banner
banner

5 ارز رمزنگاری شده سود آور – بخش اول

با ارزهای رمزنگاری شده ، برخی از راه های کسب درآمد اضافی وجود دارد:

  • خرید و معامله ارزهای رمزپایه – به عنوان افزایش قیمت ، بنابراین درآمد خوبی کسب می کنید. مشکلی که در این مورد وجود دارد این است که می تواند راه دیگری نیز داشته باشد و شما یک تن پول از دست می دهید.
  • تجارت ارزهای رمزپایه – تلاش برای خرید کم و فروش بالا. به همین سادگی به نظر می رسد ، شما باید دانش کافی برای این کار را داشته باشید.
  • استخراج ارزهای رمزپایه – این هزینه برای خرید دستگاه های سخت افزاری مورد نیاز شما برای تهیه هر مقدار معقولی پول هزینه خواهد داشت. اگرچه انجام آن سرگرم کننده است ، انتخاب یک سکه اشتباه می تواند فاجعه بار باشد. قسمت خوب این است که یک دستگاه استخراج معمولاً برای بیش از یک ارز رمزپایه کار می کند ، بنابراین می توانید به راحتی مبادله کنید.
  • ذخیره ارزهای رمزپایه – با فرایندی به نام Proof-of-Stake ، می توانید پول نقد اضافی بدست آورید در حالی که آن ارزهای رمزپایه را که نگران سود بیشتر هستند نادیده بگیرید.

ما در این مقاله به دنبال گزینه چهارم خواهیم بود تا یاد بگیریم که چگونه از ارزهای رمزپایه Proof-of-Stake پول اضافی اضافی تهیه کنیم.

سکه گذاری چگونه کار می کند?

Staking ، همچنین به عنوان Proof-of-Stake شناخته می شود ، شامل خرید سکه های خاص و نگهداری آنها در یک کیف پول مشخص برای یک دوره ثابت بدون صرف آنها است. می توانید آن را به یک سپرده ثابت در یک بانک تجاری مرتبط کنید. وقتی زمان تعیین شده منقضی شد ، می توانید سکه های خود را + سود خود خرج کنید یا برای سود بیشتر سرمایه گذاری مجدد کنید.

اگرچه همه اینها جالب به نظر می رسند ، اما چند نکته منفی و مثبت نیز باید در ذهن داشته باشید.

برخلاف استخراج ارزهای رمزپایه ، با سهام ، سرمایه گذاران برای کسب درآمد مجبور نیستند دستگاه های با پیکربندی بالا خریداری کنند. این پول برای خرید سکه ها برای هودل استفاده می شود و هرچه سکه بیشتری داشته باشید ، درآمد بیشتری نیز خواهید داشت.

یک عیب مهم این است که ، وقتی سکه ها برای سرمایه گذاری قفل می شوند ، تا پایان دوره سرمایه گذاری نمی توانید از این وجوه استفاده کنید. خوب ، از آنجا که پول شما با شما است ، در حالی که سهام شما است ، شما می توانید تصمیم بگیرید که آن را به هر حال خرج کنید ، اما این بدان معناست که اگر مجبور باشید سکه ها / نشانه های خود را برای آن دوره نگه دارید ، سود خود را از دست خواهید داد.

تسویه حساب برای بهترین سکه PoS

بنابراین ، چگونه می دانید که به چه ارزهای رمزپایه ای تسویه حساب کنید؟ خوب ، این س ،ال ، گرچه بسیار مهم ، هیچ پاسخ سرراستی ندارد. اول از همه ، شما باید شناسایی کنید سکه های اثبات سهام, و ثانیا ، شما باید سکه هایی را انتخاب کنید که معتبر باشند. برای انجام این کار ، شما باید خود را متعهد به ساعتهای طولانی تحقیق کنید تا در نهایت با سکه هایی که در جایی در امتداد خط وجود دارند متوقف شوید.

