banner
banner

Teeka Tiwari Crypto Event: 5 سکه تا 5 میلیون دلار گزارش لیست

5-سکه-به-5 میلیون-آخرین-5-تیکا-تیواریTeeka Tiwari یکی از معتبرترین مشاوران سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده در کل اکوسیستم بیت کوین و بلاکچین است.

Teeka Tiwari یا آقای Big T ، به عنوان سردبیر و ناشر برجسته گروه تحقیقاتی پالم بیچ ، مجموعه ای از تحقیقات سرمایه گذاری مالی و گزارشات موجود را برای سرمایه گذاران آماده کرده است تا با “The Crypto Oracle” و یکی دیگر از 5 سکه های 5 میلیون دلاری رویدادهای ارز رمزنگاری شده.

===در 6 مه 2020 به روز شده است=== (بروزرسانی سوم – سپتامبر 2019 ، مارس 2020)

در زیر ، از ابتدای زمانی که لیست 5 سکه تا 5 میلیون دلار برای اولین بار در 18 سپتامبر 2019 آغاز شد ، دقیقاً شش ماه بعد از شروع “Jetinar” در 18 مارس 2020 ، قدمت داشت. سرانجام در 6 مه 2020 ، درست قبل از رویداد نصف شدن بیت کوین ، Teeka آخرین فرصت خود را تا سال 2024 برگزار می کند: 5 سکه تا 5 میلیون دلار: ارائه پنجمین مرحله نهایی.

تمام به روزرسانی های طولانی دست نخورده باقی مانده اند زیرا این صفحه نمایانگر بیشتر رویدادهای رمزنگاری Teeka Tiwari و تحقیقات گزارش سرمایه گذاری است.

برای دیدن آخرین بینش و تحلیل Teeka Tiwari درباره بیت کوین در مورد altcoins ، در جدیدترین نسخه دفترچه کتاب پدیده Mr. Big T’s 2020 اینجا کلیک کنید.

Jetinar توسط Teeka Tiwari: 5 سکه نهایی تا 5 میلیون دلار

teeka-5-units-to-5-million-cryptto-event

آنچه در زیر می خوانید از طریق پست اصلی در مورد انتخاب و محصولات رمزنگاری Teeka Tiwari گروه تحقیقاتی Palm Beach نگهداری می شود. سری 5 سکه تا 5 میلیون تاکنون سه قسمت داشته است.

 • 5 سکه تا 5 میلیون دلار: 500 دلار برنامه بازنشستگی رمزنگاری (18 سپتامبر 2019)
 • 5 سکه تا 5 میلیون دلار: 5 نهایی (18 مارس 2020)
 • 5 سکه تا 5 میلیون دلار: آخرین فرصت تا سال 2024

در اینجا جزئیات مربوط به “جتینار” است که در مارس 2020 اتفاق افتاد ، پس از آن مروری بر این رویداد از یک جت خصوصی ، بررسی اصلی 5 سکه تا 5 میلیون دلار است.

===در 18 مارس 2020 به روز شده است=== (بروزرسانی دوم ، 6 ماه از نسخه اصلی)

 • نام: Jetinar (رویداد وبینار رایگان از یک جت خصوصی میزبانی می شود)
 • ایجاد کننده: Teeka Tiwari (نام مستعار: The Crypto Oracle)
 • تاریخ: 18 مارس 2020 ساعت 8 عصر EST
 • تگ لاین: “5 سکه تا 5 میلیون دلار: 5 نهایی”
 • میزبان: فرناندو کروز
 • شرح: Jetinar Teeka آخرین پنج سکه گزارش تحقیق محرمانه Palm Beach را برای خرید در سال 2020 ارائه می دهد
 • مقصد: پرواز به ‘مکه Cryptos’ که در آن رویداد Final 5 Jetinar آشکار خواهد شد
 • هزینه: هر کسی می تواند از آقای Big T و تور جت خصوصی 45 میلیون دلاری وی به صورت رایگان تماشا کند ، گوش کند و یاد بگیرد
 • هدف: پنج سکه آخر خود را برای خرید در سال 2020 اضافه کنید تا 5 سپتامبر اصلی خود را در سپتامبر 2019 تعریف کنید
 • بعدی چیست: برای رزرو مکان خود برای رویداد آنلاین Final 5 Jetinar ، اینجا را کلیک کنید

برای کسانی که برای ثبت نام در Jetinar روی پیوند بالا کلیک نمی کنند ، یا مروری کامل بر روی 5 سکه نهایی تا 5 میلیون را نمی خوانند ، به دلیل تمایل و عزم راسخ ، Teeka به عنوان معتمدترین متخصص در تمام سرمایه گذاری های ارز رمزنگاری شده نامگذاری شده است. جهان را سفر کنید و در رویدادها شرکت کنید ، پروژه های blockchain در حال ظهور را ببینید و به مشترکان خود گوشه ای از آنچه را که قرار است برسد به اوج خود برسانید..

در سال 2016 ، Teeka در حال خرید اتریوم زیر 10 دلار و بیت کوین زیر 500 دلار بود. در سال 2017 انتخاب شماره یک سکه او Ripple (XRP) بود ، در سال 2018 در طول بازار خرس رمزنگاری Binance Coin (BNB) بود ، و در سال 2019 بهترین ارز رمزنگاری شده ChainLink (LINK) بود که همه اینها بهترین عملکرد رمز ارز بودند از آن سال و اکنون ، در سال 2020 ، 5 سکه نهایی تا 5 میلیون دلار در جایی است که Teeka بهترین دارایی های دیجیتال خود را برای سرمایه گذاری قبل از رونق بزرگ نشان می دهد.

teeka-tiwari-jetinar

Teeta Tiwari’s Jetinar: The Final 5 Live Crypto Event از یک جت خصوصی

رویداد Jetinar Teeka Tiwari به عنوان مورد انتظارترین پخش زنده رایگان در سال 2020 مورد تقاضا قرار گرفته است. پس از موفقیت بزرگ با راه اندازی 5 سکه تا 5 میلیون دلار ، Crypto Oracle Mr. Big T با آخرین به روزرسانی ها در THE FINAL 5 عرضه می شود : 5 سکه تا 5 میلیون دلار ارائه.

