banner
banner

آرنولداس ناوسدا ، مدیر عامل Smartlands – سری مصاحبه ها

آرنولداس ناوسدا مدیر عامل شرکت مناطق هوشمند یک بستر سرمایه گذاری جمعی که دارایی های دنیای واقعی را رمزنگاری می کند. قبل از پیوستن به Smartlands ، او چهار سال به عنوان یک کارآفرین تمام وقت ، در حال توسعه مشاغل در زمینه های فناوری ، فین تک و رباتیک بود.

آنتوان: چگونه شخصاً درگیر بلاکچین و ارز رمزنگاری شده شدید?

آرنولداس: خوب ، ما باید اذعان کنیم که درگیر شدن در بلاکچین لزوما به این معنی نیست که شما درگیر ارزهای رمزپایه هستید و من خود گواهی کاملاً جدی بر این موضوع هستم ، اگرچه ، درک ICO به عنوان شیوه سرمایه گذاری جمعی برای من قدم اول بود.

من در امور مالی و توسعه تجارت آموزش دیده ام و برای مدتی کارآفرین بوده ام. من لیسانس اقتصاد ، MBA در امور مالی و اجرایی بین الملل را در اختیار دارم و در زمینه تأسیس شرکتهای فین تک ، سرمایه گذاری خطرناک و صنایع رباتیک نیز قدم هایی برداشته ام. در سالهای گذشته ، من پروژه های زیادی انجام داده ام ، در شرکت های fintech سمت های اجرایی عالی داشته ام ، سهم خودم را در مشاوره انجام داده ام و البته به شدت درگیر املاک و مستغلات بوده ام.

نکته این است که ، حتی اگر من کمی در بازی دیر کردم ، اما تا سال 2017 مجری قد و قدم و تجربه من مجبور بود که بلاکچین را بشنود ، این امر اجتناب ناپذیر بود. در آن زمان احساس کردم که ایجاد یک تجارت بر روی DLT نه تنها نشانه روشنی از “پیشرفت” به عنوان یک فرد تجاری است ، بلکه وقتی یک احساس واقعی دوباره متولد شدن از خواب برای کار خود احساس می کنم یک ماجراجویی واقعی بدون تقلب است. عالی بود ، هنوز هم هست!

آنتوان: چه عاملی باعث تصمیم شما برای سوار شدن به عنوان مدیرعامل شرکت شد مناطق هوشمند?

آرنولداس: من یک سال به مطالعه DLT اختصاص دادم ، چه کاری می تواند برای رشته من انجام دهد ، صفحات بی شماری را خواندم و از میزبان کنفرانس های بلاکچین ، اجتماعات ، دیدارها بازدید کردم. در یکی از این رویدادها ، من با یکی از بنیانگذاران Smartlands آشنا شدم و ما بلافاصله آن را متوقف کردیم. هر دوی ما متوجه شدیم که ارزهای رمزپایه به عنوان یکی از مشتقات بسیاری از DLT مورد جذابی است و ابزاری عالی برای تحول در بازارهای مالی است ، اما ارزش واقعی بلاکچین در دسترسی بی اعتماد است. حقوق مالکیت تغییرناپذیر در قراردادهای هوشمند… شما مجبور نیستید یک متخصص باشید تا تصور کنید در جهانی که حق ادعای مالکیت دلیل جنگ هزاران ساله بود ، چه کاری می تواند انجام دهد. من و اسمارت لندز در یک صفحه بودیم: نسبت دادن مالکیت دیجیتال به یک دارایی و دادن توانایی مالک برای استفاده از آن قطعه کد به دلخواه خود موج آینده بود و ما می خواستیم از آن آینده به مردم رونمایی کنیم.

آنتوان: اسمارت لندز یک بستر سرمایه گذاری جمعی است که تمرکز آن بر روی دارایی های واقعی است ، برخی از این انواع دارایی چه خواهد بود?

آرنولداس: به معنای واقعی کلمه ، هر چیزی. تا زمانی که یک دارایی صاحب قانونی مستند داشته باشد ، می توان با استفاده از فناوری اختصاصی Smrtlands آن را به یک رمز امنیتی تبدیل کرد. نقدینگی همراه با آن به وجود می آید – Grail Holy of tokenization دارایی. به طور طبیعی ، نوع انعطاف پذیری در نگهداری ، تجارت یا سرمایه گذاری موجود که می توانیم ارائه دهیم چیزی است که هر مالک یا سرمایه گذار دارایی دنبال می کند.

آنتوان: اولین پروژه روی سکوی شما اقامت دانشجویان هدفمند در ناتینگهام انگلیس است. ممکن است کمی در این باره به ما بگویید?

آرنولداس: ما این نوع دارایی را پس از بررسی دقیق و با کمک انجمن خود انتخاب کرده ایم. مجتمع اقامتی دانشجویی هدفمند در ناتینگهام ، انگلستان یک مورد مناسب برای مبتدیان است که برای یک پلت فرم توکن سازی مانند Smartlands استفاده می شود: این یک سرمایه گذاری بدون دست با پیش بینی سالانه 15.72٪ است ، درآمد حاصل از اجاره و همچنین افزایش ارزش ملک است. سهم سهام 30٪ است و هدف ما 1 میلیون پوند تأمین بودجه است.

