banner
banner

مدیر عامل OKEx به س questionsالات کاربران درباره مکث برداشت اخیر پاسخ می دهد

در اینجا نکات مهم جلسه جی هائو از من بخواهید از هر چیزی در تلگرام بخواهید – سری OKEx AMA

در تاریخ 26 نوامبر ، مدیر عامل OKEx ، جی هائو به یک جلسه زنده از من بخواهید هر چیزی را بپرسید در کانال رسمی Telegram OKEx پیوست و به س someالاتی که برخی از 27000+ عضو آن از آنها پرسیده بودند ، پاسخ داد.

هدف از این چت ارتباط با انجمن OKEx و رسیدگی به مکث اخیر برداشت های سیستم عامل بود – که از آن زمان دوباره آغاز شده است. OKEx اکنون به طور معمول به کار خود بازگشته است – هر چند ، همانطور که جی توضیح می دهد ، “تجارت به طور معمول” کمی متفاوت به نظر می رسد.

OKEx سالها صرف ایجاد اعتماد با ارائه یک مجموعه متنوع و دائماً در حال پیشرفت ، ایجاد یک رابطه قوی با جامعه کاربران و – مهمتر از همه – تأمین امنیت پیشرو در صنعت شده است..

در طول AMA ، جی از کاربران OKEx برای وفاداری و پشتیبانی خود تشکر کرد در حالی که به درستی عدم قطعیت مکث برداشت را به درستی تأیید کرد.

چه اتفاقی افتاده و چه کارهایی برای جلوگیری از چنین وضعیتی در آینده انجام می شود؟ این س andالات و سایر موارد توسط جی در AMA پاسخ داده شد – نکات برجسته ای که در زیر بیان می شود – همانطور که وی در مورد چگونگی ایجاد “تجارت معمولاً” معمول تر در OKEx بحث می کند.

خوش آمدید ، جی! این چند هفته گذشته هم برای کاربران و هم برای کارمندان در OKEx زمان سختی بوده است. ما دچار یک چالش بزرگ شده ایم. با این حال ، به نظر می رسد که همه چیز در یک مسیر مثبت حرکت کرده است. می توانید به ما بگویید دقیقاً چه اتفاقی افتاده است؟ چه تاثیری بر عملکرد سکوها گذاشت?

جی: این زمان برای همه ما چالش برانگیز بوده است – اما به خصوص برای کاربران ما. در حالی که آنها هرگز نگران امنیت دارایی های خود نبودند ، زیرا ما بارها به آنها اطمینان داده ایم که همه وجوه ایمن هستند ، اما آنها می توانستند با عدم اطمینان مقابله کنند ، زیرا ما نتوانستیم تاریخ دقیقی را برای زمان بازپرداخت به آنها اعلام کنیم. عدم اطمینان می تواند باعث ناراحتی و استرس شود و ما فقط می توانیم بابت این مسئله عذرخواهی کنیم. ما از کاربران خود برای پشتیبانی مداوم بسیار سپاسگزاریم و همراه با آنها قدرت و پیشرفت بیشتری خواهیم یافت.

سایر عملیات در بورس OKEx بی تأثیر ماند. ما همچنان به حفظ "کار طبق معمول" رویکرد در طول دوره تعلیق هنگام کار بر روی افزایش سیستم مدیریت ریسک OKEx برای حفاظت از دارایی های کاربر ، پشتیبانی از هارد فورک Bitcoin Cash ، فهرست دارایی جدید (به عنوان مثال ، BCHA) و ریختن نشانه ها در کیف پول دارندگان Bitcoin Cash.

ما شاهد کاهش قابل توجه فعالیت تجاری در بورس بوده ایم. با این حال ، ما همچنین پشتیبانی و تشویق زیادی از کاربران خود دریافت کرده ایم – نه تنها از طریق پیام ها ، بلکه همچنین هنگامی که به داده های سیستم عامل های برجسته مانند کج نگاه می کنیم. علیرغم مکث برداشت ، OKEx در میان صرافی های برتر آتی BTC قدرتمند بود و همچنان به عنوان برترین صرافی مشتقات از نظر سود باز برای معاملات آتی BTC پیشرو است..

ما همچنین به لیست پروژه های جدید ادامه داده ایم و در حال مذاکره با شرکت های جدید برای مشارکت در تلاش برای ساخت بیشتر اکوسیستم OKB و افزایش تجربه کاربر در سیستم عامل خود هستیم. ما می دانیم که بسیاری از مشتریان اعتمادشان به ما را تحت تأثیر قرار داده اند ، و ما صمیمانه به خاطر این امر عذرخواهی می کنیم. کار ما از اینجا به بعد روشن است: ما از تعهد خود برای جلب اعتماد مجدد کاربران و اطمینان از اینکه OKEx همچنان پلت فرم انتخابی آنها برای سرمایه گذاری و تجارت دارایی های دیجیتال است ، پشتیبانی خواهیم کرد..

