banner
banner

دنی اویکان ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هلدینگ دن – مجموعه مصاحبه ها

دنی اویکان, بنیانگذار Dan Holdings و برنامه پرداخت های اجتماعی جهانی برنامه سکه ها, سالها صرف ساخت پرداختهای اجتماعی و راه حلهای بلاکچین در آفریقا و سراسر جهان با هدف پرداخت کاملاً بدون مرز شده است.

شما از سال 2012 با بیت کوین درگیر هستید ، چگونه ابتدا این ارز رمزنگاری شده را کشف کردید?

من بیت کوین را در اوایل بازی های ویدیویی کشف کردم. من به رشد دنیاهای مجازی بسیار علاقه مند شدم و فهمیدم که امکان ایجاد اقتصادهای مجازی در آنها وجود دارد. از آنجا ، من شروع به بررسی چگونگی کمک به ایجاد تغییر در جامعه خودم و خارج از کشور با استفاده از ارز رمزپایه کردم و تأسیس کردم هولدینگ دن. Dan Holdings در فناوری پیشرفته مانند بلاکچین سرمایه گذاری می کند و فناوری داخلی را توسعه می دهد که به جوامع جهانی کمک می کند رمزنگاری را به روشی آسان و مستقیم به یکدیگر بفرستند.

اخیراً تیم ما راه اندازی شد برنامه سکه ها, برنامه ای که آزادی ذخیره ، ارسال و دریافت ارز دیجیتال را به طور مثر در آن سوی مرزها برای کاربران در بازارهای نوظهور فراهم می کند. کیف پول دیجیتالی که در حال حاضر در IOS و Android موجود است ، از چهار ارز رمزپایه Bitcoin ، Ethereum ، Dollar Coin و NGN Coin با رمپ های روشن و خاموش از طریق انتقال بانکی ، کارت های اعتباری / اعتباری و سایر ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. Coins App یکی از معدود کیف پول های دیجیتال در منطقه است که معاملات فوری و بدون هزینه پنهان را ارائه می دهد.

ما همچنین در حال کار بر روی برنامه های دیگری هستیم که مکمل Coins App خواهند بود ، مانند یک م messلفه پیام رسانی اجتماعی و یک کارت بدهی مجازی که به کاربران امکان می دهد با وجوه رمزنگاری شده خود بصورت آنلاین پرداخت کنند و خرید کنند..

شما عنوان کرده اید که بهترین مورد استفاده از DeFi در آفریقا است ، آیا می توانید ایده های خود را در مورد این توضیح دهید?

در تجربه راه اندازی و رشد برنامه Coins طی چند ماه گذشته ، متوجه شدم که به دلایل حفظ حریم خصوصی برای هر کاربر آسان نیست که نیازهای KYC خود را با موفقیت پر کند. زیرساخت های مالی غیرمتمرکز به کاهش برخی از این نیازها کمک می کند و به همه اجازه می دهد کیف پول ارز رمزنگاری شده را داشته و از آن استفاده کنند. DeFi همچنین می تواند به شما کمک کند 31 درصد از جمعیت جهانی (60 میلیون افراد در نیجریه به تنهایی) که بانک ندارند ، با فراهم کردن دسترسی به یک برنامه تلفن همراه DeFi به عنوان سیستم بانکی آنها.

همانطور که اخیراً #اعتراضات EndSARS در برابر بی رحمی پلیس ، بانک مرکزی نیجریه را برانگیخت تا حساب های بانکی افرادی را که برای کمک به معترضین ، وجوه ارسال پول برای کمک به معترضان ، ممنوع کنند ، افرادی که برای انتقال وجوه خود به ارز رمزنگاری شده ، بخصوص بیت کوین نگاه می کنند.

شما برنامه Coins را به عنوان یک برنامه جهانی پرداخت اجتماعی ساخته اید ، آیا می توانید درباره این مورد و مناطقی که در حال حاضر هدف قرار می دهید بحث کنید?

برنامه سکه به کاربران این امکان را می دهد تا انواع مختلف ارزهای دیجیتال را خریداری و بفروشند و به آنها پرداخت کنند. معاملات درون برنامه یکپارچه است و برداشت و سپرده را می توان از طریق انتقال بانکی ، کارت های بدهی و اعتباری یا ارز رمزپایه پردازش کرد. کلیه مبادلات ارز دیجیتال و کلیه معاملات درون اکوسیستم رایگان است.

برنامه سکه به بازارهای نوظهور می پردازد و در حال حاضر در پنج کشور آفریقایی: نیجریه ، غنا ، تانزانیا ، کنیا و اوگاندا در دسترس است. در سال 2021 ، برنامه Coins قرار است در بیش از 50 کشور گسترش یابد ، از Q1 با مصر ، آفریقای جنوبی ، مکزیک ، ایالات متحده و کشورهای خاورمیانه آغاز می شود. Coins App قصد دارد یک برنامه جهانی باشد که به هر کسی در هر نقطه از جهان اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را از مرزها خریداری و ارسال کند.

