banner
banner

دیو هندریکس ، مدیر عامل و بنیانگذار Vertalo – سری مصاحبه

دیو هندریکس مدیر عامل و بنیانگذار Vertalo است که یکی از سهامداران رجیستری و پلت فرم Cap Table برای پیشنهادات SEC Compliant Security Token است. آنها فروشندگان دلال ، صادر کنندگان ، صرافی ها و ATS را به هم متصل می کنند.

در:  آیا می توانید کارهای Vertalo را با ما در میان بگذارید?

DH: Vertalo در تلاش است تا به صادرکنندگان بیشتری کمک کند ، دارایی های بیشتری را با کمترین هزینه و ریسک کمتر توکن کند و با هزینه کمتر پیشنهاد اصلی Vertalo یک جدول کلاهک رمزنگاری شده است ، به عبارت دیگر یک دفتر نگهدارنده رمز. ICO ها به جدول های سقفی اهمیتی نمی دهند اما سرمایه گذاران سهام این کار را می کنند.

سرمایه گذاران را می توان قبل ، حین یا بعد از جمع آوری کمک مالی یا ICO به یک جدول کلاه ساخته شده در Vertalo اضافه کرد. روند ثبت کیف پول Vertalo فرآیند ارتباط بین صادرکنندگان است – که می خواهند بدانند چه مقدار از شرکت آنها متعلق به آنهاست – و سرمایه گذاران ، که می خواهند بدانند چه مقدار از آنها را در شرکت دارند. Vertalo چسبی برای اکوسیستم STO بیش از حد گیج کننده است. Vertalo به صادرکنندگان کمک می کند تا جامعه سرمایه گذاران خود را مدیریت کنند و Vertalo به سرمایه گذاران در مدیریت دارایی های خود کمک می کند – همه اینها از طریق یک رابط گرافیکی ساده است که بسیار بهتر از etherscan است..

در:  آیا این در بلاک چین عمومی است یا خصوصی؟ اگر هر دو ، آیا می توانید اطلاعات عمومی و خصوصی را توضیح دهید?

DH: بیشتر توسعه صدور Token امنیتی مبتنی بر Ethereum است و بیشتر قراردادهای هوشمند با Solidid نوشته می شوند ، بنابراین Vertalo کار خود را در راستای هماهنگی با جامعه آغاز کرد ، اما Vertalo به صورت زنجیره ای طراحی شده است. اگر یک ناشر بخواهد رمز خود را با استفاده از Hyperledger یا Hashgraph یا NEO یا Stellar بنویسد ، آنها می توانند این کار را انجام دهند و جدول سرپوش Vertalo و توابع ثبت سرمایه گذار به همان روش عمل می کنند. ما مزایای Blockchains بدون مجوز و مجاز برای رمزهای امنیتی را مشاهده می کنیم.

در:  آیا شما خود صلاحیت KYC / AML را انجام می دهید?

DH: Vertalo با عمده خدمات معتبر / واجد شرایط و KYC / AML شریک است ، زیرا بیش از 200 حوزه قضایی مختلف وجود دارد و ما می خواهیم بر روی بهترین کارها تمرکز کنیم. ما در حال توسعه سرویس اشتراک با چندین نفر از این فروشندگان هستیم تا تجارت ثانویه (جایی که KYC-AML بسیار مهم است) را ساده کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد آن بعداً در Q1.

در:  آیا می توانید توضیح دهید که چگونه این پلت فرم صادر کنندگان را قادر می سازد جامعه سرمایه گذاران را مدیریت کنند?

DH: Vertalo’s Cap Table ویژگی های یک دفتر سنتی با اتصال شبکه را ترکیب می کند. جدول کلاه ورتالو نشان دهنده رابطه ای بین دو طرف است که با اجماع تعیین می شود. صادرکنندگان از فرآیند قرارداد هوشمند ثبت نام vertalo برای دعوت و افزودن سرمایه گذار به جدول cap استفاده می کنند. این فرآیند ثبت نام دفتری ایجاد می کند که بیش از لیستی از دارندگان است ، ارتباطات بین صادر کننده و سرمایه گذار را تسهیل می کند تا نشانه ها ، سود سهام و اسناد بین طرفین منتقل شود.

در:  گزینه های غیر بلاکچین زیادی برای مدیریت جدول cap وجود دارد. مزایای استفاده از بلاکچین و به طور خاص ورتالو چیست?

DH: معاملات توکن در زمان واقعی انجام می شود. اگر کسی یک رمز امنیتی را معامله کند ، طبق قانون دفتر سرمایه گذار باید با آدرس / دارنده رمز جدید به روز شود. بنابراین دفاتر جدول کلاهک مبتنی بر بلاکچین با سرعت بلاکچین ، سریعتر از کاغذ و ثبت بهتر عمل می کند. بدون داشتن دفترچه مبتنی بر بلاکچین برای امنیت مبتنی بر بلاکچین ، چه کسی الزامات قانونی را برای حفظ لیست سهامداران مدیریت می کند؟ این نگرانی برای صادرکنندگان ICO نبود ، بنابراین آنها این فناوری را ایجاد نکردند. ICO ها فقط به مبادلات اهمیت می دادند. صادرکنندگان STO باید مطابق با قانون اوراق بهادار باشند.