خوشبختانه شما به مقاله درستی رسیده اید. موارد زیر مهمترین گزینه هایی است که می توانید اطمینان داشته باشید که مقداری از پول سخت خود را سرمایه گذاری کرده و برای دوره های طولانی سهام خود را ذخیره کنید.

5 برتری که باید امتحان کنید

بدون ترتیب خاصی ، در اینجا چند گزینه عالی آورده شده است که فکر می کنیم شهرت زیادی در بازار دارند. با قرار دادن این سکه ها درصدی از 20٪ ، 50٪ و حتی 99٪ ارزش سکه های ضمیمه شده شما بدست می آید.

NavCoin (NAV)

این یک ارز رمزنگاری شده غیرمتمرکز است که از فناوری peer-to-peer برای کار استفاده می کند ، واسطه هایی را که مقامات مرکزی یا بانک های تجاری هستند و معامله را با پرداخت هزینه مدیریت می کنند ، از بین می برد. با ارز رمزنگاری شده NavCoin, هیچ کس مالک یا کنترل کننده معاملات آن نیست و هرکسی می تواند بخشی از آن باشد.

How to Stake NavCoin (NAV)

آنچه شما قبل و مهمترین نیاز دارید نسخه اصلی کیف پول رمزنگاری NavCoin با ارزش سکه هایی است که می خواهید در آن سهام داشته باشید.

برای به دست آوردن برخی از نشانه ها ، باید با استفاده از فیات (EUR) خرید کنید یا ارزهای رمزپایه BTC ، ETH ، BNB یا USDT را در صرافی های رمزنگاری با آن مبادله کنید.

هنگامی که در ابتدا مقداری سکه به کیف پول خود می فرستید ، سکه های شما باید در وضعیت نابالغی قرار بگیرند که برای شما لازم است حدود 2 ساعت صبر کنید یا به طور دقیق 240 بلوک صبر کنید. سپس staking بدون هیچ گونه تلاش اضافی به طور خودکار شروع می شود.

روی هر کدام NavCoin سهام ، 5٪ دریافت می کنید که سالانه 0.05 NAV است. بنابراین برای ساختن هر چیز قابل توجهی باید سرمایه گذاری کنید. در اینجا ماشین حساب NavCoin برای راهنمایی در مورد میزان درآمد خود از بودجه.

برای بارگیری کیف پول هسته NavCoin برای دستگاه خود, اینجا کلیک کنید.

برای حداکثر سود ، دستگاه شما که کیف پول خود را روی آن نصب کرده اید باید روشن و کیف پول شما فعال باشد.

NEO (NEO)

توکن Neo فقط یک ارز رمزپایه نیست ؛ این همچنین یک بستر برای اجرای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) است ، دقیقاً مانند بلاک چین Ethereum.

Neo ، در غیر این صورت به عنوان Ethereum چینی شناخته می شود ، بستری است که از فناوری بلاکچین برای اتوماسیون دارایی های دیجیتالی با استفاده از قراردادهای هوشمند استفاده می کند.

نحوه به اشتراک گذاشتن نشانه های NEO (NEO)

قرار دادن سکه های NEO به شما GAS می دهد ، رمز دیگری که برای پرداخت هزینه خدمات در بلاک چین NEO استفاده می شود. رمز GAS نیز برای سایر ارزهای رمزپایه در صرافی ها قابل معامله است.

شما می توانید نشانه های NEO خود را به دو روش در صرافی ها و کیف پول NEON در معرض خطر قرار دهید.

اگر می خواهید در بورس سهام شرکت کنید ، توصیه می شود که آیا از GAS برای NEO های خود در سیستم عامل GAS دریافت می کنید ، از پشتیبانی صرافی خود بخواهید. دو صرافی مورد علاقه که تأیید می کنند پاداش GAS خود را به کاربران می دهند مبادلات رمزنگاری Binance و KuCoin هستند.

