banner
banner

کریسا مک فارلین ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Patientory Inc – مجموعه مصاحبه ها

کریسا مک فارلین مدیر عامل شرکت صبور, یک سرویس جهانی مدیریت سلامت ارز و جمعیت که داده های بیمار را تنظیم و ایمن می کند ، توسط بیمارستان بکر (Becker’s Hospital Review) به عنوان یکی از برترین زنان “که اثر خود را در زمینه medtech برجای گذاشت” نامگذاری شده است. او همچنین نویسنده کتاب زنان آینده: کارآفرینی زنان اقلیت و انقلاب چهارم صنعتی در عصر بلاکچین و ارز رمزپایه.

شما Patientory را در سال 2015 تاسیس کردید ، پس از اینکه از عدم دسترسی بیماران به مخزن مرکزی اطلاعات سلامت خود ناامید شده اید. آیا می توانید با ما در میان بگذارید که مشکل فعلی دسترسی بیماران به اطلاعاتشان چیست و چگونه بیمار برای حل این مسئله پیشنهاد می کند؟?

صنعت فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی دارای مشکلات همکاری طولانی مدت است. با این حال ، دستیابی به داده های بهداشت خصوصی مشکلی است که اخیراً به دلیل دیجیتالی شدن سوابق پزشکی ، که باعث ایجاد باغ های دیواری سیل دار شده است ، ظهور کرده است. به دلیل سیاست ها و مقررات HIPAA ، برای سازمان ها دشوار است که اطلاعاتی را که در پورتال های بیمار مجزا و جداگانه است ، با همه ارائه دهندگان مراقبت ها و ذینفعانی که ممکن است برای ارائه بهترین خدمات به این اطلاعات نیاز داشته باشند ، به اشتراک بگذارند. بیمار به صورت فوری به مقابله با این موضوع می پردازد و محصولی ایجاد می کند که امکان ادغام یکپارچه تمام پرونده های بهداشتی بیمار را هم از طرف بیمار و هم از طرف ارائه دهنده فراهم می کند..

در تصویر سفید اصلی شما یک مدل تجاری SaaS پیشنهاد داده بودید ، به موجب آن نرم افزار را به سازمان های بهداشتی می فروشید که در آن بیماران و مصرف کنندگان می توانند یک برنامه رایگان بارگیری کنند. آیا از آن زمان تاکنون مدل تجاری تغییر کرده است?

ما در حالی که یک برنامه داده بهداشتی کاربر پسند برای مصرف کنندگان ارائه می دهیم ، هنوز در حال کار بر روی مدل تجاری SaaS برای شرکت ها هستیم. برای شرکت ها ، SaaS را به صورت خود ارائه می دهیم NEITH Enterprise Solution. Neith سپس مستقیماً با برنامه مصرف کننده بیمار ما کار می کند, صبور, برای رسیدگی و بهبود کارایی هزینه و نتایج مراقبت های بهداشتی برای بیمار.

شما شخصاً در دوره 3 ماهه فشرده شرکت کردید برنامه شتاب دهنده Boomtown در بولدر ، کلرادو. آیا می توانید تجربه خود و آنچه را که از شرکت در این برنامه به دست آورده اید به اشتراک بگذارید?

ما حدود یک هفته قبل از پیوستن به برنامه شتاب دهنده Boomtown در بولدر ، کلرادو ، شرکت خود را ادغام کردیم. این برنامه به ما کمک کرد تا با ایده هایی که می خواهیم ایجاد کنیم و می خواهیم محصولاتمان چه مشکلاتی را حل کنیم ، به ما کمک زیادی کرد. تجربه ما در Boomtown به ما کمک کرد تا بنیادی را برای رفع نواقصی که در بازار بهداشت و درمان یافتیم ، تنظیم کنیم.

آیا می توانید درباره تجربه خود در زمینه راه اندازی یکی از اولین پیشنهادات اولیه سکه (ICO) در سال 2017 بحث کنید?

این روند قطعاً برای تیم ما یک چالش بود. ما در صنعتی شروع به کار کردیم که چندان شناخته شده نبود و برای پرداختن به اعتبار فضا و ارتقا lon طول عمر آن کار کردیم – چیزی که عموم مردم در حال درک آن هستند.

در ابتدا ساختن محصولی برای صنعتی دشوار بود ، مانند مراقبت های بهداشتی ، که دیر تغییر می کند و از فناوری های جدید استفاده می کند. از طریق این فرآیند ، ما یاد گرفته ایم که باید خودمان را هم گام برداریم و به طور پیوسته برای ایجاد نام تجاری و محصولات خود به عنوان رهبران فکری که این فناوری نوظهور را با بازار مراقبت های بهداشتی فعلی پل می کنند ، پیوسته کار کنیم..