بسیاری از طرفداران ارزهای رمزنگاری شده ، علاقه مندان و حتی حداکثر گرایان تعجب می کنند که چه زمانی قیمت بیت کوین مجدداً تغییر خواهد کرد. خوب ، ممکن است اخبار زودتر از آنچه شما فکر می کنید باشد ، زیرا Teeka Tiwari به عنوان بخشی از آخرین مرحله تور جهانی خود که از تمام نقاط مهم جهانی که در آن رمزهای رمزگذاری قرار دارد ، یک هواپیمای شخصی را اجاره می دهد و به مکانی نامعلوم (ماه؟) می رود در حال رونق گرفتن هستند.

و بله ، Teeka ، که به عنوان قابل اعتمادترین فرد ارز رمزنگاری شناخته می شود ، به معنای واقعی کلمه کلمه خود را به افتخار آخرین وبینار آینده ارز رمزنگاری شده Palm Beach Confidential Group به نام “Jetinar” اختراع کرد..

برای کسانی که ریشه این نام را نیافته اند ، در اصل روش Teeka است که می گوید Crypto Oracle میزبان یک رویداد وبینار زنده با یک جت خصوصی است که در تاریخ 18 مارس 2020 ، ساعت 20:00 EST برگزار می شود.

در حالی که خانواده Master The Crypto نیازی به معرفی شخص تماس گیرنده مرد ، افسانه و لیگ افسانه ای قیمت بیت کوین ندارند ، ما می خواستیم آخرین راهنمای سال 2020 را درباره گزارش تحقیق جدید Palm Beach Confidential در مورد رویداد رمزنگاری Jetinar که Teeka Tiwari در آن قرار دارد ، ارائه دهیم. میزبانی اولین وبینار با جت Gulfstream G5 هنگام مسافرت به مکانی نامعلوم (دلیلی داریم که بدانیم براساس تحقیقاتی که انجام داده ایم می دانیم این مکان کجاست) اما برای نتیجه گیری در زیر ذخیره می شود).

در حالی که جزئیات محدود هستند ، در اینجا اطلاعات سطح بالایی وجود دارد که همه تماشاگران علاقه مند باید بدانند:

5-سکه-نهایی-تا-5-میلیون-تیکه

 • نام: جتینار
 • ایجاد کننده: Teeka Tiwari (نام مستعار: The Crypto Oracle)
 • تاریخ: 18 مارس 2020 ساعت 8 عصر EST
 • تگ لاین: “یک مگنار 35000 فوت بالاتر از سطح زمین”
 • میزبان: فرناندو کروز
 • شرح: آخرین گزارش تحقیق محرمانه پالم بیچ در Teeka در Jetinar معرفی شده است
 • مقصد: بازدید از ‘مکه رمزنگاریها’ با یک هواپیمای شخصی ، نشان دادن بهترین تحلیل سکه رمزنگاری شده وی
 • هزینه: رویداد زنده رایگان که از جت خصوصی اجاره ای او پخش می شود ، رایگان برای تماشا ، گوش دادن و یادگیری است
 • هدف: جدیدترین بینش ها را در مورد برترین آلت کوین ها و پیش بینی های بازار رمزنگاری ، از جمله پیش بینی بیت کوین ، به اشتراک بگذارید
 • کار بعدی چیه: برای رزرو مکان خود برای رویداد آنلاین رایگان Final 5 Jetinar اینجا را کلیک کنید

آقای Big T یا با مهربانی به عنوان اوراکل رمزنگاری شناخته می شود ، ارسال گزارش های تحقیقاتی محرمانه Palm Beach محرمانه که استراتژی های دقیق ، به موقع و سودآوری را برای مشترکانش ترسیم می کند ، برای ارسال امواج گسترده در سراسر جامعه در حال رشد بلاکچین عجیب نیست..

اگر با هر ارز دیجیتال درگیر ارزهای رمزپایه باشید ، جتینار Teeka در حال تبدیل شدن به یک منظره تماشایی است. همراه با اشتیاق و هیجان بازار گاو نر به رهبری بیت کوین ، آقای Tiwari از سال 2016 با موفقیت به بازارهای گاو نر و نه فقط بیت کوین ، بلکه اتریوم و بسیاری از آلت کوین های دیگر که در حال حاضر در 20 جز top برتر سال 2020 هستند ، فراخوانی می کند. به راحتی یکی از مهمترین رهبران با نفوذ در کل بیت کوین و بلاکچین است و اکنون پیام خود را از طریق یک جت خصوصی به ماه می رساند و آن را برای همه ما زنده می کند تا هماهنگ شویم و 18 مارس را ببینیم. 5 سکه به 5 میلیون: Final 5 این فرصت را به سرمایه گذاران رمزنگاری می دهد تا از پنج سکه برتر وی برای خرید در سال 2020 به عنوان پیگیری 5 سکه اصلی وی تا 5 میلیون دلار مطلع شوند..

پس از در دسترس قرار دادن تمام جزئیات ، تاریخ ها و زمان های موجود ، بررسی خود را از رویداد رمز ارز جیتینار Teeka Tiwari به روز می کنیم. در حال حاضر ، شناختن شخصی که بیت کوین را با قیمت 420 دلار BTC / USD خریداری می کرد و به خوانندگان خود توصیه می کند اتریوم (ETH) زیر 10 دلار بخرند ، بسیار مهم است. تا زمانی که Teeka از جت خصوصی خود Gulfstream G5 شروع به ساخت عناوین موج های هوایی می کند ، در اینجا تاریخچه ای دقیق از گذشته تزئین شده Tiwari برای دریافت ایده ای در مورد اینکه او کیست ، چگونه کار می کند و چرا در زمره رهبران قرار دارد ، بینش صندلی گرم درباره توصیه ها برای قرار دادن پول خود در بازار رمزنگاری وحشی ، بی ثبات ، اغلب بسیار غیر قابل پیش بینی.