از طرف دیگر ، با کیف پول NEON خود نیاز دارید که کیف پول NEON را روی رایانه شخصی خود نصب کنید. تو می توانی اینجا کلیک کنید برای دریافت لینک دانلود.

شما یک 3.34٪ سالانه روی سکه های ذخیره شده. به ازای هر NEO که در دست دارید ، سالانه 0.0980 GAS دریافت می کنید. می توانید از ماشین حساب NEO تا از بازده سرمایه خود مطلع شوید.

با NEO ، برای دریافت جوایز GAS نیازی به کیف پول فعال ندارید.

Lisk (LSK)

Lisk بستری شبیه به Ethereum و NEO است. این پلتفرم SDK مبتنی بر جاوا اسکریپت را به توسعه دهندگانی ارائه می دهد که قابلیت ساخت برنامه مورد نظر خود را گسترش می دهند.

ارز رمزنگاری شده Lisk (LSK) واحد پول بومی پلتفرم Lisk است. این رمزها را می توان از برخی صرافی های ارز رمزنگاری شده مانند YoBit ، CoinEgg ، Bit-Z ، Binance ، HitBTC ، Livecoin و بسیاری دیگر دریافت کرد. لیسک را می توان با دلار ، پوند و یورو معامله کرد. همچنین می تواند با ارزهای رمزپایه دیگر معامله و مبادله شود.

How to Stake Lisk (LSK) Tokens

اولین قدم برای شروع کسب درآمد منفعلانه با Lisk ، بارگیری کیف پول Core برای نشانه های LSK است. برای انجام آن, اینجا کلیک کنید برای بارگیری برنامه کیف پول Lisk Nano برای رایانه خود.

هنگامی که کیف پول خود را نصب و راه اندازی کردید ، مقداری لیسک را که خریداری کرده اید به آن ارسال کنید. مهم است که دانه های خود را در یک مکان امن ذخیره کنید ، بنابراین نشانه های خود را از دست ندهید.

می توانید همزمان به 33 نماینده و حداکثر 101 نماینده رأی دهید. روی «برگه رأی دادن» کلیک کنید و با انتخاب کادرهای تأیید جلوی نام آنها ، نمایندگان مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

هزینه آن 1 LSK برای رأی دادن است. هرچه تعداد نمایندگان بیشتر رأی دهید ، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد. کیف پول Nano به تأیید نیاز دارد ، بر روی “تأیید” کلیک کنید و تمام.

از آنجا که به دست آوردن نشانه های LSK به رأی دادن به نمایندگان مربوط می شود ، این نمایندگان کسانی هستند که درصدی را که برای سرمایه گذاری دریافت می کنید تعیین می کنند. دامنه نرخ بین 6.25٪ – 100٪ بسته به نماینده ای که انتخاب می کنید. اینجا یک منبع عالی است که نمایندگان Lisk و درصدی را که پرداخت می کنند لیست می کند. همچنین می توانید از ماشین حساب تا میانگین بازده را بدانید.

اکنون که این موارد را انجام دادید ، نیازی نیست کیف پول خود را فعال نگه دارید زیرا نمایندگانی که به آنها رأی داده اید گره هایشان برای شما اجرا می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Lisk ، می توانید ما را بررسی کنید مجله Lisk

ARK (ARK)

ARK راه حل های نوآورانه بلاکچین را برای شرکت های نوپا ، توسعه دهندگان و کاربران فراهم می کند و یک اکوسیستم از زنجیره های مرتبط ایجاد می کند. سکوی ARK برای اتخاذ انبوه امن و به خوبی توسعه یافته است و خدماتی را که مصرف کنندگان و توسعه دهندگان می خواهند و نیاز دارند ارائه می دهد.

آنها همچنین فناوری به نام SmartBridge را ایجاد کرده اند که به منظور ایجاد ارتباط بین چندین بلاکچین با یکدیگر ایجاد شده است.