که در کتاب خود یکی از بزرگترین مشکلاتی که توصیف کردید ، مشکل دسترسی به بودجه مشارکت به عنوان یک زن و به طور خاص به عنوان یک زن اقلیت بود. آیا توصیه ای برای زنانی که با موضوعات مشابهی روبرو هستند و ممکن است با راه اندازی ICO راحت نباشند ، دارید?

من توصیه می کنم تا آنجا که ممکن است به دنبال راه های مختلف جایگزین بودجه باشید. گزینه ای برای فرصت های سرمایه گذاری که اخیراً به محبوبیت بیشتری رسیده است ، سرمایه گذاری جمعی است. گزینه های بسیاری در مورد این نوع سرمایه گذاری وجود دارد ، از جمله پیشنهادات مقررات CF که به شرکت ها اجازه می دهد سرمایه گذاری مستقیم از سرمایه گذاران را درخواست کنند و همچنین سیستم عامل های مختلفی که به سرمایه گذاران نهادی و غیر نهادی اجازه می دهد با پروژه هایی که مورد توجه آنها است درگیر شوند. من معتقدم این گزینه ارزشمندی برای افرادی است که به دنبال شروع فعالیت شرکت خود هستند ، به خصوص هنگامی که صحبت از اولین مرحله تأمین مالی است که بسیار ضروری است که به کارآفرینان اجازه می دهد محصولات خود را بسازند و ارزش آن را به نمایش بگذارند..

شما در کتاب خود اهمیت انعطاف پذیری را به طور خاص برای زنان کارآفرین مطرح می کنید. آیا می توانید به طور خلاصه نظرات خود را در این مورد به اشتراک بگذارید?

به نظر من ، انعطاف پذیری یکی از مهمترین ویژگی های یک کارآفرین موفق است. کارآفرینان زن ، به طور خاص ، با موانع و موانع زیادی برای رسیدن به موفقیت روبرو می شوند و با انعطاف پذیری باقی می مانند که قادر به غلبه بر این چالش ها هستند.

از آنجا که هسته اصلی یک کارآفرین موفق ، غلبه بر چالش ها است ، انعطاف پذیری ممکن است به شکلی باشد که باید از شرکت اولیه یا هدف محصول منعکس شود تا به عنوان مثال ، شرایط فعلی بازار یا سایر موانع غیر منتظره را که در روند راه اندازی رخ می دهد ، منعکس کند. امسال ، به عنوان نمونه ، بیماری همه گیر COVID-19 بازار را به طریقی بی سابقه تغییر داد و کارآفرینان مجبور شدند متناسب با آن سازگار شوند.

در اوایل سال 2019 ، Patientory Inc. و IrisGuard اعلام کرد ادغام فناوری احراز هویت بیومتریک IrisGuard با برنامه بیمار. آیا می توانید درباره این همکاری و مزایای استفاده از فناوری بیومتریک IrisGuard بحث کنید?

IrisGuard اجازه می دهد عنبیه از انتها به انتها تشخیص داده شود ، افراد را با اطمینان 100٪ در هر نقطه از جهان شناسایی کند. همکاری ما با IrisGuard امکان بررسی دقیق مدیریت داده ها و آزمایشات بالینی را فراهم کرده است. ما با تطبیق راه حل اندروید برنامه Patientory خود ، با IrisGuard ادغام شدیم (زیرا برای دسترسی به این نوع فناوری به تلفن دارای دوربین نیاز است). یکپارچه سازی هنگام دسترسی به داده های بیولوژیکی بیمار ، یک لایه امنیتی بیشتر ایجاد می کند.

آیا می توانید جزئیاتی در مورد نحوه استفاده از نشانه های PTOY در سیستم عامل به ما ارائه دهید?

ذاتاً ، نشانه های PTOY بخشی از شبکه Blockchain PTOYMatrix است که ذخیره اطلاعات خصوصی اطلاعات بهداشتی در شبکه را ایمن و تأیید می کند. برای Patientory Inc ، به عنوان یک برنامه غیرمتمرکز در شبکه ، از این توکن به عنوان ابزاری برای ایجاد پاداش برای رفتارهای سالم استفاده می شود. به عنوان مثال ، هنگام استفاده از برنامه ، کاربران با اهداف ماهانه خاص سلامتی پاداش های PTOY دریافت می کنند.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد بیمار به اشتراک بگذارید?

در طول سال گذشته ، ما شاهد نهایی شدن قانون درمان قرن 21 هستیم ، که سازمان های بهداشتی را ملزم می کند دسترسی شخص ثالث به اطلاعات بهداشتی خود را به مصرف کنندگان ارائه دهند. از طریق مشارکت های مختلف ، PTOYMatrix می تواند داده های بیش از 10،000 سیستم بهداشتی را جمع آوری کند تا هویت خود حاکم و داده های نامشخصی را برای کاربران به پرونده های پزشکی ارائه دهد.

با تشکر از شما برای مصاحبه عالی ، خوانندگانی که می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند باید از آنها بازدید کنند صبور.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me