خوشحالم که می بینم که توسعه اکوسیستم OKB همچنان ادامه دارد ، و همچنین سایر عملیات بر روی صرافی در هنگام تعلیق برداشت بدون تأثیر باقی مانده است. نظرات شما در مورد این حادثه چیست ، و فکر می کنید OKEx چگونه باید از اینجا پیش رود تا اعتماد جامعه تجارت رمزنگاری را به سیستم عامل افزایش دهد?

جی: من فکر می کنم که این حادثه چندین نکته بسیار مهم را برجسته کرد. این برخی نقاط ضعف در فرایندهای داخلی ما را آشکار می کند ، که اکنون ما در تصحیح آنها ثابت قدم هستیم. با این حال ، این همچنین قدرت زیرساخت ها و امنیت ما را برجسته می کند – از این نظر که ما می توانستیم از تمام دارایی های کاربر محافظت کنیم ، و همچنین به کار با سایر عملکردهای صرافی ادامه دهیم..

خارج از OKEx ، این حادثه بلوغ بازار ارزهای رمزنگاری شده را برجسته کرد – که در قیمت BTC و سایر دارایی های اصلی در مقاومت در برابر اخبار منعکس شده است. ما همچنین دریافتیم که مشتریان OKEx چقدر پشتیبانی و وفادار هستند و میزان اطمینان در سیستم عامل ما همچنان بالا است. ما نه تنها با برنامه های پاداش سخاوتمندانه از آنها تشکر خواهیم کرد بلکه امیدواریم که بتوانیم هرگونه از دست دادن اعتماد را جبران کنیم.

ما همچنین به افزایش تجربه کاربر ، ارائه محصولات و ویژگی های جدید و گوش دادن به بازخورد مشتری ادامه خواهیم داد. به غیر از مدیر عامل بودن OKEx ، من یک کار بسیار مهم دیگر در صرافی دارم که مدیر ارشد خدمات مشتری است. من به طور منظم با مشتریهای یک به یک صحبت می کنم تا نقاط درد آنها را شناسایی کنم ، به پیشنهادات آنها گوش فرا دهم و ایده ها و نیازهای آنها را از طریق فرآیند تولید محصول تسریع کنم.

چگونه می خواهید در بلند مدت با کیف پول داغ و دارندگان کلید خصوصی کنار بیایید?

جی: بار دیگر ، ما از همه و همه مشکلات عذرخواهی می کنیم و تلاش خواهیم کرد تا روندهای داخلی را به طور مداوم بهبود ببخشیم تا از تکرار شرایط مشابه در آینده جلوگیری کنیم. ما صمیمانه از صبر و شکیبایی شما قدردانی می کنیم.

بگذارید با پرداختن به برخی اظهارات نادرست که در مورد سیستم امنیتی و مدیریت کیف پول ما بیان شده است ، به س questionال شما پاسخ دهم:

  1. سیستم کیف پول گرم ما از مکانیزم چند منظوره برای مجوز استفاده کرده و خواهد کرد.
  2. هر کلید خصوصی – بله ، ما چندین دارنده کلید خصوصی داریم – دارای یک نسخه پشتیبان است. هرگز به دلیل اتفاقات پیش بینی نشده ای که برای یک دارنده کلید خصوصی اتفاق می افتد ، دارایی از دست می رود.
  3. مکث برداشت هیچ ارتباطی با مشکلات فنی سیستم عامل ما نداشت.

با حرکت به جلو ، آرزو داریم تا حد امکان با جامعه خود شفاف باشیم و این حادثه ما را بر آن داشته است تا چندین پیشرفت در روندهای داخلی خود داشته باشیم. جزئیات به روز شده در مورد مدیریت کلید خصوصی شامل موارد زیر است:

  1. تولید کلید خصوصی
  2. پشتیبان گیری از کلید خصوصی
  3. فعال کردن کلید خصوصی اصلی
  4. فعال کردن کلید خصوصی پشتیبان

در اینجا نگاهی به آخرین مکانیسم کیف پول گرم ما می اندازد:

لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید ، از جمله لیستی از ضمانت ها و شرایط:

https://www.okex.com/wallet-security

پس از آنکه OKEx تعلیق برداشت را اعلام كرد ، گزارش هایی از سوابق معاملات درون زنجیره ای مبنی بر ادامه خروج خارج از بازار از OKEx وجود داشت. این باعث اضطراب بیشتر کاربران و کل بازار رمزنگاری ها شده است. چرا OKEx به جای رد شایعات با بیانیه های عمومی ، همه آدرس کیف پول و معاملات زنجیره ای را مستقیماً اعلام نمی کند؟ آیا این روش شفاف تر برای کاربران برای پیگیری وضعیت نیست?