چه چیزی برای Jetinar Teeka Tiwari وجود دارد?

jetinar-review-teeka-palm-beach

در پایان این بخش ، ذکر این نکته ضروری است که گرچه برخی افراد ادعا می کنند که Teeka و شگردهای او کلاهبرداری است ، اما نمی توان انکار کرد که مشاوره سرمایه گذاری وی به تعداد زیادی از افراد در سراسر جهان کمک کرده است. نام Teeka Tiwari طی 5-6 سال گذشته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است ، اساساً به این دلیل که صدای وال استریت سابق توانست افزایش شهاب سنگی بیت کوین و اتریوم را در سال 2016 تصور کند ، با این اواخر از قیمت ناچیز. از 10 دلار به ازای هر سکه تا 360 دلار سرسام آور در عرض تنها 18 ماه از زمان واقعی پیش بینی. و حالا او به رویداد وبینار Jetinar بازگشته است ، جایی که او جدیدترین گزارش تحقیق محرمانه Palm Beach خود را به اشتراک می گذارد و درباره پیش بینی قیمت بیت کوین و پنج سکه جدیدترین ارزش 5 میلیون دلار صحبت می کند.

علاوه بر این که Tiwari یکی از بهره برداران واقعی رمزنگاری است ، همچنین در بخش مالی جهانی به دلیل کار خود به عنوان یک تحلیلگر خبره ، مدیر ریسک حرفه ای و مشاور سرمایه گذاری شناخته می شود..

به عنوان مثال ، یک معامله گر اخیراً در حمایت از Teeka و کار خود نظر زیر را نوشت:

“من چند سال است که با Teeka هستم و عضو محرمانه و درآمد ساحل نخل هستم. و باید بگویم که قطعاً ارزش آن را دارد. رمزنگاری هایی که وی در خدمات درآمد بر روی آنها تمرکز کرده سکه هایی است که می توانید آنها را سهام کنید و از آنها پاداش بگیرید و قطعاً کار می کند که من شخصاً صاحب چند تا از آنها هستم.

با این اوصاف ، تصمیم نهایی برای سرمایه گذاری در هر یک از محصولات Palm Beach کاملاً به خود شما بستگی دارد و شما باید قبل از سرمایه گذاری در هر یک از پیشنهادات مالی Teeka ، سهم خود را در تحقیقات انجام دهید..

رویداد Jetinar همه در تاریخ 18 مارس برگزار می شود ، جایی که Teeka Tiwari لوبیا را در جهان ارزهای رمزنگاری شده 2020 ، همراه با پوشش نصف بیت کوین و کدام altcoin برای نگه داشتن عقاب به عنوان شکوفایی موجودات بازار گاو دهه جدید ، آماده می کند. به محض اینکه اطلاعات بیشتری در مورد رویداد رمزنگاری مورد انتظار در روزها و هفته های آینده در دسترس قرار گرفت ، بررسی Teeka Tiwari Jetinar خود را به روز خواهیم کرد..

برای مشاهده ثبت نام و ثبت نام برای تماشای 5 سکه 5 میلیون دلاری: Final 5 Jetinar پخش زنده مستقیم با Teeka Tiwari اکنون اینجا را کلیک کنید.

=== در اصل ارسال شده در 18 سپتامبر 2019 === (اولین بار منتشر شد)

Master The Crypto اعلامیه ای بسیار هیجان انگیز برای به اشتراک گذاشتن در مورد یک رویداد زنده آینده در تاریخ 18 سپتامبر در ساعت 8:00 EST دارد. “5 سکه تا 5 میلیون دلار“کاملاً تماشایی خواهد بود که تماشای آن را از دست خواهید داد.

در زیر برای مصاحبه اختصاصی با میزبان بسیار با استعداد ، چند استعداد ، روند بزرگ ، آقای Big T. ، یک مصاحبه اختصاصی در زیر است. او یکی از برجسته ترین چهره های عمومی در فضای رمزنگاری امروز است ، مجری برنامه “The Crypto Oracle” و دارای عنوان عنوان قابل اعتمادترین مرد در ارز رمزنگاری شده.

نام او Teeka Tiwari ، یک متخصص چند میلیونر چند بازار (وال استریت ، رمزنگاری و حشیش) است که رهبر گروه تحقیقاتی Palm Beach است. از چهار سال گذشته سال به سال ، شهرت او بارها و بارها در خط بود ، و در موارد مختلف از خط منحنی جلوتر بود. در یک عصر حاکم بر حریم خصوصی ، وحشی-وحشی-غربی در دنیای ارزهای رمزپایه ، این هوا نادر برای تنفس است. برای اولین بار در سال جاری ، تیم Teeka قصد دارد كل كتاب را باز كند تا آخرین تحقیقات خود را در مورد 5 رمزنگاری كوچك كه می تواند 500 دلار به 5 میلیون دلار تبدیل كند ، به دلیل یك پدیده بازار كه تا 5 سال دیگر اتفاق نخواهد افتاد ، به اشتراک بگذارند..

با سابقه قابل تأمل در بازتاب بینشی که زمان اضافه کار را بررسی می کند ، حرفه رمزگذاری Teeka Tiwari به عنوان یک سرمایه گذار در کلاس جهانی رونق یافته است که به آموزش افراد بهتر از سایر برنامه های تحقیقاتی رمزنگاری در دسترس کمک می کند. به همین دلیل است که وکالت آشکار برای رویداد 5 سکه تا 5 میلیون دلار در 18 سپتامبر در ساعت 8:00 EST بدون هیچ مشکلی است. یک معاشرت واقعی برای همه علاقه مندان و طرفداران رمزنگاری در راه است.

قبل از نشستن صندلی داغ Q&با یک رهبر صنعت ، بیایید در مورد زمان بندی در بازارهای کلان رمزنگاری صحبت کنیم.

رویداد رمزنگاری شده توسط یک سرمایه گذار کلان برای سرمایه گذاران خرد

teeka-crypto-live-event

همانطور که پیروان وفادار ما می دانند ، از خوانندگان روزانه گرفته تا اعضای طولانی مدت ، طی سه سال گذشته ما به دلیل تلاش برای ارائه راهنماهای آموزشی ، آموزش تعالی و نکات معاملات به موقع که به هر سرمایه گذار ارز رمزنگاری (تقریبا 40 میلیون نفر از ما) کمک می کند تا پیچیدگی را از بین ببریم ، شناخته می شویم. در یک بازار بی ثبات بیت کوین.

