banner
banner

MediBloc: بلاکچین در بهداشت و درمان

در طول سال ها ، فناوری بلاکچین نه تنها ارزش بالقوه خود را در صنعت مالی و بانکی به اثبات رسانده است ، بلکه در بسیاری از صنایع دیگر نیز وجود دارد: سیاست ، املاک و مستغلات ، امنیت ، بیمه ، خودرو ، خیریه ، مسافرت ، حمل و نقل ، رسانه ها ، سرگرمی ، آموزش ، و همچنین مراقبت های بهداشتی.

بلاکچین در بهداشت و درمان

هرچقدر صنعت مراقبت های بهداشتی در کشورهای پیشرفته پیشرفته و سودآور باشد ، هنوز هم می توان فهمید که اطلاعات پزشکی بهینه سازی نشده چگونه می تواند کم باشد. بهترین مثال برای این اشکال این واقعیت است که انتقال اطلاعات پزشکی به راحتی در مناطق مختلف جغرافیایی تقریباً غیرممکن است.

فقط با مشاهده اصول زیربنایی زنجیره بلوک ، مانند توزیع پایگاه داده ، انتقال نظیر به نظیر ، شفافیت با نام مستعار ، برگشت ناپذیر بودن سوابق و منطق محاسباتی ، پتانسیل تحول در سیستم بهداشت جهانی در جهان مشهود است..

یک شرکت رمزنگاری با یک Blockchain قوی در مدل کسب و کار که هدف آن این است که تمام این اشکالات را به گذشته تبدیل کند MediBloc.

MediBloc در سال 2017 توسط تیمی از پزشکان و توسعه دهندگان در سئول ، کره جنوبی تاسیس شد ، یک پروژه رمزنگاری کوچک است که هدف آن بهبود توزیع مجدد ارزش داده های مراقبت های بهداشتی شخصی و همچنین تسریع در تغییر جهان به عدم تمرکز اطلاعات خصوصی.

دقیقاً MediBloc چیست?

MediBloc زنجیره بلوکی در پروژه بهداشت و درمان است که به بیماران ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و محققان پزشکی / داده ها یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی غیرمتمرکز ، شفاف ، ایمن و عملی را ارائه می دهد.

قبل از هر چیز دیگری ، لازم به ذکر است که MediBloc کاملاً مطابق با HIPAA ، قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت عمل می کند که امکان تمرکز سوابق بهداشتی را فراهم می کند و اشتراک داده های گفته شده را ممنوع می کند.

مزیت اصلی MediBloc این است که به همه طرف های درگیر اجازه می دهد تا تمام جنبه های سابقه و وضعیت مراقبت های بهداشتی از مراجعه به پزشک و مداخلات پزشکی گرفته تا مسائل مربوط به بیمه را ردیابی و ثبت کنند. به طور خلاصه ، MediBloc قصد دارد اطلاعات مراقبت های بهداشتی را در دسترس قرار دهد.

MediBloc - بلاکچین در بهداشت و درمان

منبع: https://medibloc.org/

MediBloc چگونه کار می کند?

MediBloc در واقع یک برنامه غیرمتمرکز (dApp) است که در بالای دستگاه مجازی Ethereum (EVM) اجرا می شود. ساختار پلت فرم از سه لایه با عنوان Core ، Service و Application تشکیل شده است.

MediBloc Core مسئول افزودن فضای ذخیره سازی اضافی برای مقابله با از دست دادن داده های مراقبت های بهداشتی است. این “مکانی” است که گزارش های بهداشتی ، ادعاهای بیمه خودکار و اطلاعات تبادل داده در آن برگزار می شود. این لایه با برخی از بهترین فن آوری های رمزگذاری “تقویت” شده است و از کلیدهای خصوصی استفاده می کند ، به این معنی که فقط مالک یا پرسنل مجاز خاص می توانند داده ها را رمزگشایی و استفاده کنند.

سرویس MediBloc از فناوری قرارداد هوشمند استفاده می کند و این رابط بین MediBloc Core و برنامه MediBloc است. به طور خلاصه ، سرویس MediBloc امکان تبادل داده بین دو لایه را فراهم می کند.

سرانجام ، برنامه MediBloc م theلفه ای است که به کاربران اجازه می دهد تا از برنامه های مختلف و همچنین دسترسی موثر و مدیریت اطلاعات استفاده کنند..

یکی دیگر از موارد قابل توجه این واقعیت است که MediBloc از ایجاد سه نوع حساب ، یعنی برای کاربران عمومی ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، و محققان داده پشتیبانی می کند. با توجه به پروژه کاغذ سفید, ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و محققان موظفند اثبات اعتبار و گواهینامه های خود را نشان دهند.

اینفوگرافی نمودارهای تجاری

منبع: https://medibloc.org/

نمایندگان مجلس و وزارت بهداشت چیست؟?

Medi Token ، MED ، رمز ERC-20 پلتفرم است که برای تشویق کاربران (بیماران یا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی) برای مشارکت آنها در MediBloc استفاده می شود. از MED می توان برای تکمیل معاملات هزینه های پزشکی و دارویی و همچنین حق بیمه در هر یک از موسسات مرتبط با MediBloc استفاده کرد.

MEDX در حال حاضر در رتبه 190 قرار دارد CoinMarketCap, با سقف کل 21،313،843 دلار و عرضه در گردش 3،157،026،866.

طبق مقاله سفید پروژه ، The Medi Point (MP) یک سیستم مبتنی بر امتیاز است که برای اندازه گیری میزان / میزان کمک های کاربران استفاده می شود. به عبارت دقیق تر ، هر یک از اعضای شبکه می تواند از MEDX برای گرفتن MP بالاتر در شبکه داده استفاده کند.

MediBloc چگونه می تواند سلامت را متحول کند?

MediBloc در تلاش است تا یک پایگاه داده بیمار در زمان واقعی باشد ، که اگر به درستی استفاده شود ، می تواند اطلاعات مراقبت های بهداشتی را در یک اکوسیستم غیرمتمرکز ، در هر نقطه از جهان ، و از مجموعه های مختلف جمعیتی ارائه دهد..

علاوه بر قابلیت همکاری آشکاری که MediBloc به ارمغان می آورد ، این پلتفرم همچنین تضمین می کند که داده های بیمار در زمان رکورد در دسترس قرار می گیرد ، بنابراین ، به طور بالقوه می تواند عوارض پزشکی را که می تواند منجر به مرگ شود کاهش دهد.

این سیستم عامل همچنین در شرایط بحرانی یا در صورت تصادف به کار شما می آید. در آن شرایط ، دانستن هرچه بیشتر در مورد بیمار بسیار حیاتی است (گروه خونی بیمار ، شرایط مختلف ، بیماری ها یا اختلالات ژنتیکی بیمار).

یکی دیگر از موارد استفاده بزرگ برای MediBloc مربوط به حوزه اینترنت اشیا است. با ترکیب فناوری های این پلتفرم با هوش مصنوعی ، بیماران از سراسر جهان ممکن است از نظارت درمانی برتر بهره مند شوند. علاوه بر این ، بیماران همچنین می توانند برای گرفتن دارو یا عکس خود مطلع شوند.

نتیجه

اگر تیم پروژه کارت های خود را به درستی بازی کند ، MediBloc می تواند انقلابی در زنجیره بلوک در سیستم های بهداشتی از سراسر جهان ایجاد کند. این سیستم می تواند باعث صرفه جویی زیادی در وقت بیماران و متخصصان پزشکی شود و می تواند با تمرکززدایی باعث پیشرفت بیشتر دارو شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me