جی: برخی از آدرس های کیف پول در OKEx توسط برخی از کاوشگران و کانال های بلاک چین شخص ثالث علامت گذاری شده است. با این حال ، گاهی اوقات کانال ها آدرس کیف پول دیگر را به عنوان آدرس کیف پول ما اشتباه می نویسند – که باعث وحشت در گذشته شده است. مدتی است که ما برای اصلاح یا حذف گزارش های اشتباه ، یکی یکی با آن کانال ها در ارتباط هستیم.

در ماه های آینده ، ما یک طرح شفافیت جدید مبادله ای را راه اندازی خواهیم کرد که به کاربران امکان می دهد آدرس کیف پول را در هر زمان کنترل کنند.

شایعات حاکی از آن است که تعلیق برداشت اخیر ناشی از اتهام پولشویی از سوی مقامات چینی بوده است. چگونه می توانید نگرانی کاربران در مورد این شایعات را کاهش دهید?

جی: OKEx به عنوان یکی از اولین سیستم عامل های تاسیس شده در این صنعت ، با فرض رعایت دقیق چارچوب های نظارتی در سراسر جهان ، تجارت خود را انجام داده است. این یکی از اصول اصلی ما است. اگر ما درگیر پولشویی یا سایر کارهای مشکوک غیرقانونی باشیم ، نمی توانیم با این صنعت رشد کنیم.

همانطور که در بسیاری از اعلامیه های قبلی بیان شد ، تحقیقات هیچ ارتباطی با OKEx ندارد. ما مبارزه با پولشویی ، تأمین مالی ضد تروریسم و ​​تجارت را ایجاد ، اجرا و همچنان تصحیح کرده ایم & برنامه تحریم های اقتصادی از ابتدای تأسیس ما برای اطمینان از یک پلت فرم تجارت دارایی دیجیتال قوی و سازگار. ما می خواهیم فعالیت های قانونی ، شفاف تجاری را ارتقا داده و شهرت خوبی در بین مشتریان ، تنظیم کنندگان و صنعت دارایی های دیجیتال خود حفظ کنیم.

با بازگشایی مجدد برداشت ها ، این را شنیدم مجموعه ای از برنامه های پاداش کاربر را تهیه کرده است. جی ، می توانید بیشتر به ما بگویید?

جی: برای ابراز عذرخواهی و تشکر از اعتماد کاربران وفادارمان ، چندین برنامه جبران خسارت و پاداش را راه اندازی خواهیم کرد.

اولین برنامه Happy Friday Reward Program خواهد بود. برای کاربرانی که در بازه زمانی بسته برداشت ، سپرده گذاری کرده اند ، رمز علامت گذاری کرده اند یا معامله کرده اند ، OKEx 20٪ از کل هزینه های قرارداد خود را در صندوق تشویقی قرار می دهد که به عنوان یک بار پرداخت به کاربران بر اساس دارایی و شرایط معامله آنها محاسبه وزن دارایی برای دارندگان OKB دو برابر خواهد شد.

دوم ، ما از هزینه های خدمات چشم پوشی می کنیم و آنها را به کاربران بازپرداخت می کنیم. برای کاربرانی که دارایی آنها قبل از اعلام در ساعت 00:00 (HKT) در 24 نوامبر 2020 بیش از 10،000 USDT بود ، کارت تخفیف کمیسیون با ارزش حداقل 100 USDT و حداکثر 1000 USDT صادر می شود.

برای همه کاربران پلتفرم ، مشروبات آتی بیشتر و عواملی که باعث تعویض دائمی کارمزد معامله می شود ، هر جمعه ادامه می یابد و دارندگان OKB همیشه این گزینه را دارند که محاسبه وزن دارایی OKB خود را دو برابر کنند..

در پایان ، تجدید نظر در پروتکل و روشهای OKEx در حال انجام است ، و این یک روند مداوم خواهد بود. به منظور جلوگیری از اختلالات مشابه سیستم عامل در آینده ، ارزیابی مداوم از لیست متنوعی از عوامل رو به جلو وجود خواهد داشت.

جی و کل تیم در OKEx صمیمانه از جامعه برای صبر و وفاداری خود در طول مکث صمیمانه سپاسگزارند. تیم می داند که اعتماد به دست آوردن است و در چالش است.

با ادامه حرکت رمزنگاری به جریان اصلی ، OKEx متواضعانه بر روی ساخت اکوسیستم OKB ، بهبود پیشنهادات محصول ، ارتباط مثبت با جامعه و افزایش بیشتر تجربه کاربر در سیستم عامل متمرکز خواهد شد..

OKEx در تعهد خود برای ارائه یک بستر تجاری سطح بالا و حفظ یک رهبر معتمد و معتبر در صنعت ثابت قدم است..

OKEx را دنبال کنید

 https://twitter.com/OKEx

 

https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

وب سایت: https://www.okex.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me