banner
banner

Moresh Kokane ، مدیر عامل شرکت Konkrete – مجموعه مصاحبه ها

Moresh Kokane بنیانگذار Konkrete است ، او در دهه گذشته در بخش امور مالی و فناوری کار کرده و قبلاً با موفقیت دو شرکت تازه تاسیس را راه اندازی کرده است.

در سال 2014 شما راه اندازی کردید بارون املاک, یکی از اولین شرکتهای سرمایه گذاری سرمایه گذاری در توسعه املاک و مستغلات در استرالیا. چه چیزی به شما الهام بخشید تا املاک و مستغلات را با سرمایه گذاری جمعی ترکیب کنید?

قبل از اینکه به استرالیا بروم حدود 9 سال در آمریکا کار کرده بودم. من قبلاً ظهور را دیده بودم مغول املاک و جمع آوری سرمایه در امریکا. استرالیایی ها بیش از ایالات متحده عاشق املاک و مستغلات هستند و هر استرالیایی 3 برابر بیشتر از یک آمریکایی در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کند.

املاک و مستغلات یک دارایی کلوخه یک ایده آل مناسب برای سرمایه گذاری جمعی است که به افراد با مقادیر کمتر امکان مشارکت می دهد. انجام سرمایه گذاری جمعی در سهام املاک و مستغلات در استرالیا واقعاً کاری بی فایده بود.

وقتی نوبت به Estate Baron می رسد ، آیا سود حاصل از توسعه دهنده یا سرمایه گذار است؟ آیا می توانید جزئیات مربوط به مدل سود را به اشتراک بگذارید?

ما 3 سرویس اصلی ارائه می دهیم.

  1. با توجه به اینکه این یک پیشنهاد اوراق بهادار است ، ما به ساختار اسناد پیشنهاد کمک می کنیم. آنچه ما توانسته ایم به آن دست یابیم کالایی سازی فرآیند است. پروژه های املاک و مستغلات اساساً از یک چرخه حیات مشترک برخوردارند. زمین را به دست بیاورید ، تصمیم بگیرید که چه چیزی را در آن بنا کنید (نقشه ها) ، ساخت و فروش (یا نگه داشتن طولانی مدت). انجام ارائه کامل اوراق بهادار خرده فروشی کاملاً طاقت فرسا است اما با توجه به تکرار بودن مدل کسب و کار ، ما توانستیم الگوهایی را ارائه دهیم که به ما امکان می دهد هزینه انطباق را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم..
  2. ما همچنین فناوری خود را به یک پلت فرم SAAS تبدیل کردیم ، به موجب آن هر توسعه دهنده می تواند از پوست جلویی مخصوص خود در بالای قسمت پشتی ما استفاده کند. این به آنها امکان می دهد پیشنهادات خود را با نام تجاری خاص خود به مشتریان خود تبلیغ کنند. در خود Estate Baron می توانیم همه پیشنهادات را به عنوان یک شبه جمع کننده لیست کنیم.
  3. و همچنین تبلیغات سرمایه گذار را برای پیشنهادهای منتخب ارائه می دهیم.

برای پیش نویس ها یک هزینه مسطح ، یکبار مصرف برای فناوری و یک درصد هزینه جمع آوری سرمایه جمع شده است.

به نظر می رسد که Konkrete تکامل طبیعی املاک بارون بوده است زیرا رجیستری برای توزیع سهام برای بخش املاک و مستغلات ارائه می دهد. برای خوانندگانی که با این امر آشنا نیستند ، می توانید توضیح دهید که رجیستری سهام توزیع شده چیست و چه مزایایی برای سرمایه گذاران و توسعه دهندگان دارد.?

Konkrete اساساً Estate Baron v2.0 است

در Estate Baron ما یک پورتال کامل برای سرمایه گذاران داشتیم که در آن پردازش برنامه آنلاین ، صفحات اطلاعات پروژه ، ثبت رجیستری ، به روزرسانی های سرمایه گذار و غیره داشتیم..

ما 100 درصد از مجوزهای مالی خرده فروشی و انطباق را از Estate Baron ، بخش عمده ای از فناوری و تعویض ثبت نام متمرکز باطن با یک توزیع شده ، حفظ می کنیم..

هر پیشنهاد معمولاً به عنوان یک شرکت فهرست نشده عمومی تنظیم می شود و به طور قانونی رجیستری خود را حفظ می کند. همانطور که می دانید یک رجیستری سوابق کلیه سهامداران ، میزان مالکیت آنها و غیره است. به طور معمول ، اینها به صورت مرکزی نگهداری می شوند.

