banner
banner

سرمایه گذاری در سهام Virgin Galactic Holdings (SPCE)

کهکشانی ویرجین (NYSE: SPCE) یک شرکت بازرگانی عمومی است که توسط تاجر و چشم انداز مشهور جهان ریچارد برانسون تاسیس شده است. این شرکت در حالی که هنوز در مراحل ابتدایی فعالیت خود در یک صنعت فعالیت می کند ، موفق شده است با گام هایی که در تحقیق و توسعه برداشته ، خود را بالاتر از رقبا تثبیت کند. ویرجین کهکشانی برای استفاده کامل از پتانسیل اخلال گرایانه خود از موقعیت مناسبی برخوردار است و برنامه ای جامع برای تنوع بخشیدن به فعالیتهای خود در زیر بخشهای مختلف سفر فضایی در صورت فرصتهای مناسب دارد..

منابع Virgin Galactic چیست (SPCE)?

Virgin Galactic یک شرکت تجاری پرواز فضایی است که توسط ریچارد برانسون در سال 2004 تاسیس شد. Branson’s Virgin Group که به دلیل فعالیت در صنایع مختلف شناخته می شود ، با موفقیت بیش از 60 تجارت در بخش هایی مانند موسیقی ، خطوط هوایی ، ارائه دهندگان تلفن همراه و هتل های زنجیره ای را اداره می کند. مجموع درآمد سالانه ویرجین گروپ 21 میلیارد دلار تخمین زده می شود. Virgin Galactic چشم انداز Branson برای گشودن فضا به عموم مردم با تبدیل شدن به اولین شرکت تجاری گردشگری فضایی در جهان است. این شرکت اولین فرودگاه فضایی کاملا تجاری جهان را در نیومکزیکو اداره می کند ، جایی که در نهایت پروازها به فضا آغاز می شود. ویرجین کهکشانی در اکتبر 2019 با نام SPCE در بورس اوراق بهادار نیویورک به صورت عمومی عرضه شد.

چرا Virgin Galactic Holdings (SPCE) موضوع?

طبق تخمین ها ، سفر فضایی می تواند تا سال 2030 یک بازار 20 میلیارد دلاری باشد. در بخشی که رقابت ندارد ، Virgin Galactic از موقعیت خوبی برخوردار است تا خود را به عنوان یک بازیگر اصلی معرفی کند. Virgin Galactic قیمت بلیط های تجاری سفر فضایی را 250 هزار دلار تعیین می کند. با در اختیار داشتن هر یک از فضاپیماها تا شش مسافر ، تقاضا برای نقاط پرواز اول پرواز در حال حاضر بیش از حد انتظار است ، بیش از 8000 نفر در حال رزرو نقاط هستند از مارس 2020.

تمرکز اصلی SPCE گردشگری زیر مداری خواهد بود. با استفاده از ترکیبی از هواپیماهای سنتی و سفرهای فضاپیما ، Virgin Galactic از رویکرد کم هزینه تری برای ورود مردم به فضا استفاده می کند که آن را از رقبا جدا می کند ، یک فضاپیما به هواپیمایی متصل می شود که از باند فرودگاه سنتی بلند می شود. هنگامی که هواپیما به ارتفاع کافی برسد ، از فضاپیما جدا می شود ، سپس موشک های خود را با صعود به گرانش برای چند دقیقه قبل از اینکه به زمین برگردد ، شلیک می کند. هم فضاپیما و هم هواپیما در بندرگاه فضایی در نیومکزیکو قرار خواهند گرفت و تمام جنبه های این عملیات به حداکثر رساندن تعداد قطعات قابل استفاده مجدد است..

دو رقیب اصلی در این فضا Blue Origin و SpaceX هستند. هر دو شرکت به صورت خصوصی در اختیار دارند و سهام آن در هیچ بورس اوراق بهادار موجود نیست. بنابراین ، سرمایه گذاران علاقه مند به این بخش در حال رشد تنها یک گزینه برای آنها باقی مانده است. در حالی که اسپیس ایکس یک رقیب است ، آنها در فضای کمی متفاوت فعالیت می کنند و بیشتر روی گردشگری مداری متمرکز هستند که شامل آوردن افراد به فضا برای چندین روز یا حتی یک هفته است. ایلان ماسک SpaceX را تاسیس کرد و در حال حاضر با موفقیت پروازهایی انجام داده است که مهمترین آنها پروازها است پرتاب دو فضانورد به فضا در مشارکت با ناسا در آگوست سال 2020. از طرف دیگر ، Blue Origin در فضایی مشابه Virgin Galactic فعالیت می کند ، اما هنوز از نظر تحقیق و توسعه چندین سال عقب است..

