banner
banner

کریگ مک گرگور ، مدیر عامل DSTOQ – سری مصاحبه ها

کریگ مک گرگور مدیر عامل DSTOQ است و از سال 2013 در فضای ارزهای رمزنگاری شده مشارکت داشته است. برخی از تجربیات قبلی وی کار در بلومبرگ است که وی در آنالیز بخش های بانکی ، بیمه و املاک و مستغلات متمرکز شده است. تجربه کاری وی همچنین شامل تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و مدیریت سبد سهام 30 شرکت با ارزش 600 میلیون پوند است.

ما خوشحالیم که کریگ از برنامه شلوغ خود برای بحث در مورد DSTOQ مرخصی گرفت.

A.T: به نفع خوانندگان ما ، لطفاً به طور خلاصه DSTOQ را توضیح دهید?

CMG: DSTOQ یک بورس سهام مجاز برای معامله رمزهای امنیتی است. ما یک راه حل از انتها به پایان برای بازار رمزهای امنیتی از طریق دو رکن اصلی کسب و کار خود داریم: اولا سیستم عامل تجارت غیرمتمرکز تنظیم شده ، و دوم اینکه همچنین اوراق بهادار را برای معامله در سیستم عامل خود توکن می کنیم. ترکیب این دو به ما امکان می دهد تا به هر دو طرف صنعت خدمات دهیم: صادر کنندگان و سرمایه گذاران.

پاسخ: این روش پایان به پایان برای بسیاری از رقبای شما کاملاً متفاوت به نظر می رسد ، دلیل شما چیست؟?

CMG: پس از تجزیه و تحلیل عمیق و تحقیقات بازار ، دریافتیم که ترکیبی از توکن سازی و یک بستر معاملاتی بهترین روش برای به حداکثر رساندن ارزش و ارائه آنچه بیشتر از همه به مشتری نیاز دارند ، بود. بسیاری از پروژه ها در فضای رمز امنیتی فقط به توکن سازی نگاه می کنند که اگر هیچ بستر تجاری برای رمزهای امنیتی وجود نداشته باشد ، به خودی خود ارزش خاصی ندارد. به همین ترتیب ایجاد یک بستر تجاری خالص برای نشانه های امنیتی بدون درک توکن سازی از نظر ما موفقیت آمیز نخواهد بود.

ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که توانسته ایم تیم قدرتمندی را با صلاحیت های اصلی در هر دو زمینه ایجاد کنیم و بنابراین یک پلت فرم توکن سازی و تجارت ایجاد کردیم که به نظر ما هم در صنعت بلاکچین و هم در بازارهای مالی سنتی به شدت نیاز دارد..

پاسخ: به نظر می رسد شما تحقیق خود را انجام داده اید. با درک شما از نیاز مشتری ، فکر می کنید بازار بیشترین تقاضا را برای کدام دارایی دارد?

CMG: اطلاعات ما نشان می دهد که تقاضای زیادی برای تهیه اوراق بهادار سنتی مانند اوراق قرضه تحت حمایت دولت ، سهام ، طلا ، نفت و غیره وجود دارد و به همین ترتیب آنها را در سیستم عامل خود در دسترس سرمایه گذاران در سراسر جهان قرار می دهیم. ما همچنین می توانیم از طریق ایجاد رمزهای امنیتی خود و همچنین بستری برای تجارت آنها به شرکت ها کمک کنیم تا از طریق STO پول جمع کنند..

پاسخ: آیا می توانید نحوه عملکرد معاملات نظیر به نظیر اوراق بهادار توکنیزه شده با استفاده از رمز DSQ را توضیح دهید.?

CMG: پلت فرم DSTOQ به کاربران اجازه می دهد دارایی های با رشد بالا مانند سهام ، ETF ، اوراق قرضه دولتی ، طلا و غیره را با استفاده از رمزنگاری خریداری کنند. معامله گران می توانند از رمز DSQ برای خرید دارایی ها به صورت اوراق بهادار توکن دار استفاده کنند – این اتفاق در حالی رخ می دهد که دارایی های دنیای واقعی فرآیند توکن سازی را طی می کنند. سپس کاربران می توانند این دارایی ها را سرمایه گذاری کرده و از طریق فناوری بلاکچین تجارت خود را انجام دهند بدون اینکه هرگز از اقتصاد رمز خارج شوند.

پاسخ: آیا می توانید دلیل اصلی توجه خود را به بازارهای نوظهور توضیح دهید?

CMG: من که آفریقای جنوبی هستم ، از نزدیک تجربه کردم که سرمایه گذاری در دارایی های خارجی دشوار است. من مجبور شدم برای سرمایه گذاری در خارج از کشور تقریباً 10٪ هزینه بپردازم ، که کاملاً مضحک به نظر می رسید. در بسیاری از بازارهای نوظهور ، از جمله آفریقای جنوبی ، از سرمایه گذاران هزینه های ماهیانه حدود 30 دلار و علاوه بر هزینه های کارگزار امنیتی بین 0.2٪ تا 0.9٪ در هر تجارت استفاده می شود. این مبلغ با حداقل هزینه حدود 25 دلار و هزینه های ارزی 2.5 تا 5٪ برای سرمایه گذاری های خارجی است. این بدان معنی است که آفریقای جنوبی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور به راحتی 5-10٪ کارمزد پرداخت می کنند ، به ویژه هنگام سرمایه گذاری مقادیر کم. چنین مشکلاتی مانع از جمع آوری حتی ثروت متوسط ​​افراد می شود.

