banner
banner

دانا فاربو ، COO از Augmate – مجموعه مصاحبه ها

دانا فاربو مدیر عامل و سرمایه گذار در است اوگمت. او در حال رشد و ایجاد بستر نهایی برای مدیریت دستگاه برای اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) است. با استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده ، Augmate کنترل و امنیت بهتری را برای میلیاردها دستگاه مورد استفاده شرکت ها و مصرف کنندگان به ارمغان می آورد.

AT: Augmate از سال 2014 شروع به کار کرد و یکی از اولین شرکت هایی بود که مدیریت دستگاه اینترنت اشیا را ارائه داد. آیا می توانید نحوه شروع کار را به ما بگویید?

DF: Augmate به عنوان یک شریک Google Glass در محل کار خود برای کمک به معرفی مناسب Google Glass در شرکت ها شروع به کار کرد. ما برای ارائه راهکارهایی برای این فناوری جدید ، به یکی از گروه های انتخابی متشکل از 10 شرکت دارای گواهینامه گوگل تبدیل شدیم. به جای تمرکز بر روی مصرف کنندگان ، استفاده از کف سازی ، تدارکات و سایر مشاغل را بهترین موارد استفاده برای رشد رو به رشد پوشیدنی می دانیم..

AT: در سال 2015 شما مدیر محیط پوشیدنی Augmate (WEM) را معرفی کردید. این دقیقاً چیست?

DF: W.E.M. یک پلت فرم متمرکز برای مدیریت فناوری اطلاعات برای کنترل و فرماندهی دستگاه های پوشیدنی مستقر در سر است که آنها در شبکه های خود قرار می دهند. هیچ چیزی در بازار وجود نداشت که بتواند به این شرکتها کمک کند تا مواردی مانند به روزرسانی از طریق هوا ، اجازه دادن به کاربر مناسب در زمان مناسب ، امنیت دستگاهها از جمله توانایی قفل کردن و مدیریت محتوا به صورت جداگانه و موارد دیگر را در کار خود مدیریت و مدیریت کنند. بیشتر. W.E.M می تواند به عنوان SaaS یا به عنوان یک سرور مبتنی بر راه حل اولیه مورد استفاده قرار گیرد. فناوری اطلاعات کنترل کاملی از طریق سیستم عامل بر روی دستگاه ها دارد زیرا ما با تولیدکنندگان تجهیزات پوشیدنی کار می کنیم تا کد و کد قرار داده شده در هسته دستگاه را امضا کنند..

AT: موارد مورد استفاده محبوب تر برای WEM کدام است?

DF: مشاهده این لینک برای اطلاعات دقیق در زمینه ساده ترین کار در پشتیبانی از راه دور کارگر است:

شرکت های سراسر جهان با دادن فناوری به آنها مانند رایانه های پوشیدنی مجهز به سر با قابلیت فیلم و صوت ، از نیروهای کاری توزیع شده خود استفاده می کنند. کارگری را تصور کنید که در حال تعمیر ژنراتور در مزرعه است اما به کمک متخصص نیاز دارد که ممکن است 1000 مایل دورتر باشد. با استفاده از یک وسیله پوشیدنی همراه با دوربین و صدا ، کارگر می تواند هر دو دست را برای کار آزاد نگه دارد در حالی که یک فرد پشتیبانی با دیدن آنچه را مشاهده می کند ، آنها را راهنمایی می کند. Augmate لایه ای از مدیریت و کنترل دستگاه است که امکان مدیریت از راه دور و به روزرسانی م theseثر این دستگاه ها را فراهم می کند تا در استفاده از آنها خللی ایجاد نشود. Augmate به کارمندان مدیریت از جمله قابلیت اتصال خودکار WiFi برای شبکه های تأیید شده ، کنترل دسترسی محدود ، علاوه بر این ، فقط کارگران مجاز به استفاده از آنها می توانند وارد سیستم شوند و موارد دیگر.

AT: آیا می توانید درباره Augmate Connect به ما بگویید?

DF: Augmate Connect الگوی جدیدی را به مدیریت دستگاه می آورد. این با استفاده از یک چارچوب معماری باز ساخته شده است تا اجازه دهد انواع دستگاه های نامحدود برای مدیریت به آن اضافه شوند. می توان آن را به سیستم های دیگر متصل کرد تا قابلیت های آنها را با استفاده از API افزایش دهد یا با استفاده از SDK ساخته شود تا اجزای اضافی از جامعه توسعه دهندگان اضافه شود. این ساخته شده است با توانایی ادغام بلاکچین و فن آوری دفتر توزیع شده بدون قفل شدن در هر راه حل واحد. این چارچوب انعطاف پذیر ، کلید بنیادی محکم است که می تواند در طول زمان و مقیاس تا پتانسیل نامحدود گسترش یابد.