استفاده از رجیستری فعال بلاکچین دارای چند مزیت قابل توجه است. اولین مورد شفافیت است ، همچنین به طیف گسترده تری از سرمایه گذاران در بازارهای رمزنگاری جهانی منجر می شود و نقدینگی را ساده تر می کند.

اما آنچه واقعاً از آن هیجان زده ایم ، اوراق بهادار هوشمند است. با قرار دادن فعالیت های سرمایه گذاری در بلاکچین می توانیم به سرمایه گذاران بصیرت واقعی در مورد چگونگی مصرف پول بدهیم. به جای ارسال پول به یک حساب بانکی ، می توانیم سکه های ثابت را در کیف پول قرارداد هوشمند دریافت کنیم. و به جای بازپرداخت وام بانکی ، می توانیم براساس حوادث خاص ناشی از اوراکلس ، به طور خودکار آزادسازی وجوه را آزاد کنیم.

معنی آن برای پروژه زمان واقعی ، افشای خودکار است که هزینه انطباق مداوم را کاهش می دهد. و با معرفی شفافیت و تغییرناپذیری در عملیات می توانیم اعتماد زیادی به اکوسیستم ایجاد کنیم. همراه با دامنه وسیع تر و نقدینگی ، هزینه سرمایه را برای سرمایه گذاری کاهش می دهد.

توجه داشته باشید که اگرچه ما روی املاک و مستغلات متمرکز هستیم ، ساختارهای قانونی و فناوری زیر را می توان برای سایر مشاغل غیر مرتبط با املاک و مستغلات نیز استفاده کرد..

یکی از مزایای اعلام شده Konkrete ، کاهش بحران مقرون به صرفه بودن مسکن است ، آیا می توانید ما را در چگونگی عملکرد آن راهنمایی کنید?

Konkrete که تکامل Baron است ، قصد دارد کاری درمورد مقرون به صرفه بودن مسکن انجام دهد. ما قصد داریم مالکیت خانه را از طریق 2 روش اصلی مقرون به صرفه کنیم.

اولین مالکیت جزئی خانه ای است که در آن زندگی می کنید. به جای اینکه کل خانه را بخرید و بدهی های خود را بپردازید ، اگر بتوانیم به مردم اجازه دهیم در خانه ای که در کنار دیگر سرمایه گذاران مشترکاً مالک آن هستند زندگی طولانی مدت داشته باشند که هزینه قبلی را کاهش می دهد خریدار باید همچنین به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد که بدون نیاز به پرداخت کل مبلغ ، یک قطعه ملک را خریداری کنند.

دوم طرف عرضه است. قیمت برچسب های خانه شامل سود سنگین توسعه است. اگر بتوانیم مردم را وادار کنیم که برای خانه هایی که می خواهند زندگی مشترک داشته باشند ، توسعه مشترک داشته باشند ، سود توسعه می تواند به آنها بازگردد. این مدل در حال حاضر در برلین ، آلمان و این سندیکاها کاملاً محبوب است و مجموعه هایی نیز در ملبورن به وجود می آیند.

با گردهم آوردن افراد آنلاین بیشتر و اجازه دادن به آنها برای دستیابی به توافق به صورت غیرمتمرکز ، می توانیم جایگزین توسعه دهنده شویم.

سرانجام ، ما در حال کار بر روی یک سکه پایدار با پشتیبانی املاک و مستغلات به عنوان ماه مهتاب هستیم. این چیزی است که ما همیشه یک چشم به آن نگاه می کنیم.

برخی از راه حل ها و محصولاتی که Konkrete ارائه می دهد چیست؟?

ما همچنان به ارائه راه حل های جمع آوری کمک برای پروژه های املاک و مستغلات ادامه می دهیم. همین مدل را می توان برای جمع آوری سرمایه غیر املاک و مستغلات (شرکت سهامی عام و دفترچه استفاده کرد). ما قبلاً پیشنهادهایی را در استرالیا ، نیوزیلند (هر دو خرده فروشی کامل) و ایالات متحده (Reg D معتبر) ارائه داده ایم..

ما همچنین فراتر از رمزگذاری امنیتی رفته و به دنبال مدل توکن سازی دارایی هستیم. یکی از عوامل محدودکننده توکن سازی اوراق بهادار محدودیتهای قضایی است که یک شخص دارد. ما باید سرمایه گذاران و غیره را واجد شرایط کنیم ، توزیع را محدود کنیم. همچنین ، در حالی که شرکت های عمومی و صندوق های مدیریت شده ثبت شده در استرالیا مجاز به ثبت دفاتر شخصی خود هستند ، وجوه ذکر شده در مبادله باید در دفاتر ثبت مرکزی بورس ثبت شود.