توسعه جداول سقفی مبتنی بر بلاکچین همچنین اولین و گام اساسی در جهت نقدینگی بیشتر برای دارایی های خصوصی است ، زیرا جداول سقف جایی هستند که حقوق مالکیت سرمایه گذار به بهترین شکل اجرا می شود. دلیل اینکه صادرکنندگان و سرمایه گذاران پیشنهادهای خود را توکن می کنند ، در نهایت دستیابی به نقدینگی بیشتر با امکان دادن به سهامداران خود برای فروش در بورس ها و ATS مشمول قوانین صادر کنندگان است..

هیچ سیستم عامل سنتی جدول درپوشش سهام خصوصی به صرافی ها متصل نمی شود و حتی اخذ گواهی سهام از سیستم سنتی جدول سقف کلاهبرداری یک تلاش چند روزه است. و وقتی یک سهم کاغذی از یک پلت فرم میز کلاهک سنتی دریافت می کنید ، دیگر جایی برای فروش آن وجود ندارد ، زیرا شما باید از هیئت مدیره اجازه بگیرید ، و سپس بازارهای کمی برای هر چیز دیگری به غیر از Uber یا Lyft و غیره وجود دارد..

پیشنهادات توکنی شده با این پیش بینی صادر می شود که توکن ها / سهام پس از رفع محدودیت “قابل معامله” خواهند بود. با اتصال جدول کلاهبرداری مبتنی بر بلاک چین Vertalo به مبادلات و ATS ، دارندگان رمز را قادر می سازیم تا نقدینگی را که اصلی ترین وجه تمایز یک پیشنهاد رمز امنیتی است ، به دست آورند ، ضمن اینکه با قانون اساسی اوراق بهادار مطابقت دارند.

در:  چگونه ثبت Vertalo هزینه های نمایندگی های بروکر را کاهش می دهد?

DH: دلالان کارگزار برای بررسی KYC و AML نیاز به امانت داری دارند. عملکرد رجیستری سرمایه گذاران Vertalo ، که آدرس های ایمیل تأیید شده KYC را به کیف پول های بلاکچین متصل می کند ، در همکاری با نمایندگی های فروش عمده کارگزار طراحی شده است تا به آنها کمک کند از الزامات اساسی AML پیروی کنند. Vertalo بستر خود را ساخت تا توسط دلالان دلال برچسب سفید زده شود تا مجبور نشوند خودشان این روند را بسازند یا مدیریت کنند.

در:  شما به سرمایه گذاران ثبت نام شده در Vertalo این فرصت را می دهید تا بلافاصله نمایه سرمایه گذار خود را با فروشنده های دلال و ناشران به اشتراک بگذارند. چگونه سرمایه گذاران برای این امر ثبت نام می کنند?

DH: این ویژگی در اواخر امسال ساخته خواهد شد. تمرکز ما بر روی انتخاب و بیل برای مشتریان تجاری ما است.

در:   یکی از ابزاری که ارائه می دهید تأیید مالکیت کیف پول است؟ این چگونه انجام می شود?

DH: فرآیند ثبت نام کیف پول Vertalo از یک قرارداد هوشمند برای اجرای فرایندی استفاده می کند که مشابه روشی است که بانک از طریق واریز مقادیر تصادفی به یک حساب ، مالکیت شما را برای یک حساب تأیید می کند. ما یک ایمیل برای دارنده حساب ثبت شده ارسال می کنیم ، با پیوندی برای شروع یک روند. اگر بتوانید به آن حساب وارد شوید و مبالغ را تأیید کنید ، این آغاز مالکیت اثبات شده است. در واقع کمی پیچیده تر از آن است ، اما برای صاحب مناسب کیف پول ، این یک روند بسیار روان است. ما برای این فرآیند از یک رمز ابزار ویژه (نه ، شما نمی توانید آن را معامله یا انتقال دهید) و قراردادهای هوشمند استفاده می کنیم.

در:   آیا پروژه های قابل توجهی وجود دارد که در حال حاضر از پلت فرم Vertalo استفاده کنند?

DH: ما اولین مشتری خود بودیم. من فکر می کنم Vertalo سومین یا چهارمین رمز امنیتی واقعی سازگار با ایالات متحده را در مارس 2018 صادر کرد. به همین دلیل ما این را ساختیم. ما در حال کار با PrimeTrust ، Issuance ، Entoro هستیم و برخی از انتشار عمده املاک و مستغلات ، صندوق ها و بدهی ها را که در فوریه و مارس آغاز می شوند اعلام خواهیم کرد. در پایان Q1 باید بیش از 10 پروژه یا فروشنده کارگزار وجود داشته باشد که از فن آوری استفاده می کنند تا انتشار توکن ، روابط سرمایه گذاران و مدیریت جدول سقف را ساده کنند..

در:   آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد Vertalo به اشتراک بگذارید?

DH: صادرکنندگان باید یک محصول عالی ایجاد کنند ، یک شرکت حقوقی عالی پیدا کنند ، یک دلال بزرگ پیدا کنند و تماس بگیرند ورتالو.  ما می توانیم تمام قطعات را برای شما جمع کنیم و همچنین به شما کمک می کنیم مبلغ فوق العاده ای را در هزینه های کل توکن سازی خود صرفه جویی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me