق بوده است. علاوه بر این ، پرسش و پاسخ در بخش س FAالات متداول فاقد وضوح و ارتباط هستند.

پشتیبانی محدود از دستگاه. این پلتفرم هنوز دارای یک برنامه کاربردی تلفن همراه نیست. علاوه بر این ، گاهی اوقات وب سایت هنگامی که بسیاری از مشتریان از آن استفاده می کنند مسدود می شود.

در حال رشد ارزها. تعداد ارزهای دیجیتالی که به سیستم عامل اضافه می شوند همچنان در حال افزایش است ، این ممکن است در آینده منجر به پیچیدگی های بلاکچین شود. اگر به دنبال تعداد بیشتری سکه هستید ، امتحان کنید بینانس

علی رغم همه این مسائل ، Coinbase سخت تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که همه شکایات به طور م effectivelyثر در سیستم عامل رسیدگی می شود.

علاوه بر این ، هنگامی که با اکثر صرافی ها مقایسه می شود ، Coinbase Pro کاملاً کارآمد است و می تواند توسط افراد تازه وارد و معامله گران حرفه ای استفاده شود.

با استفاده از Binance از پرداخت هزینه های Coinbase خودداری کنید

یک استراتژی دیگر برای جلوگیری از هزینه های Coinbase (یا حتی هزینه های Coinbase Pro) استفاده از مبادله اصلی دیگری است بینانس که امنیت و اثربخشی تجاری مشابهی را ارائه می دهد. Binance همچنین صدها سکه را لیست می کند در حالی که Coinbase فقط تعداد اندکی سکه را لیست می کند.

Binance به کاربران این امکان را می دهد که بیت کوین ، Ethereum و سایر سکه ها را با کارت اعتباری خریداری کنند و سپس معامله گران می توانند این جفت های “پایه” را بگیرند و با altcoins تجارت کنند. هزینه Binance نسبت به Coinbase کمتر است ، به خصوص اگر شخصی از هدیه Binance Coin (BNB) برای کاهش هزینه های معاملاتی استفاده کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me