بعد از چندین میلیون بازدید کننده بعداً ، استاد رمزنگاری از یک عضو اصلی به 30،000 جامعه به علاوه یک جامعه کامل و درحال رشد تبدیل شده است که همیشه کیفیت را به بالاترین اولویت تبدیل می کند.

در اینجا در MTC ، ما می دانیم که دنیای تجارت ارزهای رمزنگاری شده چقدر برای سرمایه گذاران دشوار است و به همین دلیل است که هدف ما این است که حدس و گمان را از معادله خارج کنیم و با ایجاد راهنماهای دقیق و دقیق در مورد همه مبادلات برتر ، کیف پول ها ، سکه ها و شرایط موجود صنعت شکوفایی بلاکچین. اما به صراحت می توان گفت که عدم اشتراک این نادر ، یکی از وبینارهای رایگان رایگان که کاملاً به شما کمک می کند موقعیت خود را در اختیار بگیرید تا از مزیت رونق ارزهای رمزپایه در آینده استفاده کنید ، بی آبرو خواهد بود. این یک آرامش قبل از واقعه طوفان توسط یک سرمایه گذار برنده زندگی واقعی برای سرمایه گذاران است که می خواهند بینش و آموزش مشتاقانه بازار رمزنگاری را داشته باشند.

جذابیت اصلی یک رویداد به این بزرگی این است که ما می دانیم احترامی داده نمی شود ، بلکه کسب می شود.

و دقیقاً به همین دلیل است که MTC از 5 سکه Teeka تا 5 میلیون دلار رویداد رمزنگاری زنده رایگان به عنوان یک منبع امن امن برای حمایت از مهارت های لازم برای بازده بسیار سودآور پشتیبانی می کند. برای اولین بار ، ما به دلیل شفافیت ، صداقت و اصالت “Crypto Oracle” از “رویدادی خارجی” پشتیبانی می کنیم.

در حالی که هدف اصلی ما بهترین پورتال راهنمای رمزنگاری در کلاس برای هر سطح از سرمایه گذاران و بازرگانان رمزنگاری است ، Teeka تعریف یک عنوان اصلی است که باید شنیده شود و به قدری لطف داشته باشد که به چند سوال سوزان مستقیم پاسخ دهد برای ما در مورد 5 سکه تا 5 میلیون دلار رویداد به ما بدهد.

قبل از اینکه وارد گفتگوی اختصاصی خود شویم و این رویداد رمزنگاری زنده رایگان را مرور کنیم ، امروز برای ثبت نام اینجا کلیک کنید و جزئیات رویداد 18 سپتامبر را دریافت کنید.

حدود 5 سکه تا 5 میلیون دلار

teeka-bitcoin-atm-use

همانطور که اکثر سرمایه گذاران دارایی های رمزنگاری تا کنون می دانند ، ما در بازار بیت کوین در دوره های بسیار جذاب هستیم. بیت کوین امسال پس از بهبود از بازار خرس 2018 که در اواسط سال 3000 دلار معلق بود و در حال حاضر در محدوده 10،000 دلار بود ، در این سال به 14000 دلار رسیده است. اکنون ، همه با نگرانی منتظرند که با نزدیک شدن به نصف شدن ماه مه 2020 ، چه اتفاقی بیفتد.

به همین دلیل زمان برگزاری رویداد 5 سکه Teeka تا 5 میلیون دلار برای همه طرفداران ما پیام به موقع است. از آنجا که ما همیشه ابراز کرده ایم که یادگیری استراتژی های مناسب از مربیان مناسب برای موفقیت فردی بسیار مهم است ، این یک ضرر بزرگ برای اعضای MTC خواهد بود که حداقل از گزینه گرفتن طعم و مزه از مورد اعتمادترین فرد ارز رمزنگاری شده آگاه نشوند مجبور بود در مورد آخرین تحقیقات خود به صورت رایگان بگوید.

طنین انداز آن آسان است با این که این صنعت آینده و آینده برای مبتدیان دشوار است. به هودلرهای فعلی و بینندگان آینده. و هنگامی که ما درگیر Teeka شدیم که اولین رویداد زنده خود را در این سال برگزار می کند ، و جدیدترین یافته ها و بینش بازار او را کشف می کند ، هیچ کس فکر نمی کند که از آن پشتیبانی کند.

در اینجا مهمترین گلوله های رویداد زنده 5 سکه تا 5 میلیون دلار رایگان است:

 • ابتدا به تحقیق جدید “5 سکه تا 5 میلیون دلار” Teeka نگاه کنید
 • اکتشاف شده: نام Cryptocurrency # 1 Big T’s
 • 5000 دلار در آموزش رمزنگاری حق بیمه – رایگان
 • قرعه کشی های محرمانه محرمانه پالم بیچ
 • BONUS Q&جلسه ای در حین آموزش زنده در تاریخ 18 سپتامبر
 • 5 جایزه رایگان & هدیه برای شرکت کنندگان در رویداد
 • دسترسی سریع به آکادمی رمزنگاری
 • نگاه منحصر به فرد در داخل شبکه میلیاردر Teeka
 • پیشنهاد عضویت محرمانه برای اولین بار در پالم بیچ
 • شماره 1 رمزنگاری در Big T’s Buy-List
 • جلسه پرسش و پاسخ ارسال شده توسط کاربر (مستقیماً به س questionsالات خود پاسخ دهید)

آقای تیواری می گوید ماموریت اصلی او کمک به شما در تبدیل شدن به میلیونر بعدی رمزنگاری است.

اوقات هیجان انگیز واقعاً در پیش است. سرانجام ، به عنوان یک گیلاس در بالای سر ، بیایید از شخص ، استاد و افسانه خود بشنویم.

مصاحبه اختصاصی Teeka Tiwari

tiwari-crypto-event

MTC: از اینکه وقت گذاشتید و مستقیماً با اعضای رمزنگاری اختصاصی و پیروان ما Teeka صحبت کردید متشکریم.

چند س quickال سریع داشتیم که می توانید از شما در ساخت رویداد رایگان زنده 18 سپتامبر از شما بپرسیم.

برای مبتدیان ، ما همیشه بهترین کاری را که هر سرمایه گذار می تواند انجام دهد ، تکرار کرده ایم ، این دو کار ساده است.

