banner
banner

وجوه بیت کوین برای ادامه ضرب در سال 2021

سالهاست که سرمایه گذاران در ایالات متحده منتظر تأیید ETF بیت کوین توسط نهادهای نظارتی هستند. تا به امروز ، تقاضاهایی از سوی نهادهای مختلف ارائه شده است که هرکدام توسط SEC تعطیل شده اند.

در حالی که تصویب نهایی ETF بیت کوین با بلوغ بازار اجتناب ناپذیر به نظر می رسد ، وسایل سرمایه گذاری دیگری نیز در حال حاضر یا به زودی در دسترس سرمایه گذاران قرار دارند که منتظر می مانند. موارد زیر چند نمونه از این موارد ، از داخل و خارج از ایالات متحده است.

صندوق دارایی دیجیتال HAIC I توسط هاوک & Aufhäuser و Kapilendo

اولین نمونه ما آخرین نمونه ای است که تحت عنوان ‘صندوق دارایی دیجیتال HAIC I‘ گفته می شود که با راه اندازی پیش بینی شده از اول ژانویه 2021 ، این صندوق سرمایه گذاری منفعل در گروهی از دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم و غیره را برای سرمایه گذاران فراهم می کند..

این صندوق تازه تاسیس با حداقل سرمایه گذاری 200،000 یورویی و کارمزد 2.05٪ ، سرمایه گذاران نهادی و با ارزش خالص را هدف قرار می دهد..

هولگر سپ ، هاوک & عضو هیئت مدیره Aufhäuser ، ایالات است,

“ما می بینیم که دارایی های دیجیتال و ارزهای رمزپایه به طور فزاینده ای برای سرمایه گذاران نهادی جذاب می شوند. با راه اندازی اولین صندوق رمزنگاری ، ما همراه با Kapilendo وسیله نقلیه نوآورانه سرمایه گذاری ایجاد کرده ایم که به مشتریان ما امکان دستیابی مقرون به صرفه و ایمن به کلاس دارایی Crypto جدید را می دهد ، ضمن اینکه از استانداردهای کیفیت و استانداردهای بالای هاوک پیروی می کند & Aufhäuser. “

در حالی که هاوک & Aufhäuser بر مدیریت صندوق نظارت خواهد کرد ، خدمات حضانت توسط Kapilendo ارائه می شود.

«صندوق بیت کوین» توسط 3iQ

از زمان راه اندازی آن در آوریل سال 2020 ، اندازه و محبوبیت ‘The Bitcoin Fund’ توسط 3iQ با سرعتی سرسام آور افزایش یافته است. این صندوق توجه بسیاری را به خود جلب کرد ، زیرا یکی از اولین صندوق هایی بود که در بورس اوراق بهادار ملی – بورس اوراق بهادار تورنتو.

از تاریخ 4 دسامبر سال 2020 ، صندوق Bitcoin دارای یک افتخار است ارزش خالص دارایی (NAV) یا 400،245،240.58 دلار CAD. این صندوق هزینه مدیریت 1.95٪ را ارائه می دهد و به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بدون نیاز به خود سرپرستی در معرض افزایش قدری بیت کوین قرار بگیرند..

در حالی که 3iQ بر مدیریت صندوق نظارت می کند ، خدمات حضانت توسط شرکت Cidel Trust و شرکت اعتماد جمینی ارائه می شود.

اگرچه دلایل مشارکت در چنین صندوق های مختلفی است ، 3iQ اشاره می کند که ، “بیت کوین با برخی از کلاس های دارایی سنتی ارتباط کمی دارد و تنوع ارزشمند پرتفوی را ارائه می دهد. & کاهش خطر،”. جالب توجه است ، این احساساتی است که با شرکت های مختلف سرمایه گذاری به اشتراک گذاشته شده است ، زیرا مقدار بیشتری از شرکت ها “از خواب” از پتانسیل دارایی های دیجیتالی.

با موفقیت آشکار صندوق بیت کوین ، 3iQ معتقد است که اشتیاق سرمایه گذاران برای ارائه مشابه مشابه ، بر اساس دارایی های جایگزین ، کافی است. به همین ترتیب ، این شرکت اخیراً فعالیت کرده است اعلام کرد که به آن اجازه راه اندازی “صندوق اتر” در بورس اوراق بهادار تورنتو داده شد. همانطور که از نام آن پیداست ، این صندوق ضمن از بین بردن نیاز به خود نگهداری ، در معرض سرمایه گذاران Ethereum قرار خواهد گرفت.

‘Bitcoin Trust’ توسط Grayscale

با باقی ماندن یک ETF بیت کوین در ایالات متحده ، سرمایه گذاران نهادی همچنان به “اعتماد Bitcoin” روی می آورند. این پیشنهاد توسط Grayscale به عنوان کالای بدون نسخه (OTC) در دسترس است و سرمایه گذاران را در معرض Bitcoin قرار می دهد. دسترسی به اعتماد برای سرمایه گذاران معتبر و نهادی در دسترس است ، که سرمایه های دوم افزایش قابل توجهی را در طول سال 2020 نشان می دهند.

برای کسانی که به دنبال اثبات تقاضای زیاد بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی هستند ، بیش از حق بیمه فعلی مرتبط با Grayscale’s Bitcoin Trust نگاه نکنند. در روزهای اخیر ، شرکت کنندگان در این صندوق در ازای خرید مستقیم بیت کوین ، تقریباً 20-30 درصد حق بیمه پرداخت کرده اند. این حق بیمه البته از طریق راحتی و امنیت ارائه شده از طریق صندوق توجیه می شود ، زیرا نیاز به خود نگهداری را برطرف می کند.

علی رغم این حق بیمه ، Grayscale’s Bitcoin Trust رشد کرده و تقریباً نگه داشته می شود 6.4 میلیارد دلار USD تحت مدیریت.  Bitcoin Trust به حداقل 50،000 دلار دلار سرمایه گذاری نیاز دارد و 2٪ هزینه اسپانسر سالانه را ارائه می دهد.

در حالی که Bitcoin Trust توسط Grayscale Investments ارائه و مدیریت می شود ، خدمات حضانت توسط Coinbase Custody Trust Company ارائه می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me