علاوه بر این ، شرکت ها ، به ویژه در اقتصادهای در حال توسعه ، فاقد کانال دسترسی به بازارهای سرمایه هستند – این به آنها هیچ گزینه ای برای جذب سرمایه برای رشد یا نوآوری نمی دهد..

وقتی این موارد را با هم اضافه کنید ، مشخص خواهد شد که یک سیستم عامل بلاکچین مانند DSTOQ دارای ارزش افزوده عظیم و مشتری بالقوه زیادی در بازارهای در حال ظهور است ، به همین دلیل ما روی آنها تمرکز می کنیم – زیرا می توانیم ارزش قابل توجهی به بازارهای نوظهور اضافه کنیم.

پاسخ: مجوز بورس سهام شما از وانواتو به شما اجازه می دهد چه کار کنید?

CMG: مجوز بورس اوراق بهادار ما را قادر می سازد و قادر می سازد سه کار اصلی را انجام دهیم: ارزهای رمزپایه را برای مبادله خود بپذیریم ، اوراق بهادار را به دست آوریم و مستقیماً سهام IPO را انجام دهیم. دومی به طور موثر STO است.

A.T: چه چیزی باعث شد شما انتخاب کنید که در بلاکچین Stellar راه اندازی کنید?

CMG: Stellar نقطه شروع خوبی برای کسب و کار ما است با توجه به اینکه قابلیت های فعلی آنها متناسب با نیازهای ما است و در حال تولید است ، برخلاف بسیاری از بلاک چین های دیگر که هنوز اجرایی نشده اند.

از طریق انتخاب فناوری ما قادر به ارائه سرعت معاملات سریع ، سطح بالایی از امنیت و زیرساخت های مبادلات غیرمتمرکز خود هستیم که هرگز بودجه مشتریان خود را کنترل نمی کنیم..

پاسخ: آیا می توانید جزئیات مربوط به مشارکت خود را با اهمیت بیان کنید ، و این چه چیزی را به همراه دارد?

CMG: همکاری ما با aeternity امکان ادغام سخنان غیرمتمرکز داده aeternity را فراهم می کند که اطلاعات مربوط به داده های دنیای واقعی مانند داده های مالی ، قیمت های جهانی ، نرخ ارز و اخبار را در بستر DSTOQ ردیابی و ضبط می کند. ما همچنین قصد داریم از آنها برای تأیید نقاط داده در دنیای واقعی مانند اتمام ساخت و ساز یا تحویل کالا استفاده کنیم. Oracles حتی می تواند برای مواردی مانند تعداد کاربران یا احساسات مربوط به نفوذ محصول یا فناوری در بازار مفید باشد.

A.T: شما هدف بلند پروازانه ای برای تهیه اوراق قرضه ، کالاها ، ETF و سهام در شرکت های واقعی دارید. ابتدا چه چیزی را هدف قرار خواهید داد?

CMG: بله – جاه طلبانه ما بود ، اما ما در مسیر راه اندازی هستیم و تمرکز زیادی روی تحویل داریم. ما از نزدیک با نهادهای نظارتی همکاری کرده ایم و افراد زیادی با تجربه کافی در تیم خود داریم ، از جمله رئیس بازار سرمایه DSTOQ ، کریستوفر شویتز ، مدیر عامل سابق و رئیس گروه بازار اولیه در بورس سهام اشتوتگارت.

اولین رمزهای امنیتی در مبادله ما ETF خواهد بود ، زیرا آنها یک کلاس دارایی متنوعی هستند که می توانند وجوه ، اوراق قرضه ، سهام یا کالاها را نشان دهند. اگر می خواهید در مورد دارایی های خود لیست کنیم ، لطفاً در نظرسنجی آینده ما شرکت کنید.

پاسخ: چگونه اولین مشتری های خود را سوار می شوید؟?

CMG: ما در حال حاضر MVP خود را برای معرفی نسخه اصلی پلت فرم DSTOQ ، که در شبکه آزمایشی بلاک Stellar اجرا می شود ، منتشر کردیم..

علاوه بر این ، ما به طور مداوم از طریق تلگرام ، توییتر ، LinkedIn ، Medium و موارد دیگر با جامعه خود در ارتباط هستیم ، و به طور مداوم محتوای توضیحی آموزنده منتشر می کنیم تا به کاربران آینده خود درک بهتری از عملکرد محصول و اکوسیستم خود بدهیم. ما همچنین به زودی برنامه Community خود را آغاز می کنیم ، یک ابتکار مبتنی بر پاداش که به دنبال بسیج اعضای جامعه فعلی و آینده ما است. ما می خواهیم به مشتریان این فرصت را بدهیم تا در رشد سیستم عامل ما سهیم شوند و برای این کار نشانه پاداش دریافت کنند.

A.T: DSTOQ چگونه خود را از رقابت در فضا متمایز می کند?

CMG: DSTOQ دارای مجوز بورس سهام است که طبق قانون به ما اجازه می دهد دارایی های دنیای واقعی را به صورت توکن از طریق بلاکچین صادر کنیم. این یک مزیت بزرگ برای ماست ، زیرا ما مصمم هستیم که به بازار راه پیدا کنیم و خدمات رمز امنیتی را پیش از رقبا ارائه دهیم – بسیاری از آنها مجوز ندارند و آنچه را که برای توسعه یک سیستم جهانی لازم است درک نمی کنند. برای تجارت رمزهای امنیتی. در حقیقت ، بیشتر توکنایزرها سهام ، اوراق قرضه یا صندوق های شاخص را به روشی که DSTOQ ارائه می دهد ارائه نمی دهند.

پاسخ: باز هم از مصاحبه متشکرم. هر خواننده ای که مایل به کسب اطلاعات بیشتر است می تواند از آن بازدید کند DSTOQ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me