 • از مربیان داخل خط ، از خط مقدم و متخصصان مجرب بیاموزید
 • در مورد بهترین تحقیق ، بینش و اطلاعات موجود ، اقدامات گسترده ای انجام دهید

آیا با این موافقید و اگر چنین است ، آیا قدم سوم را نیز باید شامل کنید?

Teeka Tiwari: —- بله ، برای پول خود برنامه داشته باشید.

به یاد داشته باشید ، این مواردی است که ما فرصت های نامتقارن می نامیم. به عبارت دیگر ، ریسک بالا اما پاداش بالا.

به ازای هر 1 دلار سرمایه گذاری ، این فرصت برای چندین برابر شدن وجود دارد ، اما ضرر آن به 1 دلار می رسد.

از آنجا که اینها فرصتهای سوداگرانه است ، توصیه می کنیم فقط 5-10٪ از ارزش خالص مایع خود را در اختیار این ایده ها قرار دهید.

بعلاوه ، شما نیازی به سرمایه گذاری زیاد ندارید. 200 تا 400 دلار برای معامله گران كوچكتر ، 500 تا 1000 دلار برای بازرگانان بزرگتر كافی است.

در آخر ، توصیه می کنیم اندازه یکنواخت موقعیت داشته باشید. به عبارت دیگر ، از هر سرمایه گذاری به همان میزان دلار بخرید.

گرچه ممکن است در نهایت بسیاری از این ایده ها جواب ندهند ، فقط یک یا دو برنده می توانند همه بازنده ها را جبران کنند و پول قابل توجهی برای شما بدست آورند.

MTC: به راستی کلمات عالی و حکیمانه عالی.

در مرحله بعدی ، ما تعجب می کردیم که وقتی همه گزینه های تبدیل شدن به یک سرمایه گذار رمزنگاری را در نظر می گیریم ، چگونه بسیاری از پروژه های مبتنی بر بلاکچین را بررسی می کنید که هزاران سکه و رمز پول در اطراف آنها شناور است؟ آیا شما بیشتر به مورد استفاده ایده آل محصول و مفهوم بازار تأکید بیشتری دارید یا بیشتر به شرکت و افرادی که آن را اداره می کنند ، تأکید می کنید?

Teeka Tiwari: —– خوب ، جواب ساده همه اینهاست.

به طور کلی ، این یک تلاش تیمی و رویکردی چند وجهی است.

من (Teeka Tiwari) وقتم را صرف سفر به دور دنیا می کنم ، در جستجوی یافتن بهترین ایده های جهان با رهبران پروژه ، مدیران عامل ، اینفلوئنسرها و غیره صحبت می کنم.

در همان زمان تیم من از تحلیلگران در حال بررسی ایده ها ، مصاحبه با پروژه ها ، شرکت در کنفرانس ها و تولید ایده های خودشان نیز هستم..

به طور کلی ، ما می خواهیم ببینیم که یک پروژه در حال حل یک مشکل با بازار بزرگ برای خدمت است ، تیم و مشارکت مناسب برای اجرای موفقیت آمیز دارد و ما توکنومیک و قیمت را دوست داریم.

ما دائماً درباره ایده ها بحث می کنیم و همیشه لیست کوتاهی از نامزدها را در نظر داریم.

همچنین لازم به ذکر است که ما هر پروژه را برای سهولت استفاده آن نیز ارزیابی می کنیم. به عبارت دیگر ، خرید و ذخیره رمز برای مشترکین ما آسان است. و ما همیشه دستورالعمل هایی را برای مشترکین خود برای انجام هر دو مورد ارائه می دهیم.

MTC: خارق العاده ، و آخرین اما مهمترین ، همانطور که می دانیم شما مشغول آماده سازی 5 سکه خود برای 5 میلیون دلار مگا رویداد هستید ، یک چیز دیگر وجود دارد که ما می خواهیم اکنون بپرسیم.

همانطور که بسیاری معتقدند بازار خرس 2018 فروکش کرده است ، آیا شما فکر می کنید اکنون بهترین زمان برای درگیر شدن با دارایی های رمزنگاری شده است که بسیاری از پیشرفت ها در آینده است. این که آیا گزینه های هوشمند نگهداری ، توکن سازی دارایی ها ، وضوح و پذیرش منظم یا سیستم عامل های جدید تجاری به بازار است.

Teeka Tiwari: از زمان شروع خدمات در سال 2016 ، این بهترین زمان است.

به یاد داشته باشید ، در آن زمان BTC حدود 428 دلار E و ETH حدود 9 دلار بود.

همچنین این بازار بسیار کوچکتر بود ، فقط چند میلیارد. امروز حدود یک ربع تریلیون است.

اما این هنوز خیلی کوچک است Cryptos به یک کلاس دارایی چند هزار میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد.

بنابراین هنوز خیلی زود به بازی هستید.

سرمایه گذاری وارد صنعت… استعداد وارد صنعت… و توسعه صنعت همچنان با سرعتی ناگوار اتفاق می افتد.

و هیچ کاتالیزوری در افق مشاهده نمی شود.

Bakkt ، بستر نهادی رمزنگاری ، با پایان پول به صورت مستقیم آغاز می شود. این به پول سازمانی راهی سازگار برای خرید ، تجارت و ذخیره ارزهای رمزپایه می دهد.

رئیس SEC اخیراً بیرون آمد و گفت آنها در زمینه ETF بیت کوین پیشرفت می کنند. یک ETF برای رمزنگاری فوق العاده صعودی خواهد بود زیرا سرمایه گذاری در رمزنگاری را بسیار ساده می کند.

شرکت های بزرگ علاقه زیادی به بلاکچین ، بیت کوین و ارزهای رمزپایه دارند. فیس بوک امسال با اعلام پروژه Libra این صنعت را به کانون توجهات کشاند. این فقط فیس بوک نیست ؛ والمارت ، آلیانز و جی پی مورگان همه در حال کار بر روی ابتکارات مشابه هستند.

شرایط ژئوپلیتیک را نیز فراموش نکنیم – جنگ های تعرفه ای ، برکسیت ، تظاهرات هنگ کنگ – دلیل داشتن پول غیر حاکمیت ، یا ارزهای رمزپایه.