AT: چگونه Augmate Connect دستگاه های اینترنت اشیا را ایمن نگه می دارد?

DF: امنیت هم از طریق فناوری الحاقی ساخته شده و هم پشتیبانی می شود. امنیت می تواند از انواع رمزگذاری برای داده ها در حین انتقال تا استفاده از بلاکچین و شناسایی دستگاه در بلاکچین باشد. همانطور که گفته شد ، ادغام شخص ثالث مانند سلامت شبکه با نظارت داشبورد منفرد قابل انجام است. می توان خط مشی هایی را نوشت که به مدیریت فرصت می دهد پروتکل های امنیتی را مستقیماً روی سیستم بنویسد. امنیت هسته اصلی برنامه ریزی و اجرای چارچوب Augmate Connect با تمام تلاش متمرکز بر حداکثر حفاظت و به حداقل رساندن اختلال است.

AT: از آنجا که Augmate از بلاکچین استفاده می کند ، چه چیزی باعث امنیت بیشتر از استفاده از پایگاه داده می شود?

DF: بلاکچین نوید یک محیط غیرمتمرکز و مقیاس پذیر را می دهد که در آن احراز هویت امن از اهمیت بالایی برخوردار است. پایگاه های داده متمرکز می توانند نقض شوند و در بسیاری از موارد ، این به دلیل خطای انسانی در مدیریت رمز عبور است. هک همچنین می تواند از طریق آسیب پذیری های شناخته شده یا ناشناخته نفوذ کند. بلاکچین هنوز هم می تواند مستعد خطای انسانی باشد اما به دلیل نحوه اعتبار سنجی معاملات ، آسیب پذیری های هک مستقیم به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

AT: در سال 2017 شما با موفقیت IOTA را اثبات کردید. آیا این زنجیره بلوکی است که به صورت رو به جلو استفاده می شود?

DF: Augmate یک سیستم عامل و بلاکچین agnostic است. ما چندین فناوری را بر اساس نیاز موردی ارزیابی و استفاده می کنیم. IOTA قول مقیاس و بدون یا حداقل هزینه معامله را می دهد. فناوری DLT دیگری در حال توسعه است که برای IoT ساخته شده است.

AT: Augmate در ابتدا با ایده راه اندازی ICO در مقابل STO کشتی می گرفت. چه چیزی شما را به سمت بالا بردن از طریق STO سوق داد?

DF: در اوایل سال 2018 مشخص شد که راهنمایی SEC نشان دهنده نیاز شرکت ها برای در نظر گرفتن افزایش سرمایه گذاری با استفاده از نشانه ها برای انطباق با قوانین اوراق بهادار است. Augmate مشتری ، کارمند و سهامدار دارد و مهم این بود که با تلاش برای ایجاد تفکر جدید در مورد افزایش سرمایه گذاری بر اساس تمایل به ICO در مقابل STO ، هیچ کس را در معرض خطر قرار ندهیم. تیم ما بارها در این باره بحث کردند زیرا مزیتهای ICO اغوا کننده بود. با این حال ، ما از مشاوره مشاوره و رویکرد عقل سلیم استفاده کردیم که ما را به این اطمینان رساند که در صورت مشارکت در زمینه جدید سرمایه گذاری که فکر می کنیم به رشد خود ادامه می دهند ، برای محافظت از ذینفعان خود تمام تلاش خود را می کنیم.

AT: شما لیست چشمگیری از شرکا دارید که شامل تویوتا و UPS است. آیا می توانید درباره این مشارکت ها بیشتر توضیح دهید?

DF: مشارکت اساس استراتژی های رشد ما است. ما سرمایه گذاران و مشتریان استراتژیکی مانند UPS داریم و شرکای کاربردی داریم که ما را به مشتریان خود نشان می دهند. شرکای سخت افزاری به ما این امکان را می دهند که بیشتر بدانیم چه چیزی به آنها کمک می کند تا به موفقیت برسند ، در حالی که ما راه حل های آینده را برای به حداکثر رساندن تأثیر آنها آماده می کنیم. همه ما با هم در این اکوسیستم اینترنت اشیا هستیم و اعتقاد ما این است که با تقویت شرکای خود ، خودمان بسیار قوی تر می شویم.

AT: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Augmate به اشتراک بگذارید?

DF: Augmate تیمی در کلاس جهانی ساخته است و ما بهترین مشتریان جهان را داریم. ما از پیشتازی در بلاکچین و DLT هیجان زده هستیم و متمرکز بر ارائه راه حل هایی برای مدیریت فرصت بزرگی هستیم که اینترنت اشیا به شرکت ها می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به اوگمت یا صفحه لیست های نشانه Augmate ما.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me