SEC با قاطعیت مخالف ساختارهای امنیتی غیر حضوری است. بنابراین ، محدودیت هایی وجود دارد که STO می تواند ما را ببرد.

با این حال ، فرصت واقعی در دارایی هایی است که به صورت همتا به همتا ثبت می شوند. از این رو تغییر مکان در یک سیستم عامل رمزگذاری دارایی.

ما در حال حاضر یک مکان فاکتور فاکتور بازار را بر اساس فرضیه دارایی دارایی به نام factorium.co راه اندازی کرده ایم که بر روی پلت فرم فناوری Konkrete ساخته شده است.

(از کد دعوت: فاکتوریم برای دسترسی زودهنگام به بتا بسته استفاده کنید.)

Konkrete یک توکن کاربردی دارد ، The Konkrete Token (KKT) – توکن مبتنی بر ERC-20 – که سیستم عامل Konkrete را تأمین می کند. آیا می توانید درباره رمز KKT و نحوه استفاده از آن بیشتر توضیح دهید?

KKT یک رمز سطح پلت فرم است. ما هنوز در حال جمع آوری چند نکته در این زمینه هستیم که آیا باید در ادامه مسیر زنجیره خود فکر کنیم. در کوتاه مدت ، هر برنامه ساخته شده بر روی فناوری Konkrete به احتمال زیاد رمزگذاری خاص خود را دارد.

به عنوان مثال Factorium دارای نشانه های Factor است ، که ما از آنها برای تشویق کاربران برای ارسال فاکتورهای فروش در سیستم عامل استفاده می کنیم. از این نشانه ها نیز برای ایجاد انگیزه در تأیید این فاکتورها توسط خریداران استفاده می شود. همچنین به بازپرداخت به موقع به خریداران پاداش داده می شود.

سرمایه گذاران از توکن های فاکتور برای پرداخت هزینه های معامله و استفاده از سیستم عامل استفاده می کنند.

در اینجا نمودار ساده ای از روند کار آورده شده است.

شما در حال فروش سهام شرکت بنیاد هستید (ثبت نام توزیع شده Konkrete با مسئولیت محدود ACN 617 252 909) چه زمانی پیشنهاد بسته می شود و میزان افزایش پیش بینی شده چقدر است?

ما در حال حاضر زنده هستیم سیستم عامل بانک به آینده. ما برای دو ماه دیگر باز هستیم و فقط مبلغ کمی 500000 دلار جمع می کنیم

در حال حاضر درآمدزایی می کنیم و مقدار زیادی از محصول را آماده داریم.

منافع مالی که به سرمایه گذاران ارائه می شود چیست؟ همچنین ، آیا این سهام در نهایت به صورت توکن در می آید?

کاملاً سهام به صورت توکن در می آید. سهامداران در حال تبدیل شدن به بخشی از مشاغل هستند و در سود سرمایه سهیم خواهند شد و به طور منظم سود سهام دریافت می کنند که قصد داریم بصورت برنامه ای از طریق قراردادهای هوشمند توزیع کنیم. تمام درآمد ما به قراردادهای هوشمند تأمین می شود و ما قصد داریم عملیات خود را به یک DAPP شفاف تبدیل کنیم.

این وجوه جمع آوری شده برای چه مواردی استفاده می شود?

این بودجه برای پالایش بیشتر فناوری و استفاده از کاربران استفاده می شود.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Konkrete به اشتراک بگذارید?

برخلاف تعدادی دیگر از پورتال ها ، ما یک تجارت سودآور موجود هستیم که چند سالی است فعالیت می کنیم. ما قرن ها در فضای سرمایه گذاری جمعی بوده ایم و درک درستی از چارچوب های نظارتی داریم. ما می دانیم چه چیزی در این فضا کار می کند و چه چیزی نه. علاوه بر این ، ما همچنین بخش عمده ای از فناوری را آماده کرده ایم و همچنین یک جامعه سرمایه گذار قوی در حال حاضر از ما استفاده می کند. ما فناوری و همچنین انتشار اوراق بهادار داخلی را انجام می دهیم که ما را در موقعیت منحصر به فردی قرار می دهد. ما از نظر Sean بنیانگذار من یک تیم مستحکم داریم که مسئولیت عملیات را به عهده می گیرد. من از موقعیت خود به عنوان یک پورتال توکن سازی دارایی بسیار خوشحالم و از راه اندازی اولین محصول ساخته شده در Konkrete که Factorium است هیجان زده هستم..

خوانندگان می توانند از لیست Konkrete یا کنکرته وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me