همچنین شرایط مالی … در فضایی با نرخ منفی ، چاپ پول و ایده های شناور مانند MMT ، به شما اطمینان نمی دهد به هیچ ارز فیات به عنوان ذخیره ارزش. طلا خوب است ، اما وزن زیادی دارد ، به راحتی قابل تقسیم نیست و به راحتی قابل ضبط است. BTC همه آن مشکلات را برطرف می کند.

MTC: با تشکر فراوان دوباره Teeka. همانطور که انتظار می رفت ، ستاره راک مانند همیشه پاسخ می دهد و دارای مهارت بصیرت است. ما مشتاقانه منتظر تماشای شما در عمل زنده در تاریخ 18 سپتامبر هستیم – ما ثبت نام کرده ایم و مانند بسیاری از اعضای ما با نگرانی منتظر صندلی ردیف اول خود خواهیم بود.

Teeka: شرط می بندید ، این مفرح و سرگرم کننده و قابل تأمل بود ، ممنون که من را داشتید. امیدوارم طرفداران شما چند قطعه طلایی از این طریق دریافت کنند زیرا فقط چند روز دیگر موارد دیگر برای آمدن وجود دارد. اکنون وقت آن است که تمام آمادگی های خود را برای این رویداد نهایی کنم. و به یاد داشته باشید ، اجازه دهید بازی به شما بیاید!

به نظر شما خانواده MTC چیست؟ امیدواریم از این مصاحبه اختصاصی با Teeka لذت برده باشید! در حال حاضر فقط یک چیز برای شما باقی مانده است!

چرا 5 سکه را با قیمت 5 میلیون دلار در رویداد رمزنگاری تماشا کنید

teeka-crypto-investor

تعداد کمی از افراد در واقع اقدامات لازم را برای بهبود وضعیت مالی خود انجام می دهند.

در حالی که سرزنش ممکن است چند جانبه باشد؛ چه در عمل ، عدم درک شخصی یا صرفاً سو being اطلاع بودن – یافتن صدای معتمد با سابقه ای تزئین شده که به کمک آن مایل باشد همیشه آسان نیست.

Teeka متفاوت است ، یک پسر یک ضربه شگفت آور نیست که یک پیش بینی خوش شانس را بیرون می کشد و به غروب خورشید می رود تا دیگر از او خبری نشود از زمان اولین مواجهه با بیت کوین در سال 2013 ، به عنوان خریدار در سال 2016 ، Teeka اکنون یکی از متصل ترین سرمایه گذاران در صنعت به دلیل چکمه های زمینی و دست دادن است..

هنگام صحبت با وی ، تماشای فیلم های وی یا خواندن نوشته های او کاملاً مشهود است که او مردی رمزنگار است ، یا در این مورد ، سرمایه گذاران فردی مانند شما و ما. حتی اگر می خواهید در پیش بینی های بازار گذشته وی ، یا تربیت شخصی وی در سیستم نگهداری از خانواده ، یا مهاجرت از انگلستان به نیویورک در 16 سالگی و تنها چند صد دلار در جیب خود برای تبدیل شدن به وال استریت ، تحقیق کنید. مدیر اجرایی تا سن 20 سالگی – آقای تیواری ثابت می کند یکی از متخصصانی است که در سال 2020 به آن توجه دارد.

تیکا تیواری کیست?

تیکا تیواری کیست

پیشینه تجارت تیواری بسیار جالب است ، بسیاری از رسانه های آنلاین ادعا می کنند که او فعالیت خود را در این صنعت در سن 18 سالگی شروع به کار کرد که برای Lehman Brothers کار می کند – یکی از بزرگترین گروه های مالی جهان در جهان قبل از 2008. طی چند سال ، Teeka به سرعت رتبه های شرکت خود را بالا برد و توانست جوانترین معاون رئیس جمهور آن شود. با این حال ، حتی اگر موفقیت شرکت ها به وفور یافت شد ، تیواری نتوانست ثروت بزرگی را برای خود در این دوره به دست آورد..

همچنین ، در این مرحله از مقاله ، لازم به ذکر است که Teeka در سن 16 سالگی با لباس و ارزش پول کمتر از 150 دلار وارد ایالات متحده شد. قبل از آن ، او زمان زیادی را در خانه های مختلف نگهداری در سراسر انگلستان گذرانده بود ، که با سختی های مختلفی روبرو بود که معمولاً ناشی از چنین سبک زندگی نامنظمی است.

تا زمانی که 20 ساله شد ، Teeka توانست نه تنها خود را به چندین بازیکن مشهور در بازار وابسته کند بلکه قادر بود با نرخی کاملاً سازگار از نردبان شرکت ها بالا رود. اکنون ، به سرعت به دهه جدید بروید و جنبش آزادی Teeka Tiwari در سال 2020 در جریان رویداد Jetinar او که در آن 5 Final 5 سکه 5 میلیون دلار آزاد می شود ، اتفاق می افتد.

پیشینه آقای Big T: تاریخچه ای از پیش بینی های پررنگ

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Teeka در سال 2016 پیش بینی کرده بود که Ethereum – یک دارایی رمزنگاری که در آن زمان نسبتاً ناشناخته بود – در طی 18 ماه یا همین حدود تا قیمت 360 دلار افزایش می یابد. او نمی دانست که پیش بینی او نه تنها محقق می شود بلکه ارز دیجیتال تا ابتدای سال 2018 به حدود 1K دلار می رسد.

با این گفته ، قبل از پیش بینی پیش گفته ، Tiwari همچنین اعلامیه های جسورانه دیگری نیز در مورد بخش فارکس انجام داده است. به عنوان مثال ، او در اواسط دهه 90 توانست به درستی تشخیص دهد که در سال 1998 بازار سهام آسیا سقوط خواهد کرد و برای مدت قابل توجهی در رکود باقی خواهد ماند.

در این رابطه ، لازم به ذکر است که در این دوره بود که Teeka توانست ثروت هنگفتی برای خود بدست آورد ، با این حال ، به گفته خودش ، در نهایت طمع او بهترین نتیجه را از او گرفت – که منجر به سقوط او شد.