منابع کهکشانی ویرجین ()SPCE) چشم اندازها

دیگر سفر و اکتشافات فضایی یک صنعت متکی به دولت نیست. سرمایه گذاری از بخش خصوصی امکان سفر به فضا را در آینده ای نه چندان دور برای کسانی که علاقه و پول لازم برای انجام این کار را دارند فراهم کرده است. با اتمام تحقیقات و آزمایشات بیشتر ، هزینه های عملیات به طور مداوم کاهش می یابد. به نوبه خود می توان هزینه های بلیط را بدون تأثیر بر حاشیه کاهش داد. این کاهش به این معنی است که احتمالاً سفر به فضا حتی برای تعداد بیشتری از افراد فعلی امکان پذیر است.

در حالی که گردشگری زیر مداری تمرکز اصلی عملیات فعلی است ، رویکرد سه فاز Virgin Galactic امکان رشد فراوان در آینده را فراهم می کند. فاز 1 و 2 شامل تجاری سازی و سپس گسترش پرواز فضایی است که در بالا خلاصه شد. با این حال ، فاز 3 ، قصد دارد فعالیت شرکت ها را به یک زیر مجموعه جدید تبدیل کند: سفر به نقطه. این رویکرد مرحله به مرحله فاز 3 به دنبال توسعه فناوری هایی برای پرواز غیرنظامیان از یک نقطه به نقطه دیگر روی زمین بسیار سریعتر از آنچه در حال حاضر امکان پذیر است ، خواهد بود. این کار با پرواز یا در هوا بسیار بالاتر از هواپیماهای فعلی یا حتی به فضا انجام خواهد شد. این فناوری علاقه بسیاری از سهامداران را به خود جلب کرده است ، از جمله ناسا که توافق نامه ای را با Virgin Galactic در ماه مه سال 2020 امضا کرد. توافق نامه قانون فضایی یک گام بزرگ به جلو برای Virgin Galactic بود و اطمینان گروه های ذینفع را به شرکت تأیید کرد. رئیس Virgin Galactic Chamath Palihapitiya اظهار داشت که وی معتقد است که این فناوری نزدیکتر از آن است که اکثر مردم تصور می کنند ، تخمین می زند که سفر نقطه به نقطه با سرعتی بسیار بیشتر از Concorde فقط 5-10 سال فاصله داشته باشد.

اگر این مهلت زمانی رعایت شود ، Virgin Galactic این امکان را دارد که در آینده نه چندان دور صنعت سفرهای هوایی را به طور چشمگیری مختل کند. از سفرهای تجاری گرفته تا مسافران تعطیلات ، Virgin Galactic می تواند نیازهای مختلف و با قیمت های مختلف را تأمین کند. در کنار برنامه کاملاً تثبیت شده برای گردشگری زیر مداری ، این شرکت چندین راه مختلف برای رشد و یک مزیت اولین حرکت دارد که می تواند به آن امکان تسلط بر بازار را بدهد. علاوه بر این ، شبکه گسترده شرکت های بنیانگذار ریچارد برانسون می تواند به طور بالقوه با برخی از فعالیت های برنامه ریزی شده Virgin Galactic هم افزایی داشته باشد ، و موقعیت بسیار مطلوبی را که شرکت در آن قرار دارد ، بیشتر تحکیم کند..

منابع ویرجین کهکشانی را خریداری کنید (SPCE) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در سهام Virgin Galactic Holdings (SPCE) سرمایه گذاری در سهام Virgin Galactic Holdings (SPCE) سرمایه گذاری در سهام Virgin Galactic Holdings (SPCE)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

در سال های اخیر علاقه و سرمایه گذاری در صنعت جهانگردی فضایی شروع به ظهور کرده است. همانطور که در نهایت اولین سفر تجاری گردشگری فضایی آغاز می شود و علاقه بیشتری ایجاد می شود ، Virgin Galactic رهبر صنعت باقی خواهد ماند و به دلیل شهرت ایجاد شده ، انتخاب بسیاری از مسافران اولین بار است. این شرکت با سالها تجربه در مقایسه با رقبای خود و برنامه جاه طلبانه برای گسترش و جذب سهم بازار ، در آینده قابل پیش بینی همچنان به عنوان یک بازیگر غالب در فضا فعالیت خواهد کرد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me