به طور کلی ، مسکن دانشجویی در انگلیس یک کلاس دارایی در حال ظهور است. انگلستان همچنان یکی از کشورها است مقصد برتر جهانی برای کسانی که به دنبال آموزش با کیفیت در بازار هستند ، این بدان معناست که جریان درآمد دانشجویان پرداخت کننده اجاره به زودی خشک نمی شود. همچنین ، اگر می خواهید از ضعف فعلی پوند استرلینگ بهره مند شوید ، املاک و مستغلات ارزان قیمت در قلب انگلیس جایی است که می خواهید همین حالا سرمایه خود را پارک کنید.

آنتوان: چه تعداد پروژه دیگر در سال 2019 انتظار داریم؟ آیا شما در بحث و گفتگو درباره هر یک از اینها آزاد هستید?

آرنولداس: در حال حاضر نمی توانم جزئیات را به شما ارائه دهم اما می گویم که ما در حال بررسی یک خط لوله از شش پروژه توکن سازی دارایی هستیم که باید قبل از پایان سال اجرا شود و نمونه کارهایی که ما آماده می کنیم بسیار متنوع است. ما در حال بررسی دارایی های کشاورزی ، انواع مختلف املاک و مستغلات ، سهام خصوصی هستیم. همانطور که قبلاً گفتم ، مزیت اساسی فناوری انحصاری ما دسترسی نامحدود است: صاحبان دارایی و مدیرانی که به دنبال سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری هستند به سرمایه گذاران دسترسی پیدا می کنند ، به نوبه خود به سرمایه گذاران فرصتی برای آنچه “مالکیت جزئی” می نامیم داده می شود. با کمترین میزان آستانه صنعت برای سرمایه گذاری ، ما به افراد عادی این امکان را می دهیم تا به عنوان سرمایه گذاران معتبر در بستر Smartlands تأیید شوند و از طریق استفاده از رمزهای امنیتی صادر شده در Smartlands صاحب سهمی از یک ملک در انگلستان شوند..

آنتوان: چگونه پروژه هایی را برای فهرست کردن در سیستم عامل خود انتخاب می کنید?

آرنولداس: ما در فرآیند انتخاب دارایی مناسب برای سرمایه گذاران خود ، مقدار زیادی تفکر و تحلیل دقیق قرار داده ایم. در حقیقت ، این یکی دیگر از مزایای مهم Smartlands است: ما تیمی از محققان داریم که اسناد سرمایه گذاری را برای مشتریان خود تنظیم می کنند تا دامنه و مقیاس یک پروژه در اولین مراحل مشارکت برای یک سرمایه گذار مشخص شود. در نتیجه ، روند کار به همان اندازه ساده است که می تواند در یک سیستم سرمایه گذاری تنظیم سرمایه گذاری تنظیم شده ثبت شده در سازمان رفتار مالی انگلیس ، FCA باشد..

آنتوان: اسمارت لندز اخیراً یک کیف پول مجهز به ستاره, سود این کار برای سرمایه گذاران چیست?

آرنولداس: اساساً ، این کیف پول چند رقمی است که در اصل بر روی پروتکل SEP8 Stellar طراحی شده است اما با افزودن برخی از ویژگی های انحصاری جالب مانند موتور انطباق مبتنی بر هوش مصنوعی ، بازیابی حساب / نقشه برداری و سایر موارد. کیف پول Smartlands در بخش سازگار شبکه Stellar فعالیت می کند ، که برای یک سرمایه گذار به این معنی است که تمام معاملات با رمزهای امنیتی و همچنین XLM و رمز اصلی SLT ما برای جلوگیری از خطرات مرتبط با فعالیت های غیرقانونی با دقت انجام می شود..

آنتوان: در 5 سال کجا موقعیت Smartlands را می بینید?

آرنولداس: در رویداد اجماع 2019 در نیویورک ، ما “Unicorn Vision“- استراتژی رویکرد مشتری محور که تغییر ما را از یک سکوی صدور رمز امنیتی به یک اکوسیستم سرمایه گذاری جهانی با تمرکز بر سودآورترین انواع سهام و طبقات دارایی پیش بینی می کند. Vision همه چیز در مورد باز کردن قفل نقدینگی برای انواع دارایی های غیر نقدینگی فعلی و البته کاملاً متحرک است. اساساً ، Smartlands در آستانه تبدیل شدن به یک عملیات یک کلیک با مبادله داخلی است که در آن سرمایه گذاران قادر خواهند بود پیشنهادها را از دستگاه های تلفن همراه خود با استفاده از چندین ارز فیات و ارزهای رمزپایه ردیابی و مدیریت کنند.

ما کارت Smartlands Card را با عملکرد کاملاً منحصر به فرد یک سیستم پرداخت چند کیف پول صادر خواهیم کرد. تمام ثروتی که با استفاده از Platform ایجاد می کنید در حساب شما ذخیره می شود – دارایی های دیجیتال ، ارزهای فیات و رمزنگاری. این کارت دقیقاً مانند Visa یا Mastercard که مشتریان ما را قادر می سازد در انتقال IBAN و SEPA و همچنین برای ذخیره ارزش استفاده کنند ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت..

برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید مناطق هوشمند یا در مورد جدیدترین پروژه Smartlands اطلاعات کسب کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me