سرانجام ، او همچنین ادعا می کند که در نتیجه اصرار بی وقفه خود برای پول درآوردن ، نه تنها از نظر اقتصادی خرد شده بلکه مجبور شده است از دارایی خود چشم پوشی کند و پرونده ورشکستگی خود را مطرح کند. به دنبال این مرحله از زندگی خود ، تیواری در یک وبلاگ نوشت که تصمیم گرفته است عمل خود را انجام دهد و به یک متخصص مدیریت ریسک تبدیل شود. در نتیجه ، در طی دو سال آینده ، او همه چیز را برای خودش چرخاند و توانست در طی چند سال صندوق خود را آغاز کند..

بازگشت به موفقیت اصلی

Teeka پس از تجربه یک دوره سخت مالی ، تأکید زیادی بر مفهوم مدیریت ریسک با مشتریان خود کرد. از نظر وی ، مدیریت ریسک باید همیشه یکی از اولویت های اصلی سرمایه گذاران باشد که به دنبال موفقیت در بازار هستند.

با این اوصاف ، تیواری اکنون بصورت روزمره بصیرت عمیقی را در اختیار تعدادی از مشاغل (بزرگ و کوچک) قرار می دهد که به طور مرتب در رسانه های مختلف جریان اصلی نمایش داده می شود و از جمله:

 • کانال فاکس نیوز
 • CNBC
 • نمایش روزانه با جون استوارت

علاوه بر این ، در طول نیمه اول سال های 2010 (به طور دقیق ’13) ، Teeka به بخشی از گروه تحقیقاتی Palm Beach تبدیل شد و در آنجا مسئولیت سردبیری The Palm Beach Letter را بر عهده گرفت. به دلیل گستردگی دسترسی به این نشریه مالی ، تیواری توانست ثروت بینش مالی خود (به ویژه نکات مربوط به مدیریت ثروت و مدیریت ریسک) را با بیش از 180،000 مشترک مستقر در سراسر جهان به اشتراک بگذارد. نه تنها این ، به عنوان بخشی از خبرنامه ، تیواری می تواند اصول و بینش های مختلفی را که برای جمع آوری ثروت عظیم ارز رمزنگاری شده خود استفاده کرده است (آن هم در مدت زمان کمتر از پنج سال) ، به اشتراک بگذارد..

اکنون ، در طی 5 سکه Teeka Tiwari تا 5 میلیون دلار ، دایره کامل است. ارائه Final 5 به نام Jetinar در 18 مارس ، 2020 در 8 PM EST.

لیست محصولات و خدمات Palm Beach Teeka Tiwari

teeka tiwari palm beach محرمانه

نامه پالم بیچ

همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، The Palm Beach Letter توسط Teeka و تیم وی ارائه دهنده اصلی محصولات این شرکت است. هدف از خبرنامه کمک به طیف وسیعی از راه های سرمایه گذاری ایمن – مانند سهام با سود بالا ، دارایی های رمزنگاری بدون ریسک – به خوانندگان است. علاوه بر این ، نامه Palm Beach همچنین مشاوره ای در مورد کلاسهای دارایی تهاجمی مانند ارزهای دیجیتال و فلزات گرانبها مانند طلا ، نقره و پلاتین به مشتریان ارائه می دهد..

پس از مشترک شدن ، لیست مفصلی از توصیه های سرمایه گذاری و همچنین راه های توقف ضرر به کاربران ارائه می شود که می تواند به آنها در به حداکثر رساندن سرمایه گذاری های کوتاه مدت تا بلند مدت کمک کند. اگر این کافی نبود ، Palm Beach Group همچنین داشبورد همه در یک را به مشترکان ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد تمام توصیه های ارائه شده توسط Teeka و تیم او را به روشی آسان و ساده دنبال کنند.

آخرین اما نه کمترین ، همچنین ذکر شده است که مجله Teeka به عنوان ابزاری عالی برای آماتورها و همچنین سرمایه گذاران باتجربه که ممکن است به دنبال کشف راه های سرمایه گذاری منحصر به فرد مرتبط با رمزنگاری ، ETF و سایر دارایی های دیجیتال هستند ، عمل می کند.

محرمانه پالم بیچ

jetinar palm beach محرمانه

همانطور که به نظر می رسد از نام آن پیداست ، Palm Beach Confidential یک سرویس انحصاری برای مشتریان است که منحصراً با کالاهای کوچک و همچنین ارزهای دیجیتال سرو کار دارد. کمی دقیق تر ، در رابطه با دارایی های فوق الذکر ، Teeka فقط گزینه هایی را پیشنهاد می کند که کل بازار آنها 1 میلیارد دلار یا کمتر باشد.

در همین راستا ، ذکر می شود که Teeka یکی از اولین مشاوران اصلی سرمایه گذاری بود که دارایی های رمزنگاری مانند بیت کوین ، اتریوم و نئو را به پیروان خود توصیه می کند ، زمانی که این سکه ها عملا با کسری از ارزش فعلی خود معامله می کردند. به عنوان مثال ، در 16-2015 ، Tiwari با ارسال سیگنالی از مشتریان خود خواستار شروع سرمایه گذاری سنگین در NEO شدند. ظرف مدت چند ماه ، ارزش رمزنگاری منفجر شد و بیش از 30،000٪ افزایش یافت.

سرانجام ، طبق گفته Teeka ، در حالی که در این مسیر خساراتی (کوچک و بزرگ) متحمل خواهد شد ، بسیار مهم است که مشترکین به فلسفه ای پایبند باشند که در آن آنها از خرید آلت کوین های جدید مانند زمانی که برای اولین بار به بازار عرضه می شوند ، ترسی ندارند. بازار از طریق ICO مربوطه (پیشنهادات اولیه سکه). با تشکر از رویکرد صریح و بیهوده او در زمینه سرمایه گذاری ، Palm Beach Confidential به یکی از خبرنامه های برتر مشاوره ارزهای رمزپایه / کوچک سرمایه گذاری در جهان تبدیل شده است.

فصلنامه درآمد Crypto Palm Beach

در حالی که در بازار سهام متعارف ، مردم می توانند از دو طریق مشخص درآمد کسب کنند – یعنی سود سرمایه و درآمد حاصل از سود سهام ، وقتی صحبت از بازار رمزنگاری می شود ، سود سهام بیشتر از آن است که به صورت خود ارزهای دیجیتال دریافت نشود.