شما در حال حاضر در دریای کارائیب در جزیره باربادوس زندگی می کنید ، می توانید درباره اکوسیستم دارایی های دیجیتال در این جزیره بگویید?

من اخیراً از جزیره باربادوس به دبی نقل مکان کردم ، با این حال ، می توانم بگویم که این جزیره نسبت به دارایی های دیجیتال کاملاً جدید است اما به سرعت در نرخ فرزندخواندگی رشد می کند. در حال حاضر ، بسیاری از کشورهای کارائیب در تلاشند ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را توسعه دهند ، که به طور قابل توجهی نرخ تصویب رمزنگاری را افزایش می دهد. مانع اصلی تصویب در کارائیب این است که دروازه فیات مستقیمی برای خرید بی وقفه بیت کوین و دارایی های دیجیتال دیگر برای افراد وجود ندارد ، اما امیدوارم که در آینده نزدیک این تغییر کند.

آیا می توانید داستان پیدایش شرکت Blockchain Dan Holdings را با ما در میان بگذارید?

پس از اجرای بیت کوین گاو باری 2017 ، من Dan Holdings را به عنوان روشی عملی و ایجاد محصولات و خدماتی ایجاد کردم که به افراد دارای دسترسی محدود به سیستم مالی سنتی و صنعت کلی سود می رساند. من دیدم که ارز رمزنگاری شده برای استفاده روزمره چقدر امیدوار کننده است و می خواستم از کارآفرینانی که در حال توسعه فناوری ملموسی هستند که به مردم کمک می کند تا از نظر مالی مستقل شوند ، حمایت کنم. من در ابتدا علاقه مند به حمایت از فضا از طریق بازوی سرمایه گذاری Dan Holdings ، Dan Ventures بودم ، اما می دانستم که می خواهم خودم را در ایجاد محصولات بیشتر شرکت کنم در حالی که هنوز از مشاغل و کارآفرینان در این زمینه در تلاش هایشان حمایت می کنم.

امروز ما در حال توسعه راه حل های داخلی خود مانند Coins App ، راه حل همتا برای پرداخت نظیر ما ، در میان سایر پروژه های پیش رو هستیم ، مانند یک برنامه پیام رسانی که با Coins App و سایر محصولات و خدمات سازگار است که دسترسی آسان به آن را انتقال می دهد ارزهای دیجیتال.

Dan Ventures در چه نوع پروژه هایی سرمایه گذاری می کند?

دن ونچرز منحصراً بر روی سرمایه گذاری در شرکتهایی که بلاکچین و فضای در حال ظهور فناوری و همچنین ارزهای رمزپایه و رمزهای مختلف را پیش می برند ، متمرکز شده است. برخی از نمونه های این سرمایه گذاری ها شامل Tokenise ، BlockMarketCap و Propertyze است.

هنگام بررسی پروژه های fintech و blockchain برای سرمایه گذاری بالقوه ، به دنبال چه چیزی هستید?

وقتی می خواهم در یک پروژه بالقوه بلاکچین سرمایه گذاری کنم ، اولین چیزی که به دنبال آن می گردم سابقه بنیانگذار است. من معتقدم شما می توانید در مورد یک شرکت چیزهای زیادی یاد بگیرید ابتدا به رهبری آنها و تجربیاتی که آنها روی میز می آورند ، می پردازید. جدا از این ، من می خواهم اطمینان حاصل کنم که فرصت منحصر به فرد و مفید برای چشم انداز کلی بلاکچین است. پروژه های مشابه زیادی در فضای fintech وجود دارد بنابراین من شخصاً به دنبال فرصت هایی می گردم که یک نوع باشد و موارد استفاده ملموسی برای کاربران داشته باشد.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Dan Holdings یا Coins App به اشتراک بگذارید?

دن هولدینگ در حال کار بر روی بسیاری از به روزرسانی ها و پروژه های مهیج محصول است که قرار است از اوایل سال آینده راه اندازی شود که به اعتقاد ما سیستم های مالی را در سطح جهانی ، به ویژه در بازارهای در حال ظهور ، بسیار پیشرفت می دهد. ما تمرکز زیادی بر توسعه برنامه Coins ، راه حل پرداخت خود داشته ایم و در سال آینده در تلاش هستیم محصولات سازگار و ویژگی های اضافی را ایجاد کنیم که دسترسی امن و آسان به ارزهای دیجیتال و ابزارهای مالی را فراهم می کند. تلاش های جغرافیایی ما امسال در آفریقا متمرکز شده است و ما انتظار داریم که به زودی دسترسی خود را به مخاطبان جهانی گسترش دهیم.

با تشکر از شما برای مصاحبه عالی ، خوانندگانی که می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند باید از آنها بازدید کنند هولدینگ دن یا برنامه سکه ها.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me