رمز ARK در زنجیره بلوک ARK اجرا می شود و از آن برای پرداخت هزینه خدمات انجام شده در شبکه استفاده می شود. می توانید نشانه های خود را برای مقداری درآمد منفعل در اختیار داشته باشید. برای دریافت برخی از آنها می توانید ارزهای رمزپایه دیگری را با Binance ، Bittrex ، Upbit ، OKEx و Cryptopia با آن مبادله کنید..

How to Stake Ark (ARK) Tokens

ARK از الگوریتم اجماع DPoS استفاده می کند ، دقیقاً مانند بستر Lisk ، دارندگان ARK می توانند هر بار به یک نماینده رای دهند. هزینه 1 ARK برای رای دادن به نماینده انتخابی شما هزینه دارد. هرچه نشانه های ARK بیشتری داشته باشید ، رای شما قدرت بیشتری دارد.

گفته شد ، شما باید کیف پول Core را برای نگهداری ارزهای رمزپایه Ark بارگیری کنید. برای به دست آوردن آن, از اینجا بارگیری کنید.

اکنون که کیف پول مناسب به دست آوردید ، رمزهای Ark خود را به آدرس کیف پول تولید شده ارسال کنید ، و همه اینها را در معرض خطر قرار می دهید.

برای شروع ذخیره کردن ، روی برگه “رأی دادن” و دکمه “افزودن نمایندگی” درست در داخل کیف پول خود کلیک کنید. نام نماینده مورد حمایت خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه “افزودن نماینده” کلیک کنید.

از این رو باید افزایش تعادل را مشاهده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای ادامه درآمد به سهام ادامه دهید.

اینجا بهترین منبع در وب است که ما برای محاسبه درآمد شما در سرمایه گذاری Ark خود پیدا کردیم. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک مقدار و آدرس Ark خود را در آن رمزها وارد کنید. شما باید یک گزارش جدولی درباره میزان درآمد روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه خود مشاهده کنید.

Reddcoin (RDD)

همانطور که به آن ارز اجتماعی ارجاع می شود, ارز رمزنگاری شده Reddcoin همانطور که ادعا می کنند استفاده از ارزهای مجازی را برای عموم آسان می کند. پلت فرم ارز دیجیتال می تواند به طور یکپارچه با شبکه های اجتماعی اصلی تلفیق شود ، ارسال و دریافت نکات و پرداخت های کوچک را آسان ، سریع و آسان کند.

چگونه Reddcoins خود را (RDD) سهام کنیم

برای شروع ، باید کیف پول RDD را در سایت رسمی آنها برای رایانه شخصی خود بارگیری کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، سکه هایی را خریداری کنید و آنها را به کیف پولی که نصب کرده اید بفرستید.

بلوغ سکه ها باید مدتی طول بکشد ، اما در صورت تمایل ، باید درآمد خود را از سکه های مصرف نشده خود شروع کنید.

شما یک 6.1٪ بازده سالانه روی سرمایه گذاری Reddcoin شما. بنابراین اگر 100 RDD در دست دارید ، باید 6.183 تومانی RDD اضافی با ودیعه اولیه خود داشته باشید. در اینجا ماشین حساب Std Reddcoin که می توانید برای محاسبه میزان درآمد خود با توجه به بودجه سرمایه گذاری خود استفاده کنید.

نتیجه

Staking یک برنامه سریع ثروتمند شدن نیست. شما می خواهید با پرداخت یک تن درآمد کسب کنید ، سپس آماده سرمایه گذاری یک تن باشید. خوب ، چیز خوب این است که سکه های شما در دستان شما هستند. می توانید هر زمان که خواستید قطع کنید.

هرچه قیمت بالاتر می رود ، با کسب نشان های بیشتر ، ارزش (قیمت) توکن ها نیز افزایش می یابد ، بنابراین این یک برنده دو طرفه است.

بدانید که دانش دارید ، پیش بروید و آن را عملی کنید. بیشتر این ارزهای رمزپایه را می توان در اینجا یافت مبادله Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me