در همین راستا ، ذکر شده است که فصلنامه Palm Beach Crypto Income یک سرویس منحصر به فرد است که می خواهد به مشترکان کمک کند نه تنها منابع دارایی رمزنگاری را که احتمالاً در کوتاه مدت تا میان مدت افزایش می یابند ، تهیه کنند بلکه به آنها اجازه می دهد تا پول کسب کنند. صرف نظر از شرایط حاکم بر بازار. این سرویس برای علاقه مندان به رمزنگاری معمولی و همچنین کارشناسانی طراحی شده است که ممکن است برای مدت قابل توجهی در این دامنه فعالیت داشته باشند.

آلفا لبه

Alpha Edge توسط Teeka Tiwari مدیر سابق وال استریت ابداع شده است که از طریق این برنامه تلاش می کند تا استراتژی های مختلفی را که معمولاً هنگام کار به عنوان مدیر صندوق های سرمایه گذاری بکار می گرفت ، با جهان به اشتراک بگذارد..

پالم بیچ

Teeka Tiwari’s Palm Beach Quant در اصل یک برنامه مالی مبتنی بر تجارت کم است که می تواند به مشترکان کمک کند ماهانه مبلغ قابل توجهی را به روشی آسان و ساده بدست آورند. به عنوان بخشی از خدمات ، Teeka و تیمش از الگوریتم های پیچیده ای برای ایجاد الگوهای مالی (که براساس چندین دهه اطلاعات قیمت تاریخی است) استفاده می کنند تا پیش بینی های دقیق قیمت مربوط به بازارهای مختلف سهام را به خوانندگان ارائه دهند. نه تنها این ، بلکه Teeka همچنین توصیه های تخصصی به هر مشتری ارائه می دهد که به آنها کمک می کند تا خطر نزولی کلی آنها را کنترل کنند.

Palm Beach Infinity

همانطور که به نظر می رسد از نام آن پیداست ، Palm Beach Infinity یک بسته عضویت برتر است که به مشترکین امکان دسترسی مادام العمر به تمام خدمات مختلف تجاری Teeka را می دهد. به عنوان بخشی از بسته ، کاربران:

 • مقالات تحقیقاتی و اخبار اختصاصی.
 • استراتژی های جدیدی که توسط Teeka Tiwari و تاجر سابق وال استریت ، Jason Bodner ابداع شده است.
 • مشاوره معمول سرمایه گذاری که به خوانندگان کمک می کند تا بازده خود را به حداکثر برسانند.
 • نکات گمانه زنی هوشمند که مبتنی بر انبوه ایده های مربوط به رمزنگاری و امور مالی سنتی است.

به زبان ساده ، با مشترک شدن در بسته Infinity ، هر یک از مواردی که Palm Beach منتشر می کند – اعم از مسائل ماهانه ، هشدارهای تجاری ، یا تحقیقات ویژه – در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت..

پالم بیچ روزانه

Teeka Tiwari’s Palm Beach Daily که به عنوان تنها نامه الکترونیکی رایگان جهان به خوانندگان خود نوید می دهد ، یکی از بهترین ابزارها برای علاقه مندان به رمزنگاری / فارکس است تا ثروت خود را در کوتاهترین زمان ممکن به حداکثر برسانند. هر نسخه از خبرنامه مختصر است و فقط اطلاعات مربوط به خود را به همراه دارد که برای سرمایه گذاران مفید خواهد بود (صرف نظر از قدرت مالی آنها).

بعدی چیست محل خود را رزرو کنید

Teeka سابقه داشته است در مورد اینکه جهان عمیقا توسط بانکهای مرکزی دستکاری می شود و چگونگی نقص اساسی سیستم صحبت می کند. آخرین گفتگوهای وی در برهه ای از آینده نشان می دهد كه او معتقد است كه در آنجا یك واحد پول نقد خواهد شد ، جایی كه مردم دیگر به ارزهای مختلف امروزی اعتقاد خود را از دست می دهند و داشتن حصاركشی در برابر تجزیه سیستمی اقتصاد مالی جهانی بسیار ضروری است. اما قبل از شروع بحث در مورد رکود اقتصادی و تاریکی ، از نظر او و ما ، یک ارز تأمین ثابت غیر رقیق شده و مستقل و خارج از همه مدل های پول دیگر می تواند به کاهش فشار احتمالی فروپاشی کمک کند.

بیت کوین این را فراهم می کند. و او معتقد است که چند انتخاب آلت کوین شایسته خواهند بود و همچنین غالب خواهند شد.

او نه تنها حادثه سوزن انداختن بیت کوین را که 100٪ تضمین شده اتفاق می افتد و تا سال 2024 تکرار نخواهد شد ، کشف می کند ، اما همانطور که در لیست بالا ذکر شد ، او معتقد است که تعداد انگشت شماری از آلت کوین ها روز خوبی برای درخشش دارند. مجدداً فرصت بزرگی برای استفاده در بازار گاو بعدی فراهم خواهد کرد.

اگر یک موج رالی بسیار بزرگتر مانند Q4 2017 اتفاق بیفتد و فقط در گوشه ای قرار داشته باشد ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که بر روی گرفتن حقایق از یک تیرانداز مستقیم تمرکز کنیم. Teeka در مورد شرط بندی بر روی طمع وال استریت ، ورود مشاغل و خدمات جدید به اکوسیستم برای نوآوری های زیرساختی مانند Bakkt در مقابل چشمان ما صحبت خواهد کرد.

در Master Crypto ، ما از صمیم قلب می دانیم که هر ذره اطلاعات با ارزشی که به دست می آورید می تواند تأثیر زیادی در آینده شما داشته باشد. Teeka مانند هرگز لوبیای بیت کوین را می ریزد و آب altcoin را می فشارد.

اکنون در محل خود رزرو کنید – ما پاداش ویژه ای برای همه پیروان Master The Crypto در نظر خواهیم گرفت و اجازه دسترسی به دوره تجارت سرمایه گذار رمزنگاری خود را برای کسانی که امروز ثبت نام می کنند و شرکت می کنند ، می دهیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me